Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze
  • ochrana osobních údajů

  • co se děje ve škole

    Mistrovství ve stolním tenisu zná všechny vítěze

    V uplynulých týdnech probíhaly ve čtvrtky odpoledne turnaje ve stolním tenisu.

    Žákyně a žáci nižšího gymnázia měli svůj turnaj 18. ledna

    ŽÁCI

    1. místo: Jurok Vojtěch (prima)

    2. místo: Obluk Jiří (prima)

    3. místo: Končítek Kryštof (prima)

    4. místo: Bartal David (kvarta)

    Žáci Sobalík a Kiša byli pro nevhodné chování z turnaje vyřazeni!

    ŽÁKYNĚ, se bohužel sešly jen dvě, snad příští rok jich bude více!

    1. místo: Táborská Eliška (tercie)

    2. místo: Ledwoňová Anna (sekunda)

    Mistryní ve stolním tenisu nižšího gymnázia se stala, po výhře ve vzájemném utkání s Vojtou Jurokem, Eliška Táborská.

    Studenti vyššího gymnázia se utkali 25. ledna, kdy měl proběhnout i turnaj dívek, ten byl ale z kapacitních důvodů přesunut až na 22. února. Což se nakonec ukázalo jako špatné rozhodnutí, protože spousta přihlášených chlapců i dívek nakonec na turnaj nedorazilo, ale to jsme jako pořadatelé nemohli tušit!

    STUDENTI

    1. místo: Czolko Daniel (1.A)

    2. místo: Záškolný Vojtěch (2.A)

    3. místo: Pieklo Ondřej (6.P)

    4. místo: Sajko Rostislav (1.A)

    5. místo: Šrámek Vojtěch (6.P)

    6. - 8. místo: Gryc Matěj (6.P), Přikryl Jakub (2.A), Teichmann Lukáš (7.P)

    9. - 10. místo: Čepelák Filip (5.P), Skála Daniel (7.P)

    STUDENTKY

    1. místo: Czolková Adéla (3.A)

    2. místo: Weberová Veronika (6.P)

    3. místo: Klichová Eva (6.P)

    4. místo: Vilčková Kateřina (5.P)

    5. místo: Nowaková Eliška (6.P)

    Absolutním vítězem celého mistrovství ve stolním tinusu se stal Daniel Czolko, který porazil nejlepší stolní tenistku z nižšího i vyššího gymnázia.

    Všichni aktivní účastníci turnaje dostali malou svačinku a nejlepší vždy diplom se sladkou odměnou. Doufáme, že příští rok bude větší účast žáků nižšího gymnázia. Všem děkujeme za účast a již nyní se těšíme na další ročník.

    Vladimír Bittner a Jana Nováková

    Fotografie k článku:

    Mistrovství gymnázia ve stolním tenisu - průběh turnaje nižšího gymnáziaMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - průběh turnaje nižšího gymnáziaMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - nejlepší hráči a hráčky nižšího gymnázia, včetně mistryně nižšího gymnázia Elišky TáborskéMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - nejlepší studenti: uprostřed 1. Daniel Czolko, napravo 2. Vojtěch Záškolný, nalevo 3. místo Ondřej PiekloMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - průběh turnaje studentekMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - nejlepší dívky vyššího gymnázia: uprostřed 1. Adéla Czolková, napravo 2. Veronika Weberová a nalevo 3. Eva KlichováMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - boj o titul ABSOLUTNÍ VÍTĚZMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - Absolutní vítěz Daniel Czolko s nejlepší hráčkou vyššího (Adéla Czolková) a nižšího gymnázia (Eliška Táborská)


    [zpět]

    školní rok: 2017/2018   datum: 23.02.18   zhlédnuto: 138x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    18.05
    18
    Dlouhé štafetové běhy a celkové 3. mís...
    Letos nám počasí přálo a hned v prvním navrženém termínu proběhly dlou...

    09.05
    18
    1. místo v krajském kole SOČ!
      Ve středu, 9. května 2018, proběhlo krajské kolo Středoškolské odbo...

    09.05
    18
    Nejen naše štafeta na Běhu ulicemi měs...
    Ve sváteční den 8. května 2018 se na náměstí našeho města konala tradi...