Sexta v Brně
V rámci výuky dějepisu se sexta v úterý 26.5. vydala na exkurzi do Brna. Cílem byla historie druhého největšího města České republiky a umělecké slohy v praxi. Díky výluce Českých drah byla cesta tam i zpátky trochu dobrodružná, ale jinak exkurze splnila očekávání. Krásné počasí pomohlo zpříjemnit celý den a studenti si mohli oživit své teoretické znalosti v praxi.
Mgr. Romana Davidová







