Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze
  • ochrana osobních údajů
  • polytechnické vzdělávání

  • co se děje ve škole

    Mistrovství ve stolním tenisu zná všechny vítěze

    V uplynulých týdnech probíhaly ve čtvrtky odpoledne turnaje ve stolním tenisu.

    Žákyně a žáci nižšího gymnázia měli svůj turnaj 18. ledna

    ŽÁCI

    1. místo: Jurok Vojtěch (prima)

    2. místo: Obluk Jiří (prima)

    3. místo: Končítek Kryštof (prima)

    4. místo: Bartal David (kvarta)

    Žáci Sobalík a Kiša byli pro nevhodné chování z turnaje vyřazeni!

    ŽÁKYNĚ, se bohužel sešly jen dvě, snad příští rok jich bude více!

    1. místo: Táborská Eliška (tercie)

    2. místo: Ledwoňová Anna (sekunda)

    Mistryní ve stolním tenisu nižšího gymnázia se stala, po výhře ve vzájemném utkání s Vojtou Jurokem, Eliška Táborská.

    Studenti vyššího gymnázia se utkali 25. ledna, kdy měl proběhnout i turnaj dívek, ten byl ale z kapacitních důvodů přesunut až na 22. února. Což se nakonec ukázalo jako špatné rozhodnutí, protože spousta přihlášených chlapců i dívek nakonec na turnaj nedorazilo, ale to jsme jako pořadatelé nemohli tušit!

    STUDENTI

    1. místo: Czolko Daniel (1.A)

    2. místo: Záškolný Vojtěch (2.A)

    3. místo: Pieklo Ondřej (6.P)

    4. místo: Sajko Rostislav (1.A)

    5. místo: Šrámek Vojtěch (6.P)

    6. - 8. místo: Gryc Matěj (6.P), Přikryl Jakub (2.A), Teichmann Lukáš (7.P)

    9. - 10. místo: Čepelák Filip (5.P), Skála Daniel (7.P)

    STUDENTKY

    1. místo: Czolková Adéla (3.A)

    2. místo: Weberová Veronika (6.P)

    3. místo: Klichová Eva (6.P)

    4. místo: Vilčková Kateřina (5.P)

    5. místo: Nowaková Eliška (6.P)

    Absolutním vítězem celého mistrovství ve stolním tinusu se stal Daniel Czolko, který porazil nejlepší stolní tenistku z nižšího i vyššího gymnázia.

    Všichni aktivní účastníci turnaje dostali malou svačinku a nejlepší vždy diplom se sladkou odměnou. Doufáme, že příští rok bude větší účast žáků nižšího gymnázia. Všem děkujeme za účast a již nyní se těšíme na další ročník.

    Vladimír Bittner a Jana Nováková

    Fotografie k článku:

    Mistrovství gymnázia ve stolním tenisu - průběh turnaje nižšího gymnáziaMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - průběh turnaje nižšího gymnáziaMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - nejlepší hráči a hráčky nižšího gymnázia, včetně mistryně nižšího gymnázia Elišky TáborskéMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - nejlepší studenti: uprostřed 1. Daniel Czolko, napravo 2. Vojtěch Záškolný, nalevo 3. místo Ondřej PiekloMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - průběh turnaje studentekMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - nejlepší dívky vyššího gymnázia: uprostřed 1. Adéla Czolková, napravo 2. Veronika Weberová a nalevo 3. Eva KlichováMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - boj o titul ABSOLUTNÍ VÍTĚZMistrovství gymnázia ve stolním tenisu - Absolutní vítěz Daniel Czolko s nejlepší hráčkou vyššího (Adéla Czolková) a nižšího gymnázia (Eliška Táborská)


    [zpět]

    školní rok: 2017/2018   datum: 23.02.18   zhlédnuto: 204x   autor: Nováková J.

    Úspěchy, soutěže, turnaje

    18.10
    18
    PLAVE CELÉ MĚSTO 2018
      Žáci naší školy se aktivně účastnili každoroční městské akce Plave ...

    21.09
    18
    Vítězky výtvarné soutěže
    V minulém školním roce jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Můj sen2018...

    22.06
    18
    Celostátní kolo SOČ v Olomouci
    Jediným zástupcem v celostátním kole SOČ se letos stala Markéta Marosz...