Předvánoční sportovní dopoledne žáků primy až kvarty

V pondělí 20. prosince 2021 se ve sportovní hale v Bohumíně uskutečnoilo sportovní dopoledne pro žáky primy až kvarty. Chlapci soupeřili ve florbale, dívky v přehazované a volejbale. Současně probíhaly souboje ve čtyřhrách v badmintonu. 

Florbalový turnaj vyhrálo hružstvo kvarty ve složení: Matěj Vrátný, Matěj Urbanek, František Pudich, Lukáš Teichmann, Antonín Musil a Matouš Sosna. Druhé místo obsadilo družstvo primy (Matyáš Mihál, Václav Trombala, Jan Vicher, Tomáš Vaňatka, Ondřej Podhorný, Ondřej Vronka a Tomáš Neudert), třetí byla sekunda (Václav Basista, Adam Bártl, Michal Pašík, Ondřej Šalbut, Adam Nowak, Patrik Bruzl, Václav Klus a Daniel Matuška).

Minivolejbalový turnaj vyhrálo družstvo kvarty (Adéla Gabzdylová, Matěj Urbanek, Filip Čupka), druhá byla prima (Zuzana Štěrbová, Daniela Kolebačová, Eliška Giecková a Adéla Maléřová) a třetí místo obsadilo družstvo sekundy (Adam Nowak, Václav Basista, Amálie Musilová, Dorota Janošcová).

V přehazované zvítězily dívky kvarty ve složení Adéla Gabzdylová, Barbora Wzientková, Adriana Šteblová, Tereza Slezáková a Lucie Kovaříková. Druhé bylo držstvo dívek z tercie (Leona Nadkanská, Veronika Marcolová, Nela Jordan, Adéla Heinrichová, Eliška Nosková a Veronika Tomášová) a třetí dívky primy (Zuzana Štěrbová, Adéla Maléřová, Daniela Kolebačová, Jana Kastlová, Ema Wolková a Michaela Špinková).

Ve čtyřhře badmintonu chlapců zvítězili Matouš Sosna a Matěj Urbanek (4. P), druzí byli Matěj Vrátný a Lukáš Teichmann (4. P), třetí Václav Basista a Adam Bártl (2. P).

Čtyřhru badmintonu dívek vyhrály Ema Koudelková a Markéta Bajdová (4. P), druhé byly Markéta Kazíková a Veronika Tomášová (3. P), třetí Tereza Havlásková a Soňa Kasanová (4. P).

 Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony!

Více fotek naleznete ve fotogalerii: https://www.gym-bohumin.cz/cz/o-gymnaziu/fotogalerie/492-tradicni-predvanocni-sportovni-dopoledne-pro-zaky-primy-az-kvarty.html

Mgr. Pavla Valuštíková, Mgr. Jana Nováková, Mgr. Jan Josiek

 


Zpět

Partneři školy