Přejít na předmět:
M
F
CH
Bi
IVT
Z
D
ČJ
AJ
NJ
FJ
RJ
ZSV
ZEA
HV
VV
TV
zavřít

Gymnázium Františka Živného v Bohumíně | studijní materiály | Rozvíjej se, žij, studuj u nás | tělesná výchova

tělesná výchova

  • úvodní strana
  • aktuálně
  • články
  • soutěže
  • studijní materiály
  • maturita
  • fotogalerie
  • fórum
  • odkazy

  • Aktuálně

    Výsledky Plave celé město

    První velkou sportovní soutěží, které se účastnili žáci naší školy bylo již tradiční ...

    POZVÁNKA

    CYKLISTICKÝ A TURISTICKÝ VÝLET - SOBOTA 14. ŘÍJNA 2017 (9 -15 hodin) Jedná se o puto...

    Výběr sportovního kurzu 2018 (pro třídy 2.A a sextu)

    NABÍDKA SPORTOVNÍCH KRUZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 (18. - 22. červen 2018) JE NUTNÉ ...

    Články

    Magazín DO TOHO!

    www.assk.cz/dotoho/40

    Plave celé město 2017

    Odkaz na stránky města Bohumína. https://www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/tisko...

    Soutěže

    Plán městských kol 2017/2018 doplňovaný o kola okresní a další...

    PLÁN MĚSTSKÝCH KOL (dále jen MK) ve školním roce 2017/2018 doplňovaný o kola okresní ...

    6. ročník Velké ceny Bohumína v atletice

    Propozice a pozvánku naleznete na: http://www.gym-bohumin.cz/predmet/tv/studijni-mate...

    Výsledkové listiny (26)

    datum: 12.03.10   autor: Nováková J.   [zpět na výpis galerií]

    Krajské kolo v plavání - Karviná   [kk_plavani_2017.pdf]
    5. prosince 2017

    Vánoční čtyřboj - kompletní výsledky   [4boj_2017_vysledky.xlsx]
    14. prosince 2017

    Sportovní dopoledne GFŽ - 27. 11. 2017 - lední hokej   [sportovni_dopoledne_gfz_27_11_2017_ledni_hokej.docx]

    Sportovní dopoledne GFŽ - 27. 11. 2017 - trojkový volejbal   [sportovi_dopoledne_gfz_27112017_trojkovy_volejbal_vysledky.xlsx]
    celý pavouk :-)

    Sportovní dopoledne GFŽ - 27. 11. 2017 - badminton - turnaj vyššího gymnázia   [sportovni_dopoledne_gfz_27112017_badminton_nizsi_gymnazium_vysledky.xls]
    výsledky všech skupin i finálového pavouka

    Sportovní dopoledne GFŽ - 27.11.2017 - badminton - turnaj vyššího gymnázia   [sportovni_dopoledne_gfz_27112017_badminton_vyssi_gymnazium_vysledky.xls]
    výsledky všech skupin i finálového pavouka

    Plave celé město 2017 - jen výsledky plavců a plavkyň naší školy   [gfz_plave_cele_mesto_2017.pdf]

    Plave celé město Bohumín - výsledky 2017   [plavecka_soutez_mest_vysledkova_listina_2017_barevne.pdf]

    Běh do schodů 2017 - kompletní výsledková listina   [beh_do_schodu_2017_vysledkova_listina.xlsx]

    Krajské kolo silového čtyřboje 2017 - kompletní výsledková listina   [krajske_kolo_2017_karvina_sstas_vysledky.xlsx]

    Veslujeme do středu Země   [veslovani_skoly.xlsx]
    kompletní výsledková listina - 20. února 2017

    Okresní kolo v silovém čtyřboji 2017   [okresn___kolo_2017_karvin___s__tas_cel.xlsx]
    Karviná 9. února 2017

    Celostátní finále - Silový 4boj   [celostatni_finale_silovy4boj_karvina.xlsx]
    Karviná 16. - 17. 4. 2015

    Krajské kolo - silový 4boj - výsledkové listiny   [kk_vysledky_siloveho4boje_2015.xlsx]
    31. března 2015, Karviná, reprezentanti Strzelec, Grzybek, Král, Varmus

    Okresní kolo - silový 4boj - výsledkové listiny   [ok_vysledky_siloveho4boje_2015.xlsx]
    19. února 2015, Karviná (Strzelec, Grzybek, Žáček)

    Běh do schodů 2015   [vysledkybeh_do_schodu2015.xlsx]
    2. března 2015

    Výsledky Vánočního silového čtyřboje 2014   [4boj_vysledky_2014.xlsx]

    Výsledky krajského kola v plavání 2014 - Karviná   [vysledky_kk_plavani_2014.xlsx]

    Výsledky okresního kola v plavání 2014 - Karviná   [vysledky___ok_plavani_2014.xlsx]

    Plave celé město 2014 - souhrn bodů   [skolabodysum.pdf]
    Souhrn dosažených bodů a počty startujících jednotlivých škol a institucí

    Plave celé město 2014   [vysledkovalistina_skoly.pdf]
    Výsledková listina všech škol a institucí

    Výsledkové listiny - okresní kolo v plavání 2013   [vysledky_plavani_ok_2013.xls]
    Žáci naší školy jsou zvýrazněni červeně!!!

    Výsledková listina - Plave celé město 2010   [vysledkovalistina.pdf]

    Výsledky Běhu do schodů 2010 - všech účastníků (bez diskvalifikovaných)   [v__sledky_5__ro__n__ku.xls]

    Výsledky Běhu do schodů 2010 - vítězové jednotlivých kategorií   [v__sledky_b__h_do_schod___2010.xls]

    skoly   [skoly.pdf]

    [zpět na výpis galerií]