Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • úspěchy, soutěže, turnaje

    Úspěchy v městském kole v atletice

    V krásném slunečném, ale parném počasí se v úterý 4. června konalo na atletickém oválu u ZŠ ČSA městské kolo v atletice mladšího a staršího žactva. K závodům byly připojeny i dlouhé štafetové běhy, které se musely v předchozích týdnech zrušit z důvodu špatného počasí (vždy se odehrávají na Gliňoči). Naši školu reprezentovalo třicetsedm atletek a atletů z primy až kvarty. V každé atletické disciplíně musel reprezentovat danou školu minimálně jeden a maximálně dva závodníci/závodnice.

    Mladší žákyně (prima a sekunda) soutěžily v běhu na 60 m, skoku dalekém, hodu míčkem a běhu na 600 m. Sečtením získaných bodů ve všech disciplínách se naše závodnice umístily na 1. místě.

    Umístění na bedně našich mladších žákyň:

    2. místo Kasanová (dálka a 60 m); 2. místo Lindnerová (600 m); 3. místo Parmová (míček)

    Starší žákyně (tercie a kvarta) soutěžily v běhu na 60 m, skoku dalekém, vrhu koulí a běhu na 800 m. Sečtením získaných bodů ve všech disciplínách se naše závodnice umístily na 3. místě.

    Umístění na bedně našich starších žákyň:

    1. místo Vaštíková (vrh koulí); 2. místo Dzialová (dálka)

    Mladší žáci (prima a sekunda) soutěžili v běhu na 60 m, skoku dalekém, hodu míčkem a běhu na 800 m. Sečtením získaných bodů ve všech disciplínách se naši závodníci umístili na 5. místě.

    Umístění na bedně našich mladších žáků:

    3. místo Jurok (běh na 800 m)

    Starší žáci (tercie a kvarta) soutěžili v běhu na 60 m, skoku dalekém, vrhu koulí a běhu na 1000 m. Sečtením získaných bodů ve všech disciplínách se naši závodníci umístili na 2. místě.

    Umístění na bedně našich starších žáků:

    1. místo Trynka (běh na 1000 m); 3. místo Sochor (běh na 1000 m)

    V dlouhých štafetových bězích 4 x 250 m soutěžily týmy tříd, vždy dívky a hoši zvlášť. V součtu bodů se všechny naše štafety umístily na celkovém 3. místě.

    Prima – dívky 1. místo, chlapci – 3. místo

    Sekunda - dívky 2. místo, chlapci - 5. místo

    Tercie - dívky 2. místo, chlapci – 1. místo

    Kvarta - dívky 5. místo, chlapci - 4. místo

    Za vzornou reprezentaci a mnohdy za výkony na hranici možností závodnic a závodníků děkujeme.

     

    Fotografie k článku:

    Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - Městské kolo v atletice a Dlouhé štafetové běhy, ovál ZŠ ČSA, 4. června 2019 - štafety, kluci, tercie - vyhráli


    [zpět]

    školní rok: 2018/2019   datum: 06.06.19   zhlédnuto: 91x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    15.09
    19
    Krajské kolo branné soutěže Wolfram...
    Dne 14.9.2019 se konalo krajské kolo branné soutěže Wolfram, k...

    20.06
    19
    1. místo v soutěži Wolfram
    Dne 19.6.2019 se naše škola zúčastnila branné soutěže Wolfram v Karvin...

    19.06
    19
    Německý den v Praze
      Skupinka němčinářů našeho gymnázia se vydala v úterý 18.6.2019 do P...