Český den proti rakovině opět s podporou našich žáků

Také letos se studenti Gymnázium Františka Živného aktivně zapojili do celostátní sbírky Český den proti rakovině. Do tradiční charitativní akce se vydalo deset dvojic našich žáků, kteří nabízeli veřejnosti symbolické žluté kvítky měsíčku lékařského.

Díky ochotě a podpoře občanů se podařilo prodat celkem 750 kvítků a na konto sbírky odevzdat krásných 19 000 Kč. Velmi si vážíme všech, kteří přispěli a podpořili tak boj proti rakovině i preventivní programy Ligy proti rakovině.

Poděkování patří především našim studentům za jejich ochotu, vstřícnost a reprezentaci školy, stejně jako všem dárcům za jejich štědrost a solidaritu.

Mgr. Magda Konetzná


Zpět

Partneři školy