Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce v kategorii pro tercii a kvartu a v kategorii pro studenty vyšších ročníků gymnázia

Dne 9. 2. proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro žáky tercie a kvarty a také pro studenty kvinty až septimy a 1. až 3. ročníku čtyřletého studia.

V současné době nám situace nedovolila soutěž uspořádat ve škole, a tak jsme se všichni přenesli do online prostředí. Všichni soutěžící tuto novou situací zvládli výborně a předvedli skvělé výkony. Zvítězit však může jen jeden. 

 

V kategorii, která je určena žákům tercie a kvarty, zvítězil Kryštof Končítek z kvarty, na druhém místě se umístila Daniela Šteffková z kvarty a třetí místo obsadila Nela Jurišová z tercie.

 

V kategorii pro studenty vyššího gymnázia zvítězil Damián Rzeszut ze 3.A. na druhém místě se umístila Viktorie Kaňoková ze septimy a o třetí místo se podělili Ondřej Lindner z kvinty a Jonáš Trach z 1.A.

 

Dalšími soutěžícími byli  Julie Moldrzyková a Lukáš Teichman z tercie, Veronika Sedlářová z kvarty, Anežka Gernerová ze sexty, Alex Kubáň z 1.A a Richard Lukosz ze septimy.

Vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat naši školu v okresním kole.

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme.

 

Jana Sochorová, Šárka Vlasáková

Jana Wilczková a Gabriela Niedermeier Jelínková

Zpět

Partneři školy