Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • úspěchy, soutěže, turnaje

    Opět nejlepší - FRISBEE

    Dne 23. října 2018 se konala na hřišti DTJ Vřesina podzimní kvalifikace Středoškolské ligy v ultimate frisbee, do které jsme vyslali hned dva týmy. Hrálo se venku na umělé trávě (tři hřiště vedle sebe na jednom fotbalovém), 25 minut jeden zápas, na lajně (hřišti) musí mít každý tým stále alespoň jednu dívku.

    Tým A byl poskládán ze zkušených hráčů, kteří odjížděli s nejvyššími ambicemi, které vyplnili a kvalifikaci vyhráli. Tým B byl poskládán z méně zkušených hráčů a nadšenců pro frisbee, ale přesto běhali, házeli, chytali, padali na zem ve snaze chytit každý disk, přesto se jejich nezkušenost projevila a obsadili až šesté místo.

    V týmu A hráli:

    Jakub Kozubek, oktáva

    Josef Czyž, septima

    Vojtěch Balcárek, sexta

    Dominik Kastl, septima

    Matěj Gryc, septima

    Jan Křápek, 1.A

    Hana Krajčovičová, 1.A

    Markéta Sikorová, kvinta

     

    V týmu B hráli:

    Daniel Skála, oktáva

    Richard Sobalík, kvinta

    David Bartal, kvinta

    Karel Czyž, septima

    Adéla Morská, 1.A

    Gabriel Madecki, 1.A

    Michal Vachtarčík, 3.A

    Nikola Šaflová, 1.A

     

    Všem hráčkám a hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, kdy i v těžkých podmínkách (zima, vítr) bojovali a vybojovali cenné body do kvalifikace o finále v Praze.


    Fotografie k článku:

    Vítězný tým A našeho gymnázia - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Finále, ve kterém tým A převálcoval tým SPŠ Havířov - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018zhodnocení zápasu "kolečko" - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018když tým A poráží tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Bojová porada pod vedením Jakuba Kozubka - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Diplom za 6. místo - tým B - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018Diplom pro vítěze - tým A - Středoškolská liga v ultimate frisbee, podzimní kvalifikace, Ostrava, 23. 10. 2018


    [zpět]

    školní rok: 2018/2019   datum: 26.10.18   zhlédnuto: 66x   autor: Nováková J.

    Dny otevřených dveří

    Sobota - 19. 1. 2019
    9:00 - 12:00


    Úspěchy, soutěže, turnaje

    26.10
    18
    Opět nejlepší - FRISBEE
    Dne 23. října 2018 se konala na hřišti DTJ Vřesina podzimní kvalifikac...

    18.10
    18
    PLAVE CELÉ MĚSTO 2018
      Žáci naší školy se aktivně účastnili každoroční městské akce Plave ...

    21.09
    18
    Vítězky výtvarné soutěže
    V minulém školním roce jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Můj sen2018...