Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • nástěnka
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • suplování
  • plán akcí
  • jídelníček
  • školní rok
  • předměty
  • web aplikace
  • e-twinning
  • zaměstnanci
  • mimoškolní aktivity
  • prevence
  • maturita
  • vysoké školy
  • e-tablo
  • bazar
  • fotogalerie
  • dokumenty školy
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • co se děje ve škole

    2. ročník Středoškolského sportovního dopoledne

    31. ledna 2018, před vydáním pololetního vysvědčení se ve sportovní hale sešlo osm chlapeckých florbalových týmů a osm dívčích volejbalových týmů, které bojovaly o putovní poháry v rámci 2. ročníku Středoškolského sportovního dopoledne. Divokou kartu obdržely týmy kvarty, aby byly soupeřící skupiny stejně početné.

    Florbalový turnaj chlapců:

    1. místo: tým 4.A (Štemon, Antonín, Renta, Fodor, Banot, Dymanus)

    2. místo: tým 6.P

    3. místo: tým 7.P

    4. místo: tým 8.P

    5.-6. místo: týmy 3.A a 4.P

    7.-8. místo: týmy 2.A a 1.A s 5.P

    Volejbalový turnaj dívek:

    1. místo: spojený tým ze tříd 4.A a 8.P

    2. místo: tým 7.P

    3. místo: tým 4.P

    4. místo: tým 6.P

    5. - 6. místo: týmy 3.A a 2.A (ve skupině jedna výhra)

    7. - 8. místo: týmy  1.A a 5.P

    Všem hráčkám a hráčům děkujeme za předvedené výkony a už se těšíme na příští ročník.

    Fotografie k článku:

    2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - zahájení florbalového turnaje2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - průběh florbalového turnaje2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - třetí místo florbalového turnaje - tým septimy2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - druhé místo florbalového turnaje - tým sexty2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - vítězové florbalového turnaje - tým 4.A2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - zahájení volejbalové části2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - třetí místo2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - druhé místo2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - vítězky2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - tři volejbalové vítězné týmy (1. 4.A s 8.P, 2. septima, 3. kvarta)


    [zpět]

    školní rok: 2017/2018   datum: 01.02.18   zhlédnuto: 189x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    26.10
    18
    Opět nejlepší - FRISBEE
    Dne 23. října 2018 se konala na hřišti DTJ Vřesina podzimní kvalifikac...

    18.10
    18
    PLAVE CELÉ MĚSTO 2018
      Žáci naší školy se aktivně účastnili každoroční městské akce Plave ...

    21.09
    18
    Vítězky výtvarné soutěže
    V minulém školním roce jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Můj sen2018...

    Nástěnka

    Adventní Vídeň 2018 - nabídka
    01.11.18 přidal: Josiek J. přečteno: 31

    Páteční volejbal
    20.09.18 přidal: Nováková J. přečteno: 56

    SRDÍČKOVÝ DEN 21.9.2018
    06.09.18 přidal: Konetzná M. přečteno: 64

    Co se děje ve škole

    06.11
    18
    Vystavujeme v Maryšce
    Ve středu 24. října proběhla v salonu Maryška vernisáž výtvarných prac...

    31.10
    18
    Naše škola se opět zapojila do akce Po...

    15.10
    18
    Generální ředitel Komerční banky na gy...
      Ve středu 10. října 2018 navštívil bohumínské gymnázium Ing. Jan Ju...

    Předměty

    M DG F CH Bi IVT Z D ČJ AJ NJ FJ RJ ZSV ZEA V