Dne 2.3. 2018 se vybrané žákyně kvarty a kvinty zúčastnily francouzského festivalu Je sais faire en français, který pořádalo Gymnázium Josefa Božka v Českém Těšíne.  Celý festival probíhal v příjemné a pohodové atmosféře, ke které svým krásným vystoupením přispěly i naše žákyně. I když nezpívaly v plném počtu, tak odvedly skvělý výkon a za píseň L´enfant et l´oiseau sklidily bouřlivé ovace. Tímto všem žákyním děkuji a ...

12.03
    18
    Výtvarná soutěž Ex libris 2018 - ke 100. výročí založení republiky...
    zhlédnuto: 191x autor: Konetzná M.

V této soutěži se naši studenti umístili takto:2. kategorie - 2. místo Klára Světlíková 3. místo Anežka Gernerová3. kategorie - 1. místo Marcel Brejcha čestné uznání Klára Žáková Všem žákům blahopřejeme!

05.03
    18
    Standa Wąs opět první v okresním kole!
    zhlédnuto: 205x autor: Konetzná M.

V pátek 2.3.2018 se konalo v Havířově okresní kolo chemické olympiády. Z 27 účastníků - nejlepších žáků základních škol a gymnázií v okrese Karviná - Standa vybojoval 1. místo! Moc mu gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole, které se bude konat 21.3.2018 v Ostravě.

23.02
    18
    Dvě první místa z městských kol
    zhlédnuto: 230x autor: Nováková J.

Ve čtvrtek 22. února jsme spolupořádali s DDM Bohumín městské kolo ve volejbalu staršího žactva, které se konalo ve sportovní hale. Hoši hráli na hřišti č.1 a dívky na umělé trávě systémem každý s každým. Do obou turnajů se přihlásily čtyři školy - gymnázium, ZŠ ČSA, ZŠ E. Beneše a ZŠ Masarykova. Konečné pořadí turnaje dívek: 1. místo: Gymnázium, které reprezenovaly: Dymanusová, Freithová, Jurečková, Malcová, Michnová, ...

22.02
    18
    Recitační soutěž v Maryšce
    zhlédnuto: 214x autor: Konetzná M.

V městském kole recitační soutěže se ve  3. kategorii na 3. místě umístila Michaela Kovačíková ze sekundy, ve 4. kategorii byla druhá Maya Grymová z kvarty, která zároveň postupuje do okresního kola.Gratulujeme.