Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • nástěnka
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • suplování
  • plán akcí
  • jídelníček
  • školní rok
  • předměty
  • web aplikace
  • e-twinning
  • zaměstnanci
  • mimoškolní aktivity
  • prevence
  • maturita
  • vysoké školy
  • e-tablo
  • bazar
  • fotogalerie
  • dokumenty školy
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • úspěchy, soutěže, turnaje

    Opět nejlepší - FRISBEE

    Dne 23. října 2018 se konala na hřišti DTJ Vřesina podzimní kvalifikace Středoškolské ligy v ultimate frisbee, do které jsme vyslali hned dva týmy. Hrálo se venku na umělé trávě (tři hřiště vedle sebe na jednom fotbalovém), 25 minut jeden zápas, na lajně (hřišti) musí mít každý tým stále alespoň jednu dívku.

    Tým A byl poskládán ze zkušených hráčů, kteří odjížděli s nejvyššími ambicemi, které vyplnili a kvalifikaci vyhráli. Tým B byl poskládán z méně zkušených hráčů a nadšenců pro frisbee, ale přesto běhali, házeli, chytali, padali na zem ve snaze chytit každý disk, přesto se jejich nezkušenost projevila a obsadili až šesté místo.

    V týmu A hráli:

    Jakub Kozubek, oktáva

    Josef Czyž, septima

    Vojtěch Balcárek, sexta

    Dominik Kastl, septima

    Matěj Gryc, septima

    Jan Křápek, 1.A

    Hana Krajčovičová, 1.A

    Markéta Sikorová, kvinta

     

    V týmu B hráli:

    Daniel Skála, oktáva

    Richard Sobalík, kvinta

    David Bartal, kvinta

    Karel Czyž, septima

    Adéla Morská, 1.A

    Gabriel Madecki, 1.A

    Michal Vachtarčík, 3.A

    Nikola Šaflová, 1.A

     

    Všem hráčkám a hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, kdy i v těžkých podmínkách (zima, vítr) bojovali a vybojovali cenné body do kvalifikace o finále v Praze.


    Fotografie k článku:

    Vítězný tým A našeho gymnázia - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Finále, ve kterém tým A převálcoval tým SPŠ Havířov - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018zhodnocení zápasu "kolečko" - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018když tým A poráží tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Bojová porada pod vedením Jakuba Kozubka - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Diplom za 6. místo - tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Diplom pro vítěze - tým A - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018


    [zpět]

    školní rok: 2018/2019   datum: 26.10.18   zhlédnuto: 198x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    21.03
    19
    Nejlepší běžci do schodů jsou od nás!...
    V úterý 19. března se konal již 14. ročník Běhu do schodů Penzionu ve ...

    21.03
    19
    Dvě 1. místa ve volejbalu v jeden den...
    Ve čtvrtek 14. března 2019 se v bohumínské sportovní hale konalo městs...

    14.03
    19
    3. místo v celostátním kole Přírodověd...

    Nástěnka

    Hodinový vnuk - účast naší školy na pr...
    18.03.19 přidal: Josiek J. přečteno: 21

    Berlín - březen 2019
    03.01.19 přidal: Josiek J. přečteno: 110

    HLEDÁME DALŠÍ ÚČASTNÍKY - Sportovní ku...
    04.12.18 přidal: Nováková J. přečteno: 113

    Co se děje ve škole

    01.03
    19
    Krokusy na školní zahradě
      Na naší školní zahradě vyrostly krokusy, jejichž žlutá barva je při...

    21.02
    19
    Kroužek informatiky
      Od prosince 2018 máme na naší škole dvě sady robotických programova...

    21.02
    19
    Krmení zpěvného ptactva - projekt - se...

    Předměty

    M DG F CH Bi IVT Z D ČJ AJ NJ FJ RJ ZSV ZEA V