Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • nástěnka
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • suplování
  • plán akcí
  • jídelníček
  • školní rok
  • předměty
  • web aplikace
  • e-twinning
  • zaměstnanci
  • mimoškolní aktivity
  • prevence
  • maturita
  • vysoké školy
  • e-tablo
  • bazar
  • fotogalerie
  • dokumenty školy

  • co se děje ve škole

    2. ročník Středoškolského sportovního dopoledne

    31. ledna 2018, před vydáním pololetního vysvědčení se ve sportovní hale sešlo osm chlapeckých florbalových týmů a osm dívčích volejbalových týmů, které bojovaly o putovní poháry v rámci 2. ročníku Středoškolského sportovního dopoledne. Divokou kartu obdržely týmy kvarty, aby byly soupeřící skupiny stejně početné.

    Florbalový turnaj chlapců:

    1. místo: tým 4.A (Štemon, Antonín, Renta, Fodor, Banot, Dymanus)

    2. místo: tým 6.P

    3. místo: tým 7.P

    4. místo: tým 8.P

    5.-6. místo: týmy 3.A a 4.P

    7.-8. místo: týmy 2.A a 1.A s 5.P

    Volejbalový turnaj dívek:

    1. místo: spojený tým ze tříd 4.A a 8.P

    2. místo: tým 7.P

    3. místo: tým 4.P

    4. místo: tým 6.P

    5. - 6. místo: týmy 3.A a 2.A (ve skupině jedna výhra)

    7. - 8. místo: týmy  1.A a 5.P

    Všem hráčkám a hráčům děkujeme za předvedené výkony a už se těšíme na příští ročník.

    Fotografie k článku:

    2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - zahájení florbalového turnaje2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - průběh florbalového turnaje2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - třetí místo florbalového turnaje - tým septimy2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - druhé místo florbalového turnaje - tým sexty2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - vítězové florbalového turnaje - tým 4.A2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - zahájení volejbalové části2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - třetí místo2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - druhé místo2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - vítězky2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - tři volejbalové vítězné týmy (1. 4.A s 8.P, 2. septima, 3. kvarta)


    [zpět]

    školní rok: 2017/2018   datum: 01.02.18   zhlédnuto: 31x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    19.02
    18
    Zuzana Hoffmannová ze sekundy získala ...
    Dne 13.2.2018 se konalo okresní kolo konverzační soutěže v německém ja...

    14.02
    18
    Úspěchy našich studentů v okresním kol...
    V I. kategorii (žáci 8. - 9. tříd) se na 2. místě umístila Viktorie ...

    08.02
    18
    Standa Wąs třetí v okresním kole dějep...

    Nástěnka

    VESLUJEME DO STŘEDU ZEMĚ
    16.02.18 přidal: Nováková J. přečteno: 13

    Zeměpisná olympiáda - školní kolo
    15.01.18 přidal: Nováková J. přečteno: 65

    NEZAPOMEŇ PŘIHLÁSIT SVŮJ TÝM!
    15.12.17 přidal: Nováková J. přečteno: 77

    Co se děje ve škole

    19.02
    18
    Žáci primy se starají o zpěvné ptactv...

    12.02
    18
    Projektový DEN ZDRAVÍ pro žáky prvních...
    Dne 1.2.2018 se žáci 1.A a 5.P zapojili do projektového DNE ZDRAVÍ. Žá...

    01.02
    18
    2. ročník Středoškolského sportovního ...
    31. ledna 2018, před vydáním pololetního vysvědčení se ve sportovní ha...

    Předměty

    M DG F CH Bi IVT Z D ČJ AJ NJ FJ RJ ZSV ZEA V