Subterra Cup

V úterý 22. listopadu 2022 se vybraní žáci vyššího gymnázia zúčastnili celostátní florbalové soutěže Subterra Cup. V našem okrese probíhají tři turnaje, kdy se každého zúčastní čtyři týmy. Z těchto tří okresních turnajů postupují do krajského kola jen vítězové. Náš tým byl losem připojen ke třem karvinským týmům (Obchodní akademie, Gymnázium a SPŠ).

Naši školu v ČPP Aréně v Ostravě reprezentovali:
1.A - Granečný Vojtěch
2.A - Brak Patrik, Gnida Adam, Kaina Tomáš, Németh Kryštof
3.A - Svrčina David
5.P - Musil Antonín, Pudich František, Teichmann Lukáš, Vrátný Matěj
6.P - Jurok Vojtěch, Končítek Kryštof.

Se SPŠ jsme odehráli vyrovnaný zápas, ale nakonec se našim borcům nepodařilo vyhrát. V druhém utkání proti Obchodní akademii Karviná jsme dlouho prohrávali, ale v závěru se nám podařila vybojovat remíza. V posledním zápasu proti vítězům z karvinského gymnázia se nám nepodařil 
vstřelit ani gól. Přesto výkon našeho mužstva hodnotím jako velmi dobrý, a protože se jedná o mladý tým, tak má velký prostor pro zlepšení v dalších letech.

Všem hráčům děkuji za reprezentaci školy a předvedený výkon.
 
Mgr. Jana Nováková

Zpět

Partneři školy