Divadelní nadšenci ze sexty a septimy vyrazili do Arény

Ve čtvrtek 15. 10. využili studenti sexty a septimy svůj volný čas k návštěvě ostravského Divadla Aréna, kde zhlédli večerní představení Ošklivec německého dramatika Mariuse von Mayenburga. Hra s nadhledem, ale i určitou syrovostí otevírá ožehavé téma vnímání krásy, identity a společenských předsudků.

Představení studenty zaujalo svou energií, aktuálností i výbornými hereckými výkony. Divadelní večer si užili nejen jako kulturní zážitek, ale inscenace jim dala také příležitost zamyslet se nad tím, jak silně může vzhled ovlivnit postavení člověka ve společnosti.

Pro naše studenty to rozhodně nebylo poslední setkání s ostravskou scénou — do divadla se vracejí pravidelně a už teď se těší na další inspirativní představení.
 
Jana Kaňoková, Jana Moškořová

Zpět

Partneři školy