Gymnázium Františka Živného v Bohumíně - Rozvíjej se, žij, studuj u nás

Naše gymnázium disponuje moderními učebnami s dataprojektory, multimediál. tabulemi a audiovizuální technikou

předchozí další ukaž fotky
Pro studenty Pro uchazeče Pro veřejnost
  • úvodní strana
  • o nás
  • historie školy
  • úřední deska
  • kontakt
  • úspěchy, soutěže, turnaje
  • co se děje ve škole
  • exkurze, výlety, kurzy
  • prohlídka školy on-line
  • fotogalerie
  • školská rada a SRPŠ
  • zaměstnanci
  • dokumenty školy
  • projekty
  • English/Deutsch
  • Ekoweb
  • absolventi a zaměstnanci
  • e-tablo
  • inkluze

  • fotogalerie

    2014 - plavání MK (17)

    14. října 2014, bohumínské Aquacentrum

    datum: 15.10.14   autor: Nováková J.   [zpět na výpis galerií]

    MK plavání - pohár pro vítěznou školu - naše gymnázium - přebírá Kateřina Vilčková MK plavání

    MK plavání - štafeta 6x50 m volným způsobem - starší žákyně - 1. místo, cenu přebírají Jelínková, Kadlecová, Riebauerová MK plavání

    MK plavání - štafeta 6x50 m volným způsobem - mladší žáci - 1. místo, cenu přebírá Martin Frycz MK plavání

    MK plavání - polohová štafeta 4x25 m - starší žáci- 1. místo, cenu přebírá Matěj Gryc MK plavání

    MK plavání - polohová štafeta 4x25 m - starší žačky - 1. místo, cenu přebírají Jelínková a Kadlecová MK plavání

    MK plavání - polohová štafeta 4x25 m - mladší žáci - 1. místo - cenu přebírá Kiša Tomáš MK plavání

    MK plavání - 50 m kraul (starší žákyně): 1. místo - Tereza Jelínková 35,6 s.; 2. místo - Adéla Pilchovská 39,9 s. MK plavání

    MK plavání - 50 m kraul (mladší žáci): 1. místo - Tomáš Kiša 33,0 s. MK plavání

    MK plavání - 50 m prsa (starší žákyně): 1. místo - Riebauerová Elizabeth 48,9 s; 2. místo - Veronika Mojiková 50,9 s. MK plavání

    MK plavání - 50 m prsa (starší žáci): 1. místo - Vojtěch Čepelák 36,5 s.; 3. místo - Pieklo Ondřej 53,4 s. MK plavání

    MK plavání - 50 m prsa (mladší žáci): 1. místo - Vojtěch Balcárek 44,6 s. MK plavání

    MK plavání - 50 m znak (mladší žákyně): 1. místo - Anežka Malcharová 36,6 s MK plavání

    MK plavání - 50 m znak (starší žáci): 1. místo - Matěj Gryc 36,8 s. MK plavání

    MK plavání - 50 m znak (mladší žáci): 1. místo - Jakub Gryc 33,2 s.; 3. místo - Martin Frycz 43,9 s. MK plavání

    MK plavání - příprava na start do 3 úseku polohové štafety - starší žáci (4 x 25 m) MK plavání

    MK plavání - příprava na start polohové štafety - mladší žákyně (4 x 25 m) MK plavání

    MK plavání - příprava na start polohové štafety - mladší žáci (4 x 25 m) MK plavání

    [zpět na výpis galerií]