Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • inkluze
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • úspěchy, soutěže, turnaje

    3. místa v okresním kole silového čtyřboje

    1. března se v Karviné konalo okresní kolo v silovém čtyřboji dívek i chlapců.

    Hoši - uvedeny nejlepší výkony našich reprezentantů v dané disciplíně:

    Shyby - 2. místo David Král (22 opakování)

    Tlak s činkou - 5. místo Vojtěch Balcárek (26 opakování)

    Trojskok - 2. místo David Král (8,81 m)

    Vznosy - 1. místo David Král (37 opakování)

    Celkové umístění mezi všemi účastníky okresního kola: 1. David Král; 9. Vojtěch Balcárek; 10. Josef Czyž; 18. Karel Czyž

    V soutěži družstev naši borci obsadili 3. místo se ziskem 540 bodů, bohužel do krajského kola nepostupují.

    Dívky - uvedeny nejlepší výkony našich reprezentantek v dané disciplíně:

    Hod medicimbalem - 2. místo Miroslava Pazourková (934 cm)

    Šplh - 6. místo Adéla Dejová (4,84 sec.)

    Trojskok - 2. místo Miroslava Pazourková (714 cm)

    Sed - leh - 2. místo Adéla Dejová (60 opakování/min)

    Celkové umístění mezi všemi účastníky okresního kola: 4. Miroslava Pazourková; 7. Adéla Dejová; 9. Bára Lukšová; 11. Petra Kadlecová.

    V soutěži družstev naše borky obsadily 3. místo se ziskem 560 bodů, bohužel do krajského kola nepostupují.

    Fotografie k článku:

    Okresní kolo v silovém čtyřboji - vyhlašování výsledků dívčích týmů, naše na 3. místěOkresní kolo v silovém čtyřboji - vyhlašování výsledků chlapeckých týmů, naši na 3. místě


    [zpět]

    školní rok: 2017/2018   datum: 21.03.18   zhlédnuto: 338x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    17.10
    19
    2. a 4. místo ve frisbee
    Ve středu 17. října se na venkovních hřištích DTJ Vřesina (u Ostravy) ...

    17.10
    19
    Postup do okresního kola v plavání
    V úterý 15. října se v bohumínském aquacentru konalo městské kolo v pl...

    15.09
    19
    Krajské kolo branné soutěže Wolfram...
    Dne 14.9.2019 se konalo krajské kolo branné soutěže Wolfram, k...