23.02
    18
    Dvě první místa z městských kol
    zhlédnuto: 172x autor: Nováková J.

Ve čtvrtek 22. února jsme spolupořádali s DDM Bohumín městské kolo ve volejbalu staršího žactva, které se konalo ve sportovní hale. Hoši hráli na hřišti č.1 a dívky na umělé trávě systémem každý s každým. Do obou turnajů se přihlásily čtyři školy - gymnázium, ZŠ ČSA, ZŠ E. Beneše a ZŠ Masarykova. Konečné pořadí turnaje dívek: 1. místo: Gymnázium, které reprezenovaly: Dymanusová, Freithová, Jurečková, Malcová, Michnová, ...

22.02
    18
    Recitační soutěž v Maryšce
    zhlédnuto: 159x autor: Konetzná M.

V městském kole recitační soutěže se ve  3. kategorii na 3. místě umístila Michaela Kovačíková ze sekundy, ve 4. kategorii byla druhá Maya Grymová z kvarty, která zároveň postupuje do okresního kola.Gratulujeme.

21.02
    18
    Výsledky školního kola biologické olympiády kat. A, B
    zhlédnuto: 132x autor: Konetzná M.

V pondělí 19. února 2018 proběhlo školní kolo BiO kategorie  A, B. Kategorie A : 1. místo - Jakub Kozubek - 7.P 2. místo - Petra Hollá - 3.A 3. místo - Tereza Haľková - 7.P   Kategorie B: 1.místo - Eliška Nowaková - 6.P 2. místo - Daniel Vozňák - 6.P 3. místo - Klára Vostrovská - 1.A Gratulujeme!

21.02
    18
    Vítěz Standa, ale ostatní se neztratili!
    zhlédnuto: 123x autor: Nováková J.

V úterý 20. února 2018 proběhlo v Karviné okresní kolo 20. ročníku zeměpisné olympiády, do které jsme nominovali celkem pět našich studentů. V kategorii A nás reprezentoval Miroslav Wąs z primy, který obsadil 11. místo. V kategorii B nás reprezentoval Ondřej Lindner ze sekundy, který obsadil 4. místo a od postupu do krajského kola mu chybělo 1,5 bodu. V kategorii C nás reprezentoval Stanislav Wąs z kvarty, který tuto k...

21.02
    18
    Klára Exnerová první v okresní kole soutěže v anglickém jazyce!...
    zhlédnuto: 146x autor: Konetzná M.

V pondělí 19.2.2018 se v Orlové konalo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. V nejstarší kategorii naše gymnázium zastupovala studentka septimy Klára Exnerová. V silné konkurenci si vedla velmi dobře, zvítězila a postupuje do krajského kola. K dosaženému výsledku gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

19.02
    18
    Zuzana Hoffmannová ze sekundy získala 1. místo v okresním kole!
    zhlédnuto: 161x autor: Konetzná M.

Dne 13.2.2018 se konalo okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce v Karviné. Naše žačka sekundy Zuzka Hoffmannová se umístila na 1. místě! Blahopřejeme!

14.02
    18
    Úspěchy našich studentů v okresním kole olympiády z jazyka českého...
    zhlédnuto: 173x autor: Josiek J.

V I. kategorii (žáci 8. - 9. tříd) se na 2. místě umístila Viktorie Kaňoková z kvarty a na 7.místě Veronika Kachlová z tercie. V II. kategorii (SŠ) se na 3. místě umístila Jana Lisztwanová z kvinty a na 3. místě Tereza Hutařová ze 4. A. Všem čtyřem děkujeme za reprezentaci školy a Viktorii Kaňokové a Tereze Hutařové přejeme hodně štěstí v krajském kole této soutěže.