Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • co se děje ve škole

    2. ročník Středoškolského sportovního dopoledne

    31. ledna 2018, před vydáním pololetního vysvědčení se ve sportovní hale sešlo osm chlapeckých florbalových týmů a osm dívčích volejbalových týmů, které bojovaly o putovní poháry v rámci 2. ročníku Středoškolského sportovního dopoledne. Divokou kartu obdržely týmy kvarty, aby byly soupeřící skupiny stejně početné.

    Florbalový turnaj chlapců:

    1. místo: tým 4.A (Štemon, Antonín, Renta, Fodor, Banot, Dymanus)

    2. místo: tým 6.P

    3. místo: tým 7.P

    4. místo: tým 8.P

    5.-6. místo: týmy 3.A a 4.P

    7.-8. místo: týmy 2.A a 1.A s 5.P

    Volejbalový turnaj dívek:

    1. místo: spojený tým ze tříd 4.A a 8.P

    2. místo: tým 7.P

    3. místo: tým 4.P

    4. místo: tým 6.P

    5. - 6. místo: týmy 3.A a 2.A (ve skupině jedna výhra)

    7. - 8. místo: týmy  1.A a 5.P

    Všem hráčkám a hráčům děkujeme za předvedené výkony a už se těšíme na příští ročník.

    Fotografie k článku:

    2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - zahájení florbalového turnaje2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - průběh florbalového turnaje2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - třetí místo florbalového turnaje - tým septimy2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - druhé místo florbalového turnaje - tým sexty2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - vítězové florbalového turnaje - tým 4.A2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - zahájení volejbalové části2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - třetí místo2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - druhé místo2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - vítězky2. ročník Sportovního středoškolského dopoledne - tři volejbalové vítězné týmy (1. 4.A s 8.P, 2. septima, 3. kvarta)


    [zpět]

    školní rok: 2017/2018   datum: 01.02.18   zhlédnuto: 171x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    22.06
    18
    Celostátní kolo SOČ v Olomouci
    Jediným zástupcem v celostátním kole SOČ se letos stala Markéta Marosz...

    22.06
    18
    Setkání gymnazistů se zástupci švýcars...
      I v tomto školním roce se studenti gymnázia, kteří se učí německý j...

    21.06
    18
    Cesta za úspěchem – 1. místo v celostá...
    Viktorie Kaňoková, žákyně kvarty Gymnázia Fr. Živného v Bohumíně, je v...