Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • nástěnka
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • suplování
  • plán akcí
  • jídelníček
  • školní rok
  • předměty
  • web aplikace
  • e-twinning
  • zaměstnanci
  • mimoškolní aktivity
  • prevence
  • maturita
  • vysoké školy
  • e-tablo
  • bazar
  • fotogalerie
  • dokumenty školy
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • úspěchy, soutěže, turnaje

    Opět nejlepší - FRISBEE

    Dne 23. října 2018 se konala na hřišti DTJ Vřesina podzimní kvalifikace Středoškolské ligy v ultimate frisbee, do které jsme vyslali hned dva týmy. Hrálo se venku na umělé trávě (tři hřiště vedle sebe na jednom fotbalovém), 25 minut jeden zápas, na lajně (hřišti) musí mít každý tým stále alespoň jednu dívku.

    Tým A byl poskládán ze zkušených hráčů, kteří odjížděli s nejvyššími ambicemi, které vyplnili a kvalifikaci vyhráli. Tým B byl poskládán z méně zkušených hráčů a nadšenců pro frisbee, ale přesto běhali, házeli, chytali, padali na zem ve snaze chytit každý disk, přesto se jejich nezkušenost projevila a obsadili až šesté místo.

    V týmu A hráli:

    Jakub Kozubek, oktáva

    Josef Czyž, septima

    Vojtěch Balcárek, sexta

    Dominik Kastl, septima

    Matěj Gryc, septima

    Jan Křápek, 1.A

    Hana Krajčovičová, 1.A

    Markéta Sikorová, kvinta

     

    V týmu B hráli:

    Daniel Skála, oktáva

    Richard Sobalík, kvinta

    David Bartal, kvinta

    Karel Czyž, septima

    Adéla Morská, 1.A

    Gabriel Madecki, 1.A

    Michal Vachtarčík, 3.A

    Nikola Šaflová, 1.A

     

    Všem hráčkám a hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, kdy i v těžkých podmínkách (zima, vítr) bojovali a vybojovali cenné body do kvalifikace o finále v Praze.


    Fotografie k článku:

    Vítězný tým A našeho gymnázia - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Finále, ve kterém tým A převálcoval tým SPŠ Havířov - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018zhodnocení zápasu "kolečko" - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018když tým A poráží tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Bojová porada pod vedením Jakuba Kozubka - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Diplom za 6. místo - tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Diplom pro vítěze - tým A - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018


    [zpět]

    školní rok: 2018/2019   datum: 26.10.18   zhlédnuto: 66x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    26.10
    18
    Opět nejlepší - FRISBEE
    Dne 23. října 2018 se konala na hřišti DTJ Vřesina podzimní kvalifikac...

    18.10
    18
    PLAVE CELÉ MĚSTO 2018
      Žáci naší školy se aktivně účastnili každoroční městské akce Plave ...

    21.09
    18
    Vítězky výtvarné soutěže
    V minulém školním roce jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Můj sen2018...

    Nástěnka

    Adventní Vídeň 2018 - nabídka
    01.11.18 přidal: Josiek J. přečteno: 31

    Páteční volejbal
    20.09.18 přidal: Nováková J. přečteno: 56

    SRDÍČKOVÝ DEN 21.9.2018
    06.09.18 přidal: Konetzná M. přečteno: 64

    Co se děje ve škole

    06.11
    18
    Vystavujeme v Maryšce
    Ve středu 24. října proběhla v salonu Maryška vernisáž výtvarných prac...

    31.10
    18
    Naše škola se opět zapojila do akce Po...

    15.10
    18
    Generální ředitel Komerční banky na gy...
      Ve středu 10. října 2018 navštívil bohumínské gymnázium Ing. Jan Ju...

    Předměty

    M DG F CH Bi IVT Z D ČJ AJ NJ FJ RJ ZSV ZEA V