Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze

  • absolventi a zaměstnanci

    Vyhledávání a přehled absolventů a zaměstnanců školy



    Poznámka:

    Níže uvedený rok znamená rok ukončení gymnázia maturitní zkouškou. Kliknutím na příslušný rok zobrazíte nabídku tříd a dále žáky ve třídě. Opětovným kliknutím daný seznam zavřete.


    Zaměstnanci školy

    Profesoři a učitelé

    Příjmení a jméno Aprobace Školní rok
    Adamcová Renáta ON, JA 1993-2005
    Adamus Roman M, Bi 1993-2002
    Bajnarová Drahomíra Tv, Bi 1975-2010
    Balajka Jaroslav JČ, JN 1965-90
    Balátová Emilie Bi, Che 1951-52
    Balcárková Jiřina Vv 1967-70
    Baseggio Martina JA 2006-08
    Bayer Stanislav branná výchova 1953-62
    Bárta František M 1973-74
    Bednarzová Radka JČ, D 2004-2016
    Bejvlová Olga Tv 1950-51
    Bittner Vladimír Tv, Z 1972-nyní
    Blatná Světlana JČ, D 1992-96
    Bosák Jiří elektrotechnika 1985-88
    Broskevič Ivo JA, JR 1978-90
    Brož Josef Hv 1949-51
    Bukovská (Kovářová) Iva Bi, Tv 1973-75
    Bulgakov Roman Che 1957-58
    Burešová Eliška JČ, JR 1949-54
    Cedivodová Simona JČ, JN 1994-95
    Cienciala Karel M, F 1958-75
    Cienciala Stanislav Che 1980-81
    Cihlová Jarmila dívky ruční práce 1947-48
    Cisovská (Tomášíková) Věra JA, JR 1980-1989
    Čopíková Jana JČ, JF 1990-nyní
    David Emanuel programování 1989-90
    David Tomáš JČ, D 1988-2004
    Davidová Romana JČ, D 1994-nyní
    Dedek Ota Vv, JČ 1990-2003
    Dombrovský Ivo JA, JR 2006-nyní
    Dřenzla Miroslav stavebnictví 1983-90
    Dubroková Vlasta JA, JF 1979-84
    Duda Martin M, Bi 1993-96
    Dufková Irena JA 1989-93
    Durdová Irena M, Tv 1981-92
    Dobeš Antonín Dg 1955-56
    Dobešová Carmen Hv 1955-56
    Dostál Miroslav JR 1953-54
    Dragulová Hana M, Bi 2014-2015
    Drozd Jan 1955-56
    Dvořáčková Jarmila Bi, Che 1952-54
    Dýral Radim Tv, Z 1970-73
    Erbert František Tv, JN 1952-65
    Escher František Che, Bi 1970-74
    Fasterová Lenka JR, On 1985-88
    Fišerová Lenka Hv 2005-07
    Foldynová Zora JA, JF 2006-08
    Foldýn Jan Hv 1975-76
    Folvarčná Naděžda JA, M 2002-14
    Freitag Miloš Bi, Ge, Z 1954-70
    Friedrich Alois Bi, Z 1945-48
    Geisler Ludvík JN, JR 1948-49
    Goldová Marta M, F 1981-83
    Gospoš Josef náb. římsko-katolické 1945-52
    Habada Jiří JČ, D 1955-56
    Habina Ladislav zákl. výroba 1959-60
    Habramová Hana JN, JR 1995-2014
    Hájková Andrea JF, JA, LAv 2008-nyní
    Halamková Dana Tv 1956-60
    Halšková Eliška JČ, D 1977-93
    Hanzlová Ludmila Tv 1954-55
    Hána Jaroslav JF, L 1931-35
    Hermanová Regina Hv, JČ 2007-09
    Hlaváčová Růžena ruční práce 1955-56
    Hlavsová Eligie Z, Bi, Ge 1966-89
    Hofmann Tomáš JČ, L 1945-64
    Holčák Vlastimil JN, JČ 1956-59
    Horáková (Vytopilová) Roberta JA, Ph 1945-51
    Hrbáčová Ludmila F, Che 1988-nyní
    Hudec Tomáš M, Che 1988-2011
    Hýžová Eliška JR, D 1988-92
    Chleboun Jan Tv, Bv 1981-86
    Cholevová Yveta M, Dg 1987-92
    Chováňková Štěpánka JČ, JN 1945-49
    Chylková Martina JA 1991-97
    Jakvert Jan Tv 1945-47
    Janeczková Juliana JA, D 1951-87
    Janík Josef Che, Bi 1956-57
    Jedlička Bohumír Hv, Vv 1946-48
    Jelínková Gabriela Tv, JA, Z 1993-nyní
    Jeřábek Vladimír JČ, D, ZSV 2003-nyní
    Jílek Stanislav Tv, Bi 1950-51
    Josiek Jan M, F 2011-nyní
    Juchelka Zdeněk ekonomie 1982-92
    Juchelková Dagmar Hv, JČ 2004-05
    Kacarová (Rusanová)Velika JR, JF 1982-83
    Kaděra Václav zemědělství 1955-56
    Kadlček Základy výroby 1959-60
    Kajfošová Barbora Bi, Che 2011-2012
    Kalaš Bedřich D, On 1974-89
    Kaňoková Jana Vv, JČ 2000-nyní
    Kapsíková Vlasta Hv 1951-53
    Kasan Jaroslav strojírenství 1978-85
    Kasanová Božena Bi, Z, Ad 1979-2004
    Karásek Jiří Hv 1993-97
    Keizlarová Emílie Hv 1951-53
    Klečková (Mizerová) Zdenka M, F 1988-2003
    Klichová Daniela Hv 2002-04
    Klosová Marie JF 1972-74
    Kočí Branko Vv, Dg, M 1946-54
    Konetzná Magda Z, Bi, Ivt 2003-nyní
    Kopečná (Šeinerová) Maryla M, F 1978-82
    Kosík Milan Tv, Z 1947-48
    Kovačičová (Furmančíková) Jana M, Bi, Ad 1981-92
    Kozurek Walter strojírenství 1979-85
    Krejčová Milena JČ, JR 1954-55
    Kropáčková Eva Che 1980-87
    Krutki Richard JA, D 1990-98
    Kubečka Leopold Che 1955-57, 59
    Kubínek Pavel M, Z 1993-2003
    Kunzová Jarmila M, F 1976 – 2012
    Látal Miloslav D, Z 1953-1984
    Limbergová Květa JA, JN 1952-53, 56
    Linnertová Alena JN, JR, ZSV 1994-nyní
    Littner Vilém ekonomie 1979-84
    Litnerová Zuzana JČ, D 1988-93
    Lucas Susan Beth JA 1993-95
    Macurová Zuzana Hv, JČ 2008-nyní
    Majkus Karel Hv 1951-52
    Malčík Martin M, Bi, Ivt 1990-97
    Marcalík Jan JČ, D 1973-80
    Mareš Miroslav Tv, Z 1948-50
    Matějková (Nezvalová) Květa JR 1956-59
    Matoušová (Šulcová) Alena JČ, JR 1972-76
    Matušková Martina JA, D 2010-2011
    Melichařík Zdeněk Tv, Z 1984-86
    Michl JA, L 1948-49
    Míčková Drahomíra Hv 1978-82
    Mucková Naděžda JR 1946-48
    Mužná (Petrovská) Věra JČ, JF 1962-96
    Nadažyová Andrea Bi, M 2000-nyní
    Nakládalová Šárka JN 1989-90
    Nikl Jan Che, F 1963-90
    Nováková Jana Tv, Ivt , Z 2008-nyní
    Paličková Božena Hv 1993-94
    Palka Kazimír Tv, Z 1987-2012
    Palková Věra Tv, M 1977-95
    Pastuchová Jana M, Bi 1987-nyní
    Pavlisková Jana JF, JIt 1980-84
    Pazdera Marek M, F, Ivt 2000-nyní
    Pazderová Radomíra JA, M, F 1993-2011
    Pekarský Josef základy výroby 1965-68
    Pekárek Jaroslav stavebnictví 1981-91
    Pípalová Anna JČ, Tv 1965-68, 1971-78
    Piperková Marcela JA, JR, ZSV 1995-nyní
    Plaček Josef D, Z 1946-48
    Plesník Vojtěch 1951-52
    Pokorný Ladislav Z, Tv 1951-52
    Pomykal Josef M, G 1954-55
    Procházka Miroslav Che, F 1957-62
    Pustovská Oda M, Bi 1989-91
    Rangl Martin M, Bi 2002-07
    Raszková Jana M, Dg 1972-2009
    Rohan Vítězslav JR, JF 1954-62
    Rolčíková Milada JČ, JŠp 1976-2009
    Rozsypalová Jana JA, Hv 2001-06
    Rucká Květoslava Che, Bi 1956-60
    Rumpel Petr JN, Z 1991-93
    Sedláček Zdeněk M, F 1956-57
    Seget Jiří F 1989-90
    Semer Josef JČ, JF, M 1954-86
    Schneider Zdeněk JR, Tv 1980-2000
    Skácel Stanislav M, Che 1946-52, 56
    Skřižovská Jana JF, ZSV 2009-nyní
    Slíva Bohumil Che, Z 1946-47
    Sochorová Jana Bi, JA 2000-nyní
    Sova Miloš elektro 1985-88
    Sovová Dagmar ekonomie 1980-91
    Spohrová Jarmila JA, JN 1949-51
    Staniek Jakub M, Tv 2012-2014
    Staňková Magdaléna F, Che 1974-2011
    Stará Hana JN 1991-92
    Strachotta Ivo Bi 2004-07
    Straka Ivan M, Dg 1966-68
    Strýčková Jolana JA, JR, D 2005-08
    Strnad Viktor D, Z 1947-54
    Svoboda Jiří Tk, M 1955-60
    Šaterová Olga M, Che 2007-nyní
    Šepták Igor M, F 1985-92
    Ševečková Zdeňka Che, Bi 1958-63
    Šindel Libor M, Che 1982-83
    Šindelář Karel M, Che 1952-53
    Škuta Dušan Che 1978-89
    Šrámková Hana Z, M 1980-2013
    Štěrbová Alena M, Che 1980-93
    Štěrbová Martina JF, Ov 2007-nyní
    Štembírek Eduard JN, JR 1978-86
    Štěpánek Josef P, M, F 1948-50
    Štrajtová Věra JN 1994-97
    Štverka Oldřich Tv 1960-62, 66
    Šufla Milan JČ, JR 1956-59
    Šusta Jiří JR 1955-64
    Tarantová Marie JA, JR 1949-50
    Teclová Naděžda JČ, JN 1980-89
    Trombik Lukáš Ivt 2005-08
    Tvardková Pavlína, Veličková ZAE, Ivt 2005-2013
    Tyrajová Barbara JČ, Hv 2000-04
    Valuštíková Pavla Tv, Ov 2000-nyní
    Včelný Vladimír Hv 1971-73
    Vicherek Oldřich náboženství 1945-52
    Vilišová Marie JČ, JR 1976-2008
    Vitásková Vendula Vv 2008-2012
    Vlasáková Šárka JČ, JA 2005-nyní
    Vlček Bořivoj JR, Ov 1988-2009
    Vlčková Bohumila JČ, Lit 1964-76
    Vojancová Šárka M, F 1968-72
    Vroblová Dáša JR 1965-66
    Vyškovský Oldřich Che 1979-85
    Wilczková Jana JČ, JA 2006-nyní
    Wojnar Jiří F 1982-88
    Zdařil Jan stavebnictví 1982-84
    Zdražilová Hana JR, JA, Z 1990-94
    Zedková Galina JR 1979-86
    Zmeškalová Helena F 1980-88

    zavřít

    Ředitelé školy

    Příjmení a jméno Školní rok
    Doležil Zdeněk 1921-1938
    Živný František 1945-1948
    Dr. Štěpánek Josef 1948-1950
    Skácel Stanislav 1950-1952
    Strnad Viktor 1952-1954
    Živný František 1954-1966
    Freitag Miloš 1966-1970
    Dýral Radim 1970-1974
    Kalaš Bedřich 1974-1986
    RNDr. Raszková Jana 1986-1991
    Mgr. Palková Věra 1992-1994
    Mgr. Pekara Vladimír 1994-2003
    PaedDr. Bialoň Miroslav 2004-nyní

    Zástupci ředitelů

    Příjmení a jméno Školní rok
    Matějková (Nezvalová) Květa 1956-1960
    Bayer Stanislav 1960-1963
    Marcalík Jan 1974-1980
    RNDr. Raszková Jana 1980-1986, 1998-2006
    PaedDr. Bittner Vladimír 1986-1990
    RNDr. Kovačičová Jana 1990-1991
    Mgr. Pekara Vladimír 1992-1994
    Mgr. Vlček Bořivoj 1994-1998
    RNDr. Hudec Tomáš 2002-2003, 2006-2011
    Mgr. Šaterová Olga 2010-2015
    Mgr. Konetzná Magda 2011-2012
    PaedDr. Drabina Igor 2015-nyní

    Správní zaměstnanci

    Příjmení a jméno
    Bartečková Lucie
    Bosáková Jana
    Dofek Alfréd
    Dosedělová Eva
    Dudášová Olina
    Felerová Anna
    Friedrichová Alena
    Gazdová Ludmila
    Gasiorová Anděla
    Halfarová Vladimíra
    Hamráková Marie
    Hanusková Alžběta
    Hlisníková Věra
    Hulva Teodor
    Hulvová Anna
    Janíková Zdislava
    Jelínek Ludvík
    Jelínková Urszula
    Judasová Zdeňka
    Kahlerová Karla
    Kišková Miroslava
    Krišica Libor
    Kubina Jiří
    Machníková Liduše
    Matulová Anna
    Mikysková Marie
    Motlochová (Ledwoňová) Svatava
    Müllerová Jiřina
    Nadažy Zdeněk
    Nogová Anna
    Noháčová Věra
    Ondrišová Ondřejka
    Petříková Marie
    Richter Martin
    Rohlová Anastazie
    Stabla Emil
    Štefková Irena
    Tartaini Karel
    Trombik Lukáš
    Wronková Simona
    Zágora Rudolf

    ABSOLVENTI:

    2016

    4.A - třídní učitel: Gabriela Niedermeier Jelínková

    1. Adamčík Ondřej
    2. Bečicová Simona
    3. Blahušiaková Michaela
    4. Borysová Klára
    5. Dvořáková Nikola
    6. Field Patrick Kevin
    7. Chamrádová Kateřina
    8. Chybiorzová Tereza
    9. Jamárik David
    10. Kalniková Zuzana
    11. Králová Veronika
    12. Krůčková Veronika
    13. Menšíková Kristýna
    14. Minarovičová Kateřina
    15. Mul Michael
    16. Pilchová Veronika
    17. Plecháček Marek
    18. Rievaj Radek
    19. Skupinová Veronika
    20. Stanek Dominik
    21. Suchanek Marek
    22. Szotkowská Natálie
    23. Szotkowská Nikola
    24. Wierbica Rostislav
    25. Zágorová Kateřina
    26. Zaškolná Jana

    8.P - třídní učitel: Romana Davidová

    1. Bortlík Martin
    2. Brisučiak Tomáš
    3. Dočkalová Lenka
    4. Dudová Alžběta
    5. Fišerová Markéta
    6. Frodlová Aneta
    7. Galusková Veronika
    8. Jelínková Zuzana
    9. Jochimová Karolína
    10. Konetzná Pavla
    11. Krenžolek Adam
    12. Křístková Michaela
    13. Kudlová Nikola
    14. Lapčíková Kateřina
    15. Malcharová Johana
    16. Návrata Tomáš
    17. Navrátil Jiří
    18. Noháčková Adéla
    19. Odojová Tereza
    20. Rajnošková Michaela
    21. Roederová Hana
    22. Smrčková Michaela
    23. Urbanek Adam
    24. Vichrová Kamila
    25. Wolfová Julie
    26. Zdvomka Jiří

    2015

    4.A - třídní učitel: Marcela Piperková

    1. Bonczek Jan
    2. Bugdolová Sandra
    3. Grzybek Radim
    4. Herman Kryštof
    5. Jakubová Veronika
    6. Janeczková Kateřina
    7. Kalniková Miriam
    8. Kišová Dominika
    9. Králová Tereza
    10. Krobotová Ludmila
    11. Lukosz Rostislav
    12. Marcalíková Adéla
    13. Maroščík Vít
    14. Měchurová Eliška
    15. Mrázková Eva
    16. Pawliková Dominika
    17. Pilch Jakub
    18. Strzelec Jan
    19. Teuchner Dan
    20. Tišerová Eliška
    21. Vincková Lenka
    22. Vítková Veronika
    23. Weber Jiří

    8.P - třídní učitel: Vladimír Jeřábek

    1. Bejčková Denisa
    2. Bogumská Barbora
    3. Brtníček Jan
    4. Cedivoda Tomáš
    5. Fišerová Barbora
    6. Chudíček Jaroslav
    7. Chudoba Adam
    8. Chýlek Daniel
    9. Klus Jakub
    10. Krpcová Hana
    11. Kubienová Denisa
    12. Kulle Petr
    13. Ožanová Monika
    14. Rechtorisová Nikol
    15. Rojová Veronika
    16. Rošková Renáta
    17. Sabelová Hana
    18. Staňová Justýna
    19. Šavelová Jana
    20. Švajnoch Radim
    21. Švancarová Zuzana
    22. Tomaštík Marek
    23. Věčorek Marek
    24. Vojtíšek Jiří
    25. Vrátník Jakub
    26. Žáček Jiří

    2014

    4.A - třídní učitel: Jana Wilczková

    1. Bartečková Veronika
    2. Brdíčková Klára
    3. Buglová Kristýna
    4. Dodková Denisa
    5. Kadlec Tomáš
    6. Kalichová Tereza
    7. Klimecká Lenka
    8. Kudla Zdeněk
    9. Mališová Lenka
    10. Nguyenová Tamara
    11. Niesner Michal
    12. Pająková Joanna
    13. Panašová Lucie
    14. Pokorný Rostislav
    15. Poštulka Tomáš
    16. Skoblejová Nikol
    17. Stachová Jana
    18. Suchánek Radek
    19. Suchanková Marie
    20. Tejbusová Karolína
    21. Ucháčová Jesika
    22. Zajíc Jakub
    23. Zajonc Jan

    8.P - třídní učitel: Alena Linnertová

    1. Baronová Nikola
    2. Beierová Kateřina
    3. Cvinerová Katrin
    4. Ďurkáč Filip
    5. Galuszka Daniel
    6. Honus Ivo
    7. Chylek Jakub
    8. Janeczko Dominik
    9. Judas Michal
    10. Kadlíček Jakub
    11. Kliner Matěj
    12. Knýbel Martin
    13. Kopáček Jakub
    14. Kwaśná Agáta
    15. Lidíková Lenka
    16. Lisá Marie
    17. Machníková Romana
    18. Masláková Lucie
    19. Plhoň Ondřej
    20. Pustówka Vojtěch
    21. Recman Tomáš
    22. Skála Vojtěch
    23. Zálešák Marek
    24. Žádníková Barbora

    2013

    4.A - třídní učitel: Andrea Nadažyová

    1. Bajgerová Dagmar
    2. Dziadzio Vojtěch
    3. Gincelová Kristýna
    4. Golas Michal
    5. Gyüre Radek
    6. Jantoš René
    7. Jirků Veronika
    8. Konešová Denisa
    9. Kübelová Veronika
    10. Oračko Daniel
    11. Poláková Jana
    12. Puk Dalibor
    13. Sitár Karel
    14. Slavík Tomáš
    15. Stuchlík Michal
    16. Svobodová Kamila
    17. Válková Michaela
    18. Woznicová Adéla

    4.B - třídní učitel: Jana Moškořová

    1. Beňovičová Nina
    2. Blažek Jiří
    3. Černochová Lucie
    4. Čupitová Dana
    5. Dendisová Hana
    6. Do Tomáš
    7. Dobrovolná Barbora
    8. Field Michael Reece
    9. Galusková Diana
    10. Chobot Ivo
    11. Jeníčková Daniela
    12. Kempná Denisa
    13. Kološ David
    14. Langer Jan
    15. Maryška Dominik
    16. Matějková Tereza
    17. Mikesz David
    18. Nadažy Petra
    19. Navrátilová Martina
    20. Pavlů Tereza
    21. Rožková Michaela
    22. Řehánek Jan
    23. Skalková Kristýna
    24. Smolíková Michaela
    25. Stöckerová Michaela
    26. Stolarczyková Kristýna
    27. Šenekl Jan
    28. Valenta Daniel
    29. Zemlák Matěj

    8.P - třídní učitel: Šárka Vlasáková

    1. Dendisová Eliška
    2. Drobek Martin
    3. Ehrenberger Jakub
    4. Giecková Veronika
    5. Górnioková Tereza
    6. Grill Jakub
    7. Hájková Barbora
    8. Jaroň Daniel
    9. Jeziorská Veronika
    10. Karvala Jan
    11. Kasanová Marie
    12. Kočí Hana
    13. Kokošková Marie
    14. Konečný Adam
    15. Krišicová Aneta
    16. Lepara Samir
    17. Malchárek Jan
    18. Marcalíková Markéta
    19. Maroščíková Gabriela
    20. Mika Tomáš
    21. Mrózková Michaela
    22. Niemczyková Jana
    23. Plačková Tereza
    24. Pušková Sabina
    25. Rumpel Erik
    26. Rusková Klára
    27. Sitek Tomáš
    28. Skokan Josef
    29. Stránská Eva
    30. Szmeková Denisa

    2012

    4.A - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

    1. Boturová Kateřina
    2. Buglová Andrea
    3. Bystroňová Kateřina
    4. Drahorádová Lucie
    5. Duras Ondřej
    6. Fajová Adéla
    7. Hermanová Lucie
    8. Kozurková Petra
    9. Krupníková Pavla
    10. Langerová Eva
    11. Liberdová Markéta
    12. Lukášová Tereza
    13. Malačková Kateřina
    14. Maluchová Michaela
    15. Marušíková Kristýna
    16. Miavcová Martina
    17. Molinek Oskar
    18. Pacner Jakub
    19. Paskerová Lucie
    20. Roeder Adam
    21. Rokosz Jan
    22. Sikorová Tereza
    23. Sobotková Hana
    24. Staš Dalibor
    25. Šperlíková Romana
    26. Švidrnochová Eva
    27. Švrčina Dominik
    28. Tranová Aneta
    29. Žvaková Simona

    4.B - třídní učitel: Gabriela Jelínková

    1. Barošová Kateřina
    2. Bártů Adam
    3. Fontiová Veronika
    4. Gyüreová Jana
    5. Habiňák Petr
    6. Hloušková Marcela
    7. Ilyková Andrea
    8. Kalíková Adéla
    9. Kašpar Petr
    10. Kopáčková Kateřina
    11. Kosarzová Kristýna
    12. Leczová Magdaléna
    13. Liberdová Petra
    14. Ličková Kristýna
    15. Menaříková Kristýna
    16. Mikulíková Markéta
    17. Mináriková Martina
    18. Moravíková Jana
    19. Ondra Martin
    20. Ostárková Barbora
    21. Prokšová Veronika
    22. Sobotová Sandra
    23. Stöckerová Aneta
    24. Tomaszková Simona
    25. Vykoupil Jan
    26. Wzientková Hana

    8.P - třídní učitel: Radka Bednarzová

    1. Bolcarovič Ondřej
    2. Cedivodová Veronika
    3. Gasior Ondřej
    4. Glombik Marek
    5. Hanák Ondřej
    6. Hradilová Kateřina
    7. Chylek Lukáš
    8. Chylek Ondřej
    9. Jakubcová Andrea
    10. Jaworek Robert
    11. Kijonková Dominika
    12. Kubatková Denisa
    13. Lubojacki Kevin
    14. Majola Richard
    15. Pastuchová Věra
    16. Peřinová Barbora
    17. Stoklasa Jonáš
    18. Suchánková Tereza
    19. Šaterová Martina
    20. Teuchnerová Natálie
    21. Thérová Lenka
    22. Tollerianová Lenka
    23. Třuslová Jana
    24. Vachová Kateřina
    25. Valentíny Noemi
    26. Vilček Martin

    2011

    4.A - třídní učitel: Jana Skřižovská

    1. Adamčíková Petra
    2. Barbuláková Andrea
    3. Buglová Dana
    4. Danyśová Iveta
    5. Divoka Marek
    6. Gregorová Adéla
    7. Hurný Tomáš
    8. Huwerová Andrea
    9. Janíková Klára
    10. Kacíř Lukáš
    11. Knapek Lukáš
    12. Kožusznik Tomáš
    13. Krištofíková Eva
    14. Kwašný Ondřej
    15. Lach Jakub
    16. Mikšíková Adéla
    17. Plhoňová Jana
    18. Procházka Jan
    19. Rychtárová Karolína
    20. Sikora Vojtěch
    21. Szajnová Karolína
    22. Turčáková Petra
    23. Uherková Veronika
    24. Urbančíková Sára
    25. Wrožyna Dominik
    26. Zdunková Barbora
    27. Žejdl Jan

    4.B - třídní učitel: Ivo Dombrovský

    1. Bouchalová Kateřina
    2. Burian Aleš
    3. Čavoj Filip
    4. Ferdianová Nella
    5. Firlová Karolína
    6. Grabková Petra
    7. Chrobáková Jana
    8. Janečková Tereza
    9. Janulková Iveta
    10. Janulková Kateřina
    11. Kniezková Adéla
    12. Kohutiaková Lucie
    13. Kolínek Samuel
    14. Leová Žaneta
    15. Liszoková Markéta
    16. Planková Tereza
    17. Radiňáková Adéla
    18. Reczek Michal
    19. Rybanská Nikola
    20. Sebera Ondřej
    21. Skoblej Marek
    22. Snopek Daniel
    23. Staňková Barbora
    24. Sýkora Adam
    25. Šeligová Žaneta
    26. Theyerová Karin
    27. Wrožynová Hana

    8.P - třídní učitel: Magda Konetzná

    1. Adamčík Lukáš
    2. Balcárková Veronika
    3. Bonček Tomáš
    4. Brňáková Daniela
    5. Fišerová Renáta
    6. Glacová Denisa
    7. Guniová Jiřina
    8. Hlásnik Adam
    9. Hübschmanová Jana
    10. Janíčková Petra
    11. Javorský Daniel
    12. Kouřilová Petra
    13. Kulová Denisa
    14. Labajová Marie
    15. Miovská Petra
    16. Návratová Lucie
    17. Nevyjel Jan
    18. Přibyla Vít
    19. Roj Michael
    20. Sabela Martin
    21. Sebera Jan
    22. Slaninová Beáta
    23. Smrček Lukáš
    24. Stoszková Agáta
    25. Stratilová Lucie
    26. Števanka Kamil
    27. Švajnochová Gabriela

    2010

    4.A - třídní učitel: Jana Sochorová

    1. Bartusková Lucie
    2. Bielová Romana
    3. Bonczek Marek
    4. Botor Tomáš
    5. Botorová Kateřina
    6. Čempelová Magdaléna
    7. Galusková Michaela
    8. Gladyszová Eva
    9. Glisníková Lenka
    10. Janča Martin
    11. Jankovičová Ivana
    12. Kacíř Jakub
    13. Kocichová Barbora
    14. Körmendy Petr
    15. Koutníková Pavlína
    16. Králová Zuzana
    17. Křesťanová Kateřina
    18. Kubát Michael
    19. Kucharczyk Tomáš
    20. Littner Jiří
    21. Mólová Kateřina
    22. Mühldorf Martin
    23. Nodžáková Adéla
    24. Pištěk Petr
    25. Popek Jiří
    26. Stankovová Jana
    27. Ševčík Jan
    28. Tyrlíková Kateřina

    4.B - třídní učitel: Marcela Piperková

    1. Čenkovičová Kateřina
    2. Fismol Tomáš
    3. Golichová Veronika
    4. Grycová Kamila
    5. Kalíková Michaela
    6. Kania Leoš
    7. Komárková Agnes
    8. Kroščenová Bára
    9. Lekkiová Andrea
    10. Ligocký Petr
    11. Míček Martin
    12. Miková Martina
    13. Milbergerová Hana
    14. Orszulik Tomáš
    15. Petruška Radek
    16. Plačková Eva
    17. Raček Martin
    18. Sladčíková Kateřina
    19. Stacha Josef
    20. Světlíková Lucie
    21. Šafarčík Jan
    22. Šrank Filip
    23. Štendová Martina
    24. Švábenský Jindřich
    25. Tyle Michal
    26. Ullmann Tomáš
    27. Urban David
    28. Válková Pavlína
    29. Vavříčková Karolina
    30. Wybraniecová Petra
    31. Zemlák Radek

    8.P - třídní učitel: Hana Šrámková

    1. Buchal Petr
    2. Drobková Daniela
    3. Filipi Jakub
    4. Gazdová Romana
    5. Holaschke Erika
    6. Holesz Daniel
    7. Jaroň Kamil
    8. Jeníková Kateřina
    9. Jochim Jan
    10. Knýblová Petra
    11. Kocián Jan
    12. Kubínek Martin
    13. Kůs Radomír
    14. Pavčo Martin
    15. Sikora Jiří
    16. Sitek Ondřej
    17. Suchánek Pavel
    18. Suchorová Michaela
    19. Šablatura Jan
    20. Špak Juraj
    21. Štverka Marek
    22. Víchová Alžběta
    23. Vyskočil Matěj

    2009

    4.A - třídní učitel: Gabriela Jelínková

    1. Abrlová Nikol
    2. Adamčíková Lucie
    3. Burian Marek
    4. Curzydlo Petr
    5. Čermák Adam
    6. Filipová Petra
    7. Fišerová Michaela
    8. Franková Tereza
    9. Goj Tomáš
    10. Guzdková Barbora
    11. Heczková Zuzana
    12. Hotová Gabriela
    13. Houšková Lucie
    14. Hroch Kamil
    15. Jurek Martin
    16. Karch Radek
    17. Kašová Hana
    18. Keislerová Kateřina
    19. Korduliaková Martina
    20. Kožuszniková Eliška
    21. Molinková Veronika
    22. Nogová Monika
    23. Polko Kamil
    24. Rymař Jakub
    25. Sliwková Pavla
    26. Šebestová Jana
    27. Valuštík Jan
    28. Věčorková Nikola
    29. Vidlářová Petra
    30. Vontroba Jiří

    4.B - třídní učitel: Andrea Nadažyová

    1. Appelová Vendula
    2. Dobrovolná Tereza
    3. Drápelová Andrea
    4. Hireš Matěj
    5. Hloušková Tereza
    6. Holušová Veronika
    7. Kencká Eva
    8. Kološ Jan
    9. Kostka Filip
    10. Kozielová Ester
    11. Krajčová Markéta
    12. Krejzarová Hana
    13. Krzystková Veronika
    14. Kubaczková Veronika
    15. Kubica Michal
    16. Kudlíková Karolína
    17. Kurti Robin
    18. Ohrzalová Kateřina
    19. Piwodová Štěpánka
    20. Plonková Adéla
    21. Poloková Lucie
    22. Přerovská Tereza
    23. Schindlerová Vendula
    24. Stolarčíková Radka
    25. Tedová Veronika
    26. Thérová Kateřina
    27. Truclová Zuzana
    28. Ulmanová Renáta
    29. Václavíková Tereza
    30. Woznicová Vendula

    8.P - třídní učitel: Marek Pazdera

    1. Absolon Tomáš
    2. Basta Michael
    3. Bezděková Barbora
    4. Bogumská Eva
    5. Brož David
    6. Cviner Petr
    7. Doušová Dominika
    8. Hanusek Tomáš
    9. Hermannová Eva
    10. Hladíková Jiřina
    11. Chlebcová Karolina
    12. Karpfová Hana
    13. Kašpar Martin
    14. Klepaczová Eva
    15. Liszok Petr
    16. Lotecki Michal
    17. Macura Jan
    18. Nesrsta David
    19. Novotná Veronika
    20. Obozová Kateřina
    21. Pastucha Matěj
    22. Skokanová Michaela
    23. Stodůlková Simona
    24. Stoklasa Šimon
    25. Svrčinová Lucie
    26. Uhrová Helena
    27. Vašulínová Zora

    2008

    4.A - třídní učitel: Jana Pastuchová

    1. Barbulák Jan
    2. Blahoutová Petra
    3. Blažková Petra
    4. Cigoš Petr
    5. Csakvary Adam
    6. Dvořáková Pavla
    7. Herich Ondřej
    8. Kafková Kamila
    9. Karvala Jiří
    10. Kijonková Věra
    11. Křivoň Martin
    12. Masná Aneta
    13. Matonogová Radka
    14. Nadažy David
    15. Ondrišová Iveta
    16. Orlíková Ivana
    17. Papežová Jana
    18. Petrová Klára
    19. Popková Markéta
    20. Recman Tomáš
    21. Šindlerová Eva
    22. Uhlířová Lucie
    23. Ulman Marcel
    24. Václavíková Klára
    25. Válová Veronika
    26. Volek Lukáš
    27. Vraštilová Petra
    28. Weiperová Lenka
    29. Zarembová Markéta
    30. Želinská Petra
    31. Žurková Kateřina

    4.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

    1. Bohdalová Sára
    2. Folvarčná Jana
    3. Gavelcziková Lucie
    4. Górnioková Kateřina
    5. Hanousková Jitka
    6. Hassl Matěj
    7. Hotový Lukáš
    8. Janík Martin
    9. Kaucká Miroslava
    10. Kohoutková Petra
    11. Kouřilová Hana
    12. Kukliczová Iveta
    13. Kurtová Gabriela
    14. Lassmannová Michaela
    15. Lazový Vladimír
    16. Machocká Karolína
    17. Měřínská Aneta
    18. Miková Tereza
    19. Namyslová Alice
    20. Piaček Robert
    21. Placzková Kateřina
    22. Stupka Tomáš
    23. Svobodová Lucie
    24. Szotkowská Hana
    25. Štěrba Vítězslav
    26. Švidrnochová Adéla
    27. Teisterová Marie
    28. Ullmann Zdeněk
    29. Valentínyová Michaela
    30. Vitová Lucie
    31. Wijová Monika

    8.P - třídní učitel: Romana Davidová

    1. Adamec Petr
    2. Arendáš Jiří
    3. Blaško Michal
    4. Blatoň Jan
    5. Cívelová Jana
    6. Drobilová Barbora
    7. Fodor Lukáš
    8. Gonsiorová Kamila
    9. Gospošová Eva
    10. Chmel Martin
    11. Janík Tobiáš
    12. Jaroň Ján
    13. Kaizar Libor
    14. Kiša Mario
    15. Kubínek Aleš
    16. Kulová Karolina
    17. Kyjonka Michal
    18. Lukša Jiří
    19. Michalisková Klára
    20. Oršulíková Iveta
    21. Piperková Tereza
    22. Podhorný Tomáš
    23. Sikora Pavel
    24. Stodůlková Sabina
    25. Stoszek Václav
    26. Štafová Martina
    27. Uhlířová Petra
    28. Vyoral Petr
    29. Zdvomka Ondřej

    2007

    4.A - třídní učitel: Martin Rangl

    1. Becke Michal
    2. Beňová Lada
    3. Blažek Martin
    4. Cachová Kateřina
    5. Čolasová Natálie
    6. Damcová Tereza
    7. Grossmannová Jitka
    8. Halla Dominik
    9. Hlobilová Denisa
    10. Kamencová Martina
    11. Klosová Monika
    12. Kosňovský Jan
    13. Krajčová Veronika
    14. Kubíková Karolina
    15. Minaříková Markéta
    16. Mlčochová Zuzana
    17. Placzek Lukáš
    18. Rakusová Dominika
    19. Rath Michal
    20. Sasínová Markéta
    21. Stuchlíková Markéta
    22. Šorm Jakub
    23. Tomala David
    24. Urban Jakub
    25. Vlček Radovan

    4.B - třídní učitel: Vladimír Jeřábek

    1. Adamík Tomáš
    2. Bartoš Petr
    3. Bijok Michal
    4. Bittalová Lucie
    5. Czerny Zdeněk
    6. Dordová Petra
    7. Drbulová Hana
    8. Fidler Jakub
    9. Glacová Klára
    10. Gladysz Pavel
    11. Graněčná Iva
    12. Grymová Petra
    13. Hrušková Martina
    14. Jeziak Sebastian
    15. Jonáková Šárka
    16. Judová Aneta
    17. Kantorová Michaela
    18. Kaspřák Kamil
    19. Kniezková Barbora
    20. Kukulová Veronika
    21. Nowaková Adéla
    22. Pavlisková Silvie
    23. Pohludková Michaela
    24. Spolníková Petra
    25. Spratková Iveta
    26. Szajna Tomáš
    27. Šebo Robin
    28. Šostoková Petra
    29. Vojtová Světlana
    30. Wybraniecová Martina

    8.P - třídní učitel: Marcela Piperková

    1. Bortelová Kateřina
    2. Cwiková Zuzana
    3. Cyroň Tomáš
    4. Fišer Petr
    5. Garšic Jaromír
    6. Gašpár Ondřej
    7. Hlásniková Darja
    8. Karpfová Petra
    9. Knotová Veronika
    10. Komárková Ema
    11. Konvičná Soňa
    12. Kropjok Vít
    13. Mersiová Gabriela
    14. Oršulíková Michaela
    15. Pánková Veronika
    16. Pechová Simona
    17. Pifková Patricie
    18. Polok Filip
    19. Rumpel Richard
    20. Sikorová Nikola
    21. Suchý Ernest
    22. Šíma Jaroslav
    23. Šimura Jan
    24. Šipulová Kateřina
    25. Toman Jiří
    26. Vašulín Prokop
    27. Vavříčková Veronika
    28. Zvonař Jan

    2006

    4.A - třídní učitel: Marek Pazdera

    1. Adamec Jiří
    2. Foltynová Petra
    3. Hessová Martina
    4. Hirschauerová Hana
    5. Hora Michal
    6. Chmelařová Veronika
    7. Jendryščíková Dagmar
    8. Krömerová Nela
    9. Kubíček Aleš
    10. Legerský Radek
    11. Matulová Kateřina
    12. Nálepová Monika
    13. Nováková Vladana
    14. Pavlíková Kateřina
    15. Piatko Daniel
    16. Poledníková Markéta
    17. Polzerová Karolína
    18. Rakowská Eva
    19. Rusek Lukáš
    20. Ryšavá Lucie
    21. Sitková Tereza
    22. Skoumal Lukáš
    23. Skupniková Simona
    24. Smotlacha David
    25. Szczygielová Kateřina
    26. Tylečková Linda
    27. Valko Patrik
    28. Válková Veronika
    29. Vašenka Vojtěch
    30. Wątroba Jan

    8.P - třídní učitel: Alena Linnertová

    1. Balcárek David
    2. Bašniar Václav
    3. Brudovská Michala
    4. Friedel David
    5. Fulnečková Kateřina
    6. Guňková Pavlína
    7. Hasníková Eliška
    8. Hrvolová Barbora
    9. Chlebcová Veronika
    10. Jakovidis Aristotelis
    11. Kaszová Petra
    12. Klajmonová Kristýna
    13. Koláčková Jana
    14. Konvička Petr
    15. Kropjok Jan
    16. Kubištová Vladimíra
    17. Mlynarczyková Nina
    18. Pavlorková Jana
    19. Petruška Tomáš
    20. Ptošek Jiří
    21. Rothkögelová Jana
    22. Stružková Ivana
    23. Tesař Stanislav
    24. Tylečková Magdalena
    25. Vilášek Adam
    26. Žídková Eva

    2005

    4.A - třídní učitel: Jana Čopíková

    1. Adámek Martin
    2. Bisová Tereza
    3. Čenková Lenka
    4. Demjen Aleš
    5. Duničková Katerini
    6. Falc Matěj
    7. Ferdianová Hana
    8. Guziur Tomáš
    9. Hanusková Inka
    10. Horáková Zuzana
    11. Chobotová Tereza
    12. Jendřejková Lucie
    13. Jonák Martin
    14. Josiek Jan
    15. Jurczyk Martin
    16. Káňová Pavla
    17. Kartariková Veronika
    18. Kolodějová Lucie
    19. Král Marek
    20. Krejčí Tomáš
    21. Mravcová Helena
    22. Novák Tomáš
    23. Orthová Zuzana
    24. Pešatová Radmila
    25. Sliwková Eva
    26. Stibůrková Radka
    27. Stoszková Terezie
    28. Uřinovská Romana
    29. Zelek Adam

    4.B - třídní učitel: Ivo Strachotta

    1. Barteczek Miroslav
    2. Bogocz David
    3. Buchtelíková Kateřina
    4. Drobková Michaela
    5. Dudová Kateřina
    6. Habramová Eva
    7. Harwotová Martina
    8. Hireš Ondřej
    9. Chlebec Petr
    10. Jankovičová Lucie
    11. Josefus Martin
    12. Káňová Barbara
    13. Ligocká Monika
    14. Lipjaková Veronika
    15. Mertha David
    16. Ostrówková Zuzana
    17. Pánková Irena
    18. Placzková Simona
    19. Rosiková Tamara
    20. Rusková Hana
    21. Staníčková Michaela
    22. Stáňová Zuzana
    23. Suchánková Petra
    24. Vilčková Eliška
    25. Vybraněc Vojtěch
    26. Žila Vratislav
    27. Žvák Dalibor

    8.P - třídní učitel: Jana Pastuchová

    1. Bajnar Jiří
    2. Barteček Dan
    3. Bezděková Lucie
    4. Bugla Martin
    5. Cielepová Gabriela
    6. Hanusková Denisa
    7. Janas Jakub
    8. Jaroň Zdeněk
    9. Kazíková Pavla
    10. Kotuliaková Gabriela
    11. Kovácsová Andrea
    12. Kuzmová Andrea
    13. Kyjonková Hana
    14. Lukšová Hana
    15. Měchura Rostislav
    16. Měšťanová Petra
    17. Nevyjelová Ivana
    18. Pavlík František
    19. Pawlowská Lucie
    20. Piperková Jolana
    21. Potyszová Anežka
    22. Ptáková Karolína
    23. Rakusová Hana
    24. Slívová Andrea
    25. Staniek Jakub
    26. Suchora Jiří
    27. Šimíčková Eva
    28. Šipulová Michaela
    29. Vasiliu Sára
    30. Vlček Martin
    31. Vyoral Radomír

    2004

    4.A - třídní učitel: Magdaléna Staňková

    1. Bártová Lucie
    2. Červenka Daniel
    3. Davidová Renáta
    4. Fialová Lenka
    5. Gamrát Jakub
    6. Holcová Martina
    7. Janočko Adam
    8. Kačmařík Petr
    9. Kniezková Tereza
    10. Kocur Otakar
    11. Kolačanský Pavel
    12. Koutný Jakub
    13. Kubiesová Denisa
    14. Legerská Hana
    15. Lučanová Jarmila
    16. Marenčák Jakub
    17. Melichar Martin
    18. Mičová Michaela
    19. Nagyová Radka
    20. Noga Michal
    21. Nowaková Hana
    22. Osvaldová Andrea

    4.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

    1. Bystrianská Jana
    2. Drlíková Hana
    3. Filipová Jana
    4. Gorgolová Michaela
    5. Gregerová Nikola
    6. Holeszová Ilona
    7. Homolová Gabriela
    8. Huwerová Zuzana
    9. Keclíková Zuzana
    10. Klimšová Kateřina
    11. Klimšová Lada
    12. Kožušníková Jana
    13. Lysá Tereza
    14. Macurová Kateřina
    15. Mertová Zuzana
    16. Mrázková Jana
    17. Mžiková Kateřina
    18. Neustupová Jana
    19. Ožanová Pavla
    20. Prejdová Táňa
    21. Prymusová Hana
    22. Rohrerová Denisa
    23. Rylová Barbora
    24. Skotnicová Pavlína
    25. Skříšovská Lucie
    26. Slavíková Klára
    27. Slavíková Sylvie
    28. Stemonová Hana
    29. Šnoblová Zuzana
    30. Tomicová Zuzana
    31. Václavková Kateřina
    32. Vodárková Zuzana
    33. Wrožynová Pavla

    8.P - třídní učitel: Vladimír Bittner

    1. Anastazovský Martin
    2. Břuska Vladimír
    3. Curzydlo Karel
    4. Červeňák Darek
    5. Foltynová Eva
    6. Foltynová Hana
    7. Hasníková Hana
    8. Katzorová Denisa
    9. Kika Jiří
    10. Kozubek Michal
    11. Krakówka Jan
    12. Kryska David
    13. Molinková Petra
    14. Návratová Lenka
    15. Pětvaldský Karel
    16. Rozsívalová Eva
    17. Stanieková Magda
    18. Sternadelová Michaela
    19. Šiška Jakub
    20. Šnyrchová Miroslava
    21. Štrajt Jiří
    22. Tesarčík Jiří
    23. Trčka Zdeněk
    24. Voráčová Monika
    25. Vránová Eliška
    26. Zavadilová Andrea

    2003

    4.A - třídní učitel: Tomáš Hudec

    1. Bacík Martin
    2. Bajnar Martin
    3. Bezděk Petr
    4. Bogumská Kateřina
    5. Červenková Eliška
    6. Dedek Ondřej
    7. Gejdošová Lenka
    8. Grossmann Viktor
    9. Honkyš Vladimír
    10. Jaškovská Michaela
    11. Kasajová Stanislava
    12. Kliszová Alexandra
    13. Kokoška Dušan
    14. Kolářová Kateřina
    15. Krysková Michaela
    16. Kýblová Petra
    17. Malyszová Kateřina
    18. Mlčák Ondřej
    19. Motloch Pavel
    20. Mucinová Iva
    21. Mžyková Lada
    22. Pěnička Robin
    23. Poláková Michaela
    24. Poláková Petra
    25. Prchalová Hana
    26. Pščolková Kateřina
    27. Sitková Lucie
    28. Spačková Monika
    29. Surá Michaela
    30. Szabóová Veronika
    31. Ševčíková Michaela
    32. Vantuch Pavel
    33. Zubíčková Markéta

    4.B - třídní učitel: Milada Rolčíková

    1. Barišová Miroslava
    2. Bugyiová Kristína
    3. Čepová Kateřina
    4. Damková Veronika
    5. Drbulová Jana
    6. Fajkusová Lucie
    7. Görčöšová Helena
    8. Heczková Lucie
    9. Janulková Petra
    10. Karásková Andrea
    11. Kašturová Jana
    12. Koplíková Hana
    13. Kuchníková Alena
    14. Lopourová Iveta
    15. Lukszová Veronika
    16. Macurová Lenka
    17. Macurová Zuzana
    18. Oršulíková Lada
    19. Pohludková Jana
    20. Pohludková Lucie
    21. Poloková Dominika
    22. Poštulková Michaela
    23. Raffaiová Lucie
    24. Smítalová Veronika
    25. Šostoková Martina
    26. Tomášová Petra
    27. Vitásková Eva
    28. Weissová Nela
    29. Zagorová Hana

    8.P - třídní učitel: Magdaléna Staňková

    1. Adamcová Tamara
    2. Bílková Marcela
    3. Cívelová Hana
    4. Červeň Jiří
    5. Drdová Lenka
    6. Filová Alexandra
    7. Gamrot Daniel
    8. Golas Daniel
    9. Górak Adam
    10. Janoszowská Dagmar
    11. Klein Stanislav
    12. Král Jindřich
    13. Krejčová Bohumila
    14. Kubalová Karolína
    15. Kvíčala Jan
    16. Ligocký Jan
    17. Matulová Kateřina
    18. Mencner Jan
    19. Nevyjel Jakub
    20. Palarčík Ladislav
    21. Pazderová Barbora
    22. Rakowski Jan
    23. Ressová Martina
    24. Rothkőgel Václav
    25. Vaňatka Lukáš
    26. Zahumenická Pavla

    2002

    4.A - třídní učitel: Jana Čopíková

    1. Balarinová Lucie
    2. Baslíková Barbora
    3. Csakvaryová Lenka
    4. Drápela Tomáš
    5. Gonsiorová Michaela
    6. Grzonková Naděžda
    7. Herdová Monika
    8. Chlebek Jakub
    9. Jurczyk Tomáš
    10. Kasajová Michaela
    11. Kotová Martina
    12. Kraus Václav
    13. Krpcová Pavla
    14. Kuldásek Aleš
    15. Kurfűrstová Lucie
    16. Kůsová Lenka
    17. Lindovská Jana
    18. Lőffelmannová Marta
    19. Matejko Stanislav
    20. Mrózek Roman
    21. Norková Zuzana
    22. Poláchová Andrea
    23. Potyková Ivana
    24. Schnőrchová Žaneta
    25. Sitek Libor
    26. Skupník Radoslav
    27. Stibůrková Jana
    28. Tvardek Lukáš

    4.B - třídní učitel: Marek Pazdera

    1. Bakoš Petr
    2. Bebčáková Iveta
    3. Bužková Markéta
    4. Drlíková Jana
    5. Giecek Petr
    6. Grygerčíková Alexandra
    7. Gvuzdová Daniela
    8. Hanusková Zuzana
    9. Herdová Lenka
    10. Koscielnik Pavel
    11. Koštová Blanka
    12. Krobotová Denisa
    13. Novák Ondřej
    14. Nowak Rostislav
    15. Sekerová Radka
    16. Slovíková Lenka
    17. Stipperová Jana
    18. Vavříček Ondřej
    19. Vronková Monika
    20. Wajda Dalibor
    21. Wnetrzak David
    22. Zarembová Martina
    23. Zvonařová Kateřina

    2001

    4.A - třídní učitel: Marie Vilišová

    1. Beňo Zdeněk
    2. Čížek Kamil
    3. Dendis Richard
    4. Durdová Radka
    5. Foltyn Jiří
    6. Hamerková Pavla
    7. Karkoška Tomáš
    8. Motyčková Šárka
    9. Nadažyová Nikola
    10. Olecký Tomáš
    11. Petříková Michaela
    12. Plačková Andrea
    13. Poláchová Barbora
    14. Pyszková Eva
    15. Sebroň Michal
    16. Slíva Jakub
    17. Stonišová Jana
    18. Šuta Petr
    19. Tašek Hubert
    20. Třaskalíková Martina
    21. Uhrová Eva
    22. Válek Michal
    23. Vančová Ivana
    24. Volfová Alena
    25. Vontroba Jan
    26. Heczko Pavel
    27. Lorenzová Eva

    4.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

    1. Badurová Petra
    2. Bajgarová Petra
    3. Bilčíková Marcela
    4. Divoková Pavlína
    5. Drápelová Radka
    6. Fedáková Hana
    7. Fismolová Jana
    8. Gratkeová Soňa
    9. Holaňová Tereza
    10. Holeszová Lucie
    11. Ježíšková Zuzana
    12. Kněžíková Kateřina
    13. Kőhlerová Adriana
    14. Kubíková Martina
    15. Kudryová Jana
    16. Linnertová Lucie
    17. Lopourová Zuzana
    18. Máchová Kateřina
    19. Marcolová Iveta
    20. Orešanská Lucie
    21. Pierzchalová Pavla
    22. Plisková Petra
    23. Postawová Romana
    24. Svačinová Veronika
    25. Ševčíková Petra
    26. Tomášová Lenka
    27. Tomicová Eva
    28. Vidurová Šárka
    29. Vojáčková Zuzana
    30. Zálešáková Anna

    7.P - třídní učitel: Tomáš David

    1. Balážová Blanka
    2. Barteček Ivo
    3. Ciprichová Denisa
    4. Drobek Michal
    5. Fišerová Veronika
    6. Jakeš Martin
    7. Janoszowská Šárka
    8. Jurčová Barbora
    9. Kaniová Jitka
    10. Klepek Roman
    11. Kostlánová Martina
    12. Králíková Veronika
    13. Moravcová Michaela
    14. Neuwirth Štěpán
    15. Oršulíková Michaela
    16. Pieran Ondřej
    17. Pifková Lucie
    18. Reli Tomáš
    19. Salamon Jiří
    20. Seberová Lenka
    21. Sikorová Jitka
    22. Šuhaj Jaromír
    23. Švédová Zuzana
    24. Tašková Eva
    25. Vašicová Hana
    26. Viochna Pavel
    27. Wroblová Taťána
    28. Zmudová Vladislava

    2000

    7.P - třídní učitel: Hana Šrámková

    1. Bača Marek
    2. Banasová Kateřina
    3. Blahoutová Jana
    4. Ciprich Nikola
    5. Děngl Marek
    6. Fajkusová Petra
    7. Gawlík Jan
    8. Gunia Martin
    9. Gunia Pavel
    10. Heczková Jana
    11. Christu Lambrini
    12. Jakovidis Filip
    13. Ježíšek Jakub
    14. Kika Petr
    15. Klocková Lucie
    16. Konvička Tomáš
    17. Kozubková Andrea
    18. Krajčová Petra
    19. Maděryčová Lenka
    20. Mucina Robert
    21. Niklová Kateřina
    22. Nováčková Lenka
    23. Pochylá Monika
    24. Rusková Alena
    25. Sebera Michal
    26. Sikorová Jana
    27. Slívová Markéta
    28. Šimíčková Marcela
    29. Trombala Pavel
    30. Vančura Martin
    31. Viochna Petr
    32. Ziembinski Vojtěch

    1999

    4.A - třídní učitel: Tomáš Hudec

    1. Adamiec Tomáš
    2. Barániová Lucie
    3. Bartečková Lucie
    4. Batroniová Marika
    5. Bezdíček Rostislav
    6. Daněk Aleš
    7. Demlová Sabina
    8. Dombrovská Slívová Lenka
    9. Ferko Jiří
    10. Hartman Jiří
    11. Kachlíková Veronika
    12. Kempná Jana
    13. Kolářová Věra
    14. Mynářová Hana
    15. Nováková Lucie
    16. Pašandová Hana
    17. Plešivčák Přemysl
    18. Rusková Darina
    19. Sovová Šárka
    20. Stráňava Aleš
    21. Štupalská Kateřina
    22. Taškárová Linda
    23. Trčková Michaela
    24. Trojek Igor
    25. Ulmanová Klára
    26. Vicherková Petra
    27. Vyhlasová Kateřina
    28. Zelíková Petra
    29. Zlatník Petr
    30. Žylková Michaela
    31. Žylová Veronika

    4.B - třídní učitel: Milada Rolčíková

    1. Cieslarová Lenka
    2. Dudová Pavla
    3. Filáková Klára
    4. Fismol Tomáš
    5. Franková Zuzana
    6. Grygerčík Tomáš
    7. Hoková Martina
    8. Horáková Denisa
    9. Katzor Daniel
    10. Kiková Jana
    11. Kokošková Kateřina
    12. Koláčková Lucie
    13. Kováčová Petra
    14. Králová Zuzana
    15. Lasák Radim
    16. Lukša Lukáš
    17. Rychtecká Petra
    18. Starinská Kateřina
    19. Šalek Ondřej
    20. Šedivý Petr
    21. Ševčíková Monika
    22. Šimíčková Martina
    23. Trzosová Vendula
    24. Turecký Lukáš
    25. Vrobelová Kateřina
    26. Walicová Petra
    27. Zelinová Hana

    7.P - třídní učitel: Romana Davidová

    1. Audy Stanislav
    2. Běhal Tomáš
    3. Beranová Olga
    4. Brož Kamil
    5. Davasová Natálie
    6. Drda Václav
    7. Drobková Eva
    8. Gál Robert
    9. Gospošová Lucie
    10. Habram Pavel
    11. Jakešová Petra
    12. Jendřejčíková Petra
    13. Krzystek David
    14. Kůsová Kateřina
    15. Lazar Jan
    16. Pavézka Tomáš
    17. Rozsypalová Jana
    18. Síkorová Petra
    19. Sosna Martin
    20. Stašová Ivana
    21. Tauš Richard
    22. Uhrová Erika
    23. Urbanková Tamara
    24. Urbišová Lucie
    25. Vašek Igor
    26. Válková Renáta
    27. Zapletalová Nikola
    28. Zdařil Lukáš

    1998

    4.A - třídní učitel: Pavel Kubínek

    1. Bortlíková Lenka
    2. Drexlerová Katrin
    3. Drobková Hana
    4. Drozdová Kateřina
    5. Ďurčová Michaela
    6. Chlebková Šárka
    7. Jakusová Lucie
    8. Jancová Anna
    9. Klímová Nikol
    10. Koch Milan
    11. Kopasová Petra
    12. Kvasnica Milan
    13. Kvasnica Miroslav
    14. Maléř Radim
    15. Petáková Lucie
    16. Plutová Lenka
    17. Poláchová Gabriela
    18. Skříšovský Tomáš
    19. Slovíková Markéta
    20. Sučíková Šárka
    21. Svinková Kateřina
    22. Šmuk Michal
    23. Šostoková Petra
    24. Turczynová Kateřina
    25. Urbánek Jiří
    26. Urbánek Michal
    27. Vantuchová Lucie
    28. Zavadil Jan

    4.B - třídní učitel: Božena Kasanová

    1. Balogová Michaela
    2. Bílková Petra
    3. Cásková Gabriela
    4. Dudová Soňa
    5. Fukalová Pavla
    6. Hlaváčková Kateřina
    7. Hoková Jana
    8. Janíková Zuzana
    9. Jastrzembská Lenka
    10. Klimšová Martina
    11. Kociánová Zuzana
    12. Koltunová Eva
    13. Kopelcová Hana
    14. Kornasová Hana
    15. Kosturová Zuzana
    16. Kováčová Lenka
    17. Kubátková Martina
    18. Muszanská Renáta
    19. Pišojová Edita
    20. Polivčáková Michaela
    21. Riebauerová Kamila
    22. Suchnová Dagmar
    23. Svrčková Jana
    24. Šostoková Jana
    25. Topiarzová Renáta
    26. Václavíková Šárka

    7.P - třídní učitel: Jana Raszková

    1. Adamčík Jiří
    2. Blažek Lukáš
    3. Buryan Petr
    4. Děnglová Blanka
    5. Dombrovský Tomáš
    6. Drahozalová Jana
    7. Gurnioková Lucie
    8. Haladačková Radka
    9. Hamráková Alena
    10. Hlísníkovská Hana
    11. Holaňová Radka
    12. Jarošová Veronika
    13. Kaiserová Helena
    14. Kostlán David
    15. Kubalová Kristýna
    16. Kuchařová Hana
    17. Kunz Michal
    18. Kusová Naděžda
    19. Marcalíková Eva
    20. Pazderová Veronika
    21. Plášilová Jana
    22. Ptašková Petra
    23. Riessová Hana
    24. Seberová Kateřina
    25. Solich Robert
    26. Somerlíková Jana
    27. Ševčíková Denisa
    28. Šimša Martin
    29. Štvrtňová Helena
    30. Vavříček Jaroslav
    31. Zdařil Lešek

    1997

    IV.A - třídní učitel: Roman Adamus

    1. Adamcová Petra
    2. Bočková Markéta
    3. Davidová Soňa
    4. Dřenzlová Pavlína
    5. Franek Michal
    6. Hanusková Alena
    7. Holá Barbora
    8. Chocholatý Michal
    9. Chylková Lucie
    10. Jaglář David
    11. Klepáč Kamil
    12. Klocek Jakub
    13. Klus Martin
    14. Kraus Lukáš
    15. Kubík Jan
    16. Lasoň Martin
    17. Macurová Kateřina
    18. Mazurek Pavel
    19. Molatová Lenka
    20. Poláková Andrea
    21. Rác Josef
    22. Schneiderová Iva
    23. Sosnová Jitka
    24. Šaffrová Kamila
    25. Šalbut Ondřej
    26. Šuchmová Kateřina
    27. Tvardíková Hana
    28. Vavříček Vladimír
    29. Vítečková Nikol
    30. Wrožynová Jana
    31. Zuskáč Martin

    IV.B - třídní učitel: Tomáš David

    1. Babiszová Simona
    2. Bartónková Barbora
    3. Billíková Pavlína
    4. Bílková Kateřina
    5. Bräuer Ivo
    6. Černota Michal
    7. Drápelová Romana
    8. Dvořáková Kateřina
    9. Gál Richard
    10. Guzková Vladimíra
    11. Holesz Martin
    12. Ježíšková Markéta
    13. Ježíšková Markéta
    14. Kajfoszová Petra
    15. Karoliová Alena
    16. Kaštura Jan
    17. Kolková Pavla
    18. Krausová Marcela
    19. Mžyková Lada
    20. Nosková Michaela
    21. Putnar Roman
    22. Slanina Jan
    23. Stašová Lucie
    24. Šíra Martin
    25. Šostoková Gabriela
    26. Teister Jan
    27. Wybraniecová Lenka

    IV.C - třídní učitel: Marie Vilišová

    1. Adamusová Eva
    2. Bednářová Pavlína
    3. Benešová Anna
    4. Bogdová Jana
    5. Drobek Petr
    6. Hirsch Václav
    7. Huczková Jana
    8. Kaniová Klára
    9. Kavková Miroslava
    10. Kazík Karel
    11. Kohanová Linda
    12. Koudelková Petra
    13. Kubáňová Margareta
    14. Kubečková Jana
    15. Löffelmann Petr
    16. Mařádek Vladimír
    17. Mertová Markéta
    18. Morávková Ivana
    19. Návratová Věra
    20. Paloncová Barbora
    21. Pieklová Vendula
    22. Pipová Eva
    23. Plačková Alena
    24. Poczatková Hana
    25. Rumpel Aleš
    26. Seberová Zdeňka
    27. Šipula David
    28. Valošková Veronika
    29. Watroba Vít

    1996

    IV.A - třídní učitel: Martin Malčík

    1. Bočková Markéta
    2. Dohnalová Jana
    3. Fluxa Lukáš
    4. Hanáková Miriam
    5. Juchelková Lucie
    6. Kačírková Radka
    7. Králíková Šárka
    8. Kubik Radek
    9. Majcher Jiří
    10. Majerková Karla
    11. Orawczaková Kateřina
    12. Pastucha Marek
    13. Pierzchalová Petra
    14. Pivovarová Radmila
    15. Rozsíval Jaromír
    16. Rozsypal Jiří
    17. Sitková Michaela
    18. Slíva Ondřej
    19. Smetana Roman
    20. Šenvajcová Šárka
    21. Šimšová Marcela
    22. Topiarz Robert
    23. Trach Pavel
    24. Vašulín Radan
    25. Wia Petr
    26. Wnetrzak Petr
    27. Wyrobková Adriana
    28. Zuskáč Martin

    IV.B - třídní učitel: Božena Kasanová

    1. Bogoczová Martina
    2. Bouřová Eva
    3. Caderová Zuzana
    4. Drobková Jana
    5. Figura Marcel
    6. Fismol Jiří
    7. Frnka Tomáš
    8. Gajdošíková Dorota
    9. Gožďálová Jana
    10. Habram Petr
    11. Hubertová Šárka
    12. Koscielniková Romana
    13. Janovský Tomáš
    14. Kupka David
    15. Kursová Kamila
    16. Kuzňarská Silvie
    17. Lukášová Jana
    18. Capíková Petra
    19. Mládenková Petra
    20. Neubauer Marek
    21. Neščák Tomáš
    22. Rudná Kateřina
    23. Sloboda Lukáš
    24. Stráňavová Lenka
    25. Studinská Marcela
    26. Sýkorová Petra
    27. Špačková Petra
    28. Vavříčková Radka
    29. Viatrová Lenka
    30. Zajac Adam

    IV.C - třídní učitel: Drahomíra Bajnarová

    1. Bartalová Lenka
    2. Blažek Petr
    3. Chwajol Marek
    4. Frončková Martina
    5. Grabovská Lenka
    6. Humlíčková Zuzana
    7. Kabátníková Taťána
    8. Kaleta Jiří
    9. Karasová Jana
    10. Kiková Petra
    11. Knispelová Monika
    12. Kokoška Adam
    13. Lacina Igor
    14. Macháčková Gabriela
    15. Málek Vladimír
    16. Nitková Jana
    17. Palárčík Dušan
    18. Pulcer Martin
    19. Sikora Martin
    20. Sosnová Petra
    21. Strnadlová Michaela
    22. Šaňková Jana
    23. Šeliga Petr
    24. Šipulová Lucie
    25. Tomisová Lucie
    26. Vančurová Pavla
    27. Vančíková Naděžda
    28. Vozničková Alena

    1995

    IV.A - třídní učitel: Milada Rolčíková

    1. Čížová Silvie
    2. Divišová Monika
    3. Faranová Vladimíra
    4. Gellnarová Lucie
    5. Hanusková Lenka
    6. Houkvicová Gabriela
    7. Huczková Andrea
    8. Kolebačová Monika
    9. Krpcová Karin
    10. Kubík Marek
    11. Kuczová Lada
    12. Langová Lucie
    13. Macurová Petra
    14. Mišák Radek
    15. Nězgodová Petra
    16. Potyszová Edita
    17. Rakovská Petra
    18. Seberová Petra
    19. Skoblej Tomáš
    20. Smekalová Blanka
    21. Srokoszová Denisa
    22. Svačinová Monika
    23. Šubrtová Kateřina
    24. Titzová Pavla
    25. Valčíkevičová Iva
    26. Wodecká Petra

    IV.B - třídní učitel: Marie Vilišová

    1. Baran David
    2. Božková Miluše
    3. Bužková Daniela
    4. Čimpelová Zuzana
    5. Dluhošová Kateřina
    6. Drlíková Lucie
    7. Duda Karel
    8. Fresserová Jana
    9. Gříbková Barbora
    10. Hanáková Renáta
    11. Klenk David
    12. Klus Petr
    13. Kolář Michal
    14. Kula Radim
    15. Kurková Martina
    16. Kynclová Lenka
    17. Machálková Sylva
    18. Mášková Michaela
    19. Nadažyová Andrea
    20. Nodžáková Marcela
    21. Ohrzalová Andrea
    22. Otavová Simona
    23. Ročková Monika
    24. Řepková Lucie
    25. Siudová Gabriela
    26. Stecová Nikola
    27. Ševčíková Bohumila
    28. Šnapková Ivana
    29. Šnapková Radana
    30. Trošáková Pavlína
    31. Zuzkáčová Ilona

    IV.C - třídní učitel: Tomáš Hudec

    1. Bajnar Jan
    2. Bluchová Hana
    3. Bluchová Martina
    4. Cyczyžová Zuzana
    5. Dzierzengová Hana
    6. Fedák Jan
    7. Gaal Rudolf
    8. Holeszová Renáta
    9. Jiskra Jiří
    10. Kesková Terezie
    11. Klusková Petra
    12. Kucharzyková Ingrid
    13. Langer Petr
    14. Lorenc Marek
    15. Pospíchalová Petra
    16. Rabiecová Naděžda
    17. Sivek Jan
    18. Smetana Pavel
    19. Sternadel Jan
    20. Szotková Zdeňka
    21. Szyrocká Dagmar
    22. Ševčík Jakub
    23. Šrůtková Martina
    24. Štrajt Marek
    25. Tjokorda Patrik
    26. Tomšej Jiří
    27. Vlasáková Martina
    28. Wodecki René

    1994

    IV.A - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

    1. Babiczová Monika
    2. Báršoňová Marie
    3. Bednářová Svatava
    4. Beránek Jiří
    5. Bogaczová Lucie
    6. Bradáčová Soňa
    7. Bruzl Igor
    8. Budošová Zuzana
    9. Cimalová Nina
    10. Cyříková Markéta
    11. Fismolová Lenka
    12. Illéšová Renata
    13. Ištok Rostislav
    14. Jančová Gabriela
    15. Janoszowská Zuzana
    16. Jaworková Vladana
    17. Kozák Tomáš
    18. Křístková Žanet
    19. Kucharczyková Romana
    20. Kurková Radomíra
    21. Machotka Jan
    22. Matoušková Lenka
    23. Piškytlová Irena
    24. Pokorná Kamila
    25. Rakovská Romana
    26. Rosmanová Kateřina
    27. Skulinová Jana
    28. Stanieková Zdeňka
    29. Teichmannová Ivana
    30. Trombiková Pavla
    31. Wodecká Kateřina

    IV.B - třídní učitel: Bořivoj Vlček

    1. Bialková Jana
    2. Boček Michal
    3. Bratovanov Angel
    4. Dolníková Jana
    5. Drlík Lukáš
    6. Drlíková Michaela
    7. Dudová Kateřina
    8. Fulnečková Denisa
    9. Holešová Radka
    10. Chlebková Gabriela
    11. Janík Robert
    12. Jurczyk Michal
    13. Jurczyk Pavel
    14. Juřicová Drahomíra
    15. Mališová Petra
    16. Novák Martin
    17. Palka Marek
    18. Palková Kateřina
    19. Rek Tomáš
    20. Salamon Martin
    21. Silberová Miroslava
    22. Sukup Robert
    23. Šalbutová Marta
    24. Winklerová Karla
    25. Witczak Marek
    26. Kuzníková Barbora

    IV.C - třídní učitel: Magdaléna Staňková

    1. Báňová Martina
    2. Bednarz Martin
    3. Bogdová Petra
    4. Czakanová Karin
    5. Čejčík Jiří
    6. Dombrovská Michala
    7. Drobík René
    8. Feňová Markéta
    9. Fluksová Lenka
    10. Gebarová Jana
    11. Granica Marek
    12. Grendysová Eva
    13. Holušová Renáta
    14. Chlup Radek
    15. Jochimová Jana
    16. Klaputová Eva
    17. Kolomazníková Andrea
    18. Krajčová Lucie
    19. Kublová Kateřina
    20. Merta Daniel
    21. Mládenka Radek
    22. Očko Petr
    23. Pavlíková Andrea
    24. Pětvaldská Petra
    25. Ponczová Kateřina
    26. Potoková Alexandra
    27. Quasnitzová Klára
    28. Skálová Hana
    29. Somíčková Andrea
    30. Strzadalová Eva
    31. Šeliga Roman
    32. Tomšejová Daniela
    33. Wajda Lubomír
    34. Walowy Daniel
    35. Was Alfréd
    36. Wrožynová Romana

    1993

    IV.A - třídní učitel: Kazimír Palka

    1. Bednář Martin
    2. Bräuerová Vladislava
    3. Čižinská Gabriela
    4. Drahozalová Pavlína
    5. Ďuriš Martin
    6. Hansliková Pavlína
    7. Hubertová Renáta
    8. Klusová Olga
    9. Kolečkářová Petra
    10. Kratochvíl Lukáš
    11. Kučerová Jana
    12. Kuchař Pavel
    13. Lalák Jan
    14. Littnerová Lenka
    15. Majolová Romana
    16. Mihálylová Jana
    17. Országová Zdeňka
    18. Ožanová Monika
    19. Rapko René
    20. Rotterová Jitka
    21. Seberová Jana
    22. Šíma Pavel
    23. Šlachtová Karin
    24. Tichá Pavla
    25. Vaníček Karel
    26. Válek Martin
    27. Vroblová Michaela
    28. Byrtusová Pavlína
    29. Rýmařová Lenka
    30. Teichman Petr

    IV.B - třídní učitel: Zdeňka Mizerová

    1. Bogumská Jitka
    2. Brázdil Vít
    3. Brzezinová Petra
    4. Cimprich Marek
    5. Čepelák Stanislav
    6. Dudová Marcela
    7. Dziodziová Karla
    8. Gebarová Sabina
    9. Holčák Lumír
    10. Kajzarová Jana
    11. Maléř Jiří
    12. Modlitba Martin
    13. Mrázková Kateřina
    14. Pěgřim Milan
    15. Piechowicz Jiří
    16. Plášil Petr
    17. Seitl Tomáš
    18. Siekierová Erika
    19. Sittek Martin
    20. Stáňa Michal
    21. Škop Libor
    22. Štěrba Ivo
    23. Tomášová Markéta
    24. Tricha Elefteria
    25. Truchlá Ivana
    26. Vichrová Jana
    27. Vladyka Patrick
    28. Vrána Jan
    29. Vieczorková Daniela
    30. Zapletalová Petra
    31. Zembol Martin

    IV.C - třídní učitel: Jarmila Kunzová

    1. Adamczyková Kateřina
    2. Anděl Michal
    3. Buchtová Martina
    4. Bužga Marek
    5. Hanák Ondřej
    6. Holesz Radomír
    7. Horecká Iveta
    8. Chalupa David
    9. Chýlková Helena
    10. Kaleta Rostislav
    11. Kasan Petr
    12. Kratochvílová Lenka
    13. Krawczyková Pavla
    14. Krejčí Petr
    15. Krůlová Monika
    16. Kubla Martin
    17. Kupczyn Jiří
    18. Laskovská Kateřina
    19. Míčková Andrae
    20. Mládenková Pavlína
    21. Pelikánová Dana
    22. Ryšková Ivana
    23. Sielecká Jaroslava
    24. Slámová Taťána
    25. Sobala Martin
    26. Stemonová Dagmar
    27. Šmuková Marcela
    28. Šumšalová Zuzana
    29. Valuštík Jan

    IV.D - třídní učitel: Tomáš David

    1. Čepová Michaela
    2. Dombrovská Zdeňka
    3. Galuščáková Soňa
    4. Kaduchová Soňa
    5. Kaletová Kateřina
    6. Kantorová Markéta
    7. Kohutková Šárka
    8. Królová Jolana
    9. Królová Xenie
    10. Kubjáková Veronika
    11. Kucharczyková Monika
    12. Lukániová Radana
    13. Mutinová Petra
    14. Obluková Monika
    15. Orlíková Kamila
    16. Pilchová Šárka
    17. Reslerová Lenka
    18. Salamonová Lenka
    19. Sosnová Markéta
    20. Svobodová Hana
    21. Šírová Šárka
    22. Štefancová Monika
    23. Tataruchová Lenka
    24. Tjokordová Kamila
    25. Twardziková Lucie
    26. Ucháčová Adriana
    27. Urbančíková Monika

    1992

    IV.A - třídní učitel: Iveta Cholevová

    1. Augustinský Petr
    2. Czyž Roman
    3. Čtveráčková Lucie
    4. Dlabajová Lucie
    5. Hejdová Lenka
    6. Honkýšová Martina
    7. Juhosová Hana
    8. Kollarczyk Tomáš
    9. Košutová Silvie
    10. Ličková Renáta
    11. Papánková Žaneta
    12. Polášková Helena
    13. Raiskub Milan
    14. Sameková Kateřina
    15. Sedlecký Ondřej
    16. Spurný Richard
    17. Svoboda Jakub
    18. Šňupárek Vojtěch
    19. Šostok Dalibor
    20. Tarkota Tomáš
    21. Tedová Lenka
    22. Tomášková Věra
    23. Topičová Radka
    24. Trampotová Lenka
    25. Ucháč Daniel

    IV.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

    1. Bláhová Barbora
    2. Divoková Ilona
    3. Doskočil Tomáš
    4. Fresserová Vladimíra
    5. Grobelný Martin
    6. Hrabicová Jana
    7. Charbuská Jana
    8. Chlebový Robert
    9. Ivasjuková Nikola
    10. Jiříčková Gabriela
    11. Kopřiva Marek
    12. Kováč Jiří
    13. Kováč Luděk
    14. Lukaštík Petr
    15. Majetná Monika
    16. Mamula Daniel
    17. Merta Patrik
    18. Michálek Miroslav
    19. Nováková Eva
    20. Pekárek Martin
    21. Pilová Gabriela
    22. Pukovcová Silvie
    23. Rybová Jana
    24. Ryšková Ida
    25. Schmidtová Karla
    26. Schoffrová Renáta
    27. Slavíková Jana
    28. Strachotta Ivo
    29. Šišková Gabriela
    30. Trojáková Kateřina
    31. Vašíčková Lenka
    32. Žwak Jaroslav

    IV.C - třídní učitel: Hana Šrámková

    1. Bajnarová Radka
    2. Bárta Radim
    3. Beránek Petr
    4. Divoký Martin
    5. Dvorník Tomáš
    6. Duda Viktor
    7. Ferfecki Lukáš
    8. Glembková Karla
    9. Goláň Tomáš
    10. Grobelná Petra
    11. Hanuliak Radomír
    12. Hanusková Martina
    13. Hořínová Klára
    14. Chrobáková Martina
    15. Janík Jan
    16. Janošec Petr
    17. Janoušková Hana
    18. Kovalská Gabriela
    19. Kovalský Jiří
    20. Kullová Petra
    21. Kubica Zbyněk
    22. Maindová Simona
    23. Malíková Petra
    24. Masný Radim
    25. Návratová Karla
    26. Neuwirtová Lenka
    27. Nowaková Karin
    28. Pěronková Alena
    29. Plutová Andrea
    30. Sikorová Martina
    31. Smetanová Gabriela
    32. Šimoňák Daniel
    33. Škutová Štěpánka
    34. Šmuková Marie
    35. Valový Dalibor

    IV.D - třídní učitel: Eliška Hýžová

    1. Babišová Petra
    2. Belková Andrea
    3. Boháčová Hana
    4. Broškovičová Šárka
    5. Břinková Lenka
    6. Dymanusová Eva
    7. Faldynová Jana
    8. Gdovinová Jana
    9. Goralčíková Kamila
    10. Hradilová Hana
    11. Kosmalová Jana
    12. Kudelová Sylvie
    13. Kulhánková Jiřina
    14. Langová Patricie
    15. Lipovská Andrea
    16. Macurová Ivona
    17. Mačková Monika
    18. Macháčková Jana
    19. Mandoková Taťána
    20. Mládenková Šárka
    21. Molatová Barbora
    22. Molatová Radka
    23. Mžyková Veronika
    24. Opicová Pavlína
    25. Poláková Dita
    26. Proroková Monika
    27. Rolčíková Markéta
    28. Schubertová Kateřina
    29. Šádková Magda
    30. Škopková Andrea
    31. Ulrichová Eva
    32. Vavrovičová Silvie
    33. Velgosová Monika
    34. Zimuláková Denisa

    IV.E - třídní učitel: Martin Malčík

    1. Cigán Pavel
    2. Drózdzová Silvie
    3. Hantke Lukáš
    4. Holinková Simona
    5. Jaloviec Tomáš
    6. Janeczko Jiří
    7. Janczová Lenka
    8. Kaminský Samuel
    9. Králík Martin
    10. Kučerová Martina
    11. Matějková Krista
    12. Miškaříková Andrea
    13. Moravcová Monika
    14. Moravec Radim
    15. Nanek Martin
    16. Nevoralová Kamila
    17. Nováková Marcela
    18. Pawlasová Denisa
    19. Rosová Michaela
    20. Řepka Ivo
    21. Sladká Ivana
    22. Sochor Hynek
    23. Šuleková Eva
    24. Trembacz Marek
    25. Ulrichová Blanka
    26. Urbánková Tamara
    27. Vykydal David
    28. Zemková Karin

    1991

    IV.A - třídní učitel: Věra Mužná

    1. Babiš Patrik
    2. Balušková Denisa
    3. Bijoková Simona
    4. Bogdová Lenka
    5. Bolková Karla
    6. Borys Adrián
    7. Bukověcký Kamil
    8. Buryová Jana
    9. Drobek Luděk
    10. Družbacká Dana
    11. Ďurďová Zuzana
    12. Fismol Pavel
    13. Galuščáková Eva
    14. Grygarová Renata
    15. Hasalíková Jitka
    16. Hudečková Iva
    17. Kohoutová Dagmar
    18. Koňáková Ivana
    19. Kováčová Leona
    20. Kozubová Martina
    21. Kušnierová Dagmar
    22. Makovec Pavel
    23. Martínková Daniela
    24. Modlitbová Karin
    25. Musiolová Jitka
    26. Pachová Šárka
    27. Placková Andrea
    28. Polová Martina
    29. Sikora Jan
    30. Stýskalová Markéta
    31. Světlíková Iveta
    32. Šmuk robert
    33. Šnapka Petr
    34. Tomašovská Edita

    IV.B - třídní učitel: Marie Vilišová

    1. Bílková Gabriela
    2. Daňková Andrea
    3. Debalová Marcela
    4. Fischová Kateřina
    5. Gavlas Vít
    6. Graulová Andrea
    7. Jarolímová Helena
    8. Kačorová Simona
    9. Kubačáková Elen
    10. Laláková Petra
    11. Langerová Martina
    12. Mitopulosová Katrin
    13. Mitháková Helena
    14. Můdrá Lucie
    15. Orszuliková Naděžda
    16. Polochová Alena
    17. Pindurová Alena
    18. Podstatová Lenka
    19. Rolčík Jakub
    20. Schemer Martin
    21. Slívová Nikola
    22. Sobalík Tomáš
    23. Svačinová Lucie
    24. Svárovská Ivana
    25. Szilvásiová Lenka
    26. Šindlerová Sabina
    27. Šnapková Lucie
    28. Témová Kateřina
    29. Trčková Jana
    30. Tylečková Denisa
    31. Varmužová Daniela
    32. Veličková Dagmar
    33. Vykoukalová Radka
    34. Zajícová Michaela
    35. Zetochová Jana
    36. Žurmanová Leona
    37. Nováková Marcela

    IV.C - třídní učitel: Igor Šepták

    1. Adamčíková Pavla
    2. Arabaszová Petra
    3. Belaniková Martina
    4. Dostal Tomáš
    5. Dudešková Jana
    6. Gajdošík Michal
    7. Geroltová Martina
    8. Glombíček Petr
    9. Helebrantová Monika
    10. Hlawiczková Renáta
    11. Hořín Richard
    12. Javorek Petr
    13. Kazíková Kateřina
    14. Kratochvíl Ondřej
    15. Krejcha Radovan
    16. Krysková Jitka
    17. Kusnierzová Iva
    18. Lipka Lubomír
    19. Majdiaková Kamila
    20. Mařádek Jiří
    21. Matzkeová Pavlína
    22. Nevoralová Leona
    23. Ondrušová Petra
    24. Ostruszková Daniela
    25. Pačková Petra
    26. Pašková Radka
    27. Pavlíčková Kateřina
    28. Pěčková Ilona
    29. Pokluda David
    30. Prodzová Renáta
    31. Raszková Zuzana
    32. Štoudek Roman
    33. Trach Jiří
    34. Zelenka Robert

    IV.D - třídní učitel: Božena Kasanová

    1. Borská Martina
    2. Černá Iveta
    3. Dudová Eva
    4. Gajdová Marcela
    5. Gelnarová Monika
    6. Gurnioková Halina
    7. Chorá Martina
    8. Jančová Magdalena
    9. Justová Liana
    10. Krůčková Vladimíra
    11. Kubejková Kateřina
    12. Kudrnová Pavlína
    13. Kyjonková Jana
    14. Lacková Dagmar
    15. Macová Jelka
    16. Matoušková Soňa
    17. Mazurková Lenka
    18. Mládenková Radka
    19. Motlochová Svatava
    20. Návratová Věra
    21. Obadalová Hana
    22. Papiorková Kateřina
    23. Pietraszová Lenka
    24. Procházková Vladimíra
    25. Potyková Marcela
    26. Prachařová Olga
    27. Průchová Hana
    28. Restlová Helena
    29. Rzodková Jana
    30. Svěntíková Karla
    31. Strýčková Martina
    32. Svobodová Lenka
    33. Ševčíková Eva
    34. Tomicová Dagmar
    35. Turňová Kateřina
    36. Vontrobová Karin
    37. Widenková Andrea

    1990

    IV.A - třídní učitel: Ivo Broskevič

    1. Balušek Tomáš
    2. Bebar Daniel
    3. Břenková Michaela
    4. Drobil Pavel
    5. Frnková Ludmila
    6. Fukala Petr
    7. Garbová Jana
    8. Gavlasová Lenka
    9. Juřica Martin
    10. Kačenová Hana
    11. Kajzar Petr
    12. Kasan Pavel
    13. Kiška Jan
    14. Košková Michaela
    15. Křístek Michal
    16. Kupková Hana
    17. Mazurková Halina
    18. Otawová Renáta
    19. Papáková Karin
    20. Pieran Marek
    21. Pokorná Simona
    22. Ptošek Pavel
    23. Seberová Ivana
    24. Součková Šárka
    25. Staněk Tomáš
    26. Teisterová Karla
    27. Ventruba Michal
    28. Wolfová Kateřina
    29. Zarembová Doris
    30. Zelenka Daniel
    31. Zlotý Martin

    IV.B - třídní učitel: Irena Durdová

    1. Adamová Andrea
    2. Balcárek Vojtěch
    3. Basista Jan
    4. Bartoš Michal
    5. Duda Martin
    6. Ďurišová Božena
    7. Gelnar Milan
    8. Guziur Michal
    9. Holá Taťána
    10. Janoszowská Renáta
    11. Juchelka Jan
    12. Kalužová Pavla
    13. Klajmonová Magdalena
    14. Kracíková Denisa
    15. Lašutová Iveta
    16. Lindenthalová Žaneta
    17. MItopulosová Evdoxie
    18. Nadažyová Bohdana
    19. Němeček Svatopluk
    20. Obluková Jana
    21. Pazdera Marek
    22. Popek Roman
    23. Prošek Jaroslav
    24. Rangotis David
    25. Sopúchová Renáta
    26. Stará Hana
    27. Štěrbová Jana
    28. Vronka Tomáš
    29. Wolek Luděk

    IV.C - třídní učitel: Milada Rolčíková

    1. Cingelová Bohumila
    2. Czepiecová Jolana
    3. Dzieržengová Marie
    4. Ďurišová Jana
    5. Gajdošíková Jana
    6. Gabauerová Kateřina
    7. Gernerová Marta
    8. Hanusková Miriam
    9. Hasajová Olga
    10. Horecká Lenka
    11. Jahnelová Iva
    12. Jaworková Ladislava
    13. Kutoluvá Denisa
    14. Kufová Kamila
    15. Macurová Iveta
    16. Prokopová Radka
    17. Rabinská Andrea
    18. Richterová Kateřina
    19. Roubalíková Šárka
    20. Salamonová Lenka
    21. Stašková Pavla
    22. Štěpánová Dagmar
    23. Tašková Lucie
    24. Urbánková Lucie
    25. Vykydalová Jana
    26. Wajdová Vladimíra
    27. Zuskáčová-Bokrová Ivana
    28. Ždanovová Pavla

    1989

    IV.A - třídní učitel: Věra Palková

    1. Bártek René
    2. Bjalková Martina
    3. Cápková Dana
    4. Bohumínský Aleš
    5. Čempelová Monika
    6. Dostalová Kateřina
    7. Horecká Šárka
    8. Janásová Silvie
    9. Kachlíková Ivana
    10. Kavková Martina
    11. Klocková Renáta
    12. Korejz Lumír
    13. Kršková Vlasta
    14. Marečková Dita
    15. Miksová Lenka
    16. Pacher Daniel
    17. Pančíková Zuzana
    18. Parchanský Karel
    19. Rojková Monika
    20. Rychtarová Šárka
    21. Skřinařová Martina
    22. Slanina David
    23. Trávničková Karin
    24. Třísková Věra
    25. Tvardíková Monika
    26. Urbánková Hana
    27. Vícha Martin
    28. Vrátná Marcela
    29. Vykydalová Karin
    30. Zarembová Monika
    31. Zeman Martin
    32. Bularz Radim
    33. Krenžolek Ivo

    IV.B - třídní učitel: Alena Štěrbová

    1. Bajerová Radmila
    2. Bugdolová Radka
    3. Bugdolová Xenie
    4. Drlíková Lucie
    5. Fabiánová Kamila
    6. Flídrová Marcela
    7. Glombiková Beata
    8. Glosová Jolana
    9. Heiserová Blanka
    10. Henzlová Blanka
    11. Hlozáková Andriana
    12. Hrajnohová Ingrid
    13. Leváková Silvie
    14. Lukšová Lucie
    15. Mikulčíková Lenka
    16. Orság Luboš
    17. Parvová Irena
    18. Peč Oldřich
    19. Pěčonková Jaroslava
    20. Poczatková Soňa
    21. Savarová Lenka
    22. Sobalíková Doris
    23. Sobancová Stanislava
    24. Třaskošová Dana
    25. Vítečková Radmila
    26. Vojnarová Dita
    27. Waloszková Monika

    IV.C - třídní učitel: Eliška Halšková

    1. Bjalková Martina
    2. Bulandová Simona
    3. Bzonková Gabriela
    4. Fajmonová Pavla
    5. Foltová Petra
    6. Herciková Jana
    7. Hrazdirová Zuzana
    8. Janotová Monika
    9. Košařová Hana
    10. Křišťáková Leona
    11. Kudlová Karolína
    12. Latioková Jana
    13. Littnerová Renáta
    14. Lorencová Andrea
    15. Mantuanelli Andrea
    16. Martiaková Marta
    17. Menšíková Monika
    18. Orságová Jarmila
    19. Papežová Marcela
    20. Paprancová Marcela
    21. Pinkavová Simona
    22. Plutová Hana
    23. Sikorová Dana
    24. Sikorová Magda
    25. Sittková Hana
    26. Sobalová Lydie
    27. Soukupová Pavla
    28. Teslíková Marcela
    29. Ticháková Dana
    30. Ulmanová Ester
    31. Vitásková Martina
    32. Zdunková Petra

    IV.D - třídní učitel: Madgaléna Staňková

    1. Červeň Aleš
    2. Boczek Roman
    3. Dostál René
    4. Fialová Ludmila
    5. Galuščák Kamil
    6. Gryc Libor
    7. Hlisnikovská Pavla
    8. Kocurková Radmila
    9. Krejčí Taťana
    10. Kriglová Iveta
    11. Krpec Roman
    12. Lisová Žaneta
    13. Morský Martin
    14. Murašová Lenka
    15. Palička Tomáš
    16. Peterková Renata
    17. Plaček Roman
    18. Potoček Patrik
    19. Potyš Milan
    20. Skála Mojmír
    21. Svitková Gabriela
    22. Svoboda Jan
    23. Šelongová Šárka
    24. Veselá Martina
    25. Vojtecká Pavla
    26. Waloszek Ladislav
    27. Widenková Lenka
    28. Zahradníková Iva
    29. Mišák Kamil
    30. Staňková Gabriela

    1988

    IV.A - třídní učitel: Jarmila Kunzová

    1. Andělová Kamila
    2. Bayer David
    3. Bittnerová Barbora
    4. Brožová Radka
    5. Dluhá Eva
    6. Dluhošová Hana
    7. Ferfecká Brigita
    8. Gelnarová Miriam
    9. Glosová Monika
    10. Hanselová Jana
    11. Holý Petr
    12. Jurák Jan
    13. Kadlčíková Monika
    14. Kovář Petr
    15. Lesová Lenka
    16. Míčková Dagmar
    17. Midrlová Karin
    18. Pavlík Libor
    19. Pehalová Dagmar
    20. Pieklo Marek
    21. Rajnošek Martin
    22. Reichel Tomáš
    23. Staňková Irena
    24. Škarková Martina
    25. Šuška František
    26. Vondrák Daniel
    27. Zeman David
    28. Zipserová Dana

    IV.B - třídní učitel: Naděžda Teclová

    1. Beránek David
    2. Bezděková Simona
    3. Bugdolová Lada
    4. Duda Dalibor
    5. Frňková Daria
    6. Grygarčíková Helena
    7. Halšková Hana
    8. Kaňková Martina
    9. Klímová Daniela
    10. Klus Ivo
    11. Křižková Miroslava
    12. Lidmila Robert
    13. Lukaščíková Radmila
    14. Macho Tomáš
    15. Mieszczaková Iva
    16. Michalská Karin
    17. Nowak Michal
    18. Provazová Pavlína
    19. Sebera Radim
    20. Stopa Pavel
    21. Šimčíková Pavlína
    22. Tachir Kamil
    23. Tvrdý Pavel
    24. Vítek Tomáš
    25. Vránová Iveta
    26. Wanieczek Radim
    27. Wieczorková Hana

    IV.C - třídní učitel: Helena Zmeškalová

    1. Brulík Petr
    2. Dostálová Šárka
    3. Drobková Renáta
    4. Gembalová Iveta
    5. Holeš Libor
    6. Hynková Lenka
    7. Kaňová Marcela
    8. Klocková Šárka
    9. Kozlová Šárka
    10. Kudla Vladimír
    11. Máchová Žaneta
    12. Možná Lenka
    13. Ovšák Jan
    14. Průcha Vladimír
    15. Rosík Miroslav
    16. Slaninová Martina
    17. Spurný Hynek
    18. Šabacký Zdeněk
    19. Šipulová Pavlína
    20. Tošenovský Petr
    21. Vrubel Martin
    22. Winklerová Sylva
    23. Žáková Marcela

    IV.D - třídní učitel: Věra Tomaštíková

    1. Baránková Jitka
    2. Barátová Petra
    3. Brilinská Ivana
    4. Břesková Jana
    5. Čížková Pavlína
    6. Hönigerová Ivona
    7. Kedziorová Blanka
    8. Knybelová Eva
    9. Koberová Ingrid
    10. Látalová Olga
    11. Metznerová Radka
    12. Němčíková Monika
    13. Obozová Lada
    14. Popková Renáta
    15. Poppeová Irena
    16. Rusková Ilona
    17. Rutarová Dagmar
    18. Sládečková Šárka
    19. Sovová Radka
    20. Šenkeříková Ivana
    21. Urbanková Taťána
    22. Vítková Lenka
    23. Volná Ivana
    24. Voznicová Šárka

    1987

    IV.A - třídní učitel: Jiří Wojnar

    1. Babišová Darina
    2. Boršošová Eva
    3. Čahajová Marie
    4. Gryc Petr
    5. Hanusek Milan
    6. Jírovec Tomáš
    7. Klímová Pavlína
    8. Lubojacki Jan
    9. Mikesz Pavel
    10. Mikšová Liběna
    11. Novotná Elen
    12. Osinová Jiřina
    13. Páleníková Barbora
    14. Pavčo Petr
    15. Potyšová Jiřina
    16. Rosová Petra
    17. Salingerová Martina
    18. Stanišová Barbara
    19. Tomaštík Petr
    20. Tomíček Luboš
    21. Vach Marcel
    22. Vavrinčíková Jana
    23. Vávrová Ludmila
    24. Veselá Kateřina
    25. Vincek Jindřich
    26. Vobecká Alice
    27. Zielinská Blanka
    28. Zimermanová Zuzana
    29. Kučera Zbyněk

    IV.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

    1. Atanasopulu Nina
    2. Babiarčíková Pavlína
    3. Biernatová Jeanetta
    4. Čáp Petr
    5. Čilíková Ivana
    6. Dvořák Radim
    7. Foltinková Šárka
    8. Fukala Dalibor
    9. Gambová Diana
    10. Havelková Pavla
    11. Hrušková Lýdie
    12. Kapusta Pavel
    13. Kněžíková Miroslava
    14. Konvičková Martina
    15. Kwašný Tomáš
    16. Lietavský Tomáš
    17. Marcalík Květoslav
    18. Maroščík René
    19. Měchová Romana
    20. Mrázková Radmila
    21. Nerostková Martina
    22. Obluk Radim
    23. Paciorek René
    24. Rožnovská Iveta
    25. Sitková Anna
    26. Tomisová Pavla
    27. Truchlá Marcela
    28. Valuštíková Andrea
    29. Vavříček Petr
    30. Videnka Lukáš

    IV.C - třídní učitel: Marie Vilišová

    1. Barabášová Eva
    2. Drápelová Ivana
    3. Dziežová Lenka
    4. Gorecká Renáta
    5. Holzerová Eva
    6. Ištoková Ivana
    7. Janičkovičová Eva
    8. Kaločová Šárka
    9. Kilnarová Kamila
    10. Kropková Renáta
    11. Lippaiová Hana
    12. Minarovičová Dana
    13. Morcinková Danuše
    14. Radová Šárka
    15. Slavíková Jana
    16. Staňková Pavla
    17. Ševčíková Pavlína
    18. Tichá Radana
    19. Tomšová Marcela
    20. Vargová Soňa
    21. Zajoncová Jana
    22. Zegzulková Iveta
    23. Žáková Ivana

    IV.D - třídní učitel: Věra Mužná

    1. Báňová Gabriela
    2. Bonczková Pavlína
    3. Bosáková Kamila
    4. Česlarová Lenka
    5. Dudová Renáta
    6. Gavlasová Milena
    7. Gřešková Monika
    8. Gvuzďová Petra
    9. Hajduková Šárka
    10. Hollá Jana
    11. Hudáková Eva
    12. Kalistová Pavla
    13. Kičmerová Jana
    14. Králová Jana
    15. Kvaková Pavla
    16. Levinská Jana
    17. Makovcová Ladislava
    18. Marková Eva
    19. Mieszczaková Hana
    20. Pardylová Táňa
    21. Pavlorková Alena
    22. Pětníková Šárka
    23. Polhošová Marie
    24. Řezaninová Michaela
    25. Slimáčková Pavlína
    26. Sucháčková Jana
    27. Šeligová Pavla
    28. Šmuková Eva
    29. Vápenková Kamila
    30. Wolfová Renata
    31. Začinská Radka

    1986

    IV.A - třídní učitel: Ivo Broskevič

    1. Blokš Ivo
    2. Děrglová Petra
    3. Dziadziová Jana
    4. Hlaváč René
    5. Kaňa Radomír
    6. Katráková Pavlína
    7. Klus Jan
    8. Kohutek Aleš
    9. Kopáček Tomáš
    10. Korcsmarosová Dana
    11. Kostelník Miroslav
    12. Kusnierzová Eva
    13. Kývala Mojmír
    14. Lacigová Romana
    15. Lajčíková Petra
    16. Lörincová Darina
    17. Machát Petr
    18. Marcalíková Monika
    19. Matějková Ondřejka
    20. Mecová Eva
    21. Meierová Renata
    22. Návrata Ivan
    23. Noga Martin
    24. Oslizloková Anna
    25. Pešat Martin
    26. Popeňažníková Iveta
    27. Poštulka Milan
    28. Prašivková Marcela
    29. Prudelová Jolana
    30. Richterová Lenka
    31. Rusek Petr
    32. Sabolíková Petra
    33. Sitek Martin
    34. Svoboda Oldřich
    35. Šímová Petra
    36. Šustrová Karin
    37. Volná Hana
    38. Vozňák Jiří
    39. Záškolný Jan

    IV.B - třídní učitel: Irena Durdová

    1. Antonín Dalibor
    2. Bernatík Kamil
    3. Bělehradková Lada
    4. Birgusová Iva
    5. Blaschková Šárka
    6. Bočková Zdeňka
    7. Böhm Jaromír
    8. Čempěl Pavel
    9. Ferencová Monika
    10. Hanková Šárka
    11. Chamrád Petr
    12. Chocholatý André
    13. Jedlička David
    14. Jurčíková Hana
    15. Juřicová Marcela
    16. Klusová Iveta
    17. Kološ Martin
    18. Korba Lubomír
    19. Krejčí Tomáš
    20. Laliková Taťana
    21. Lokajová Eva
    22. Luptáková Věra
    23. Odstrčilová Martina
    24. Planičková Ivana
    25. Richterová Blanka
    26. Rybický Roman
    27. Skála Přemysl
    28. Skokan Tomáš
    29. Stoszek Tomáš
    30. Střelecký Roman
    31. Szcepanski Jiří
    32. Taszek Jiří
    33. Ulmanová Miroslava
    34. Zápotocká Jarmila
    35. Ziembinský Otto
    36. Žadníková Jana

    IV.C - třídní učitel: Eduard Štembírek

    1. Adamčík Ivo
    2. Bartoňová Jana
    3. Dostál Rostislav
    4. Duda Martin
    5. Gebauerová Hana
    6. Gibasová Marcela
    7. Glajc Zdeněk
    8. Holaschke Roman
    9. Kazická Iveta
    10. Kempný David
    11. Klementová Marcela
    12. Koláčková Ivana
    13. Kolařík Tomáš
    14. Kunetek Rostislav
    15. Kyjovská Hana
    16. Lebková Šárka
    17. Lukániová Lenka
    18. Mácha Libor
    19. Máchová Martina
    20. Matušíková Jiřina
    21. Mrázková Karin
    22. Ožanová Hedvika
    23. Pawlowska Lenka
    24. Prdová Anežka
    25. Rievaj Radek
    26. Sopková Jana
    27. Staniek Svatopluk
    28. Šafránková Jaroslava
    29. Šimková Eva
    30. Štabla Petr
    31. Ullmannová Martina
    32. Weber Jiří
    33. Weber Libor

    IV.D - třídní učitel: Milada Rolčíková

    1. Bogdová Ivana
    2. Bolcarovičová Marcela
    3. Buršíková Zuzana
    4. Czempielová Jana
    5. Čurajová Lenka
    6. Durczoková Kateřina
    7. Flašková Monika
    8. Florková Dana
    9. Frelichová Šárka
    10. Gabzdylová Lenka
    11. Gajdošová Blanka
    12. Hanzlová Marta
    13. Hrajnohová Dagmar
    14. Janušová Hana
    15. Jasková Iveta
    16. Juchelková Blanka
    17. Kabátová Lenka
    18. Kopková Eva
    19. Klamertová Iveta
    20. Krzystková Pavla
    21. Kublová Marcela
    22. Lenzová Zdenka
    23. Lippaiová Pavlína
    24. Lokajová Šárka
    25. Parasková Darina
    26. Pawelková Šárka
    27. Pochtiolová Věra
    28. Příleská Darja
    29. Stozsková Alena
    30. Šurányiová Kateřina
    31. Tomečková Zdeňka
    32. Wažíková Brigita
    33. Welnová Martina

    1985

    IV.A - třídní učitel: Alena Štěrbová

    1. Bardasová Kateřina
    2. Běrdoňová Alice
    3. Carbolová Karla
    4. Čechová Romana
    5. Gismanová Pavla
    6. Habrajská Violetta
    7. Harvotová Soňa
    8. Charvátová Karina
    9. Janošíková Hana
    10. Klusová Marcela
    11. Kopecká Lenka
    12. Kováliková Tamara
    13. Krejčová Iveta
    14. Leczová Martina
    15. Lenczyková Monika
    16. Máchová Jana
    17. Marková Naděžda
    18. Milčáková Pavlína
    19. Mrázková Pavla
    20. Müllnerová Soňa
    21. Němcová Ivana
    22. Niemiecová Pavlína
    23. Ochwatová Iveta
    24. Pardubická Pavla
    25. Pastrňáková Taťána
    26. Pavlíková Renata
    27. Proksová Eva
    28. Přibylová Marcela
    29. Pyšnová Zdenka
    30. Radiňáková Jana
    31. Sedláčková Miroslava
    32. Staniczková Světlana
    33. Ševčíková Sylva
    34. Šoltýsová Kateřina
    35. Vaculíková Ivana
    36. Vrožinová Jiřina
    37. Zahrajová Alena

    IV.B - třídní učitel: Jaroslav Kasan

    1. Babisz Jaroslav
    2. Buchtová Anna
    3. Czerwionková Romana
    4. Dobešová Šárka
    5. Gajdová Jana
    6. Gebauer Pavel
    7. Hubertová Jana
    8. Chrobočíková Martina
    9. Javorek Pavel
    10. Kleczková Darja
    11. Klimešová Svatava
    12. Kočíř Vladimír
    13. Krykorková Soňa
    14. Lička Radomír
    15. Maczurková Jana
    16. Machalová Jana
    17. Melimonková Dáša
    18. Midrla Ivo
    19. Neuwirth Libor
    20. Nožka Miroslav
    21. Paloncová Radmila
    22. Pekárková Šárka
    23. Pyš Miroslav
    24. Sebera Ivo
    25. Struhaříková Kamila
    26. Styborová Taťána
    27. Szkuta Petr
    28. Sznapková Eva
    29. Tešnarová Monika
    30. Ulmanová Zdeňka
    31. Vyskočil Jarmil
    32. Wolek Tomáš
    33. Zaremba Roman
    34. Zmudová Eva
    35. Krauss Marek
    36. Petráková Iveta

    IV.C - třídní učitel: Věra Palková

    1. Antoszyk Libor
    2. Balaďová Jana
    3. Bracháček Tomáš
    4. Brezdenová Kamila
    5. Fedorowiczová Marcela
    6. Fiala Jan
    7. Gregorová Pavlína
    8. Juchelka Radim
    9. Karpaty Daniel
    10. Kaspřák Rostislav
    11. Kincl Aleš
    12. Klepková Kateřina
    13. Kolebačová Iveta
    14. Kostková Bohuslava
    15. Kuboschová Hana
    16. Kubová Monika
    17. Kucza Jan
    18. Lébartová Zuzana
    19. Liszok Jiří
    20. Mazur Tomáš
    21. Moravec Milan
    22. Návratová Iva
    23. Nikl Jan
    24. Novotná Jaroslava
    25. Panašová Šárka
    26. Poláková Josefína
    27. Řezníček Milan
    28. Seberová Monika
    29. Schönwaldová Daniela
    30. Sivý Martin
    31. Skupniková Jana
    32. Sporyschová Monika
    33. Škroníčková Lada
    34. Šokala Jiří
    35. Vaďurová Kateřina
    36. Vavrovič Roman
    37. Vavříček Libor
    38. Walova Zuzana
    39. Wilczková Zdeňka

    IV.D - třídní učitel: Magdaléna Staňková

    1. Adamus Roman
    2. Bujnoch Pavel
    3. Děrglová Hana
    4. Glacová Ivana
    5. Grzybovski Marek
    6. Heiser Václav
    7. Hloch Martin
    8. Hrbáčová Ivana
    9. Janáček Robert
    10. Jorníček Petr
    11. Kolková Ivana
    12. Kolman Jiří
    13. Konkolská Eva
    14. Krajčová Pavlína
    15. Kreczmerová Simona
    16. Kubaczková Zdeňka
    17. Kubišová Silvie
    18. Kundrata Pavel
    19. Lexa Tomáš
    20. Macháň Martin
    21. Mana Rudolf
    22. Mazalová Světlana
    23. Meier Dalibor
    24. Miksová Pavlína
    25. Mitrenga Milan
    26. Pavlíčková Ivana
    27. Petreková Renata
    28. Ptošková Lenka
    29. Rozvadovský Tomáš
    30. Strakoš Pavel
    31. Střílka Karel
    32. Šimunová Karin
    33. Škodová Iveta
    34. Tanistra Pavel
    35. Tchorzová Renata
    36. Ustmulová Elene
    37. Vráblíková Jiřina
    38. Wrabelová Zlata
    39. Zemek Vladimír

    1984

    IV.A - třídní učitel: Jarmila Kunzová

    1. Adamcová Petra
    2. Birgusová Irena
    3. Bokůvka Radim
    4. Bonczková Šárka
    5. Bortlíková Iveta
    6. Cedivoda Tomáš
    7. Damek Pavel
    8. Dočekalová Liběna
    9. Farlíková Marie
    10. Feber Jiří
    11. Glombik Roman
    12. Granečný Jaromír
    13. Grondolská Antonie
    14. Halška Ondřej
    15. Hlavinková Marcela
    16. Janíková Šárka
    17. Jurák Pavel
    18. Jurášek Jiří
    19. Kicová Dagmar
    20. Křiva Lumír
    21. Kulová Pavla
    22. Mareš Marcel
    23. Matuszczyk Zbyšek
    24. Neděla Richard
    25. Nikel Jiří
    26. Petrášová Ivana
    27. Pukowiecová Jana
    28. Pustowka Lumír
    29 Suchánek Dalibor
    30. Svobodová Pavlína
    31. Widenka Petr
    32. Zárubová Jana

    IV.B - třídní učitel: Eliška Halšková

    1. Čechová Marta
    2. Flašková Marcela
    3. Foltýnek Jan
    4. Galusek Radovan
    5. Kačmařík Michal
    6. Kuželová Simona
    7. Lorková Pavlína
    8. Marcalíková Jana
    9. Mikeszová Naděžda
    10. Mrákavová Patricie
    11. Mužná Jana
    12. Krysková Pavlína
    13. Němcová Šárka
    14. Němečková Martina
    15. Nytrová Jana
    16. Obadalová Jana
    17. Otavová Jitka
    18. Pavol Aleš
    19. Plinta Tomáš
    20. Poczatek Leszek
    21. Poláková Ivona
    22. Pospěchová Veronika
    23. Přibyla Marek
    24. Pudich Radim
    25. Recman Roman
    26. Roeder Jiří
    27. Sedlák Jiří
    28. Spína Robert
    29. Staňa Ivo
    30. Staněk Dalibor
    31. Stašek Martin
    32. Studený Karel
    33. Šrámek Tomáš
    34. Volný Libor
    35. Wojcík Jiří
    36. Zmuda Adam
    37. Zvonařová Marie
    38. Náhlíková Jana

    IV.C - třídní učitel: Naděžda Teclová

    1. Farkašová Ivana
    2. Grimová Kateřina
    3. Hofmanová Jelena
    4. Hrušková Marie
    5. Hubincová Lenka
    6. Kobáková Iveta
    7. Kudlová Konstancie
    8. Kursová Ivana
    9. Matějčková Bronislava
    10. Papežová Naděžda
    11. Pastuchová Pavlína
    12. Peikertová Radmila
    13. Podlesná Beáta
    14. Popovičová Ivana
    15. Provazníková Václava
    16. Průchová Ilona
    17. Quasnitzová Petra
    18. Rajnošková Šárka
    19. Repecká Jolana
    20. Salingerova Iveta
    21. Sedláková Ivana
    22. Šmidtová Kristina
    23. Skowranková Lenka
    24. Slezáková Milena
    25. Staniczková Tamara
    26. Stoszková Ivana
    27. Strakošová Martina
    28. Svobodová Eva
    29. Svobodová Jana
    30. Szkatulová Věra
    31. Šmuková Tamara
    32. Tomášová Jana
    33. Trynková Irma
    34. Vysluchová Věra
    35. Winklerová Karin
    36. Wolfová Šárka
    37. Zubíková Eliška

    IV.D - třídní učitel: Hana Šrámková

    1. Adamčík Petr
    2. Červenka Roman
    3. Ganišinová Eva
    4. Grygarová Hana
    5. Hassl Miroslav
    6. Hrochová Radka
    7. Kaminský Daniel
    8. Klusák Pavel
    9. Janda Luboš
    10. Kaděra Václav
    11. Kováliková Lenka
    12. Kaziorková-Havlásková Iveta
    13. Kulasová Světlana
    14. Langerová Myriam
    15. Lejsal Tomáš
    16. Lindertová Hana
    17. Macek Tomáš
    18. Maslaňáková Věra
    19. Michálková Leona
    20. Ostravská Dana
    21. Pejša Libor
    22. Piskorz Rostislav
    23. Placzková Marie
    24. Prachařová Milada
    25. Prachovská Lenka
    26. Pyrchalová Iveta
    27. Slanina Petr
    28. Slaniek Josef
    29. Rajchlová Marie
    30. Savko Milan
    31. Švihálková Věra
    32. Terč Richard
    33. Tvrdý Arnošt
    34. Twrdý Miroslav
    35. Važanský Vladimír
    36. Vyškovská Ivana

    IV.E - třídní učitel: Božena Kasanová

    1. Baštářová Alena
    2. Blažková-Lužová Dagmar
    3. Byrtusová Lenka
    4. Ciosová Anna
    5. Dihlová Jana
    6. Gálfiová Nataša
    7. Gerlochová Ivana
    8. Gvoždová Ivanka
    9. Hirešová Pavla
    10. Juroszková Milada
    11. Kobzová Dáša
    12. Kopová Iveta
    13. Kramná Taťána
    14. Lainková Jaroslava
    15. Langrová Ivana
    16. Lukšová Pavlína
    17. Macková-Bazsová Renata
    18. Měchová Petra
    19. Moravcová Naděžda
    20. Mrtvá Dana
    21. Nejerálová Šárka
    22. Ohrádková Dáša
    23. Palochová Renata
    24. Plačková-Pieranová Věra
    25. Pospíšilová Pavla
    26. Sedláková Darja
    27. Tačová-Segarová Pavla
    28. Tanistrová Ivana
    29. Tomalová Jitka
    30. Vašicová Renata
    31. Vařeková Jaroslava
    32. Vlachopulu Zora
    33. Vojnarová-Kursová Dagmar
    34. Wontorová Jana

    1983

    IV.A - třídní učitel: Ivo Broskevič

    1. Bannert Petr
    2. Bočková Kamila
    3. Bortlíková Ingrid
    4. Bruzlová Hana
    5. Čermáková Andrea
    6. Čopíková Jana
    7. Dérová Růžena
    8. Durčáková Romana
    9. Fajkisová Iva
    10. Farlíková Barbora
    11. Fukalová Radka
    12. Gregor Martin
    13. Habina Martin
    14. Habramová Jana
    15. Havlásek Libor
    16. Hlavinka Pavel
    17. Honzíková Soňa
    18. Hudec Tomáš
    19. Chruščová Květoslava
    20. Jančová Pavla
    21. Janda Roman
    22. Janík Ivo
    23. Janíková Marcela
    24. Jochim Jan
    25. Jurková Dana
    26. Kárníková Nicola
    27. Klosková Eva
    28. Kolačanský Petr
    29. Koscielníková Monika
    30. Kottová Dana
    31. Kozurková Eva
    32. Krejzl Vít
    33. Kývala Ctidar
    34. Lapčík Luděk
    35. Pastucha Tomáš
    36. Šamajová Marcela
    37. Wenzliková Šárka

    IV.B - třídní učitel: Magdaléna Staňková

    1. Bracháček Ivan
    2. Lukačovičová Iva
    3. Pavlíček Tomáš
    4. Pavol Josef
    5. Pietraszová Karin
    6. Podgrabinská Ivana
    7. Prachařová Lenka
    8. Prchalová Ivana
    9. Rakusová Marcela
    10. Raszková Hana
    11. Rybářová Pavlína
    12. Salamonová Pavlína
    13. Sikora Karel
    14. Siřinek Aleš
    15. Sitek Libor
    16. Skálová Taťána
    17. Sladká Milena
    18. Sojková Drahomíra
    19. Stach Petr
    20. Stařická Kateřina
    21. Sudek Jaromír
    22. Šeligová-Křevká Jiřina
    23. Škopová Jana
    24. Šotková Dagmar
    25. Štverka Dalibor
    26. Takla Háni
    27. Tesaříková Petra
    28. Tománková Jitka
    29. Tomáš Jiří
    30. Ulman Martin
    31. Ulmanová Zdenka
    32. Urbánková Eva
    33. Urbanský Marek
    34. Varkoček Jiří
    35. Verner Radek
    36. Vodicová Šárka
    37. Wolfová Jana

    IV.C - třídní učitel: Jaroslav Balajka

    1. Adamíková Lada
    2. Šnörchová-Bajdová Alena
    3. Bernát Vladimír
    4. Brandesová Martina
    5. Brezdenová Pavlína
    6. Budlík Ladislav
    7. Bukovická Eva
    8. Causidu Marta
    9. Eismanová Blanka
    10. Čimbora Ivan
    11. Damcová Jana
    12. Dluhý Aleš
    13. Fellerová Pavlína
    14. Filová Miroslava
    15. Fischerová Marie
    16. Fluksová Ivana
    17. Foltinek Pavel
    18. Fousek Petr
    19. Gavron Jan
    20. Grocholová Dagmar
    21. Gurecká Naděžda
    22. Henkel Pavel
    23. Hoffmann Lumír
    24. Holuša Dušan
    25. Hönigerová Taťána
    26. Hrachovinová Alena
    27. Hrynusivová Alena
    28. Hřebačková Jana
    29. Juřica Pavel
    30. Kafúnek Petr
    31. Klupa Jiří
    32. Kolarz Jaroslav
    33. Kolasa Aleš
    34. Křivánek Miloslav

    IV.B - třídní učitel: Vladimír Bittner

    1. Bielková Olga
    2. Hynková Šárka
    3. Jurčíková Marcela
    4. Kalmová Světlana
    5. Karkošková Jarmila
    6. Kaszperová Marika
    7. Klanicová Hanka
    8. Klímová Danuše
    9. Konvičková Alena
    10. Krmelová Pavla
    11. Adamcová-Królová Alena
    12. Kroupová Sylva
    13. Kučová Ivana
    14. Miková Anna
    15. Mikušovská Jarmila
    16. Mošnerová Yvona
    17. Šarovská Ivana
    18. Voznicová-Kropjoková Renata
    19. Mráz Karel
    20. Pinkas Zdeněk
    21. Richter Jiří
    22. Rucký Dalibor
    23. Rumpel Petr
    24. Student Ivo
    25. Szostek Miloslav
    26. Šamaj Štěpán
    27. Šišinka Roman
    28. Šívara Roman
    29. Šoustek Tomáš
    30. Urner Zdeněk
    31. Vícha Petr
    32. Vicherek Radim
    33. Vlasatý Richard
    34. Wawrzos Petr
    35. Wolf Tomáš

    IV.E - třídní učitel: Věra Mužná

    1. Brtáňová Dagmar
    2. Danková Pavlína
    3. Koláčková Taťána
    4. Kožušníková Marcela
    5. Kratochvílová Miluše
    6. Kristenová Jana
    7. Novosadová Irena
    8. Novotná Pavlína
    9. Ogrocká Jana
    10. Pavlová Monika
    11. Petrošová Iva
    12. Pluchová Jana
    13. Proroková Hana
    14. Rakusová Danuše
    15. Sapíková Alexandra
    16. Schwarzová Kateřina
    17. Skřišovská Marie
    18. Sládková Irena
    19. Slavíková Dobromila
    20. Solichová Eva
    21. Spratková Blanka
    22. Stoklasová Eva
    23. Sulejová Jarmila
    24. Szeligová Pavla
    25. Škutová Monika
    26. Šnirchová Jana
    27. Šťastná Silvie
    28. Vacušková Ivana
    29. Vašinová Dagmar
    30. Vlachovská Lucie
    31. Kokotková Jana
    32. Walaschková Barbora
    33. Wondrová Šárka
    34. Wontrobová Sylva
    35. Zeisbergerová Helena
    36. Žiaková Darina

    1982

    IV.A - třídní učitel: Jan Nikl

    1. Balcárková Kateřina
    2. Balušková Zdeňka
    3. Bašniar Lubomír
    4. Benedikovičová Yvetta
    5. Brandes Valter
    6. Bražinová Renáta
    7. Brožková Taťána
    8. Czepiecová Kamila
    9. Čaputa Jiří
    10. Dvouletá Lenka
    11. Fišer Jiří
    12. Freitag Martin
    13. Gaj Pavel
    14. Grobelná Pavla
    15. Hajný Jaroslav
    16. Hermann Petr
    17. Herynková Pavla
    18. Hradilová Dagmar
    19. Jelenová Eva
    20. Jurčíková Dana
    21. Kačmařová Ivana
    22. Kalischová Yvona
    23. Kallayová Marcela
    24. Kiková Jana
    25. Klocková Jana
    26. Kocur Rostislav
    27. Komínek Vladimír
    28. Košařová Hana
    29. Kott Ivo
    30. Krejčí Martin
    31. Kubacká Petra
    32. Kubatko Luboš
    33. Kusněř Jan
    34. Lisztwan Radomír
    35. Lysoňová Hana
    36. Makúchová Viera
    37. Míčková Magda
    38. Rejmanová Hana

    IV.B - třídní učitel: Věra Palková

    1. Lukša Aleš
    2. Madejová Pavlína
    3. Malec Petr
    4. Molnáriová Eva
    5. Mrákavová Eustasie
    6. Myslivcová Lenka
    7. Navrátíková Petra
    8. Navrátil Tomáš
    9. Němec Ivo
    10. Paluvová Jitka
    11. Parastatidu Taťána
    12. Pekárková Radomíra
    13. Placzková Renata
    14. Pospíšilová Jana
    15. Prokopová Marie
    16. Richterová Anna
    17. Sedlák Jaroslav
    18. Sikora Roman
    19. Slaninová Martina
    20. Stašková Eva
    21. Stoklasová Andrea
    22. Stolarczyková Daniela
    23. Stoszková Věra
    24. Suchorová Jiřina
    25. Šatera Zdeněk
    26. Ševčíková Karla
    27. Šmejkal Pavel
    28. Špitalová Dáša
    29. Valuštík Radim
    30. Věčorková Dagmar
    31. Vilišová Jana
    32. Vita Ivo
    33. Volný Jiří
    34. Wolf Lumír
    35. Wronková Jana
    36. Záškolný Jiří

    IV.C - třídní učitel: Eligie Hlavsová

    1. Dvořák Miroslav
    2. Glatzová Alena
    3. Herynek Lumír
    4. Holystová Martina
    5. Josieková Ivana
    6. Kadora Ivan
    7. Kallus Jiří
    8. Kempný Erich
    9. Kieler Petr
    10. Kočí Ivo
    11. Kotasová Jana
    12. Krobot Antonín
    13. Kryštofková Jana
    14. Matyáš Martin
    15. Molnárová Margit
    16. Petráš Libor
    17. Piechovičová Šárka
    18. Pospěchová Hana
    19. Ryčňák Martin
    20. Řehořová Jana
    21. Schenková Alena
    22. Sládeček Tomáš
    23. Stohelová Kateřina
    24. Svrčinová Květuše
    25. Šotek Jaromír
    26. Švidrnoch Jiří
    27. Urbánek Pavel
    28. Vincková Jana
    29. Volek Rostislav

    IV.D - třídní učitel: Milada Rolčíková

    1. Astrová Jindra
    2. Bielasová Radomíra
    3. Biematová Marcela
    4. Bražinová Monika
    5. Ciencialová Zora
    6. Dominiková Soňa
    7. Ďurková Radoslava
    8. Eckertová Pavla
    9. Fismolová Naděžda
    10. Holušová Růžena
    11. Ježová Šárka
    12. Kuderová Anna
    13. Lišková Ivana
    14. Lomázová Dana
    15. Mečeva Jiřina
    16. Michalcová Hana
    17. Otavová Marcela
    18. Pasrbková Miluše
    19. Seberová Lenka
    20. Slupecká Zdenka
    21. Sobalová Šárka
    22. Staníková Jana
    23. Šaršaňová Jarmila
    24. Šimunová Jana
    25. Štembírková Jindřiška
    26. Valentová Naděžda
    27. Volná Eva
    28. Žílová Ivana

    1981

    IV.A - třídní učitel: Marie Vilišová

    1. Bahenský Igor
    2. Bažanová Jiřina
    3. Bebenková Jolana
    4. Čempelová Iva
    5. Drobíková Miroslava
    6. Gabzdyl Karel
    7. Galoč Pavel
    8. Gaňová Jarmila
    9. Gebauerová Pavla
    10. Glatzová Irena
    11. Groszová Jana
    12. Halata Kamil
    13. Hanusek Vladislav
    14. Hanzel Jiří
    15. Hynčica Jan
    16. Javůrková Hana
    17. Jelínková Olga
    18. Jeská Jarmila
    19. Kvaková Marcela
    20. Litner Roman
    21. Malá Dalila
    22. Mžyková Jana
    23. Ondra Peter
    24. Patáková Zuzana
    25. Pavelková Rita
    26. Pešat Pavel
    27. Poledníková Ilona
    28. Roederová Marta
    29. Rokosz Petr
    30. Rychlík Marcel
    31. Suchánek Pavel
    32. Szkanderová Janina
    33. Šmolka Martin
    34. Vaculová Renata
    35. Vašutová Pavla
    36. Vavříčková Jarmila
    37. Vlková Dana
    38. Vrátník Tomáš
    39. Zdvomka Boris

    IV.B - třídní učitel: Drahomíra Bajnarová

    1. Barchanská Dagmar
    2. Febrová Karin
    3. Grycmanová Iva
    4. Havlík Vladimír
    5. Hodslavská Jana
    6. Humlová Vlasta
    7. Huplíková Hana
    8. Hurychová Daniela
    9. Chobotová Antonie
    10. Chruščová Jana
    11. Jarošová Anna
    12. Josieková Světlana
    13. Konečná Danuše
    14. Kopel Zdeněk
    15. Kotasová Jana
    16. Krůlová Lenka
    17. Kubiena Jaroslav
    18. Lacioková Jana
    19. Lopatová Ivana
    20. Mertha Radomír
    21. Pacher Tomáš
    22. Palovská Jitka
    23. Pavelková Lenka
    24. Prokopová Zdeňka
    25. Rafajová Eva
    26. Rymař Jiří
    27. Sosna Josef
    28. Šeliga Zdeněk
    29. Šiřinová Jolana
    30. Tománková Naděžda
    31. Vykydal Petr
    32. Vykydal Vladimír
    33. Wisurová Yvetta
    34. Zajoncová Šárka
    35. Zuzaníková Dagmar

    1980

    IV.A - třídní učitel: Eliška Halšková

    1. Bartošová Dagmar
    2. Bašniar Miloslav
    3. Bielan Petr
    4. Bocek Zdeněk
    5. Botlík Josef
    6. Buday Milan
    7. Buchtová Marie
    8. Dostalíková Jana
    9. Durčáková Radana
    10. Dvořák Zbyněk
    11. Franková Jarmila
    12. Kříž Michal
    13. Křížková Yvetta
    14. Lindovská Jarmila
    15. Lhotáková Miroslava
    16. Macura Lumír
    17. Maloňová Irena
    18. Matoláková Eva
    19. Mojžíšková Alena
    20. Misioř Jiří
    21. Olexa Jozef
    22. Pastucha Emil
    23. Pekárková Barbora
    24. Petrušková Svatava
    25. Sitárová Emílie
    26. Sittková Jitka
    27. Suchánek Rostislav
    28. Škrabalová Rostislava
    29. Tomášová Karla
    30. Tomis Milan
    31. Twardek Ivo
    32. Vacová Ludmila
    33. Vargová Růžena
    34. Vojtová Světlana
    35. Voznicová Dana
    36. Vžentková Barbara
    37. Wilczková Helena

    IV.B - třídní učitel: Jarmila Kunzová

    1. Blatoň Vlastimil
    2. Brezovská Dagmar
    3. Čemeková Jitka
    4. Dohnalová Jiřina
    5. Dubina Alexandr
    6. Fáberová Danuta
    7. Friebová Zdeňka
    8. Janulková Darja
    9. Hudcová Božena
    10. Joanidis Jiří
    11. Joanidu Alexandr
    12. Klapuchová Zuzana
    13. Klímová Marcela
    14. Kocmanová Jana
    15. Kolková Jaroslava
    16. Magerová Vladimíra
    17. Martykán Zbyněk
    18. Mokrošová Milada
    19. Nedělová Růžena
    20. Novák Ivo
    21. Nykielová Iva
    22. Otáhalová Vlasta
    23. Petráková Dagmar
    24. Plaček Petr
    25. Provazníková Pavla
    26. Rakus Petr
    27. Richter Karel
    28. Skříček Jiří
    29. Skupníková Eva
    30. Svobodová Ivana
    31. Vemerová Dana
    32. Zawieruchová Pavla
    33. Vorlíček Josef

    IV.C - třídní učitel: Jana Raszková

    1. Bonczková Pavla
    2. Březná Magda
    3. Bylok Ivo
    4. Čempel Milan
    5. Danielová Dagmar
    6. Fodor Tomáš
    7. Fousek Radim
    8. Gebauerová Soňa
    9. Grimová Alena
    10. Holý Radomír
    11. Jakubczyková Iva
    12. Kianičková Eva
    13. Knot Jiří
    14. Koválik Jan
    15. Kužušík Petr
    16. Králová Taťana
    17. Kuder René
    18. Lisztwanová Magda
    19. Okřinová Dana
    20. Pajtašová Pavla
    21. Pavčo Jaromír
    22. Pavlík František
    23. Pavlorková Lenka
    24. Petreková Marcela
    25. Placzek Daniel
    26. Schönwälder Igor
    27. Skopová Dana
    28. Sobek Ivo
    29. Stašová Zdeňka
    30. Stworová Karla
    31. Ševčíková Marta
    32. Štverková Šárka
    33. Teuchner Petr
    34. Trynková Eva
    35. Vaculová Dagmar
    36. Valečková Eva
    37. Vyškovská Táňa
    38. Zajícová Miroslava
    39. Zelenka Jiří
    40. Kusová Dagmar

    1979

    IV.A - třídní učitel: Magdaléna Staňková

    1. Bartečková Marcela
    2. Děrgelová Irena
    3. Dupalová Vladimíra
    4. Helisová Alena
    5. Hodurová Zdeňka
    6. Hrbáčová Zdenka
    7. Janíková Ingrid
    8. Jastrzembská Helena
    9. Josieková Taťana
    10. Jurčíková Dagmar
    11. Kalíková Miroslava
    12. Kolczaková Nataša
    13. Koválčiková Agnes
    14. Kuczová Pavla
    15. Kudlová Jana
    16. Ligocká Radomíra
    17. Machová Jiřina
    18. Majkusová Jana
    19. Marzollová Lydie
    20. Paciorková Darina
    21. Pálmaiová Eva
    22. Pokorná-Vávrová Alena
    23. Lukášová-Repecká Lenka
    24. Sabelová Dagmar
    25. Sekerková Hana
    26. Skříšovská Dáša
    27. Sosnová Emílie
    28. Stušová Anna
    29. Šmídová Stanislava
    30. Tesařová Miluše
    31. Tvrdá Ludmila
    32. Vašutová Helena
    33. Wilkusová Magdalena

    IV.B - třídní učitel: Věra Mužná

    1. Bárta Luděk
    2. Blahovcová Markéta
    3. Bogumský Bořivoj
    4. Bonczek Alexander
    5. Botlík Luboš
    6. Cachelová Jana
    7. Czerch Vladimír
    8. Gilová Pavlína
    9. Hegr Milan
    10. Hodslavská Zdeňka
    11. Holainová Alena
    12. Ježíšková Marie
    13. Kačerová Anna
    14. Kozurek Petr
    15. Králová Jana
    16. Kubica Alan
    17. Kufa Miroslav
    18. Kuřil Petr
    19. Kvíčala Aleš
    20. Kyják Milan
    21. Motlochová Milena
    22. Mrkvová Gerda
    23. Němcová Libuše
    24. Ottová Ivana
    25. Pavla Rajmund
    26. Ploticová Jana
    27. Poláková Miroslava
    28. Polášková Libuše
    29. Pospěchová Jiřina
    30. Šedivá Eva
    31. Ševčík Jan
    32. Šnapka Jiří
    33. Šotkovský Roman
    34. Trynková Olga
    35. Vyoral Lubomír

    1978

    IV.A - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Demelová Šárka
    2. Folwarczná Hana
    3. Grobelný Petr
    4. Hanzlová Irena
    5. Kaličiaková Zoja
    6. Koláčková Květoslava
    7. Kotulová Alena
    8. Králová Miroslava
    9. Langová Alena
    10. Lastomirská Miroslava
    11. Niestrová Bohuslava
    12. Pekárková Alena
    13. Pešat Jan
    14. Piechowiczová Eva
    15. Rumlová Emílie
    16. Seberová Pavla
    17. Sládečková Alice
    18. Syrotová Jaromila

    IV.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

    1. Blahoudek Ivan
    2. Bohdálek Jiří
    3. Dluhošová Jana
    4. Francúzová Marta
    5. Gardavský Petr
    6. Groszová Barbora
    7. Hanusek Rudolf
    8. Homa Radomír
    9. Chruščová Dagmar
    10. Kajan Lubomír
    11. Kotasová Alena
    12. Królová Ivona
    13. Lažek Jaroslav
    14. Mazáčová Jana
    15. Ondrová Stanislava
    16. Opatřil Rudolf
    17. Paloncy Robert
    18. Rak František
    19. Sejková Pavla
    20. Semerová Hedvika
    21. Spratek Antonín
    22. Varga Miroslav
    23. Volfová Iris
    24. Wojnar Jan
    25. Zberovský Miroslav
    26. Žáček Jiří
    27. Želinský Petr

    1977

    IV.A - třídní učitel: Eligie Hlavsová

    1. Baierová Taťána
    2. Brhelová Hana
    3. Dudová Eva
    4. Gálfiová Erika
    5. Holečková Jaroslava
    6. Kačerová Světluše
    7. Kalivodová Eva
    8. Kiková Marketa
    9. Klinková Marcela
    10. Krakowková Maria
    11. Kubejková Dagmar
    12. Kulfierzová Zdeňka
    13. Lukaštíková Marie
    14. Moravcová Oldřiška
    15. Mrázová Alena
    16. Orszuliková Dagmar
    17. Pařenicová Libuše
    18. Plisková-Honcnejmanová Jarmila
    19. Sivková Bohuslava
    20. Směšná Alena
    21. Stáňová Šárka
    22. Starostková Kamila
    23. Szczyrbová Marcela
    24. Tasiako Anastasie
    25. Tvardková Alena
    26. Vetrová Dagmar
    27. Žídková Irena
    28. Žondorová Anna

    IV.B - třídní učitel: Jan Nikl

    1. Curzydlo Karel
    2. Džubej Bohumír
    3. Glatz Zdeněk
    4. Heczková Marcela
    5. Híreš Miroslav
    6. Chlup Ivo
    7. Jungbauerová Jana
    8. Kazická Dagmar
    9. Konvička Miroslav
    10. Konvičná Miluše
    11. Kotas Libor
    12. Kuchyňa Jaroslav
    13. Palló Ludevít
    14. Pavelková Vlasta
    15. Pospiech Dalibor
    16. Rakowski Jaroslav
    17. Rodovská Dana
    18. Semer Petr
    19. Skupník Milan
    20. Sosna Václav
    21. Staňa Pavel
    22. Stibůrek Jiří
    23. Stoklasa Josef
    24. Stoszek Karel
    25. Student Jaroslav
    26. Suder Erik
    27. Téma Petr
    28. Wrožynová Jarmila

    1976

    IV.B - třídní učitel: Bohumila Vlčková

    1. Bajnarová Dana
    2. Buchtová Milada
    3. Dadíková Margita
    4. Duda Pavel
    5. Dymanusová Milada
    6. Fabianová Jana
    7. Filípková Šárka
    8. Gibová Naděžda
    9. Grabka Petr
    10. Kacikaropulu Steriani
    11. Kellnerová Marta
    12. Kohut Jan
    13. Kopková Zdeňka
    14. Koziel Libor
    15. Kratochvílová Ingrid
    16. Krischková Dagmar
    17. Kubienová Dagmar
    18. Kypastová Darina
    19. Laspidu Eleni
    20. Lukaštíková Miluše
    21. Machaczková Božena
    22. Ohanková Jarmila
    23. Otipková Jiřina
    24. Petrušková Jarmila
    25. Petříková Alena
    26. Pščolková Dagmar
    27. Smékalová Alena
    28. Solicková Zdeňka
    29. Szymurová Svatava
    30. Štuchalová Adriana
    31. Tomášová Dagmar
    32. Zemanová Miroslava

    IV.B - třídní učitel: Jana Raszková

    1. Audyová Šárka
    2. Bednarčíková Libuše
    3. Bodnaruk Jaroslav
    4. Bury Jaroslav
    5. Czepiecová Irena
    6. Czujová Alena
    7. Czujová Kristýna
    8. Fehérová Dana
    9. Friedlová Marcela
    10. Golombek Jiří
    11. Gřibková-Dudová Květoslava
    12. Habina Ladislav
    13. Honyszová Dana
    14. Huwer Rudolf
    15. Ichnovská Šárka
    16. Jelínek Vítězslav
    17. Koudelková Eva
    18. Kozel Karel
    19. Kriechbaumová Marie
    20. Lalík Karel
    21. Ligocki Břetislav
    22. Marcolová Pavla
    23. Mikulková Evženie
    24. Nováček Miroslav
    25. Obidová Jana
    26. Pekárková Dana
    27. Piechowiczová Marcela
    28. Sikora Miloslav
    29. Sitko Vladimír
    30. Zufalá Milena

    1975

    IV.A - třídní učitel: Věra Mužná

    1. Byrtusová-Lokajová Pavla
    2. Galvas Aleš
    3. Gembarová Barbora
    4. Hanusková Marie
    5. Hermanová Jana
    6. Hrnčířová Ladislava
    7. Jarková Táňa
    8. Josieková Šárka
    9. Jurčík Jan
    10. Kantorová Eva
    11. Lukšová Antonie
    12. Lišková-Martinková Iva
    13. Misiořová Věra
    14. Mrázková Ludmila
    15. Návratová Irena
    16. Pluskalová Darina
    17. Pončová Miroslava
    18. Samková Miroslava
    19. Seidlová Alexandra
    20. Strnadel Milan
    21. Škatulová Ludmila
    22. Šupíková Šárka

    IV.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

    1. Bartečková Květuše
    2. Bončková Květa
    3. Flačarová Jana
    4. Gonsiorová Alena
    5. Janota Zdeněk
    6. Karvalová Růžena
    7. Kika Jiří
    8. Krul Česlav
    9. Kubínek Ivo
    10. Kuboszková Naděžda
    11. Kuchař Zděněk
    12. Lastomírsky Jan
    13. Mociazková Marcela
    14. Matušková Květuše
    15. Macurová Hana
    16. Měklík Jaromír
    17. Molata Pavel
    18. Moravec Pavel
    19. Niklová Svatava
    20. Pekárek Zdirad
    21. Pěchovič Břetislav
    22. Ptášková Eva
    23. Ryšán Aleš
    24. Sikorová Věra
    25. Szczotka Petr
    26. Šedivý Miroslav
    27. Wolf Petr
    28. Zembolová Dagmar

    1974

    IV.A - třídní učitel: Alena Matoušová

    1. Baslík Vladimír
    2. Bayer Martin
    3. Kubík Jiří
    4. Slíva Libor
    5. Ulman Jaroslav
    6. Brožová Šárka
    7. Břusková Eva
    8. Dýčková Pavla
    9. Fialová Pavla
    10. Folterová Jarmila
    11. Hlavsová Eva
    12. Honcová Zdeňka
    13. Kohoutová Radmila
    14. Kučová Dagmar
    15. Kusá Jarmila
    16. Lejsalová Miroslava
    17. Masariková Lenka
    18. Mikulská Blanka
    19. Mikulská Helena
    20. Pawová Jana
    21. Rakusová Libuše
    22. Salamonová Jitka
    23. Ulbrichová Dagmar
    24. Urbanczyková Jana
    25. Wilkonská Jarmila
    26. Zavadová Darie

    IV.B - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Bartoš Petr
    2. Dřenzla Miroslav
    3. Giecek Jiří
    4. Gunia Petr
    5. Holaň Jiří
    6. Nesrsta Jiří
    7. Ptašek Petr
    8. Starostka Ivo
    9. Šebesta Vladimír
    10. Ševčík Martin
    11. Vavříček Vladimír
    12. Cieslarová Ilona
    13. Harwotová Jana
    14. Chmielová Jana
    15. Konupková Šárka
    16. Kubicová Vlasta
    17. Lesová Jaroslava
    18. Patáková Pavla
    19. Popiolková Anna
    20. Rýparová Zdenka
    21. Šablaturová Marcela
    22. Štvrtňová Alena
    23. Žabotinská Alexandra

    1973

    IV.A - třídní učitel: Eligie Hlavsová

    1. Bardoňová Věra
    2. Beleščáková Alena
    3. Bubníková Alexandra
    4. Demel Jiří
    5. Dostálová Pavla
    6. Gruštíková Vlasta
    7. Holubová Eva
    8. Chovancová-Kublová Marie
    9. Janczarová Dagmar
    10. Kolczaková Květuše
    11. Koudelová Hana
    12. Kupková Alena
    13. Lamžová Milena
    14. Látal Jaromír
    15. Lesniaková Ilona
    16. Mojžíšová Jana
    17. Mušálek Petr
    18. Nosková Dagmar
    19. Rosiková Dagmar
    20. Samková Magda
    21. Sivková Jana
    22. Slíva Jiří
    23. Sosnová Helena
    24. Tomisová Alena
    25. Váňa Jiří
    26. Vodička Jaroslav
    27. Wodecká Eva
    28. Zemanová Darie

    IV.B - třídní učitel: Jan Nikl

    1. Audy Josef
    2. Augustinová Eva
    3. Bortlík Milan
    4. Bortlíková Jana
    5. Csakvary Ladislav
    6. Czempielová Kristina
    7. Dvořák Karel
    8. Flašar Pavel
    9. Gospošová Eva
    10. Habramová Jarmila
    11. Hireš Ladislav
    12. Horáková Alena
    13. Juchelka Zdeněk
    14. Kaliszová Jarmila
    15. Křístková Eva
    16. Křístková Miluše
    17. Macura Milan
    18. Macura Oldřich
    19. Oršulík Miroslav
    20. Rudková Marcela
    21. Semer Pavel
    22. Stwora Vladimír
    23. Vajda Vlastimil
    24. Witová Alena
    25. Wnetrzák Jan
    26. Zdařil Jan
    27. Zwingrová Alice

    1972

    IV.A - třídní učitel: Bohumila Vlčková

    1. Baran Richard
    2. Barteček Ivo
    3. Bartošová Miroslava
    4. Cyprichová Jarmila
    5. Černická Jana
    6. Dušková Drahoslava
    7. Glac Karel
    8. Karvalová Jana
    9. Kavková Květoslava
    10. Kramná Vlasta
    11. Krasňanová Bernardina
    12. Křivanová Milena
    13. Kudzielková Liduše
    14. Kvasnica Karel
    15. Lekešová Marcela
    16. Mazáčová Pavla
    17. Musiolová Jiřina
    18. Müllerová Marie
    19. Pijáčková Anna
    20. Sikorová Jiřina
    21. Solichová Jindřiška
    22. Škapová Olga
    23. Šostoková Jaroslava
    24. Tomalíková Marie
    25. Ulmanová Marie
    26. Wodecki Pavel
    27. Žurková Eva

    1971

    III.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

    1. Blokša Radim
    2. Budníková Miroslava
    3. Cimala Karel
    4. Drápela Antonín
    5. Franková Jiřina
    6. Huser Jiří
    7. Chamradová Růžena
    8. Ivánek Jiří
    9. Kaletová Helena
    10. Kika Jan
    11. Knapík Zdeněk
    12. Konvička Otmar
    13. Koutník Ladislav
    14. Król Václav
    15. Kvíčala Josef
    16. Látal Miloslav
    17. Malý Miroslav
    18. Martínek Lumír
    19. Michalíková Dagmar
    20. Mrázek Bohdan
    21. Obluk Jiří
    22. Palonci Vladimír
    23. Pytlíček Vladimír
    24. Šenkyřík Pavel
    25. Šimura Jan
    26. Tema Vladimír
    27. Urbišová Jarmila
    28. Vála Vladimír
    29. Vavříčková Eva
    30. Vodička Jiří
    31. Vojnarovská Eva
    32. Voral Josef
    33. Zoubek Jiří
    34. Klos Jaromír

    1970

    III.A - třídní učitel: Juliana Janeczková

    1. Cintidu Androniki
    2. Czemá Vlasta
    3. Górnioková Dagmar
    4. Gillová Dagmar
    5. Grabková Marta
    6. Chamrathová Renata
    7. Kriváňová Marie
    8. Kryštofková Anna
    9. Lálíková Zlatuše
    10. Matušková Kristina
    11. Mrázová Věra
    12. Papoušková Helena
    13. Pořická Věra
    14. Sroková Jarmila
    15. Uhlová Eva
    16. Vavříková Dagmar
    17. Wojtowiczová Alena
    18. Wenclová Jiřina
    19. Wodecká Eva
    20. Vrožynová Věra
    21. Salamonová Šárka

    III.B - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Arleth Přemysl
    2. Bačová Alena
    3. Bajgarová Eva
    4. Beránek Ivo
    5. Bibrlová Věra
    6. Boček Miroslav
    7. Burešová Tamara
    8. Čížová Libuše
    9. Gavlasová Jana
    10. Chlebek Petr
    11. Chřibková Elvíra
    12. Janota Petr
    13. Kadlubiec Zdeněk
    14. Karas Petr
    15. Kleknerová Libuše
    16. Koch Jiří
    17. Kömerová Jana
    18. Křivý Petr
    19. Mazurek Jiří
    20. Mušálek Josef
    21. Pokorná Jarmila
    22. Rybová Radomíra
    23. Sosnová Josefa
    24. Štverák Petr
    25. Vítová Jarmila
    26. Zembolová Eva

    1969

    III.A - třídní učitel: Eligie Hlavsová

    1. Adamcová Alice
    2. Adamčíková Eva
    3. Adamčíková Věra
    4. Antončíková Svatava
    5. Bartušková Dagmar
    6. Baslíková Hana
    7. Budníková Květuše
    8. Červenková Jana
    9. Granicová-Kněžíková Jaroslava
    10. Harazimová Alice
    11. Karetová Eva
    12. Knýblová Jaroslava
    13. Macáková Ludmila
    14. Mališová-Klenková Alena
    15. Muszynská Anna
    16. Nardelli Dagmar
    17. Olšanecká Jarmila
    18. Pavlíková Marie
    19. Říhová Anna
    20. Sieglová Renata
    21. Slíva Vít
    22. Steigerová Dagmar
    23. Světlík Zdeněk
    24. Sztablová Marta
    25. Sztwiertnia Vladimír
    26. Šebestová Eva
    27. Škutová Helena
    28. Špilová Alena
    29. Tomalíková Alena
    30. Vlčková Marie

    III.B - třídní učitel: Jan Nikl

    1. Absolonová-Solichová Jitřenka
    2. Bajnar Jan
    3. Balon Karel
    4. Děngl Petr
    5. Durczoková Jana
    6. Hudecová Eva
    7. Jendryščík Rudolf
    8. Káňová Jarmila
    9. Káňová Miroslava
    10. Klenk Bohumil
    11. Krmášek Miroslav
    12. Krutki Richard
    13. Kubicová Ludmila
    14. Legerský Radislav
    15. Manová Eva
    16. Mohyla Miroslav
    17. Nikel Jaromír
    18. Paličková Jarmila
    19. Pamula Vladislav
    20. Papoušková Jana
    21. Pavlíková Dagmar
    22. Pazdera Antonín
    23. Pisarská Jana
    24. Ptaček Jiří
    25. Prášková Hana
    26. Ryšánková Eva
    27. Slíva Václav
    28. Szemla Ferdinand
    29. Šalbut Rudolf
    30. Ševčíková Dagmar
    31. Šipula Jaroslav
    32. Tašek Bohumil
    33. Šmuk Jan
    34. Vrána Jaroslav
    35. Zmijová Dagmar

    1968

    III.A - třídní učitel: Bohumila Vlčková

    1. Adamčíková Alena
    2. Adamčíková Soňa
    3. Bartečková Helena
    4. Gerlová Jaroslava
    5. Gojtková Marcela
    6. Chalupová-Šindelková Helena
    7. Ježíšková Jaromíra
    8. Kašová Anna
    9. Koňaříková Ivanka
    10. Krzaková-Maryšková Zita
    11. Lipoldová-Baronová Jana
    12. Lubojacká Jana
    13. Littnerová Marcela
    14. Lysová Lenka
    15. Mikolajková Helena
    16. Mocková Naděžda
    17. Moravcová Jaruška
    18. Paličková Jana
    19. Pasmionková Alena
    20. Richter Miroslav
    21. Stecová Alena
    22. Šeliga Rudolf
    23. Štěrbová Dáša
    24. Štveráková Anna
    25. Trubecká Ivona
    26. Voitleová Božena
    27. Walica Miroslav

    III.B - třídní učitel: Karel Cienciala

    1. Agelová Jana
    2. Burdek Ladislav
    3. Děrgel Jiří
    4. Godula Milan
    5. Glac Jiří
    6. Hok Antonín
    7. Hron Petr
    8. Hurníková Dáša
    9. Chmelová Jarmila
    10. Konarská Alena
    11. Krejčí Vladimír
    12. Kramná Dagmar
    13. Macura Josef
    14. Maňas Jiří
    15. Močigembová Marie
    16. Mrázek Břetislav
    17. Müllerová Ludmila
    18. Nešporek Vladimír
    19. Novák Pavel
    20. Plešek Dalibor
    21. Podeszfová Anna
    22. Přeliáš Luděk
    23. Schmied Ladislav
    24. Sittková-Nerostková Věra
    25. Skrzyszowski Miroslav
    26. Gříbková-Sochová Margita
    27. Stankušová Eliška
    28. Šlapáčková Milada
    29. Šoustal Petr
    30. Štverková Eva
    31. Wodecki Libor

    1967

    III.A - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Babiš Jiří
    2. Bednář Svatopluk
    3. Plevová Danuše
    4. Brudná Alena
    5. Buchtová Emilie
    6. Burová Jindřiška
    7. Burová Marcela
    8. Divišová Sylva
    9. Gebauerová Hedvika
    10. Glacová Milena
    11. Grobelná-Kopáčková Marie
    12. Chylková-Chlupová Marie
    13. Jurečková Danuše
    14. Jurenová Jarmila
    15. Kadulová Vlasta
    16. Levinská Marie
    17. Lukšová Ludmila
    18. Mikesková Zdeňka
    19. Mžyková Jana
    20. Nikolopulu Theodara
    21. Pastucha Jindřich
    22. Popenčuková Marie
    23. Rusínová Anna
    24. Římanková Hana
    25. Schützová Ljuba
    26. Strnadová Marie
    27. Tomsa Jaroslav
    28. Ulbrichová Šárka
    29. Závadzká Hana
    30. Bracháček Miroslav

    III.B - třídní učitel: Juliana Janeczková

    1. Bača Marian
    2. Bardoňová Marie
    3. Bezděková Zdeňka
    4. Drlík Jaroslav
    5. Hanusek Miroslav
    6. Holý Rostislav
    7. Hranická Květoslava
    8. Hrbáč Vladimír
    9. Jaroňová Věra
    10. Jež Ivo
    11. Kalvoda Alexandr
    12. Katzorová Jaromíra
    13. Klausová Václava
    14. Kot Roman
    15. Kotala Drahomír
    16. Krejčí Sylva
    17. Kubica Pavel
    18. Kubištová Eva
    19. Kunčická Jarmila
    20. Kvasnica Arnošt
    21. Mrovcová Květoslava
    22. Papugová Jindřiška
    23. Pavlas Ota
    24. Ptašníková Ludmila
    25. Říha Josef
    26. Skupinová Jiřina
    27. Teichmann Radomír
    28. Vysluchová Liduše
    29. Wisniowski Antonín

    1966

    III.A - třídní učitel: Jan Nikl

    1. Augustinová Magda
    2. Belková Milada
    3. Černá-Praglová Hana
    4. Drobík Dušan
    5. Fluxová Vlasta
    6. Gasiorová Milena
    7. Chrobáková Marcela
    8. Jambor Václav
    9. Jaroňová Olga
    10. Kamenčáková Eva
    11. Kropjok Jaroslav
    12. Martínek Bohumír
    13. Matušek Aleš
    14. Masná Anna
    15. Mrózková Jana
    16. Novotná Jitka
    17. Svrčinová Miluše
    18. Staňková Antonie
    19. Šimašková Marie
    20. Škutová Milena
    21. Tesařová Milena
    22. Tunis Leokratis
    23. Vomáčková Kamila
    24. Voralová Drahoslava
    25. Zahradníková Anna
    26. Zajícová Miroslava
    27. Zítka Libor

    III.B - třídní učitel: Josef Semer

    1. Botorková Dagmar
    2. Cyroň Karel
    3. Dlugá Alena
    4. Drobek Stanislav
    5. Duda Petr
    6. Javorský Milan
    7. Josieková Jarmila
    8. Kasperková Eliška
    9. Kluz Josef
    10. Lesová Libuše
    11. Kokajová Lydie
    12. Machura Jaroslav
    13. Mrověc Bohumil
    14. Myslivcová Olga
    15. Pazderová Jarmila
    16. Rabasová Alexandra
    17. Skřečková Eleonora
    18. Stodůlková Vlasta
    19. Suchánek Vladimír
    20. Svárovský Vladimír
    21. Svoboda Jan
    22. Škapa Jiří
    23. Truchly Rudolf
    24. Tymonová Jarmila

    1965

    8.P - třídní učitel: Miloš Freitag

    1. Arlethová-Pavlitová Lydie
    2. Bužková Ilona
    3. Dvořáková Helena
    4. Hanusková Věra
    5. Heriánová Lucie
    6. Chlebková Hana
    7. Chlebková Jana
    8. Jelenová Danuše
    9. Juchelková Jaroslava
    10. Kmětíková Jarmila
    11. Kostková Anna
    12. Kramná Tatjana
    13. Lamová Šárka
    14. Lipperová Květuše
    15. Malurová Alena
    16. Malurová Pavla
    17. Masaryková Věra
    18. Mazalová Alena
    19. Navratová Anna
    20. Pflegerová Leona
    21. Plecháčková Zdeňka
    22. Pochopienová Anna
    23. Plucerová Alena
    24. Szemlová Helena
    25. Šostoková Věra
    26. Uhrová Jarmila
    27. Varkočková Růžena
    28. Vilímová Magda
    29. Waleczková Antonie
    30. Waloszková Věra
    31. Zielinská Marta
    32. Zientová Gertruda

    III.B - třídní učitel: Karel Cienciala

    1. Arabasz Petr
    2. Boczek Jaroslav
    3. Brožkovič Lubomír
    4. Drlík Jan
    5. Ganitta Josef
    6. Geislerová Květuše
    7. Gogoloková-Konečná Kristina
    8. Gospoš Jiří
    9. Hrčková-Jarolímová Danuše
    10. Chroboková Libuše
    11. Jarolím Jan
    12. Jendryščík Vladimír
    13. Kaniová Jana
    14. Krzak Roman
    15. Mohylová Jarmila
    16. Mrázková-Helisová Helena
    17. Plachký Tomáš
    18. Pohl Milan
    19. Popiolková Jarmila
    20. Sapík Břetislav
    21. Snítilová Marie
    22. Souček Miroslav
    23. Světlík Jan
    24. Šmídová Marie
    25. Špatenková Jana
    26. Těhanová-Niklová Jarmila
    27. Volek Miroslav
    28. Wildner Karel

    1964

    III.A - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Adamusová-Zdařilová Vendulka
    2. Čelovská-Pekárková Zdislava
    3. Fendrych Antonín
    4. Giecková-Stanieková Jarmila
    5. Gospošová-Stáňová Helena
    6. Holeszová Magdalena
    7. Hrbáčová-Matyášová Jitka
    8. Ivaniuková-Lenczyková Anna
    9. Kalvodová Jaroslava
    10. Konvičná-Lenczyková Jana
    11. Kopásková-Pauliková Marie
    12. Křížková-Böer Věra
    13. Marcolová-Seberová Eva
    14. Mojžíšková-Roháčová Marie
    15. Pelzová-Kamen Gizela
    16. Polášková-Janošcová Alena
    17. Rajská-Čermáková Eliška
    18. Salamonová-Fojtíková Miloslava
    19. Stancová-Bednářová Ilona
    20. Zarembová Eva
    21. Zdařil František
    22. Žentková Helena

    III.A - třídní učitel: Juliana Janeczková

    1. Babišová-Minarčíková Jitka
    2. Bětík Antonín
    3. Cyřík Josef
    4. Čempělová-Kaplanová Miroslava
    5. Fibiger Milan
    6. Grim Jaroslav
    7. Hlisníkovský Jiří
    8. Hrbáč Jaromír
    9. Jančařík Miroslav
    10. Javorek Václav
    11. Jendrulek Milan
    12. Ježíšek Zdeněk
    13. Kolderová-Polášková Věra
    14. Kubečka Jaromír
    15. Maděryč Otakar
    16. Matulová-Jíchová Anna
    17. Pavlík Rudolf
    18. Petrášová-Brezinová Jarmila
    19. Sebera Petr
    20. Slavíková Helena
    21. Šalbutová-Raszková Jana
    22. Šopák Stanislav
    23. Uher Jiří
    24. Woznicová-Grycová Jana

    1963

    III.A - třídní učitel: Zdeňka Ševečková

    1. Bacíková-Lindovská Hana
    2. Bayerová-Mynarczyková Stanislava
    3. Bendová-Drápelová Jiřina
    4. Blaníková-Müllerová Karla
    5. Blokšová-Rozvadovská Šárka
    6. Bogumská-Netočná Šárka
    7. Braunová-Markovičová Jarmila
    8. Czerná-Konopková Milada
    9. Červenková-Kajzarová Miroslava
    10. Fijolová-Dluhá Jana
    11. Gelnarová-Šestáková Jiřina
    12. Hanzlová-Holubová Šárka
    13. Holešová-Kwuloková Eva
    14. Hradilová-Holáková Alice
    15. Koukalová Eva
    16. Krejčíčková-Kolajtová Soňa
    17. Kudzielka-Kudělka Milan
    18. Lednický Richard
    19. Lišková-Jaržemská Danuše
    20. Lukaštíková Soňa
    21. Mácha Ferdinand
    22. Miadik Štefan
    23. Pleva Jaroslav
    24. Šebesta Pavel
    25. Ševčíková-Drápová Vlasta
    26. Urbišová-Parwová Dagmar

    III.B - třídní učitel: Josef Semer

    1. Bobek Stanislav
    2. Böhmová Karla
    3. Drápela Ivan
    4. Durczok Jaroslav
    5. Farníková Eva
    6. Gardiančík Rudolf
    7. Hanusek Miloslav
    8. Hanusek Miloslav
    9. Holý Aleš
    10. Pazdera Lev
    11. Marek Libor
    12. Pieran Gustav
    13. Plachká-Veselská Karla
    14. Pukovcová-Quasnitzová Věra
    15. Roháčová Naděžda
    16. Rudek Stanislav
    17. Schrom Antonín
    18. Slívková Zdeňka
    19. Sochová-Pekarská Dagmar
    20. Staněk Evald
    21. Strnad Jiří
    22. Svěrkošová Jaroslava
    23. Šarlejová Marcela
    24. Ševčíková-Kobsová Zdeňka
    25. Škuta Jan
    26. Uherek Karel
    27. Vajdová Věra
    28. Vondráčková Zdeňka
    29. Zemánek Miloslav
    30. Zlotá Helena

    1962

    III.A - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Adamec Karel
    2. Beigerová-Adamcová Jana
    3. Bohdalová Jana
    4. Dardová-Burkovičová Marta
    5. Drozdová Šárka
    6. Duda Alois
    7. Dvořáková Marie
    8. Foltynová Emilie
    9. Frejková-Křibková Zdeňka
    10. Groborzová Anna
    11. Grossingerová-Levická Leopolda
    12. Harazimová-Bláhová Bohuslava
    13. Heiserová Bohumila
    14. Himlerová-Kubová Edita
    15. Holešová-Krejčová Lydia
    16. Horák Jan
    17. Huplík Václav
    18. Chalupová-Balcárková Jiřicha
    19. Chylek Evžen
    20. Jadlovcová-Venhudová Danuše
    21. Janczarová-Palochová Jarmila
    22. Juchelka Jan
    23. Kadlecová-Stejskalová Dáša
    24. Kadlecová-Rydvanová Vlasta
    25. Karasová Marcela
    26. Kolibacz Vilém
    27. Komínková-Pazderová Ilona
    28. Kopec Bernard
    29. Kovařík Petr
    30. Königová-Vladyková Margit
    31. Krůčková Anna
    32. Kučová-Staříčná Věra
    33. Kustrová Alena
    34. Lacigová-Homá Anna
    35. Mahdalová-Böhmová Emilie
    36. Suský Edbert
    37. Volf Vladimír
    38. Vrožinová Otilie

    III.B - třídní učitel: Karel Cienciala

    1. Masná Alena
    2. Mazalová Věra
    3. Natonková-Halfarová Jana
    4. Ondryášová-Krejčí Anna
    5. Pálková-Geabauerová Jarmila
    6. Paloch Jan
    7. Paulík Josef
    8. Pavlištíková Jana
    9. Peterová Alena
    10. Pospíšilová Miroslava
    11. Rohatschová-Wiedemanová Jaroslava
    12. Schromová-Urbánková Edith
    13. Schützová Hedvika
    14. Sikora Vlastimil
    15. Sklářová-Dordová Ilse
    16. Solich Radomír
    17. Spratková Eva
    18. Svěntík Karel
    19. Sztablová Marie
    20. Šafarčíková Zdeňka
    21. Ševčík Jiří
    22. Šindelářová-Třuslová Danuška
    23. Těhanová Anna
    24. Teplá-Szymaniková Helena
    25. Tomášová Věra
    26. Valíčková-Nitrová Jaroslava
    27. Vašková Oldříška
    28. Veselý Jaromír
    29. Vondráčková-Dohnalíková Věra
    30. Waltrová-Ksienciková Rita
    31. Zaoralová-Henteková Anna
    32. Žemlová-Kalembová Miroslava
    33. Zawišlan Antonín
    34. Žihlová-Velíčková Hana

    1960

    XI.A - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Adámková-Lukasíková Věra
    2. Albrechtová-Čadová Anděla
    3. Branka Jaroslav
    4. Capíková-Zaoralová Anna
    5. Čada František
    6. Čeganová-Opršalová Drahomíra
    7. Čechová Milena
    8. Dlouhý Petr
    9. Ellerová Irena
    10. Farana Stanislav
    11. Gašková-Tanistrová Milena
    12. Glacová-Poczatková Danuše
    13. Habrek Miroslav
    14. Huplíková Jiřina
    15. Jelen Miloš
    16. Jelenová Olga
    17. Kadeřábková-Mazurová Libuše
    18. Klenková-Fajfrlíková Věra
    19. Klichová-Nováková Anděla
    20. Klimšová Věra
    21. Kocourová-Vavříčková Anna
    22. Kokot Jiří
    23. Konieczná-Mrákavová Eustazie
    24. Kotková Marie
    25. Kouba Jaromír
    26. Krulichová-Burdová Květoslava
    27. Langer Eduard
    28. Lis Petr
    29. Mečár Anton

    XI.B - třídní učitel: Jiří Šusta

    1. Michálek Jindřich
    2. Moladová Ludmila
    3. Mrakvia Ladislav
    4. Musialová-Dobrovolná Alena
    5. Pajurková-Dopíráková Libuše
    6. Petříková-Ondráčková Jana
    7. Piegřímová Hana
    8. Rabas Günter
    9. Rafaj Pavel
    10. Rusek Jiří
    11. Rusek Rudolf
    12. Rybář Erich
    13. Římánková Miroslava
    14. Snítilý Josef
    15. Spumá-Tomsová Milena
    16. Svrčinová-Malinovská Alena
    17. Szimeczková-Mešínská Anna
    18. Sztwiertnia Petr
    19. Šapovalová-De Vega Alexandra
    20. Ševčík Jindřich
    21. Špílová-Kubalová Marie
    22. Tomis Bedřich
    23. Vroblová-Dvořáková Dáša
    24. Vroblová-Skálová Drahoslava
    25. Worková-Fiková Jana
    26. Zámková-Kolářová Marie
    27. Zdvomková-Markowská Alžběta
    28. Zuzánek Alžběta
    29. Žák Jiří

    1959

    XI.A - třídní učitel: Miroslav Procházka

    1. Adamcová-Šotková Danuše
    2. Bohumínská-Trtilová Astrid
    3. Císařová-Honyšová Anna
    4. Dluhá-Kottová Gabriela
    5. Ferfecká-Štverková Dagmar
    6. Hermanová-Trávníčková Helena
    7. Charvát Jiří
    8. Ichnovský Radomír
    9. Janečková-Sošková Anna
    10. Klimszová-Lapišová Ingeborg
    11. Kolarz Petr
    12. Kolovratová-Slováčková Karla
    13. Kolibač Erich
    14. Komínek Jiří
    15. Kozák Jaroslav
    16. Krůčková-Stanovská Gabriela
    17. Kudlánková-Pakanová Dagmar
    18. Lacina Bohumír
    19. Machajová-Dubajová Eva
    20. Málek Alois
    21. Mžik Jiří
    22. Pastucha Oldřich
    23. Pindur Jiří
    24. Plaček Petr
    25. Popiolková-Božková Hedvika
    26. Popková Gertruda
    27. Pudichová-Cabová Inka
    28. Rašková-Gajová Jana
    29. Reichel Vladimír
    30. Wieczorek Gustav
    31. Bravantová-Adamčíková Dimitra
    32. Böhmová Sylvie

    XI.B - třídní učitel: Josef Semer

    1. Bogacz Hynek
    2. Březina Milan
    3. Budniaková-Holešová Inge
    4. Grim Bohumil
    5. Hadlíková-Holčáková Hilda
    6. Herok Vilém
    7. Heřmanová-Sedláčková Věra
    8. Krmášková-Lysoňová Marie
    9. Kubatková-Michálková Květuše
    10. Mickertsová-Skřišovská Markéta
    11. Musialová-Váhalová Jiřina
    12. Obluk Vilém
    13. Palocová-Postupová Irena
    14. Peč Oldřich
    15. Pfleger Svetozár
    16. Podešvová Eva
    17. Rottrová Marie
    18. Sporysch Petr
    19. Spurný Karel
    20. Stelerová-Kupčynová Lenka
    21. Stranyánek Jiří
    22. Svozil Bohumil
    23. Špilová-Levá Pavla
    24. Štefek Jaroslav
    25. Štítová-Smyková Marie
    26. Truchlý Tomáš
    27. Vyvial Ludvík
    28. Wantrobová-Bitmarová Elfrida
    29. Wrožyna Karel
    30. Zuk Rudolf
    31. Zuzánková Jiřina

    XI.C - třídní učitel: Vítězslav Rohan

    1. Čapčuch Jan
    2. Doležal Petr
    3. Fritsch Rudolf
    4. Hanusková-Janíková Jaromíra
    5. Hanzlová-Bogaczová Alice
    6. Kolder Dietmar
    7. Krakowka Karel
    8. Kučová Antonie
    9. Lobpreisová Zdenka
    10. Mrakvia Ladislav
    11. Mučková-Vicherová Ludmila
    12. Ondryášová Jarmila
    13. Pospěchová-Vrabelová Libuše
    14. Potocká-Oslejšková Hermína
    15. Roháčová-Želazná Věra
    16. Škrabalová-Obluková Věra
    17. Škutová-Blejchařová Helena
    18. Šmuk Ladislav
    19. Šupík Bedřich
    20. Zajoncová-Dodková Marta

    1958

    XI.A - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Antončíková Marie
    2. Benda Miroslav
    3. David Miroslav
    4. Harazim Radomír
    5. Hartmann Jan
    6. Henerová-Ploticová Jana
    7. Hilscher Zdeněk
    8. Hučíková-Halamíčková Vlasta
    9. Juchelková Věra
    10. Kaplan Lumír
    11. Kasperek Miroslav
    12. Klabanová-Guniová Alena
    13. Klichová-Mateašáková Markéta
    14. Klusová-Glovová Jiřina
    15. Novotná-Hahnová Jarmila
    16. Ondryášová Marie
    17. Pavelka Ladislav
    18. Pekarská-Bogáčová Hana
    19. Quasnitzová-Stehlíková Hana
    20. Radimský Miroslav
    21. Rybářová-Palovská Edita
    22. Schönwälder Herbert
    23. Snítilová Vlastimila
    24. Stejskalová-Hrbáčová Alena
    25. Stružka Vladimír
    26. Šeliga Václav
    27. Turoňová-Tomšů Eva
    28. Ulmanová-Hanzlová Ema
    29. Ulmanová-Solichová Gertruda
    30. Vyněchalová Ludmila
    31. Zlámal Lubomír

    XI.B - třídní učitel: Tomáš Hofmann

    1. Bayer Petr
    2. Beránková-Kopová Soňa
    3. Bracháčková-Kalischová Karin
    4. Čičáková-Kýblová Jitka
    5. Dostál Ivo
    6. Dworská-Poppelová Helga
    7. Havličková-Ilyková Zdeňka
    8. Hrčka Petr
    9. Kadlčík Antonín
    10. Kamínská-Kotyzová Dagmar
    11. Kokotek Václav
    12. Kolomazník Karel
    13. Kostka Jan
    14. Kotková-Bednárská Helena
    15. Krakóvková-Hüblerová Kristina
    16. Kulová-Michnová Ivona
    17. Luksza-Lukša Ladislav
    18. Madej Jaroslav
    19. Moczydlanová-Kudlová Edeltraud
    20. Nováková-Pospíšilová Erika
    21. Otrubová-Čechová Marie
    22. Pešat Jan
    23. Plačková-Václavíková Dagmar
    24. Procházka Petr
    25. Rojíčková-Losová Jana
    26. Slížková-Česeneková Jana
    27. Šabas Petr
    28. Šihorová Zdeňka
    29. Šindlerová-Procházková Eva
    30. Ulmann Miroslav

    1957

    XI.A - třídní učitel: Zdeněk Sedláček

    1. Bohuš Lubomír
    2. Brzobohatá-Gajdová Věra
    3. Březina Antonín
    4. Capík Bedřich
    5. Čech Vladimír
    6. Činčalová-Čupitová Zdeňka
    7. Darda Radimír
    8. Dědic Jaroslav
    9. Dvořáková Marie
    10. Galusek Josef
    11. Heraltová Eva
    12. Hloušek Hynek
    13. Chlebek Tomáš
    14. Chvílová-Retková Naděžda
    15. Javorský Jaroslav
    16. Kantor Ivan
    17. Klepek Bronislav
    18. Klosová-Popovičová Hilda
    19. Landaufová-Dobřická Zdeněka
    20. Lobpreisová Jana
    21. Malchárek Bohuslav
    22. Matoušek Milan
    23. Matula Jan
    24. Noga Otakar
    25. Pálka Lubomír
    26. Pstrňáková-Pavloková Jana
    27. Plachta Jaroslav
    28. Procházková-Ulmanová Helena
    29. Ptašníková-Stejskalová Věra
    30. Retzmanová-Králová Eva
    31. Seifert Manfred
    32. Suchý Eduard
    33. Tobolová-Hromcová Jana
    34. Záhumenský Dušan
    35. Zajitzová-Vítková Gertruda
    36. Zmuda Jan

    XI.B - třídní učitel: Tomáš Hofmann

    1. Boczek Jiří
    2. Bortlík Emanuel
    3. Buglová-Purkyňová Ludmila
    4. David Hynek
    5. Dědic Milan
    6. Děrgel Jiří
    7. Diatková-Havlíková Miroslava
    8. Drozdková Šárka
    9. Hanková-Kališová Jarmila
    10. Holý Zdeněk
    11. Hřivnacká-Čechová Ema
    12. Chmelař Alfréd
    13. Chmelař Ivan
    14. Jančar Jaroslav
    15. Kaplanová-Havlíčková Věra
    16. Karolčík Jan
    17. Königová Waltruda
    18. Kulová-Kociánová Dagmar
    19. Kušová-Pasrbková Emilie
    20. Ligocký Lubomír
    21. Matuszková-Dittmanová Lydie
    22. Mickerts Ervín
    23. Nováková-Sitková Dagmar
    24. Rambousková Jana
    25. Riedlová Brigita
    26. Střondalová-Smrčková Anna
    27. Šíma Čestmír
    28. Šiřinová-Poštulková Ludmila
    29. Škutová-Mecová Anna
    30. Štverka Antonín
    31. Trzaskoš Arnošt
    32. Tyrlík Rudolf
    33. Vodecký Jiří
    34. Wajda Josef
    35. Zívala Rudolf

    Večerní studium pracujících - třídní učitel: Miloš Freitag

    1. Barteček Leo
    2. Celner Jaroslav
    3. Glac Evžen
    4. Marcalík Bohuslav
    5. Marošek Stanislav
    6. Nytra Eduard
    7. Potocká Liduše
    8. Přistal Adolf
    9. Tašek Bohumil
    10. Zavadilová-Tichá Alena

    1956

    III.A - třídní učitel: Stanislav Skácel

    1. Balušková-Andrýsková Zdeňka
    2. Bonczek Rudolf
    3. Bůžková-Balická Jiřina
    4. Bystroňová-Chrobočková Květuše
    5. Gajdočka Slavomír
    6. Halama Jiří
    7. Chludová-Pastuchová Jaroslava
    8. Jančaříková-Knopová Věra
    9. Ježková-Lapčíková Dagmar
    10. Klement Jiří
    11. Koděrlová Jarmila
    12. Krutilová Bohumila
    13. Kuběna Radomír
    14. Kučera Jiří
    15. Kulfirst Jiří
    16. Luzarová-Uždirová Vladimíra
    17. Maluchová Anna
    18. Mamicová-Drobková Marie
    19. Matulová-Dudová Věra
    20. Mieszczaková-Trsková Eva
    21. Menšíková-Reichová Ludmila
    22. Mika Josef
    23. Mrázek Jaromír
    24. Mrázková-Brátová Jiřina
    25. Pardubická-Labudková Věra
    26. Pastucha Emil
    27. Petrák Zdeněk
    28. Pospěch Přemysl
    29. Rakovská-Tauchnerová Růžena
    30. Roškotová Helena
    31. Rudný Jan
    32. Solich Otto
    33. Šebestová-Nynsová Danuše
    34. Šostoková Olga
    35. Trzaskošová –Heiserová Marie
    36. Zdařil Karel
    37. Žyrková-Fajkisová Eliška

    III.B - třídní učitel: Miloslav Látal

    1. Bajda Eduard
    2. Duďáková-Plecitá Eva
    3. Eliáš Jiří
    4. Gaj Karel
    5. Geroldová-Římanková Irena
    6. Harmannová-Balašová Dagmar
    7. Juřicová-Nováčková Anna
    8. Klosek Josef
    9. Kozová-Pešková Danuše
    10. Kubala Jiří
    11. Kubánek Emil
    12. Kučová Anna
    13. Kupczynová-Sedláková Dagmar
    14. Laresová-Trnčíková Jarmila
    15. Latochová-Cimbalníková Emilie
    16. Mamica Jan
    17. Novák Milan
    18. Olšarová-Ručková Jarmila
    19. Ptoszek Alfréd
    20. Rusek Josef
    21. Římánek Ladislav
    22. Salomonová Zdeňka
    23. Šebesta Jaromír
    24. Šebesta Zdeněk
    25. Škop Milan
    26. Špárová Jana
    27. Tokař Miroslav
    28. Tomisová-Satoriová Olga
    29. Tomáš Karel
    30. Trsek Miroslav
    31. Vachalová-Bednášová Miloslava
    32. Valíček Jindřich
    33. Vavrečka Lubomír
    34. Vrožina Milan
    35. Šabatová-Urbančíková Ludmila

    1955

    III. - třídní učitel: Tomáš Hofmann

    1. Čajčíková-Rokovská Alena
    2. Gajda František
    3. Gerlach Lubomír
    4. Hecl Miroslav
    5. Kadlčíková-Škrobánková Marie
    6. Kalisch Leo
    7. Kaděrová-Vantuchová Drahomíra
    8. Kopec Karel
    9. Kubečková-Rohanová Irma
    10. Kyjonka Radomír
    11. Lacheta Miroslav
    12. Lidmila Robert
    13. Littnerová-Procházková Alena
    14. Masná-Cmuntová Daruše
    15. Morcinková-Vitásková Adolfína
    16. Mrázková-Hledíková Růžena
    17. Noga Jaromír
    18. Novák Antonín
    19. Pala Jaromír
    20. Procházka Václav
    21. Prokel Erich
    22. Přeček Jiří
    23. Ptáčník Jan
    24. Skálová-Medunová Jaroslava
    25. Stania Jindřich
    26. Šíma Drahoslav
    27. Škrobánek Karel
    28. Thomas Jiří
    29. Uhlíř Miroslav
    30. Varadínek Jiří
    31. Viktora Petr
    32. Zajonc Miroslav

    1954

    III. - třídní učitel: Juliana Janeczková

    1. Cyroň Zdeněk
    2. Čermák Hugo
    3. Dluhoš Jiří
    4. Hlavica Otto
    5. Holý Radislav
    6. Hynková-Kholová Dagmar
    7. Ježek Rostislav
    8. Kakala-Kasala Miloslav
    9. Lysoň Zdeněk
    10. Malurová Veselá Dagmar
    11. Marcol Bohumil
    12. Mazal Jaroslav
    13. Mieszczak Erich
    14. Mohelnická-Jarošová Sylvie
    15. Morcienk Antonín
    16. Novosáková-Vrbová Zdeňka
    17. Palovská Jiří
    18. Pazdiorová-Farlíková Danuše
    19. Piech Jaromír
    20. Plasun Stanislav
    21. Ručka Luděk
    22. Skyba Petr
    23. Stružková-Jančaříková Dagmar
    24. Šabacký Jiří
    25. Šímová-Tomášková Běla
    26. Thomas Josef
    27. Tomica Josef
    28. Wolný Lubomír
    29. Šimek Jindřich

    1953

    III. - třídní učitel: František Živný

    1. Čablík František Svatopluk
    2. Dostál Josef
    3. Gavelczyk Ladislav
    4. Greger Adolf
    5. Havel Jiří
    6. Ježíšek Miroslav
    7. Káňová-Steinerová Jiřina
    8. Klíma Rudolf
    9. Koláček Zdeněk
    10. Meissner-Meisner Karel
    11. Nápravníková Vlasta
    12. Navrátík Ivo
    13. Novák Jaroslav
    14. Ovčaří Eduard
    15. Smrčková-Přemyslovská Anna
    16. Sochor Václav
    17. Šilhavá-Konupková Ludmila
    18. Škrabal Přemek
    19. Škuta Dušan
    20. Špára Břetislav
    21. Švadlenková Stanislava
    22. Tomica Vladimír
    23. Tučný Břetislav
    24. Ulman Ladislav
    25. Vengřín Jiří

    IV. - třídní učitel: Branko Kočí

    1. Agel Valter
    2. Čaň Alois
    3. Dluhý Miroslav
    4. Fryková Judita
    5. Galocz Josef
    6. Gříbek Čestmír
    7. Krischková-Pekárková Helena
    8. Křístková-Ottová Alena
    9. Kubošová Stella
    10. Kyjonka Otakar
    11. Lamlová-Freitagová Blanka
    12. Lamlová-Gavlovská Milena
    13. Moczydlan Leo
    14. Pekárek Jaroslav
    15. Štěrba Ivo
    16. Štverka Oldřich
    17. Toppel Tomáš
    18. Uliarczyk Augustin
    19. Zajonc Josef
    20. Zelek Karel
    21. Čapek Jiří

    Studium při zaměstnání - třídní učitel: Jarmila Dvořáčková

    1. Bednarz František
    2. Kania Ladislav
    3. Najzar František
    4. Rojíček Josef
    5. Šimurda Karel
    6. Šubertová-Bonczková Marta

    1952

    IV. - třídní učitel: Eliška Burešová

    1. Adamíková Markéta
    2. Bednarská-Lukáčová Daniela
    3. Bednarski Josef
    4. Čánová-Černá Stanislava
    5. Davidová-Glacová Zdeňka
    6. Grosz Jiří
    7. Kedroň Miroslav
    8. Kostelník Jiří
    9. Kuta Vítězslav
    10. Linhart Leopold
    11. Mrázek Rudolf
    12. Mrkva Radomír
    13. Niezsporek-Nešporek Josef
    14. Niezsporková-Plonková Gertruda
    15. Oršulík Miroslav
    16. Pelzová-Teturová Melita
    17. Rodovský Dušan
    18. Slíva Mojmír
    19. Šindler Jiří
    20. Vavrušová-Kuchyňová Jindřiška
    21. Zuziak Erich
    22. Žebrák Čestmír
    23. Navrátík Libor

    1951

    IV. - třídní učitel: Viktor Strnad

    1. Adamčík Zdeněk
    2. Cichy Karel
    3. Cvik Jiří
    4. Hlavsa Radim
    5. Kolářová-Fialová Zdeňka
    6. Krkoška Kamil
    7. Lexová-Budzáková Věra
    8. Marcol Josef
    9. Maslowski Ladislav
    10. Mašlaňová Zdeňka
    11. Němcová-Pauková Věroslava
    12. Obršlík Zdeněk
    13. Palovský Zdeněk
    14. Pavelková-Weissová Zdeňka
    15. Skarová-Miklíková Ingeborg
    16. Sochor Vítězslav
    17. Šindlerová-Cichá Jitka
    18. Vžentková-Kypastová Ilona

    1950

    IV. - třídní učitel: Tomáš Hofmann

    1. Buroňová-Laníková Marie
    2. Čempel Milan
    3. Farlík Alois
    4. Fulneček Gerhard
    5. Herman Milan
    6. Holouš Zbyněk
    7. Holoušová-Štenclová Danuška
    8. Kalisch Evžen
    9. Kočí Vladimír
    10. Kolářová-Matušů Marie
    11. Kopcová-Kulendíková Zdenka
    12. Laurenčíková-Halamková Danuška
    13. Morcinek František
    14. Nawrath Vilém
    15. Pazdiorová-Hlavsová Eligie
    16. Rucká Květoslava
    17. Russina Karel
    18. Skyba Alexej
    19. Spitzer Gerhard
    20. Šír Radislav
    21. Vyněchal Miroslav
    22. Vžentek Bohumil
    23. Zagorová-Šťuříková Vlasta
    24. Živná-Wimmerová Olga

    1949

    VIII. - třídní učitel: Stanislav Skácel

    1. Banach Jaromír
    2. Bednarčík Ondřej
    3. Figura Ladislav
    4. Glac Miloslav
    5. Grychník Miloslav
    6. Janas Jindřich
    7. Janiurek Vladislav
    8. Krkoška Jindřich
    9. Kypast Jaroslav
    10. Lichtblau Leo
    11. Man Lubomír
    12. Novotný Jaroslav
    13. Paulerová-Horská Erika
    14. Skalička Jaroslav
    15. Šimečka Milan
    16. Štencl Luděk
    17. Vykydal Miloslav

    1948

    VIII. - třídní učitel: František Živný

    1. Hajdová-Chmurová Zdenka
    2. Kolibáč Oldřich
    3. Krzoska František
    4. Landová-Pechlová Naděžda
    5. Lipka Erich
    6. Nieszporková-Bzirská Erika
    7. Petráková-Mikolajková Jiřina
    8. Popek Josef
    9. Sittek Fridolín
    10. Uhlář František
    11. Vaňásková-Salamonová Jarmila
    12. Volf Bohumil
    13. Wawreczka Karel

    1938

    V.A - třídní učitel: Ladislav Kříž

    1. Bachrach Emil
    2. Bednář Vladimír
    3. Bílská Věra
    4. Čelovská Libuše
    5. Čížová Olga
    6. Čupa Lubomír
    7. Dlabaja Štěpán
    8. Dlabal Radomír
    9. Doležilová – Babrajová Růžena
    10. Duda Leon
    11. Dudíková Emílie
    12. Füssel Olmar
    13. Gajdziok Rudolf
    14. Giecel Erich
    15. Hartel Walter
    16. Henerová Milada
    17. Havránek Lubomír
    18. Hervert Václav
    19. Horáková-Sarafínová Vlasta
    20. Janota Ervín
    21. Juřicová Marta
    22. Kakala František
    23. Kijonka Josef
    24. Klosek Vladislav
    25. Kobliha Miloslav
    26. Kolářová Božena
    27. Krkoška Rudolf
    28. Krmášek Arnošt
    29. Kuliha Stanislav
    30. Lichá Libuše
    31. Linhart Karel
    32. Majer Zdeněk
    33. Marcol Emil

    V.B - třídní učitel: Bedřich Zemek

    1. Bárta Rudolf
    2. Bidiak Vasil
    3. Dudek Jaroslav
    4. Feldmann Hugo
    5. Habrman Emil
    6. Huser Ladislav
    7. Jindra Josef
    8. Kijonka Evžen
    9. Konečný Josef
    10. Kubečková Hilda
    11. Kubíčková Jarmila
    12. Lipinský Otmar
    13. Maisnerová Hermína
    14. Moravěc Josef
    15. Musiol Václav
    16. Richter Vladimír
    17. Sedlaříková Růžena
    18. Schlauerová Anna
    19. Stwora Eduard
    20. Sucháčková Anežka
    21. Vašková Čestmíra
    22. Vrba Rudolf

    VII. - třídní učitel: Jan Buryška

    1. Bárta Rudolf
    2. Bidiak Vasil
    3. Dudek Jaroslav
    4. Feldmann Hugo
    5. Habrman Emil
    6. Huser Ladislav
    7. Jindra Josef
    8. Kijonka Evžen
    9. Konečný Josef
    10. Kubečková Hilda
    11. Kubíčková Jarmila
    12. Lipinský Otmar
    13. Maisnerová Hermína
    14. Moravěc Josef
    15. Musiol Václav
    16. Richter Vladimír
    17. Sedlaříková Růžena
    18. Schlauerová Anna
    19. Stwora Eduard
    20. Sucháčková Anežka
    21. Vašková Čestmíra
    22. Vrba Rudolf

    VIII. - třídní učitel: Bohuslav Jettmar

    1. Adamik Alois
    2. Ausländer Felix
    3. Bohumský Antonín
    4. Dlabaja Vlastimír
    5. Glabazňa Miroslav
    6. Hucherková Marie
    7. Karkoška Vítězslav
    8. Lichtenbergová-Pečová Vlasta
    9. Musilová-Hanzlová Libuše
    10. Nikiel Rudolf
    11. Skrzyszowská Valerie
    12. Tomčík Břetislav
    13. Traubová Magda
    14. Vrba Čeněk
    15. Bednář Karel

    1937

    VIII. - třídní učitel: Adolf Malík

    1. Děrgel Jaromír
    2. Farníková-Sztwiertniová Jarmila
    3. Charwot Emil
    4. Jurečka Antonín
    5. Kabut Oswald
    6. Kanczucká Marie
    7. Kapsová-Kalvodová Eliška
    8. Karas Otakar
    9. Kupková-Pastuchová Aurelie
    10. Littner Leo
    11. Marcol Leopold
    12. Mlejnek Rudolf
    13. Pohl Oswald
    14. Semer Josef
    15. Šmuk Antonín
    16. Tůmová-Janoušková Zdeňka
    17. Tvarohová-Mlejnková Regina
    18. Vyvial Jaroslav
    19. Wronka Fridolín

    1936

    VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

    1. Filip Herbert
    2. Hoffman Zikmund
    3. Jankovič Antonín
    4. Menzeles Rudolf
    5. Nawrath Vilém
    6. Niebora-Neborák Josef
    7. Ohanka Adolf
    8. Pavlíček Jan
    9. Píro Jan
    10. Riedlová-Braná Leontýna
    11. Sekaninová Jiřina
    12. Vidlář Josef
    13. Ochmann Bohumír
    14. Zawadski Rudolf

    1935

    VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

    1. Bogumský Leonhard
    2. Gajdzica Jan
    3. Helbich Arnošt
    4. Kubíčková Kamila
    5. Michna Antonín
    6. Pešek Ladislav
    7. Piszcur Lev
    8. Szlauer-Šlauer Oskar
    9. Tatíčková-Holá Marie
    10. Vonešová-Němcová Marie
    11. Wencel Josef

    1934

    VIII. - třídní učitel: Božena Nedvídková

    1. Antošík Josef
    2. Bardoň Lev
    3. Böhm Vilém
    4. Brachaczek Alois
    5. Holický Lev
    6. Holáková-Chmelářová Zdenka
    7. Klimsza Rudolf
    8. Mazurek František
    9. Minclová Aloise
    10. Solnář Dalibor
    11. Šaňák Josef
    12. Tomis Antonín

    1933

    VIII. - třídní učitel: Miroslav Zikmund

    1. Bullava Edvín
    2. Buryan Josef
    3. Vlach Artur
    4. Gabowiecz Jakub
    5. Kolarczyk Bohumil
    6. Moldrzyk-Moldřík Bruno
    7. Pazdera Lev
    8. Poledník Emil
    9. Solnař Zdeněk
    10. Stach Jaromír
    11. Stehlík Alois
    12. Svrčina Antonín
    13. Zíka Adolf
    14. Žuchovská-Vavroušková Hedvika

    1932

    VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

    1. Bureš Miroslav
    2. Folkmann Jan
    3. Hanzel Oldřich
    4. Helbichová-Měkotová Anna
    5. Homola Leopold
    6. Jelínek František
    7. Kňava Zdeněk
    8. Kubečka František
    9. Loos Jaroslav
    10. Sosana Emil
    11. Téma Bedřich

    1931

    VIII. - třídní učitel: František Živný

    1. Borový Jaroslav
    2. Darrnopil Čeněk
    3. Hanka Karel
    4. Kotek Bohumil
    5. Martynek Karel
    6. Novák Josef
    7. Pokluda Jaroslav
    8. Rubina Eduard
    9. Schlesinger Walter
    10. Říha Karel
    11. Stach Břetislav
    12. Tomis Otakar

    1930

    VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

    1. Barteček Adolf
    2. Drapka Miloslav
    3. Herman Miloslav
    4. Hybrant Josef
    5. Kalivodová-Nováčková Olga
    6. Kapsa Bruno
    7. Krutki Ervín
    8. Mareček Vladislav
    9. Martiňáková Aloisie
    10. Neděla Rudolf
    11. Pazdera František
    12. Ramík Lev
    13. Sikora Josef
    14. Skřeček Vilém
    15. Škrobánková Anna
    16. Škuta Evžen
    17. Tisovský Karel
    18. Tomis Vladimír
    19. Paulík Jaroslav
    20. Zelenka Zdeněk
    21. Žídek Leopold

    1929

    VIII. - třídní učitel: Alfons Junger

    1. Adamčík Dominik
    2. Borovian Emanuel
    3. Brenner Valter
    4. Cichoň Rudolf
    5. Kujavský Jaroslav
    6. Lapčík František
    7. Millar Otta
    8. Nováček Evžen
    9. Pressfreund-Martiňák Antonín
    10. Ryška Ladislav
    11. Říha Zdeněk
    12. Smolka Miroslav
    13. Škramlíková-Hanáková Drahomíra
    14. Škrobánek Leopold
    15. Škuta Boleslav
    16. Škuta Miloslav
    17. Vancůrek Miloslav

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    30.06
    17
    Štafetové běhy - Gliňoč
    Dne 13. června se uskutečnily několikrát odkládané dlouhé štafetové bě...

    30.06
    17
    Městské kolo v atletice
    V pátek 9. června se konalo městské kolo v atletice, které se uskutečn...

    21.06
    17
    Nejlepší čtenář neznámého textu je na ...
    20.6.2017 proběhla v knihovně K3 v Bohumíně soutěž Nejlepší čtenář nez...

    Prohlídka školy on-line

    ŠP ŠB ŠZ V B Š I U MS VV F CH

    Děkujeme našim sponzorům

    » zobrazit seznam sponzorů
    » schovat seznam sponzorů