Vyhledávání a přehled absolventů a zaměstnanců školy



Poznámka:

Níže uvedený rok znamená rok ukončení gymnázia maturitní zkouškou. Kliknutím na příslušný rok zobrazíte nabídku tříd a dále žáky ve třídě. Opětovným kliknutím daný seznam zavřete.


Zaměstnanci školy

Profesoři a učitelé

Příjmení a jméno Aprobace Školní rok
Adamcová Renáta ON, JA 1993-2005
Adamus Roman M, Bi 1993-2002
Bajnar Aleš tech. výchova, OV 2017-19
Bajnarová Drahomíra Tv, Bi 1975-2010
Balajka Jaroslav JČ, JN 1965-90
Balátová Emilie Bi, Che 1951-52
Balcárková Jiřina Vv 1967-70
Baseggio Martina JA 2006-08
Bayer Stanislav branná výchova 1953-62
Bárta František M 1973-74
Bednarzová Radka JČ, D 2004-16
Bejvlová Olga Tv 1950-51
Bittner Vladimír Tv, Z 1972-2018
Bittnerová Jiřina VV 2012
Blatná Světlana JČ, D 1992-96
Bosák Jiří elektrotechnika 1985-88
Broskevič Ivo JA, JR 1978-90
Brož Josef Hv 1949-51
Bukovská (Kovářová) Iva Bi, Tv 1973-75
Bulgakov Roman Che 1957-58
Burešová Eliška JČ, JR 1949-54
Cedivodová Simona JČ, JN 1994-95
Cienciala Karel M, F 1958-75
Cienciala Stanislav Che 1980-81
Cihlová Jarmila dívky ruční práce 1947-48
Cisovská (Tomášíková) Věra JA, JR 1980-89
Čopíková Jana JČ, JF 1990-nyní
David Emanuel programování 1989-90
David Tomáš JČ, D 1988-2004
Davidová Romana JČ, D 1994-nyní
Dedek Ota Vv, JČ 1990-2003
Dombrovský Ivo JA, JR 2006-nyní
Dřenzla Miroslav stavebnictví 1983-90
Dubroková Vlasta JA, JF 1979-84
Duda Martin M, Bi 1993-96
Dufková Irena JA 1989-93
Durdová Irena M, Tv 1981-92
Dobeš Antonín Dg 1955-56
Dobešová Carmen Hv 1955-56
Dostál Miroslav JR 1953-54
Dragulová Hana M, Bi 2014-15
Drozd Jan 1955-56
Dvořáčková Jarmila Bi, Che 1952-54
Dýral Radim Tv, Z 1970-73
Erbert František Tv, JN 1952-65
Escher František Che, Bi 1970-74
Fasterová Lenka JR, On 1985-88
Fišerová Lenka Hv 2005-07
Foldynová Zora JA, JF 2006-08
Foldýn Jan Hv 1975-76
Folvarčná Naděžda JA, M 2002-14
Freitag Miloš Bi, Ge, Z 1954-70
Friedrich Alois Bi, Z 1945-48
Geisler Ludvík JN, JR 1948-49
Goldová Marta M, F 1981-83
Gospoš Josef náb. římsko-katolické 1945-52
Habada Jiří JČ, D 1955-56
Habina Ladislav zákl. výroba 1959-60
Habramová Hana JN, JR 1995-2014
Hájková Andrea JF, JA, Lat 2008-nyní
Halamková Dana Tv 1956-60
Halšková Eliška JČ, D 1977-93
Hanzlová Ludmila Tv 1954-55
Hána Jaroslav JF, L 1931-35
Hermanová Regina Hv, JČ 2007-09
Hlaváčová Růžena ruční práce 1955-56
Hlavsová Eligie Z, Bi, Ge 1966-89
Hofmann Tomáš JČ, L 1945-64
Holčák Vlastimil JN, JČ 1956-59
Horáková (Vytopilová) Roberta JA, Ph 1945-51
Hrbáčová Ludmila F, Che 1988-nyní
Hudec Tomáš M, Che 1988-2011
Hýžová Eliška JR, D 1988-92
Chleboun Jan Tv, Bv 1981-86
Cholevová Yveta M, Dg 1987-92
Chováňková Štěpánka JČ, JN 1945-49
Chylková Martina JA 1991-97
Jakvert Jan Tv 1945-47
Janeczková Juliana JA, D 1951-87
Janík Josef Che, Bi 1956-57
Jarošová Kateřina ZSV, HV 2010-19
Jedlička Bohumír Hv, Vv 1946-48
Jeřábek Vladimír JČ, D, ZSV 2003-nyní
Jílek Stanislav Tv, Bi 1950-51
Josiek Jan M, F 2011-nyní
Juchelka Zdeněk ekonomie 1982-92
Juchelková Dagmar Hv, JČ 2004-05
Kacarová (Rusanová)Velika JR, JF 1982-83
Kaděra Václav zemědělství 1955-56
Kadlček Základy výroby 1959-60
Kajfošová Barbora Bi, Che 2011-12
Kalaš Bedřich D, On 1974-89
Kaňoková Jana Vv, JČ 2000-nyní
Kapsíková Vlasta Hv 1951-53
Kasan Jaroslav strojírenství 1978-85
Kasanová Božena Bi, Z, Ad 1979-2004
Karásek Jiří Hv 1993-97
Keizlarová Emílie Hv 1951-53
Klečková (Mizerová) Zdenka M, F 1988-2003
Klichová Daniela Hv 2002-04
Klosová Marie JF 1972-74
Kočí Branko Vv, Dg, M 1946-54
Konetzná Magda Z, Bi, Ivt 2003-nyní
Kopečná (Šeinerová) Maryla M, F 1978-82
Kosík Milan Tv, Z 1947-48
Kovačičová (Furmančíková) Jana M, Bi, Ad 1981-92
Kozurek Walter strojírenství 1979-85
Krejčová Milena JČ, JR 1954-55
Kropáčková Eva Che 1980-87
Krutki Richard JA, D 1990-98
Kubečka Leopold Che 1955-57, 59
Kubínek Pavel M, Z 1993-2003
Kunzová Jarmila M, F 1976-2012
Látal Miloslav D, Z 1953-1984
Limbergová Květa JA, JN 1952-53, 56
Linnertová Alena JN, JR, ZSV 1994-2020
Littner Vilém ekonomie 1979-84
Litnerová Zuzana JČ, D 1988-93
Lucas Susan Beth JA 1993-95
Macurová Zuzana Hv, JČ 2008-18
Majkus Karel Hv 1951-52
Malčík Martin M, Bi, Ivt 1990-97
Marcalík Jan JČ, D 1973-80
Mareš Miroslav Tv, Z 1948-50
Matějková (Nezvalová) Květa JR 1956-59
Matoušová (Šulcová) Alena JČ, JR 1972-76
Matušková Martina JA, D 2010-11
Melichařík Zdeněk Tv, Z 1984-86
Michl JA, L 1948-49
Míčková Drahomíra Hv 1978-82
Moravcová Veronika Bi, Hv 2019-nyní
Moškořová Jana JF, ZSV 2009-nyní
Mucková Naděžda JR 1946-48
Mužná (Petrovská) Věra JČ, JF 1962-96
Nadažyová Andrea Bi, M 2000-nyní
Nakládalová Šárka JN 1989-90
Niedermeier Jelínková Gabriela Tv, JA, Z 1993-nyní
Nikl Jan Che, F 1963-90
Nováková Jana Tv, Ivt , Z 2008-nyní
Ožanová Renata JN 2020-nyní
Paličková Božena Hv 1993-94
Palka Kazimír Tv, Z 1987-2012
Palková Věra Tv, M 1977-95
Pastuchová Jana M, Bi 1987-nyní
Pavlisková Jana JF, JIt 1980-84
Pazdera Marek M, F, Ivt 2000-nyní
Pazderová Radomíra JA, M, F 1993-2011
Pekarský Josef základy výroby 1965-68
Pekárek Jaroslav stavebnictví 1981-91
Pípalová Anna JČ, Tv 1965-68, 1971-78
Piperková Marcela JA, JR, ZSV 1995-nyní
Plaček Josef D, Z 1946-48
Plesník Vojtěch 1951-52
Pokorný Ladislav Z, Tv 1951-52
Pomykal Josef M, G 1954-55
Procházka Miroslav Che, F 1957-62
Pustovská Oda M, Bi 1989-91
Rangl Martin M, Bi 2002-07
Raszková Jana M, Dg 1972-2009
Rohan Vítězslav JR, JF 1954-62
Rolčíková Milada JČ, JŠp 1976-2009
Rozsypalová Jana JA, Hv 2001-06
Rucká Květoslava Che, Bi 1956-60
Rumpel Petr JN, Z 1991-93
Sedláček Zdeněk M, F 1956-57
Seget Jiří F 1989-90
Semer Josef JČ, JF, M 1954-86
Schneider Zdeněk JR, Tv 1980-2000
Skácel Stanislav M, Che 1946-52, 56
Slíva Bohumil Che, Z 1946-47
Sochorová Jana Bi, JA 2000-nyní
Sova Miloš elektro 1985-88
Sovová Dagmar ekonomie 1980-91
Spohrová Jarmila JA, JN 1949-51
Sporysz Radek M, JN 2020-nyní
Staniek Jakub M, Tv 2012-14
Staňková Magdaléna F, Che 1974-2011
Stará Hana JN 1991-92
Strachotta Ivo Bi 2004-07
Straka Ivan M, Dg 1966-68
Strýčková Jolana JA, JR, D 2005-08
Strnad Viktor D, Z 1947-54
Svoboda Jiří Tk, M 1955-60
Šaterová Olga M, Che 2007-nyní
Šepták Igor M, F 1985-92
Ševečková Zdeňka Che, Bi 1958-63
Šindel Libor M, Che 1982-83
Šindelář Karel M, Che 1952-53
Škuta Dušan Che 1978-89
Šrámková Hana Z, M 1980-2013
Štěrbová Alena M, Che 1980-93
Štěrbová Martina JF, Ov 2007-nyní
Štembírek Eduard JN, JR 1978-86
Štěpánek Josef P, M, F 1948-50
Štrajtová Věra JN 1994-97
Štverka Oldřich Tv 1960-62, 66
Šufla Milan JČ, JR 1956-59
Šusta Jiří JR 1955-64
Tarantová Marie JA, JR 1949-50
Teclová Naděžda JČ, JN 1980-89
Trombik Lukáš Ivt 2005-08
Tvardková (Veličková) Pavlína ZAE, Ivt 2005-13
Tyrajová Barbara JČ, Hv 2000-04
Valuštíková Pavla Tv, Ov 2000-nyní
Včelný Vladimír Hv 1971-73
Vicherek Oldřich náboženství 1945-52
Vilišová Marie JČ, JR 1976-2008
Vitásková Vendula Vv 2008-12
Vlasáková Šárka JČ, JA 2005-nyní
Vlček Bořivoj JR, Ov 1988-2009
Vlčková Bohumila JČ, Lit 1964-76
Voborníková Naděžda asistent pedagoga 2017-21
Vojancová Šárka M, F 1968-72
Vroblová Dáša JR 1965-66
Vyškovský Oldřich Che 1979-85
Wilczková Jana JČ, JA 2006-nyní
Wojnar Jiří F 1982-88
Zdařil Jan stavebnictví 1982-84
Zdražilová Hana JR, JA, Z 1990-94
Zedková Galina JR 1979-86
Zmeškalová Helena F 1980-88

zavřít

Ředitelé školy

Příjmení a jméno Školní rok
Doležil Zdeněk 1921-1938
Živný František 1945-1948
Dr. Štěpánek Josef 1948-1950
Skácel Stanislav 1950-1952
Strnad Viktor 1952-1954
Živný František 1954-1966
Freitag Miloš 1966-1970
Dýral Radim 1970-1974
Kalaš Bedřich 1974-1986
RNDr. Raszková Jana 1986-1991
Mgr. Palková Věra 1992-1994
Mgr. Pekara Vladimír 1994-2003
PaedDr. Bialoň Miroslav 2004-nyní

Zástupci ředitelů

Příjmení a jméno Školní rok
Matějková (Nezvalová) Květa 1956-1960
Bayer Stanislav 1960-1963
Marcalík Jan 1974-1980
RNDr. Raszková Jana 1980-1986, 1998-2006
PaedDr. Bittner Vladimír 1986-1990
RNDr. Kovačičová Jana 1990-1991
Mgr. Pekara Vladimír 1992-1994
Mgr. Vlček Bořivoj 1994-1998
RNDr. Hudec Tomáš 2002-2003, 2006-2011
Mgr. Šaterová Olga 2010-2015
Mgr. Konetzná Magda 2011-2012
PaedDr. Drabina Igor 2015-nyní

Správní zaměstnanci

Příjmení a jméno
Bartečková Lucie
Bosáková Jana
Dofek Alfréd
Dosedělová Eva
Dudášová Olina
Dvořščáková Miroslava
Felerová Anna
Friedrichová Alena
Gazdová Ludmila
Gasiorová Anděla
Halfarová Vladimíra
Hamráková Marie
Hanusková Alžběta
Hlisníková Věra
Hulva Teodor
Hulvová Anna
Janíková Zdislava
Jelínek Ludvík
Jelínková Urszula
Judasová Zdeňka
Kahlerová Karla
Kišková Miroslava
Krišica Libor
Kubina Jiří
Ledwoňová (Motlochová) Svatava
Machníková Liduše
Matulová Anna
Mikysková Marie
Müllerová Jiřina
Nadažy Zdeněk
Nogová Anna
Noháčová Věra
Ondrišová Ondřejka
Petříková Marie
Richter Martin
Rohlová Anastazie
Stabla Emil
Štefková Irena
Tartaini Karel
Trombik Lukáš
Wronková Simona
Zágora Rudolf

ABSOLVENTI:

2020

4.A - třídní učitelka: Andrea Hájková

1. Bobreková Klára
2. Boturová Barbora
3. Brejcha Marcel
4. Dejová Adéla
5. Gáliková Kristýna
6. Horáková Tereza
7. Hromádka Petr
8. Janová Barbora
9. Kotrla Marek
10. Krupová Kateřina
11. Liberdová Lucie
12. Lišková Pavla
13. Marcalíková Eliška
14. Mičolková Martina
15. Michnová Daniela
16. Molinková Marie
17. Přikryl Jakub
18. Sedláček Šimon
19. Skudříková Lucie
20. Skupníková Iva
21. Strzondalová Simona
22. Šeligová Simona
23. Ucháčová Patricie
24. Vachtarčík Michal
25. Vassová Sabina
26. Zágorová Barbora
27. Záškolný Vojtěch

8.P - třídní učitelka: Jana Kaňoková

1. Baierová Adéla
2. Czyž Josef
3. Czyž Karel
4. Čupka Michal
5. Gryc Matěj
6. Jelínková Tereza
7. Kastl Dominik
8. Kaštilová Anna Agáta
9. Klichová Eva
10. Krištofík Adam
11. Nowaková Eliška
12. Pawlita Matyáš
13. Pazourková Miroslava
14. Pieklo Ondřej
15. Pifková Karolína
16. Prymusová Ester
17. Rapková Karolína
18. Šrámek Vojtěch
19. Vozňák Daniel
20. Weberová Veronika


2019

4.A - třídní učitel: Jana Wilczková

1. Balážová Beáta
2. Bortlík Daniel
3. Czolková Adéla
4. Gajdoš Marek
5. Hejdová Denisa
6. Hellebrandová Leona
7. Hollá Petra
8. Hujová Kristýna
9. Jašková Miluše
10. Junker Ladislav
11. Kolesárová Tereza
12. Koudelka Vojtěch
13. Lička Jiří
14. Ligocký Jakub
15. Mazurková Šárka
16. Němec Tomáš
17. Orlíková Michaela
18. Pavlištíková Jana
19. Pěgřimočová Sarah
20. Prelovská Vanessa
21. Schatka Tomáš
22. Slavík Vojtěch
23. Slobodová Eva
24. Urbančíková Simona
25. Večeřová Monika
26. Zálešák Jan
27. Žaganová Aneta


8.P - třídní učitelka: Marcela Piperková

1. Bébar František
2. Exnerová Klára
3. Gregorová Veronika
4. Haľková Tereza
5. Kadlecová Petra
6. Kandová Veronika
7. Kozubek Jakub
8. Kuchyňa Jan
9. Ledvoňová Šárka
10. Majkusová Markéta
11. Maroszová Markéta
12. Miovská Marie
13. Noga Martin
14. Pilchovská Adéla
15. Pončíková Klára
16. Poremská Barbora
17. Pyšnová Karolína
18. Rašková Lenka
19. Riebauerová Elizabeth
20. Skála Daniel
21. Stodůlková Nikol
22. Ščepko Robert
23. Šolcová Kristýna
24. Taszek Daniel
25. Teichmann Lukáš
26. Vlasák Lukáš
27. Vrožinová Eliška
28. Wilczek Tadeáš


2018

4.A - třídní učitelka: Magda Konetzná

1. Adamcová Tereza
2. Antonín Jakub
3. Banot Vojtěch
4. Baronová Karina
5. Bosák Tomáš
6. Dynamus Vojtěch
7. Fodor Ondřej
8. Hefnerová Denisa
9. Holaňová Lucie
10. Horníčková Gabriela
11. Hutařová Tereza
12. Jordová Lucie
13. Kolečková Veronika
14. Kuchař Adam
15. Kursová Kateřina
16. Lukášová Barbora
17. Lukšová Bára
18. Malcharková Eliška
19. Navrátilová Tereza
20. Návratová Natálie
21. Paková Veronika
22. Parmová Šárka
23. Pavelková Denisa
24. Perutková Jana
25. Pokorná Daniela
26. Rákosová Marie
27. Renta Jan
28. Štemon Petr
29. Varmus Lukáš
30. Wolfová Terezie

8.P - třídní učitelka: Andrea Nadažyová

1. Audy Dominik
2. Bartal Denis
3. Blašková Gabriela
4. Drobil Jakub
5. Durdová Klára
6. Dziadzio Jakub
7. Filák Adam
8. Filáková Klára
9. Janošcová Lucie
10. Ječmínek Jan
11. Kiška Adam
12. Král David
13. Kubla Michal
14. Kunetek Filip
15. Majetná Terezie
16. Maryška Tomáš
17. Pilchovská Aneta
18. Schmidtová Nikol
19. Slezák Adam
20. Šimková Natálie
21. Šrámek Ondřej
22. Štverková Kateřina
23. Tauš Ondřej
24. Valenta Vojtěch
25. Zajíček Jan

2017

4.A - třídní učitel: Jana Čopíková

1. Bečková Nikol
2. Biolková Martina
3. Brantol David
4. Filgas Daniel
5. Fišer Tomáš
6. Gerlochová Marie
7. Grabowská Daniela
8. Grzybková Dagmar
9. Holková Lucie
10. Janoszewská Nikola
11. Judas Jiří
12. Jurášová Kamila
13. Kalmár Jiří
14. Kopeček Radek
15. Korejzová Karolína
16. Korejzová Tereza
17. Kudla Jaromír
18. Michalisko Jan
19. Miková Eliška
20. Mysliwiec Lukáš
21. Opartyová Adéla
22. Pohlová Simona
23. Príbelová Tereza
24. Skudříková Kateřina
25. Skupieňová Petra
26. Škutová Markéta
27. Vícha Šimon
28. Záhorková Petra

8.P - třídní učitel: Jan Josiek

1. Bolcarovičová Eliška
2. Gajdošík Dominik
3. Hajdušíková Veronika
4. Hamrus Adam
5. Hübschmanová Lucie
6. Jurdin Ivan
7. Krpcová Zuzana
8. Kulová Lucie
9. Lašutová Sebastiana
10. Liberdová Vladěna
11. Marcalíková Eva
12. Mikeszová Lenka
13. Mucková Kristýna
14. Mudrová Veronika
15. Murgašová Kristýna
16. Pavčo Jan
17. Pieklo Marek
18. Piskořová Alena
19. Pustówková Barbora
20. Radostová Denisa
21. Sirotiarová Michaela
22. Stachová Barbora
23. Suchánek Václav
24. Žádník Martin

2016

4.A - třídní učitel: Gabriela Niedermeier Jelínková

1. Adamčík Ondřej
2. Bečicová Simona
3. Blahušiaková Michaela
4. Borysová Klára
5. Dvořáková Nikola
6. Field Patrick Kevin
7. Chamrádová Kateřina
8. Chybiorzová Tereza
9. Jamárik David
10. Kalniková Zuzana
11. Králová Veronika
12. Krůčková Veronika
13. Menšíková Kristýna
14. Minarovičová Kateřina
15. Mul Michael
16. Pilchová Veronika
17. Plecháček Marek
18. Rievaj Radek
19. Skupinová Veronika
20. Stanek Dominik
21. Suchanek Marek
22. Szotkowská Natálie
23. Szotkowská Nikola
24. Wierbica Rostislav
25. Zágorová Kateřina
26. Zaškolná Jana

8.P - třídní učitel: Romana Davidová

1. Bortlík Martin
2. Brisučiak Tomáš
3. Dočkalová Lenka
4. Dudová Alžběta
5. Fišerová Markéta
6. Frodlová Aneta
7. Galusková Veronika
8. Jelínková Zuzana
9. Jochimová Karolína
10. Konetzná Pavla
11. Krenžolek Adam
12. Křístková Michaela
13. Kudlová Nikola
14. Lapčíková Kateřina
15. Malcharová Johana
16. Návrata Tomáš
17. Navrátil Jiří
18. Noháčková Adéla
19. Odojová Tereza
20. Rajnošková Michaela
21. Roederová Hana
22. Smrčková Michaela
23. Urbanek Adam
24. Vichrová Kamila
25. Wolfová Julie
26. Zdvomka Jiří

2015

4.A - třídní učitel: Marcela Piperková

1. Bonczek Jan
2. Bugdolová Sandra
3. Grzybek Radim
4. Herman Kryštof
5. Jakubová Veronika
6. Janeczková Kateřina
7. Kalniková Miriam
8. Kišová Dominika
9. Králová Tereza
10. Krobotová Ludmila
11. Lukosz Rostislav
12. Marcalíková Adéla
13. Maroščík Vít
14. Měchurová Eliška
15. Mrázková Eva
16. Pawliková Dominika
17. Pilch Jakub
18. Strzelec Jan
19. Teuchner Dan
20. Tišerová Eliška
21. Vincková Lenka
22. Vítková Veronika
23. Weber Jiří

8.P - třídní učitel: Vladimír Jeřábek

1. Bejčková Denisa
2. Bogumská Barbora
3. Brtníček Jan
4. Cedivoda Tomáš
5. Fišerová Barbora
6. Chudíček Jaroslav
7. Chudoba Adam
8. Chýlek Daniel
9. Klus Jakub
10. Krpcová Hana
11. Kubienová Denisa
12. Kulle Petr
13. Ožanová Monika
14. Rechtorisová Nikol
15. Rojová Veronika
16. Rošková Renáta
17. Sabelová Hana
18. Staňová Justýna
19. Šavelová Jana
20. Švajnoch Radim
21. Švancarová Zuzana
22. Tomaštík Marek
23. Věčorek Marek
24. Vojtíšek Jiří
25. Vrátník Jakub
26. Žáček Jiří

2014

4.A - třídní učitel: Jana Wilczková

1. Bartečková Veronika
2. Brdíčková Klára
3. Buglová Kristýna
4. Dodková Denisa
5. Kadlec Tomáš
6. Kalichová Tereza
7. Klimecká Lenka
8. Kudla Zdeněk
9. Mališová Lenka
10. Nguyenová Tamara
11. Niesner Michal
12. Pająková Joanna
13. Panašová Lucie
14. Pokorný Rostislav
15. Poštulka Tomáš
16. Skoblejová Nikol
17. Stachová Jana
18. Suchánek Radek
19. Suchanková Marie
20. Tejbusová Karolína
21. Ucháčová Jesika
22. Zajíc Jakub
23. Zajonc Jan

8.P - třídní učitel: Alena Linnertová

1. Baronová Nikola
2. Beierová Kateřina
3. Cvinerová Katrin
4. Ďurkáč Filip
5. Galuszka Daniel
6. Honus Ivo
7. Chylek Jakub
8. Janeczko Dominik
9. Judas Michal
10. Kadlíček Jakub
11. Kliner Matěj
12. Knýbel Martin
13. Kopáček Jakub
14. Kwaśná Agáta
15. Lidíková Lenka
16. Lisá Marie
17. Machníková Romana
18. Masláková Lucie
19. Plhoň Ondřej
20. Pustówka Vojtěch
21. Recman Tomáš
22. Skála Vojtěch
23. Zálešák Marek
24. Žádníková Barbora

2013

4.A - třídní učitel: Andrea Nadažyová

1. Bajgerová Dagmar
2. Dziadzio Vojtěch
3. Gincelová Kristýna
4. Golas Michal
5. Gyüre Radek
6. Jantoš René
7. Jirků Veronika
8. Konešová Denisa
9. Kübelová Veronika
10. Oračko Daniel
11. Poláková Jana
12. Puk Dalibor
13. Sitár Karel
14. Slavík Tomáš
15. Stuchlík Michal
16. Svobodová Kamila
17. Válková Michaela
18. Woznicová Adéla

4.B - třídní učitel: Jana Moškořová

1. Beňovičová Nina
2. Blažek Jiří
3. Černochová Lucie
4. Čupitová Dana
5. Dendisová Hana
6. Do Tomáš
7. Dobrovolná Barbora
8. Field Michael Reece
9. Galusková Diana
10. Chobot Ivo
11. Jeníčková Daniela
12. Kempná Denisa
13. Kološ David
14. Langer Jan
15. Maryška Dominik
16. Matějková Tereza
17. Mikesz David
18. Nadažy Petra
19. Navrátilová Martina
20. Pavlů Tereza
21. Rožková Michaela
22. Řehánek Jan
23. Skalková Kristýna
24. Smolíková Michaela
25. Stöckerová Michaela
26. Stolarczyková Kristýna
27. Šenekl Jan
28. Valenta Daniel
29. Zemlák Matěj

8.P - třídní učitel: Šárka Vlasáková

1. Dendisová Eliška
2. Drobek Martin
3. Ehrenberger Jakub
4. Giecková Veronika
5. Górnioková Tereza
6. Grill Jakub
7. Hájková Barbora
8. Jaroň Daniel
9. Jeziorská Veronika
10. Karvala Jan
11. Kasanová Marie
12. Kočí Hana
13. Kokošková Marie
14. Konečný Adam
15. Krišicová Aneta
16. Lepara Samir
17. Malchárek Jan
18. Marcalíková Markéta
19. Maroščíková Gabriela
20. Mika Tomáš
21. Mrózková Michaela
22. Niemczyková Jana
23. Plačková Tereza
24. Pušková Sabina
25. Rumpel Erik
26. Rusková Klára
27. Sitek Tomáš
28. Skokan Josef
29. Stránská Eva
30. Szmeková Denisa

2012

4.A - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

1. Boturová Kateřina
2. Buglová Andrea
3. Bystroňová Kateřina
4. Drahorádová Lucie
5. Duras Ondřej
6. Fajová Adéla
7. Hermanová Lucie
8. Kozurková Petra
9. Krupníková Pavla
10. Langerová Eva
11. Liberdová Markéta
12. Lukášová Tereza
13. Malačková Kateřina
14. Maluchová Michaela
15. Marušíková Kristýna
16. Miavcová Martina
17. Molinek Oskar
18. Pacner Jakub
19. Paskerová Lucie
20. Roeder Adam
21. Rokosz Jan
22. Sikorová Tereza
23. Sobotková Hana
24. Staš Dalibor
25. Šperlíková Romana
26. Švidrnochová Eva
27. Švrčina Dominik
28. Tranová Aneta
29. Žvaková Simona

4.B - třídní učitel: Gabriela Jelínková

1. Barošová Kateřina
2. Bártů Adam
3. Fontiová Veronika
4. Gyüreová Jana
5. Habiňák Petr
6. Hloušková Marcela
7. Ilyková Andrea
8. Kalíková Adéla
9. Kašpar Petr
10. Kopáčková Kateřina
11. Kosarzová Kristýna
12. Leczová Magdaléna
13. Liberdová Petra
14. Ličková Kristýna
15. Menaříková Kristýna
16. Mikulíková Markéta
17. Mináriková Martina
18. Moravíková Jana
19. Ondra Martin
20. Ostárková Barbora
21. Prokšová Veronika
22. Sobotová Sandra
23. Stöckerová Aneta
24. Tomaszková Simona
25. Vykoupil Jan
26. Wzientková Hana

8.P - třídní učitel: Radka Bednarzová

1. Bolcarovič Ondřej
2. Cedivodová Veronika
3. Gasior Ondřej
4. Glombik Marek
5. Hanák Ondřej
6. Hradilová Kateřina
7. Chylek Lukáš
8. Chylek Ondřej
9. Jakubcová Andrea
10. Jaworek Robert
11. Kijonková Dominika
12. Kubatková Denisa
13. Lubojacki Kevin
14. Majola Richard
15. Pastuchová Věra
16. Peřinová Barbora
17. Stoklasa Jonáš
18. Suchánková Tereza
19. Šaterová Martina
20. Teuchnerová Natálie
21. Thérová Lenka
22. Tollerianová Lenka
23. Třuslová Jana
24. Vachová Kateřina
25. Valentíny Noemi
26. Vilček Martin

2011

4.A - třídní učitel: Jana Skřižovská

1. Adamčíková Petra
2. Barbuláková Andrea
3. Buglová Dana
4. Danyśová Iveta
5. Divoka Marek
6. Gregorová Adéla
7. Hurný Tomáš
8. Huwerová Andrea
9. Janíková Klára
10. Kacíř Lukáš
11. Knapek Lukáš
12. Kožusznik Tomáš
13. Krištofíková Eva
14. Kwašný Ondřej
15. Lach Jakub
16. Mikšíková Adéla
17. Plhoňová Jana
18. Procházka Jan
19. Rychtárová Karolína
20. Sikora Vojtěch
21. Szajnová Karolína
22. Turčáková Petra
23. Uherková Veronika
24. Urbančíková Sára
25. Wrožyna Dominik
26. Zdunková Barbora
27. Žejdl Jan

4.B - třídní učitel: Ivo Dombrovský

1. Bouchalová Kateřina
2. Burian Aleš
3. Čavoj Filip
4. Ferdianová Nella
5. Firlová Karolína
6. Grabková Petra
7. Chrobáková Jana
8. Janečková Tereza
9. Janulková Iveta
10. Janulková Kateřina
11. Kniezková Adéla
12. Kohutiaková Lucie
13. Kolínek Samuel
14. Leová Žaneta
15. Liszoková Markéta
16. Planková Tereza
17. Radiňáková Adéla
18. Reczek Michal
19. Rybanská Nikola
20. Sebera Ondřej
21. Skoblej Marek
22. Snopek Daniel
23. Staňková Barbora
24. Sýkora Adam
25. Šeligová Žaneta
26. Theyerová Karin
27. Wrožynová Hana

8.P - třídní učitel: Magda Konetzná

1. Adamčík Lukáš
2. Balcárková Veronika
3. Bonček Tomáš
4. Brňáková Daniela
5. Fišerová Renáta
6. Glacová Denisa
7. Guniová Jiřina
8. Hlásnik Adam
9. Hübschmanová Jana
10. Janíčková Petra
11. Javorský Daniel
12. Kouřilová Petra
13. Kulová Denisa
14. Labajová Marie
15. Miovská Petra
16. Návratová Lucie
17. Nevyjel Jan
18. Přibyla Vít
19. Roj Michael
20. Sabela Martin
21. Sebera Jan
22. Slaninová Beáta
23. Smrček Lukáš
24. Stoszková Agáta
25. Stratilová Lucie
26. Števanka Kamil
27. Švajnochová Gabriela

2010

4.A - třídní učitel: Jana Sochorová

1. Bartusková Lucie
2. Bielová Romana
3. Bonczek Marek
4. Botor Tomáš
5. Botorová Kateřina
6. Čempelová Magdaléna
7. Galusková Michaela
8. Gladyszová Eva
9. Glisníková Lenka
10. Janča Martin
11. Jankovičová Ivana
12. Kacíř Jakub
13. Kocichová Barbora
14. Körmendy Petr
15. Koutníková Pavlína
16. Králová Zuzana
17. Křesťanová Kateřina
18. Kubát Michael
19. Kucharczyk Tomáš
20. Littner Jiří
21. Mólová Kateřina
22. Mühldorf Martin
23. Nodžáková Adéla
24. Pištěk Petr
25. Popek Jiří
26. Stankovová Jana
27. Ševčík Jan
28. Tyrlíková Kateřina

4.B - třídní učitel: Marcela Piperková

1. Čenkovičová Kateřina
2. Fismol Tomáš
3. Golichová Veronika
4. Grycová Kamila
5. Kalíková Michaela
6. Kania Leoš
7. Komárková Agnes
8. Kroščenová Bára
9. Lekkiová Andrea
10. Ligocký Petr
11. Míček Martin
12. Miková Martina
13. Milbergerová Hana
14. Orszulik Tomáš
15. Petruška Radek
16. Plačková Eva
17. Raček Martin
18. Sladčíková Kateřina
19. Stacha Josef
20. Světlíková Lucie
21. Šafarčík Jan
22. Šrank Filip
23. Štendová Martina
24. Švábenský Jindřich
25. Tyle Michal
26. Ullmann Tomáš
27. Urban David
28. Válková Pavlína
29. Vavříčková Karolina
30. Wybraniecová Petra
31. Zemlák Radek

8.P - třídní učitel: Hana Šrámková

1. Buchal Petr
2. Drobková Daniela
3. Filipi Jakub
4. Gazdová Romana
5. Holaschke Erika
6. Holesz Daniel
7. Jaroň Kamil
8. Jeníková Kateřina
9. Jochim Jan
10. Knýblová Petra
11. Kocián Jan
12. Kubínek Martin
13. Kůs Radomír
14. Pavčo Martin
15. Sikora Jiří
16. Sitek Ondřej
17. Suchánek Pavel
18. Suchorová Michaela
19. Šablatura Jan
20. Špak Juraj
21. Štverka Marek
22. Víchová Alžběta
23. Vyskočil Matěj

2009

4.A - třídní učitel: Gabriela Jelínková

1. Abrlová Nikol
2. Adamčíková Lucie
3. Burian Marek
4. Curzydlo Petr
5. Čermák Adam
6. Filipová Petra
7. Fišerová Michaela
8. Franková Tereza
9. Goj Tomáš
10. Guzdková Barbora
11. Heczková Zuzana
12. Hotová Gabriela
13. Houšková Lucie
14. Hroch Kamil
15. Jurek Martin
16. Karch Radek
17. Kašová Hana
18. Keislerová Kateřina
19. Korduliaková Martina
20. Kožuszniková Eliška
21. Molinková Veronika
22. Nogová Monika
23. Polko Kamil
24. Rymař Jakub
25. Sliwková Pavla
26. Šebestová Jana
27. Valuštík Jan
28. Věčorková Nikola
29. Vidlářová Petra
30. Vontroba Jiří

4.B - třídní učitel: Andrea Nadažyová

1. Appelová Vendula
2. Dobrovolná Tereza
3. Drápelová Andrea
4. Hireš Matěj
5. Hloušková Tereza
6. Holušová Veronika
7. Kencká Eva
8. Kološ Jan
9. Kostka Filip
10. Kozielová Ester
11. Krajčová Markéta
12. Krejzarová Hana
13. Krzystková Veronika
14. Kubaczková Veronika
15. Kubica Michal
16. Kudlíková Karolína
17. Kurti Robin
18. Ohrzalová Kateřina
19. Piwodová Štěpánka
20. Plonková Adéla
21. Poloková Lucie
22. Přerovská Tereza
23. Schindlerová Vendula
24. Stolarčíková Radka
25. Tedová Veronika
26. Thérová Kateřina
27. Truclová Zuzana
28. Ulmanová Renáta
29. Václavíková Tereza
30. Woznicová Vendula

8.P - třídní učitel: Marek Pazdera

1. Absolon Tomáš
2. Basta Michael
3. Bezděková Barbora
4. Bogumská Eva
5. Brož David
6. Cviner Petr
7. Doušová Dominika
8. Hanusek Tomáš
9. Hermannová Eva
10. Hladíková Jiřina
11. Chlebcová Karolina
12. Karpfová Hana
13. Kašpar Martin
14. Klepaczová Eva
15. Liszok Petr
16. Lotecki Michal
17. Macura Jan
18. Nesrsta David
19. Novotná Veronika
20. Obozová Kateřina
21. Pastucha Matěj
22. Skokanová Michaela
23. Stodůlková Simona
24. Stoklasa Šimon
25. Svrčinová Lucie
26. Uhrová Helena
27. Vašulínová Zora

2008

4.A - třídní učitel: Jana Pastuchová

1. Barbulák Jan
2. Blahoutová Petra
3. Blažková Petra
4. Cigoš Petr
5. Csakvary Adam
6. Dvořáková Pavla
7. Herich Ondřej
8. Kafková Kamila
9. Karvala Jiří
10. Kijonková Věra
11. Křivoň Martin
12. Masná Aneta
13. Matonogová Radka
14. Nadažy David
15. Ondrišová Iveta
16. Orlíková Ivana
17. Papežová Jana
18. Petrová Klára
19. Popková Markéta
20. Recman Tomáš
21. Šindlerová Eva
22. Uhlířová Lucie
23. Ulman Marcel
24. Václavíková Klára
25. Válová Veronika
26. Volek Lukáš
27. Vraštilová Petra
28. Weiperová Lenka
29. Zarembová Markéta
30. Želinská Petra
31. Žurková Kateřina

4.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

1. Bohdalová Sára
2. Folvarčná Jana
3. Gavelcziková Lucie
4. Górnioková Kateřina
5. Hanousková Jitka
6. Hassl Matěj
7. Hotový Lukáš
8. Janík Martin
9. Kaucká Miroslava
10. Kohoutková Petra
11. Kouřilová Hana
12. Kukliczová Iveta
13. Kurtová Gabriela
14. Lassmannová Michaela
15. Lazový Vladimír
16. Machocká Karolína
17. Měřínská Aneta
18. Miková Tereza
19. Namyslová Alice
20. Piaček Robert
21. Placzková Kateřina
22. Stupka Tomáš
23. Svobodová Lucie
24. Szotkowská Hana
25. Štěrba Vítězslav
26. Švidrnochová Adéla
27. Teisterová Marie
28. Ullmann Zdeněk
29. Valentínyová Michaela
30. Vitová Lucie
31. Wijová Monika

8.P - třídní učitel: Romana Davidová

1. Adamec Petr
2. Arendáš Jiří
3. Blaško Michal
4. Blatoň Jan
5. Cívelová Jana
6. Drobilová Barbora
7. Fodor Lukáš
8. Gonsiorová Kamila
9. Gospošová Eva
10. Chmel Martin
11. Janík Tobiáš
12. Jaroň Ján
13. Kaizar Libor
14. Kiša Mario
15. Kubínek Aleš
16. Kulová Karolina
17. Kyjonka Michal
18. Lukša Jiří
19. Michalisková Klára
20. Oršulíková Iveta
21. Piperková Tereza
22. Podhorný Tomáš
23. Sikora Pavel
24. Stodůlková Sabina
25. Stoszek Václav
26. Štafová Martina
27. Uhlířová Petra
28. Vyoral Petr
29. Zdvomka Ondřej

2007

4.A - třídní učitel: Martin Rangl

1. Becke Michal
2. Beňová Lada
3. Blažek Martin
4. Cachová Kateřina
5. Čolasová Natálie
6. Damcová Tereza
7. Grossmannová Jitka
8. Halla Dominik
9. Hlobilová Denisa
10. Kamencová Martina
11. Klosová Monika
12. Kosňovský Jan
13. Krajčová Veronika
14. Kubíková Karolina
15. Minaříková Markéta
16. Mlčochová Zuzana
17. Placzek Lukáš
18. Rakusová Dominika
19. Rath Michal
20. Sasínová Markéta
21. Stuchlíková Markéta
22. Šorm Jakub
23. Tomala David
24. Urban Jakub
25. Vlček Radovan

4.B - třídní učitel: Vladimír Jeřábek

1. Adamík Tomáš
2. Bartoš Petr
3. Bijok Michal
4. Bittalová Lucie
5. Czerny Zdeněk
6. Dordová Petra
7. Drbulová Hana
8. Fidler Jakub
9. Glacová Klára
10. Gladysz Pavel
11. Graněčná Iva
12. Grymová Petra
13. Hrušková Martina
14. Jeziak Sebastian
15. Jonáková Šárka
16. Judová Aneta
17. Kantorová Michaela
18. Kaspřák Kamil
19. Kniezková Barbora
20. Kukulová Veronika
21. Nowaková Adéla
22. Pavlisková Silvie
23. Pohludková Michaela
24. Spolníková Petra
25. Spratková Iveta
26. Szajna Tomáš
27. Šebo Robin
28. Šostoková Petra
29. Vojtová Světlana
30. Wybraniecová Martina

8.P - třídní učitel: Marcela Piperková

1. Bortelová Kateřina
2. Cwiková Zuzana
3. Cyroň Tomáš
4. Fišer Petr
5. Garšic Jaromír
6. Gašpár Ondřej
7. Hlásniková Darja
8. Karpfová Petra
9. Knotová Veronika
10. Komárková Ema
11. Konvičná Soňa
12. Kropjok Vít
13. Mersiová Gabriela
14. Oršulíková Michaela
15. Pánková Veronika
16. Pechová Simona
17. Pifková Patricie
18. Polok Filip
19. Rumpel Richard
20. Sikorová Nikola
21. Suchý Ernest
22. Šíma Jaroslav
23. Šimura Jan
24. Šipulová Kateřina
25. Toman Jiří
26. Vašulín Prokop
27. Vavříčková Veronika
28. Zvonař Jan

2006

4.A - třídní učitel: Marek Pazdera

1. Adamec Jiří
2. Foltynová Petra
3. Hessová Martina
4. Hirschauerová Hana
5. Hora Michal
6. Chmelařová Veronika
7. Jendryščíková Dagmar
8. Krömerová Nela
9. Kubíček Aleš
10. Legerský Radek
11. Matulová Kateřina
12. Nálepová Monika
13. Nováková Vladana
14. Pavlíková Kateřina
15. Piatko Daniel
16. Poledníková Markéta
17. Polzerová Karolína
18. Rakowská Eva
19. Rusek Lukáš
20. Ryšavá Lucie
21. Sitková Tereza
22. Skoumal Lukáš
23. Skupniková Simona
24. Smotlacha David
25. Szczygielová Kateřina
26. Tylečková Linda
27. Valko Patrik
28. Válková Veronika
29. Vašenka Vojtěch
30. Wątroba Jan

8.P - třídní učitel: Alena Linnertová

1. Balcárek David
2. Bašniar Václav
3. Brudovská Michala
4. Friedel David
5. Fulnečková Kateřina
6. Guňková Pavlína
7. Hasníková Eliška
8. Hrvolová Barbora
9. Chlebcová Veronika
10. Jakovidis Aristotelis
11. Kaszová Petra
12. Klajmonová Kristýna
13. Koláčková Jana
14. Konvička Petr
15. Kropjok Jan
16. Kubištová Vladimíra
17. Mlynarczyková Nina
18. Pavlorková Jana
19. Petruška Tomáš
20. Ptošek Jiří
21. Rothkögelová Jana
22. Stružková Ivana
23. Tesař Stanislav
24. Tylečková Magdalena
25. Vilášek Adam
26. Žídková Eva

2005

4.A - třídní učitel: Jana Čopíková

1. Adámek Martin
2. Bisová Tereza
3. Čenková Lenka
4. Demjen Aleš
5. Duničková Katerini
6. Falc Matěj
7. Ferdianová Hana
8. Guziur Tomáš
9. Hanusková Inka
10. Horáková Zuzana
11. Chobotová Tereza
12. Jendřejková Lucie
13. Jonák Martin
14. Josiek Jan
15. Jurczyk Martin
16. Káňová Pavla
17. Kartariková Veronika
18. Kolodějová Lucie
19. Král Marek
20. Krejčí Tomáš
21. Mravcová Helena
22. Novák Tomáš
23. Orthová Zuzana
24. Pešatová Radmila
25. Sliwková Eva
26. Stibůrková Radka
27. Stoszková Terezie
28. Uřinovská Romana
29. Zelek Adam

4.B - třídní učitel: Ivo Strachotta

1. Barteczek Miroslav
2. Bogocz David
3. Buchtelíková Kateřina
4. Drobková Michaela
5. Dudová Kateřina
6. Habramová Eva
7. Harwotová Martina
8. Hireš Ondřej
9. Chlebec Petr
10. Jankovičová Lucie
11. Josefus Martin
12. Káňová Barbara
13. Ligocká Monika
14. Lipjaková Veronika
15. Mertha David
16. Ostrówková Zuzana
17. Pánková Irena
18. Placzková Simona
19. Rosiková Tamara
20. Rusková Hana
21. Staníčková Michaela
22. Stáňová Zuzana
23. Suchánková Petra
24. Vilčková Eliška
25. Vybraněc Vojtěch
26. Žila Vratislav
27. Žvák Dalibor

8.P - třídní učitel: Jana Pastuchová

1. Bajnar Jiří
2. Barteček Dan
3. Bezděková Lucie
4. Bugla Martin
5. Cielepová Gabriela
6. Hanusková Denisa
7. Janas Jakub
8. Jaroň Zdeněk
9. Kazíková Pavla
10. Kotuliaková Gabriela
11. Kovácsová Andrea
12. Kuzmová Andrea
13. Kyjonková Hana
14. Lukšová Hana
15. Měchura Rostislav
16. Měšťanová Petra
17. Nevyjelová Ivana
18. Pavlík František
19. Pawlowská Lucie
20. Piperková Jolana
21. Potyszová Anežka
22. Ptáková Karolína
23. Rakusová Hana
24. Slívová Andrea
25. Staniek Jakub
26. Suchora Jiří
27. Šimíčková Eva
28. Šipulová Michaela
29. Vasiliu Sára
30. Vlček Martin
31. Vyoral Radomír

2004

4.A - třídní učitel: Magdaléna Staňková

1. Bártová Lucie
2. Červenka Daniel
3. Davidová Renáta
4. Fialová Lenka
5. Gamrát Jakub
6. Holcová Martina
7. Janočko Adam
8. Kačmařík Petr
9. Kniezková Tereza
10. Kocur Otakar
11. Kolačanský Pavel
12. Koutný Jakub
13. Kubiesová Denisa
14. Legerská Hana
15. Lučanová Jarmila
16. Marenčák Jakub
17. Melichar Martin
18. Mičová Michaela
19. Nagyová Radka
20. Noga Michal
21. Nowaková Hana
22. Osvaldová Andrea

4.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

1. Bystrianská Jana
2. Drlíková Hana
3. Filipová Jana
4. Gorgolová Michaela
5. Gregerová Nikola
6. Holeszová Ilona
7. Homolová Gabriela
8. Huwerová Zuzana
9. Keclíková Zuzana
10. Klimšová Kateřina
11. Klimšová Lada
12. Kožušníková Jana
13. Lysá Tereza
14. Macurová Kateřina
15. Mertová Zuzana
16. Mrázková Jana
17. Mžiková Kateřina
18. Neustupová Jana
19. Ožanová Pavla
20. Prejdová Táňa
21. Prymusová Hana
22. Rohrerová Denisa
23. Rylová Barbora
24. Skotnicová Pavlína
25. Skříšovská Lucie
26. Slavíková Klára
27. Slavíková Sylvie
28. Stemonová Hana
29. Šnoblová Zuzana
30. Tomicová Zuzana
31. Václavková Kateřina
32. Vodárková Zuzana
33. Wrožynová Pavla

8.P - třídní učitel: Vladimír Bittner

1. Anastazovský Martin
2. Břuska Vladimír
3. Curzydlo Karel
4. Červeňák Darek
5. Foltynová Eva
6. Foltynová Hana
7. Hasníková Hana
8. Katzorová Denisa
9. Kika Jiří
10. Kozubek Michal
11. Krakówka Jan
12. Kryska David
13. Molinková Petra
14. Návratová Lenka
15. Pětvaldský Karel
16. Rozsívalová Eva
17. Stanieková Magda
18. Sternadelová Michaela
19. Šiška Jakub
20. Šnyrchová Miroslava
21. Štrajt Jiří
22. Tesarčík Jiří
23. Trčka Zdeněk
24. Voráčová Monika
25. Vránová Eliška
26. Zavadilová Andrea

2003

4.A - třídní učitel: Tomáš Hudec

1. Bacík Martin
2. Bajnar Martin
3. Bezděk Petr
4. Bogumská Kateřina
5. Červenková Eliška
6. Dedek Ondřej
7. Gejdošová Lenka
8. Grossmann Viktor
9. Honkyš Vladimír
10. Jaškovská Michaela
11. Kasajová Stanislava
12. Kliszová Alexandra
13. Kokoška Dušan
14. Kolářová Kateřina
15. Krysková Michaela
16. Kýblová Petra
17. Malyszová Kateřina
18. Mlčák Ondřej
19. Motloch Pavel
20. Mucinová Iva
21. Mžyková Lada
22. Pěnička Robin
23. Poláková Michaela
24. Poláková Petra
25. Prchalová Hana
26. Pščolková Kateřina
27. Sitková Lucie
28. Spačková Monika
29. Surá Michaela
30. Szabóová Veronika
31. Ševčíková Michaela
32. Vantuch Pavel
33. Zubíčková Markéta

4.B - třídní učitel: Milada Rolčíková

1. Barišová Miroslava
2. Bugyiová Kristína
3. Čepová Kateřina
4. Damková Veronika
5. Drbulová Jana
6. Fajkusová Lucie
7. Görčöšová Helena
8. Heczková Lucie
9. Janulková Petra
10. Karásková Andrea
11. Kašturová Jana
12. Koplíková Hana
13. Kuchníková Alena
14. Lopourová Iveta
15. Lukszová Veronika
16. Macurová Lenka
17. Macurová Zuzana
18. Oršulíková Lada
19. Pohludková Jana
20. Pohludková Lucie
21. Poloková Dominika
22. Poštulková Michaela
23. Raffaiová Lucie
24. Smítalová Veronika
25. Šostoková Martina
26. Tomášová Petra
27. Vitásková Eva
28. Weissová Nela
29. Zagorová Hana

8.P - třídní učitel: Magdaléna Staňková

1. Adamcová Tamara
2. Bílková Marcela
3. Cívelová Hana
4. Červeň Jiří
5. Drdová Lenka
6. Filová Alexandra
7. Gamrot Daniel
8. Golas Daniel
9. Górak Adam
10. Janoszowská Dagmar
11. Klein Stanislav
12. Král Jindřich
13. Krejčová Bohumila
14. Kubalová Karolína
15. Kvíčala Jan
16. Ligocký Jan
17. Matulová Kateřina
18. Mencner Jan
19. Nevyjel Jakub
20. Palarčík Ladislav
21. Pazderová Barbora
22. Rakowski Jan
23. Ressová Martina
24. Rothkőgel Václav
25. Vaňatka Lukáš
26. Zahumenická Pavla

2002

4.A - třídní učitel: Jana Čopíková

1. Balarinová Lucie
2. Baslíková Barbora
3. Csakvaryová Lenka
4. Drápela Tomáš
5. Gonsiorová Michaela
6. Grzonková Naděžda
7. Herdová Monika
8. Chlebek Jakub
9. Jurczyk Tomáš
10. Kasajová Michaela
11. Kotová Martina
12. Kraus Václav
13. Krpcová Pavla
14. Kuldásek Aleš
15. Kurfűrstová Lucie
16. Kůsová Lenka
17. Lindovská Jana
18. Lőffelmannová Marta
19. Matejko Stanislav
20. Mrózek Roman
21. Norková Zuzana
22. Poláchová Andrea
23. Potyková Ivana
24. Schnőrchová Žaneta
25. Sitek Libor
26. Skupník Radoslav
27. Stibůrková Jana
28. Tvardek Lukáš

4.B - třídní učitel: Marek Pazdera

1. Bakoš Petr
2. Bebčáková Iveta
3. Bužková Markéta
4. Drlíková Jana
5. Giecek Petr
6. Grygerčíková Alexandra
7. Gvuzdová Daniela
8. Hanusková Zuzana
9. Herdová Lenka
10. Koscielnik Pavel
11. Koštová Blanka
12. Krobotová Denisa
13. Novák Ondřej
14. Nowak Rostislav
15. Sekerová Radka
16. Slovíková Lenka
17. Stipperová Jana
18. Vavříček Ondřej
19. Vronková Monika
20. Wajda Dalibor
21. Wnetrzak David
22. Zarembová Martina
23. Zvonařová Kateřina

2001

4.A - třídní učitel: Marie Vilišová

1. Beňo Zdeněk
2. Čížek Kamil
3. Dendis Richard
4. Durdová Radka
5. Foltyn Jiří
6. Hamerková Pavla
7. Karkoška Tomáš
8. Motyčková Šárka
9. Nadažyová Nikola
10. Olecký Tomáš
11. Petříková Michaela
12. Plačková Andrea
13. Poláchová Barbora
14. Pyszková Eva
15. Sebroň Michal
16. Slíva Jakub
17. Stonišová Jana
18. Šuta Petr
19. Tašek Hubert
20. Třaskalíková Martina
21. Uhrová Eva
22. Válek Michal
23. Vančová Ivana
24. Volfová Alena
25. Vontroba Jan
26. Heczko Pavel
27. Lorenzová Eva

4.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

1. Badurová Petra
2. Bajgarová Petra
3. Bilčíková Marcela
4. Divoková Pavlína
5. Drápelová Radka
6. Fedáková Hana
7. Fismolová Jana
8. Gratkeová Soňa
9. Holaňová Tereza
10. Holeszová Lucie
11. Ježíšková Zuzana
12. Kněžíková Kateřina
13. Kőhlerová Adriana
14. Kubíková Martina
15. Kudryová Jana
16. Linnertová Lucie
17. Lopourová Zuzana
18. Máchová Kateřina
19. Marcolová Iveta
20. Orešanská Lucie
21. Pierzchalová Pavla
22. Plisková Petra
23. Postawová Romana
24. Svačinová Veronika
25. Ševčíková Petra
26. Tomášová Lenka
27. Tomicová Eva
28. Vidurová Šárka
29. Vojáčková Zuzana
30. Zálešáková Anna

7.P - třídní učitel: Tomáš David

1. Balážová Blanka
2. Barteček Ivo
3. Ciprichová Denisa
4. Drobek Michal
5. Fišerová Veronika
6. Jakeš Martin
7. Janoszowská Šárka
8. Jurčová Barbora
9. Kaniová Jitka
10. Klepek Roman
11. Kostlánová Martina
12. Králíková Veronika
13. Moravcová Michaela
14. Neuwirth Štěpán
15. Oršulíková Michaela
16. Pieran Ondřej
17. Pifková Lucie
18. Reli Tomáš
19. Salamon Jiří
20. Seberová Lenka
21. Sikorová Jitka
22. Šuhaj Jaromír
23. Švédová Zuzana
24. Tašková Eva
25. Vašicová Hana
26. Viochna Pavel
27. Wroblová Taťána
28. Zmudová Vladislava

2000

7.P - třídní učitel: Hana Šrámková

1. Bača Marek
2. Banasová Kateřina
3. Blahoutová Jana
4. Ciprich Nikola
5. Děngl Marek
6. Fajkusová Petra
7. Gawlík Jan
8. Gunia Martin
9. Gunia Pavel
10. Heczková Jana
11. Christu Lambrini
12. Jakovidis Filip
13. Ježíšek Jakub
14. Kika Petr
15. Klocková Lucie
16. Konvička Tomáš
17. Kozubková Andrea
18. Krajčová Petra
19. Maděryčová Lenka
20. Mucina Robert
21. Niklová Kateřina
22. Nováčková Lenka
23. Pochylá Monika
24. Rusková Alena
25. Sebera Michal
26. Sikorová Jana
27. Slívová Markéta
28. Šimíčková Marcela
29. Trombala Pavel
30. Vančura Martin
31. Viochna Petr
32. Ziembinski Vojtěch

1999

4.A - třídní učitel: Tomáš Hudec

1. Adamiec Tomáš
2. Barániová Lucie
3. Bartečková Lucie
4. Batroniová Marika
5. Bezdíček Rostislav
6. Daněk Aleš
7. Demlová Sabina
8. Dombrovská Slívová Lenka
9. Ferko Jiří
10. Hartman Jiří
11. Kachlíková Veronika
12. Kempná Jana
13. Kolářová Věra
14. Mynářová Hana
15. Nováková Lucie
16. Pašandová Hana
17. Plešivčák Přemysl
18. Rusková Darina
19. Sovová Šárka
20. Stráňava Aleš
21. Štupalská Kateřina
22. Taškárová Linda
23. Trčková Michaela
24. Trojek Igor
25. Ulmanová Klára
26. Vicherková Petra
27. Vyhlasová Kateřina
28. Zelíková Petra
29. Zlatník Petr
30. Žylková Michaela
31. Žylová Veronika

4.B - třídní učitel: Milada Rolčíková

1. Cieslarová Lenka
2. Dudová Pavla
3. Filáková Klára
4. Fismol Tomáš
5. Franková Zuzana
6. Grygerčík Tomáš
7. Hoková Martina
8. Horáková Denisa
9. Katzor Daniel
10. Kiková Jana
11. Kokošková Kateřina
12. Koláčková Lucie
13. Kováčová Petra
14. Králová Zuzana
15. Lasák Radim
16. Lukša Lukáš
17. Rychtecká Petra
18. Starinská Kateřina
19. Šalek Ondřej
20. Šedivý Petr
21. Ševčíková Monika
22. Šimíčková Martina
23. Trzosová Vendula
24. Turecký Lukáš
25. Vrobelová Kateřina
26. Walicová Petra
27. Zelinová Hana

7.P - třídní učitel: Romana Davidová

1. Audy Stanislav
2. Běhal Tomáš
3. Beranová Olga
4. Brož Kamil
5. Davasová Natálie
6. Drda Václav
7. Drobková Eva
8. Gál Robert
9. Gospošová Lucie
10. Habram Pavel
11. Jakešová Petra
12. Jendřejčíková Petra
13. Krzystek David
14. Kůsová Kateřina
15. Lazar Jan
16. Pavézka Tomáš
17. Rozsypalová Jana
18. Síkorová Petra
19. Sosna Martin
20. Stašová Ivana
21. Tauš Richard
22. Uhrová Erika
23. Urbanková Tamara
24. Urbišová Lucie
25. Vašek Igor
26. Válková Renáta
27. Zapletalová Nikola
28. Zdařil Lukáš

1998

4.A - třídní učitel: Pavel Kubínek

1. Bortlíková Lenka
2. Drexlerová Katrin
3. Drobková Hana
4. Drozdová Kateřina
5. Ďurčová Michaela
6. Chlebková Šárka
7. Jakusová Lucie
8. Jancová Anna
9. Klímová Nikol
10. Koch Milan
11. Kopasová Petra
12. Kvasnica Milan
13. Kvasnica Miroslav
14. Maléř Radim
15. Petáková Lucie
16. Plutová Lenka
17. Poláchová Gabriela
18. Skříšovský Tomáš
19. Slovíková Markéta
20. Sučíková Šárka
21. Svinková Kateřina
22. Šmuk Michal
23. Šostoková Petra
24. Turczynová Kateřina
25. Urbánek Jiří
26. Urbánek Michal
27. Vantuchová Lucie
28. Zavadil Jan

4.B - třídní učitel: Božena Kasanová

1. Balogová Michaela
2. Bílková Petra
3. Cásková Gabriela
4. Dudová Soňa
5. Fukalová Pavla
6. Hlaváčková Kateřina
7. Hoková Jana
8. Janíková Zuzana
9. Jastrzembská Lenka
10. Klimšová Martina
11. Kociánová Zuzana
12. Koltunová Eva
13. Kopelcová Hana
14. Kornasová Hana
15. Kosturová Zuzana
16. Kováčová Lenka
17. Kubátková Martina
18. Muszanská Renáta
19. Pišojová Edita
20. Polivčáková Michaela
21. Riebauerová Kamila
22. Suchnová Dagmar
23. Svrčková Jana
24. Šostoková Jana
25. Topiarzová Renáta
26. Václavíková Šárka

7.P - třídní učitel: Jana Raszková

1. Adamčík Jiří
2. Blažek Lukáš
3. Buryan Petr
4. Děnglová Blanka
5. Dombrovský Tomáš
6. Drahozalová Jana
7. Gurnioková Lucie
8. Haladačková Radka
9. Hamráková Alena
10. Hlísníkovská Hana
11. Holaňová Radka
12. Jarošová Veronika
13. Kaiserová Helena
14. Kostlán David
15. Kubalová Kristýna
16. Kuchařová Hana
17. Kunz Michal
18. Kusová Naděžda
19. Marcalíková Eva
20. Pazderová Veronika
21. Plášilová Jana
22. Ptašková Petra
23. Riessová Hana
24. Seberová Kateřina
25. Solich Robert
26. Somerlíková Jana
27. Ševčíková Denisa
28. Šimša Martin
29. Štvrtňová Helena
30. Vavříček Jaroslav
31. Zdařil Lešek

1997

IV.A - třídní učitel: Roman Adamus

1. Adamcová Petra
2. Bočková Markéta
3. Davidová Soňa
4. Dřenzlová Pavlína
5. Franek Michal
6. Hanusková Alena
7. Holá Barbora
8. Chocholatý Michal
9. Chylková Lucie
10. Jaglář David
11. Klepáč Kamil
12. Klocek Jakub
13. Klus Martin
14. Kraus Lukáš
15. Kubík Jan
16. Lasoň Martin
17. Macurová Kateřina
18. Mazurek Pavel
19. Molatová Lenka
20. Poláková Andrea
21. Rác Josef
22. Schneiderová Iva
23. Sosnová Jitka
24. Šaffrová Kamila
25. Šalbut Ondřej
26. Šuchmová Kateřina
27. Tvardíková Hana
28. Vavříček Vladimír
29. Vítečková Nikol
30. Wrožynová Jana
31. Zuskáč Martin

IV.B - třídní učitel: Tomáš David

1. Babiszová Simona
2. Bartónková Barbora
3. Billíková Pavlína
4. Bílková Kateřina
5. Bräuer Ivo
6. Černota Michal
7. Drápelová Romana
8. Dvořáková Kateřina
9. Gál Richard
10. Guzková Vladimíra
11. Holesz Martin
12. Ježíšková Markéta
13. Ježíšková Markéta
14. Kajfoszová Petra
15. Karoliová Alena
16. Kaštura Jan
17. Kolková Pavla
18. Krausová Marcela
19. Mžyková Lada
20. Nosková Michaela
21. Putnar Roman
22. Slanina Jan
23. Stašová Lucie
24. Šíra Martin
25. Šostoková Gabriela
26. Teister Jan
27. Wybraniecová Lenka

IV.C - třídní učitel: Marie Vilišová

1. Adamusová Eva
2. Bednářová Pavlína
3. Benešová Anna
4. Bogdová Jana
5. Drobek Petr
6. Hirsch Václav
7. Huczková Jana
8. Kaniová Klára
9. Kavková Miroslava
10. Kazík Karel
11. Kohanová Linda
12. Koudelková Petra
13. Kubáňová Margareta
14. Kubečková Jana
15. Löffelmann Petr
16. Mařádek Vladimír
17. Mertová Markéta
18. Morávková Ivana
19. Návratová Věra
20. Paloncová Barbora
21. Pieklová Vendula
22. Pipová Eva
23. Plačková Alena
24. Poczatková Hana
25. Rumpel Aleš
26. Seberová Zdeňka
27. Šipula David
28. Valošková Veronika
29. Watroba Vít

1996

IV.A - třídní učitel: Martin Malčík

1. Bočková Markéta
2. Dohnalová Jana
3. Fluxa Lukáš
4. Hanáková Miriam
5. Juchelková Lucie
6. Kačírková Radka
7. Králíková Šárka
8. Kubik Radek
9. Majcher Jiří
10. Majerková Karla
11. Orawczaková Kateřina
12. Pastucha Marek
13. Pierzchalová Petra
14. Pivovarová Radmila
15. Rozsíval Jaromír
16. Rozsypal Jiří
17. Sitková Michaela
18. Slíva Ondřej
19. Smetana Roman
20. Šenvajcová Šárka
21. Šimšová Marcela
22. Topiarz Robert
23. Trach Pavel
24. Vašulín Radan
25. Wija Petr
26. Wnetrzak Petr
27. Wyrobková Adriana
28. Zuskáč Martin

IV.B - třídní učitel: Božena Kasanová

1. Bogoczová Martina
2. Bouřová Eva
3. Caderová Zuzana
4. Drobková Jana
5. Figura Marcel
6. Fismol Jiří
7. Frnka Tomáš
8. Gajdošíková Dorota
9. Gožďálová Jana
10. Habram Petr
11. Hubertová Šárka
12. Koscielniková Romana
13. Janovský Tomáš
14. Kupka David
15. Kursová Kamila
16. Kuzňarská Silvie
17. Lukášová Jana
18. Capíková Petra
19. Mládenková Petra
20. Neubauer Marek
21. Neščák Tomáš
22. Rudná Kateřina
23. Sloboda Lukáš
24. Stráňavová Lenka
25. Studinská Marcela
26. Sýkorová Petra
27. Špačková Petra
28. Vavříčková Radka
29. Viatrová Lenka
30. Zajac Adam

IV.C - třídní učitel: Drahomíra Bajnarová

1. Bartalová Lenka
2. Blažek Petr
3. Chwajol Marek
4. Frončková Martina
5. Grabovská Lenka
6. Humlíčková Zuzana
7. Kabátníková Taťána
8. Kaleta Jiří
9. Karasová Jana
10. Kiková Petra
11. Knispelová Monika
12. Kokoška Adam
13. Lacina Igor
14. Macháčková Gabriela
15. Málek Vladimír
16. Nitková Jana
17. Palárčík Dušan
18. Pulcer Martin
19. Sikora Martin
20. Sosnová Petra
21. Strnadlová Michaela
22. Šaňková Jana
23. Šeliga Petr
24. Šipulová Lucie
25. Tomisová Lucie
26. Vančurová Pavla
27. Vančíková Naděžda
28. Vozničková Alena

1995

IV.A - třídní učitel: Milada Rolčíková

1. Čížová Silvie
2. Divišová Monika
3. Faranová Vladimíra
4. Gellnarová Lucie
5. Hanusková Lenka
6. Houkvicová Gabriela
7. Huczková Andrea
8. Kolebačová Monika
9. Krpcová Karin
10. Kubík Marek
11. Kuczová Lada
12. Langová Lucie
13. Macurová Petra
14. Mišák Radek
15. Nězgodová Petra
16. Potyszová Edita
17. Rakovská Petra
18. Seberová Petra
19. Skoblej Tomáš
20. Smekalová Blanka
21. Srokoszová Denisa
22. Svačinová Monika
23. Šubrtová Kateřina
24. Titzová Pavla
25. Valčíkevičová Iva
26. Wodecká Petra

IV.B - třídní učitel: Marie Vilišová

1. Baran David
2. Božková Miluše
3. Bužková Daniela
4. Čimpelová Zuzana
5. Dluhošová Kateřina
6. Drlíková Lucie
7. Duda Karel
8. Fresserová Jana
9. Gříbková Barbora
10. Hanáková Renáta
11. Klenk David
12. Klus Petr
13. Kolář Michal
14. Kula Radim
15. Kurková Martina
16. Kynclová Lenka
17. Machálková Sylva
18. Mášková Michaela
19. Nadažyová Andrea
20. Nodžáková Marcela
21. Ohrzalová Andrea
22. Otavová Simona
23. Ročková Monika
24. Řepková Lucie
25. Siudová Gabriela
26. Stecová Nikola
27. Ševčíková Bohumila
28. Šnapková Ivana
29. Šnapková Radana
30. Trošáková Pavlína
31. Zuzkáčová Ilona

IV.C - třídní učitel: Tomáš Hudec

1. Bajnar Jan
2. Bluchová Hana
3. Bluchová Martina
4. Cyczyžová Zuzana
5. Dzierzengová Hana
6. Fedák Jan
7. Gaal Rudolf
8. Holeszová Renáta
9. Jiskra Jiří
10. Kesková Terezie
11. Klusková Petra
12. Kucharzyková Ingrid
13. Langer Petr
14. Lorenc Marek
15. Pospíchalová Petra
16. Rabiecová Naděžda
17. Sivek Jan
18. Smetana Pavel
19. Sternadel Jan
20. Szotková Zdeňka
21. Szyrocká Dagmar
22. Ševčík Jakub
23. Šrůtková Martina
24. Štrajt Marek
25. Tjokorda Patrik
26. Tomšej Jiří
27. Vlasáková Martina
28. Wodecki René

1994

IV.A - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

1. Babiczová Monika
2. Báršoňová Marie
3. Bednářová Svatava
4. Beránek Jiří
5. Bogaczová Lucie
6. Bradáčová Soňa
7. Bruzl Igor
8. Budošová Zuzana
9. Cimalová Nina
10. Cyříková Markéta
11. Fismolová Lenka
12. Illéšová Renata
13. Ištok Rostislav
14. Jančová Gabriela
15. Janoszowská Zuzana
16. Jaworková Vladana
17. Kozák Tomáš
18. Křístková Žanet
19. Kucharczyková Romana
20. Kurková Radomíra
21. Machotka Jan
22. Matoušková Lenka
23. Piškytlová Irena
24. Pokorná Kamila
25. Rakovská Romana
26. Rosmanová Kateřina
27. Skulinová Jana
28. Stanieková Zdeňka
29. Teichmannová Ivana
30. Trombiková Pavla
31. Wodecká Kateřina

IV.B - třídní učitel: Bořivoj Vlček

1. Bialková Jana
2. Boček Michal
3. Bratovanov Angel
4. Dolníková Jana
5. Drlík Lukáš
6. Drlíková Michaela
7. Dudová Kateřina
8. Fulnečková Denisa
9. Holešová Radka
10. Chlebková Gabriela
11. Janík Robert
12. Jurczyk Michal
13. Jurczyk Pavel
14. Juřicová Drahomíra
15. Mališová Petra
16. Novák Martin
17. Palka Marek
18. Palková Kateřina
19. Rek Tomáš
20. Salamon Martin
21. Silberová Miroslava
22. Sukup Robert
23. Šalbutová Marta
24. Winklerová Karla
25. Witczak Marek
26. Kuzníková Barbora

IV.C - třídní učitel: Magdaléna Staňková

1. Báňová Martina
2. Bednarz Martin
3. Bogdová Petra
4. Czakanová Karin
5. Čejčík Jiří
6. Dombrovská Michala
7. Drobík René
8. Feňová Markéta
9. Fluksová Lenka
10. Gebarová Jana
11. Granica Marek
12. Grendysová Eva
13. Holušová Renáta
14. Chlup Radek
15. Jochimová Jana
16. Klaputová Eva
17. Kolomazníková Andrea
18. Krajčová Lucie
19. Kublová Kateřina
20. Merta Daniel
21. Mládenka Radek
22. Očko Petr
23. Pavlíková Andrea
24. Pětvaldská Petra
25. Ponczová Kateřina
26. Potoková Alexandra
27. Quasnitzová Klára
28. Skálová Hana
29. Somíčková Andrea
30. Strzadalová Eva
31. Šeliga Roman
32. Tomšejová Daniela
33. Wajda Lubomír
34. Walowy Daniel
35. Was Alfréd
36. Wrožynová Romana

1993

IV.A - třídní učitel: Kazimír Palka

1. Bednář Martin
2. Bräuerová Vladislava
3. Čižinská Gabriela
4. Drahozalová Pavlína
5. Ďuriš Martin
6. Hansliková Pavlína
7. Hubertová Renáta
8. Klusová Olga
9. Kolečkářová Petra
10. Kratochvíl Lukáš
11. Kučerová Jana
12. Kuchař Pavel
13. Lalák Jan
14. Littnerová Lenka
15. Majolová Romana
16. Mihálylová Jana
17. Országová Zdeňka
18. Ožanová Monika
19. Rapko René
20. Rotterová Jitka
21. Seberová Jana
22. Šíma Pavel
23. Šlachtová Karin
24. Tichá Pavla
25. Vaníček Karel
26. Válek Martin
27. Vroblová Michaela
28. Byrtusová Pavlína
29. Rýmařová Lenka
30. Teichman Petr

IV.B - třídní učitel: Zdeňka Mizerová

1. Bogumská Jitka
2. Brázdil Vít
3. Brzezinová Petra
4. Cimprich Marek
5. Čepelák Stanislav
6. Dudová Marcela
7. Dziodziová Karla
8. Gebarová Sabina
9. Holčák Lumír
10. Kajzarová Jana
11. Maléř Jiří
12. Modlitba Martin
13. Mrázková Kateřina
14. Pěgřim Milan
15. Piechowicz Jiří
16. Plášil Petr
17. Seitl Tomáš
18. Siekierová Erika
19. Sittek Martin
20. Stáňa Michal
21. Škop Libor
22. Štěrba Ivo
23. Tomášová Markéta
24. Tricha Elefteria
25. Truchlá Ivana
26. Vichrová Jana
27. Vladyka Patrick
28. Vrána Jan
29. Vieczorková Daniela
30. Zapletalová Petra
31. Zembol Martin

IV.C - třídní učitel: Jarmila Kunzová

1. Adamczyková Kateřina
2. Anděl Michal
3. Buchtová Martina
4. Bužga Marek
5. Hanák Ondřej
6. Holesz Radomír
7. Horecká Iveta
8. Chalupa David
9. Chýlková Helena
10. Kaleta Rostislav
11. Kasan Petr
12. Kratochvílová Lenka
13. Krawczyková Pavla
14. Krejčí Petr
15. Krůlová Monika
16. Kubla Martin
17. Kupczyn Jiří
18. Laskovská Kateřina
19. Míčková Andrae
20. Mládenková Pavlína
21. Pelikánová Dana
22. Ryšková Ivana
23. Sielecká Jaroslava
24. Slámová Taťána
25. Sobala Martin
26. Stemonová Dagmar
27. Šmuková Marcela
28. Šumšalová Zuzana
29. Valuštík Jan

IV.D - třídní učitel: Tomáš David

1. Čepová Michaela
2. Dombrovská Zdeňka
3. Galuščáková Soňa
4. Kaduchová Soňa
5. Kaletová Kateřina
6. Kantorová Markéta
7. Kohutková Šárka
8. Królová Jolana
9. Królová Xenie
10. Kubjáková Veronika
11. Kucharczyková Monika
12. Lukániová Radana
13. Mutinová Petra
14. Obluková Monika
15. Orlíková Kamila
16. Pilchová Šárka
17. Reslerová Lenka
18. Salamonová Lenka
19. Sosnová Markéta
20. Svobodová Hana
21. Šírová Šárka
22. Štefancová Monika
23. Tataruchová Lenka
24. Tjokordová Kamila
25. Twardziková Lucie
26. Ucháčová Adriana
27. Urbančíková Monika

1992

IV.A - třídní učitel: Iveta Cholevová

1. Augustinský Petr
2. Czyž Roman
3. Čtveráčková Lucie
4. Dlabajová Lucie
5. Hejdová Lenka
6. Honkýšová Martina
7. Juhosová Hana
8. Kollarczyk Tomáš
9. Košutová Silvie
10. Ličková Renáta
11. Papánková Žaneta
12. Polášková Helena
13. Raiskub Milan
14. Sameková Kateřina
15. Sedlecký Ondřej
16. Spurný Richard
17. Svoboda Jakub
18. Šňupárek Vojtěch
19. Šostok Dalibor
20. Tarkota Tomáš
21. Tedová Lenka
22. Tomášková Věra
23. Topičová Radka
24. Trampotová Lenka
25. Ucháč Daniel

IV.B - třídní učitel: Ludmila Hrbáčová

1. Bláhová Barbora
2. Divoková Ilona
3. Doskočil Tomáš
4. Fresserová Vladimíra
5. Grobelný Martin
6. Hrabicová Jana
7. Charbuská Jana
8. Chlebový Robert
9. Ivasjuková Nikola
10. Jiříčková Gabriela
11. Kopřiva Marek
12. Kováč Jiří
13. Kovář Luděk
14. Lukaštík Petr
15. Majetná Monika
16. Mamula Daniel
17. Merta Patrik
18. Michálek Miroslav
19. Nováková Eva
20. Pekárek Martin
21. Pilová Gabriela
22. Pukovcová Silvie
23. Rybová Jana
24. Ryšková Ida
25. Schmidtová Karla
26. Schoffrová Renáta
27. Slavíková Jana
28. Strachotta Ivo
29. Šišková Gabriela
30. Trojáková Kateřina
31. Vašíčková Lenka
32. Žwak Jaroslav

IV.C - třídní učitel: Hana Šrámková

1. Bajnarová Radka
2. Bárta Radim
3. Beránek Petr
4. Divoký Martin
5. Dvorník Tomáš
6. Duda Viktor
7. Ferfecki Lukáš
8. Glembková Karla
9. Goláň Tomáš
10. Grobelná Petra
11. Hanuliak Radomír
12. Hanusková Martina
13. Hořínová Klára
14. Chrobáková Martina
15. Janík Jan
16. Janošec Petr
17. Janoušková Hana
18. Kovalská Gabriela
19. Kovalský Jiří
20. Kullová Petra
21. Kubica Zbyněk
22. Maindová Simona
23. Malíková Petra
24. Masný Radim
25. Návratová Karla
26. Neuwirtová Lenka
27. Nowaková Karin
28. Pěronková Alena
29. Plutová Andrea
30. Sikorová Martina
31. Smetanová Gabriela
32. Šimoňák Daniel
33. Škutová Štěpánka
34. Šmuková Marie
35. Valový Dalibor

IV.D - třídní učitel: Eliška Hýžová

1. Babišová Petra
2. Belková Andrea
3. Boháčová Hana
4. Broškovičová Šárka
5. Břinková Lenka
6. Dymanusová Eva
7. Faldynová Jana
8. Gdovinová Jana
9. Goralčíková Kamila
10. Hradilová Hana
11. Kosmalová Jana
12. Kudelová Sylvie
13. Kulhánková Jiřina
14. Langová Patricie
15. Lipovská Andrea
16. Macurová Ivona
17. Mačková Monika
18. Macháčková Jana
19. Mandoková Taťána
20. Mládenková Šárka
21. Molatová Barbora
22. Molatová Radka
23. Mžyková Veronika
24. Opicová Pavlína
25. Poláková Dita
26. Proroková Monika
27. Rolčíková Markéta
28. Schubertová Kateřina
29. Šádková Magda
30. Škopková Andrea
31. Ulrichová Eva
32. Vavrovičová Silvie
33. Velgosová Monika
34. Zimuláková Denisa

IV.E - třídní učitel: Martin Malčík

1. Cigán Pavel
2. Drózdzová Silvie
3. Hantke Lukáš
4. Holinková Simona
5. Jaloviec Tomáš
6. Janeczko Jiří
7. Janczová Lenka
8. Kaminský Samuel
9. Králík Martin
10. Kučerová Martina
11. Matějková Krista
12. Miškaříková Andrea
13. Moravcová Monika
14. Moravec Radim
15. Nanek Martin
16. Nevoralová Kamila
17. Nováková Marcela
18. Pawlasová Denisa
19. Rosová Michaela
20. Řepka Ivo
21. Sladká Ivana
22. Sochor Hynek
23. Šuleková Eva
24. Trembacz Marek
25. Ulrichová Blanka
26. Urbánková Tamara
27. Vykydal David
28. Zemková Karin

1991

IV.A - třídní učitel: Věra Mužná

1. Babiš Patrik
2. Balušková Denisa
3. Bijoková Simona
4. Bogdová Lenka
5. Bolková Karla
6. Borys Adrián
7. Bukověcký Kamil
8. Buryová Jana
9. Drobek Luděk
10. Družbacká Dana
11. Ďurďová Zuzana
12. Fismol Pavel
13. Galuščáková Eva
14. Grygarová Renata
15. Hasalíková Jitka
16. Hudečková Iva
17. Kohoutová Dagmar
18. Koňáková Ivana
19. Kováčová Leona
20. Kozubová Martina
21. Kušnierová Dagmar
22. Makovec Pavel
23. Martínková Daniela
24. Modlitbová Karin
25. Musiolová Jitka
26. Pachová Šárka
27. Placková Andrea
28. Polová Martina
29. Sikora Jan
30. Stýskalová Markéta
31. Světlíková Iveta
32. Šmuk robert
33. Šnapka Petr
34. Tomašovská Edita

IV.B - třídní učitel: Marie Vilišová

1. Bílková Gabriela
2. Daňková Andrea
3. Debalová Marcela
4. Fischová Kateřina
5. Gavlas Vít
6. Graulová Andrea
7. Jarolímová Helena
8. Kačorová Simona
9. Kubačáková Elen
10. Laláková Petra
11. Langerová Martina
12. Mitopulosová Katrin
13. Mitháková Helena
14. Můdrá Lucie
15. Orszuliková Naděžda
16. Polochová Alena
17. Pindurová Alena
18. Podstatová Lenka
19. Rolčík Jakub
20. Schemer Martin
21. Slívová Nikola
22. Sobalík Tomáš
23. Svačinová Lucie
24. Svárovská Ivana
25. Szilvásiová Lenka
26. Šindlerová Sabina
27. Šnapková Lucie
28. Témová Kateřina
29. Trčková Jana
30. Tylečková Denisa
31. Varmužová Daniela
32. Veličková Dagmar
33. Vykoukalová Radka
34. Zajícová Michaela
35. Zetochová Jana
36. Žurmanová Leona
37. Nováková Marcela

IV.C - třídní učitel: Igor Šepták

1. Adamčíková Pavla
2. Arabaszová Petra
3. Belaniková Martina
4. Dostal Tomáš
5. Dudešková Jana
6. Gajdošík Michal
7. Geroltová Martina
8. Glombíček Petr
9. Helebrantová Monika
10. Hlawiczková Renáta
11. Hořín Richard
12. Javorek Petr
13. Kazíková Kateřina
14. Kratochvíl Ondřej
15. Krejcha Radovan
16. Krysková Jitka
17. Kusnierzová Iva
18. Lipka Lubomír
19. Majdiaková Kamila
20. Mařádek Jiří
21. Matzkeová Pavlína
22. Nevoralová Leona
23. Ondrušová Petra
24. Ostruszková Daniela
25. Pačková Petra
26. Pašková Radka
27. Pavlíčková Kateřina
28. Pěčková Ilona
29. Pokluda David
30. Prodzová Renáta
31. Raszková Zuzana
32. Štoudek Roman
33. Trach Jiří
34. Zelenka Robert

IV.D - třídní učitel: Božena Kasanová

1. Borská Martina
2. Černá Iveta
3. Dudová Eva
4. Gajdová Marcela
5. Gelnarová Monika
6. Gurnioková Halina
7. Chorá Martina
8. Jančová Magdalena
9. Justová Liana
10. Krůčková Vladimíra
11. Kubejková Kateřina
12. Kudrnová Pavlína
13. Kyjonková Jana
14. Lacková Dagmar
15. Macová Jelka
16. Matoušková Soňa
17. Mazurková Lenka
18. Mládenková Radka
19. Motlochová Svatava
20. Návratová Věra
21. Obadalová Hana
22. Papiorková Kateřina
23. Pietraszová Lenka
24. Procházková Vladimíra
25. Potyková Marcela
26. Prachařová Olga
27. Průchová Hana
28. Restlová Helena
29. Rzodková Jana
30. Svěntíková Karla
31. Strýčková Martina
32. Svobodová Lenka
33. Ševčíková Eva
34. Tomicová Dagmar
35. Turňová Kateřina
36. Vontrobová Karin
37. Widenková Andrea

1990

IV.A - třídní učitel: Ivo Broskevič

1. Balušek Tomáš
2. Bebar Daniel
3. Břenková Michaela
4. Drobil Pavel
5. Frnková Ludmila
6. Fukala Petr
7. Garbová Jana
8. Gavlasová Lenka
9. Juřica Martin
10. Kačenová Hana
11. Kajzar Petr
12. Kasan Pavel
13. Kiška Jan
14. Košková Michaela
15. Křístek Michal
16. Kupková Hana
17. Mazurková Halina
18. Otawová Renáta
19. Papáková Karin
20. Pieran Marek
21. Pokorná Simona
22. Ptošek Pavel
23. Seberová Ivana
24. Součková Šárka
25. Staněk Tomáš
26. Teisterová Karla
27. Ventruba Michal
28. Wolfová Kateřina
29. Zarembová Doris
30. Zelenka Daniel
31. Zlotý Martin

IV.B - třídní učitel: Irena Durdová

1. Adamová Andrea
2. Balcárek Vojtěch
3. Basista Jan
4. Bartoš Michal
5. Duda Martin
6. Ďurišová Božena
7. Gelnar Milan
8. Guziur Michal
9. Holá Taťána
10. Janoszowská Renáta
11. Juchelka Jan
12. Kalužová Pavla
13. Klajmonová Magdalena
14. Kracíková Denisa
15. Lašutová Iveta
16. Lindenthalová Žaneta
17. MItopulosová Evdoxie
18. Nadažyová Bohdana
19. Němeček Svatopluk
20. Obluková Jana
21. Pazdera Marek
22. Popek Roman
23. Prošek Jaroslav
24. Rangotis David
25. Sopúchová Renáta
26. Stará Hana
27. Štěrbová Jana
28. Vronka Tomáš
29. Wolek Luděk

IV.C - třídní učitel: Milada Rolčíková

1. Cingelová Bohumila
2. Czepiecová Jolana
3. Dzieržengová Marie
4. Ďurišová Jana
5. Gajdošíková Jana
6. Gabauerová Kateřina
7. Gernerová Marta
8. Hanusková Miriam
9. Hasajová Olga
10. Horecká Lenka
11. Jahnelová Iva
12. Jaworková Ladislava
13. Kutoluvá Denisa
14. Kufová Kamila
15. Macurová Iveta
16. Prokopová Radka
17. Rabinská Andrea
18. Richterová Kateřina
19. Roubalíková Šárka
20. Salamonová Lenka
21. Stašková Pavla
22. Štěpánová Dagmar
23. Tašková Lucie
24. Urbánková Lucie
25. Vykydalová Jana
26. Wajdová Vladimíra
27. Zuskáčová-Bokrová Ivana
28. Ždanovová Pavla

1989

IV.A - třídní učitel: Věra Palková

1. Bártek René
2. Bjalková Martina
3. Cápková Dana
4. Bohumínský Aleš
5. Čempelová Monika
6. Dostalová Kateřina
7. Horecká Šárka
8. Janásová Silvie
9. Kachlíková Ivana
10. Kavková Martina
11. Klocková Renáta
12. Korejz Lumír
13. Kršková Vlasta
14. Marečková Dita
15. Miksová Lenka
16. Pacher Daniel
17. Pančíková Zuzana
18. Parchanský Karel
19. Rojková Monika
20. Rychtarová Šárka
21. Skřinařová Martina
22. Slanina David
23. Trávničková Karin
24. Třísková Věra
25. Tvardíková Monika
26. Urbánková Hana
27. Vícha Martin
28. Vrátná Marcela
29. Vykydalová Karin
30. Zarembová Monika
31. Zeman Martin
32. Bularz Radim
33. Krenžolek Ivo

IV.B - třídní učitel: Alena Štěrbová

1. Bajerová Radmila
2. Bugdolová Radka
3. Bugdolová Xenie
4. Drlíková Lucie
5. Fabiánová Kamila
6. Flídrová Marcela
7. Glombiková Beata
8. Glosová Jolana
9. Heiserová Blanka
10. Henzlová Blanka
11. Hlozáková Andriana
12. Hrajnohová Ingrid
13. Leváková Silvie
14. Lukšová Lucie
15. Mikulčíková Lenka
16. Orság Luboš
17. Parvová Irena
18. Peč Oldřich
19. Pěčonková Jaroslava
20. Poczatková Soňa
21. Savarová Lenka
22. Sobalíková Doris
23. Sobancová Stanislava
24. Třaskošová Dana
25. Vítečková Radmila
26. Vojnarová Dita
27. Waloszková Monika

IV.C - třídní učitel: Eliška Halšková

1. Bjalková Martina
2. Bulandová Simona
3. Bzonková Gabriela
4. Fajmonová Pavla
5. Foltová Petra
6. Herciková Jana
7. Hrazdirová Zuzana
8. Janotová Monika
9. Košařová Hana
10. Křišťáková Leona
11. Kudlová Karolína
12. Latioková Jana
13. Littnerová Renáta
14. Lorencová Andrea
15. Mantuanelli Andrea
16. Martiaková Marta
17. Menšíková Monika
18. Orságová Jarmila
19. Papežová Marcela
20. Paprancová Marcela
21. Pinkavová Simona
22. Plutová Hana
23. Sikorová Dana
24. Sikorová Magda
25. Sittková Hana
26. Sobalová Lydie
27. Soukupová Pavla
28. Teslíková Marcela
29. Ticháková Dana
30. Ulmanová Ester
31. Vitásková Martina
32. Zdunková Petra

IV.D - třídní učitel: Madgaléna Staňková

1. Červeň Aleš
2. Boczek Roman
3. Dostál René
4. Fialová Ludmila
5. Galuščák Kamil
6. Gryc Libor
7. Hlisnikovská Pavla
8. Kocurková Radmila
9. Krejčí Taťana
10. Kriglová Iveta
11. Krpec Roman
12. Lisová Žaneta
13. Morský Martin
14. Murašová Lenka
15. Palička Tomáš
16. Peterková Renata
17. Plaček Roman
18. Potoček Patrik
19. Potyš Milan
20. Skála Mojmír
21. Svitková Gabriela
22. Svoboda Jan
23. Šelongová Šárka
24. Veselá Martina
25. Vojtecká Pavla
26. Waloszek Ladislav
27. Widenková Lenka
28. Zahradníková Iva
29. Mišák Kamil
30. Staňková Gabriela

1988

IV.A - třídní učitel: Jarmila Kunzová

1. Andělová Kamila
2. Bayer David
3. Bittnerová Barbora
4. Brožová Radka
5. Dluhá Eva
6. Dluhošová Hana
7. Ferfecká Brigita
8. Gelnarová Miriam
9. Glosová Monika
10. Hanselová Jana
11. Holý Petr
12. Jurák Jan
13. Kadlčíková Monika
14. Kovář Petr
15. Lesová Lenka
16. Míčková Dagmar
17. Midrlová Karin
18. Pavlík Libor
19. Pehalová Dagmar
20. Pieklo Marek
21. Rajnošek Martin
22. Reichel Tomáš
23. Staňková Irena
24. Škarková Martina
25. Šuška František
26. Vondrák Daniel
27. Zeman David
28. Zipserová Dana

IV.B - třídní učitel: Naděžda Teclová

1. Beránek David
2. Bezděková Simona
3. Bugdolová Lada
4. Duda Dalibor
5. Frňková Daria
6. Grygarčíková Helena
7. Halšková Hana
8. Kaňková Martina
9. Klímová Daniela
10. Klus Ivo
11. Křižková Miroslava
12. Lidmila Robert
13. Lukaščíková Radmila
14. Macho Tomáš
15. Mieszczaková Iva
16. Michalská Karin
17. Nowak Michal
18. Provazová Pavlína
19. Sebera Radim
20. Stopa Pavel
21. Šimčíková Pavlína
22. Tachir Kamil
23. Tvrdý Pavel
24. Vítek Tomáš
25. Vránová Iveta
26. Wanieczek Radim
27. Wieczorková Hana

IV.C - třídní učitel: Helena Zmeškalová

1. Brulík Petr
2. Dostálová Šárka
3. Drobková Renáta
4. Gembalová Iveta
5. Holeš Libor
6. Hynková Lenka
7. Kaňová Marcela
8. Klocková Šárka
9. Kozlová Šárka
10. Kudla Vladimír
11. Máchová Žaneta
12. Možná Lenka
13. Ovšák Jan
14. Průcha Vladimír
15. Rosík Miroslav
16. Slaninová Martina
17. Spurný Hynek
18. Šabacký Zdeněk
19. Šipulová Pavlína
20. Tošenovský Petr
21. Vrubel Martin
22. Winklerová Sylva
23. Žáková Marcela

IV.D - třídní učitel: Věra Tomaštíková

1. Baránková Jitka
2. Barátová Petra
3. Brilinská Ivana
4. Břesková Jana
5. Čížková Pavlína
6. Hönigerová Ivona
7. Kedziorová Blanka
8. Knybelová Eva
9. Koberová Ingrid
10. Látalová Olga
11. Metznerová Radka
12. Němčíková Monika
13. Obozová Lada
14. Popková Renáta
15. Poppeová Irena
16. Rusková Ilona
17. Rutarová Dagmar
18. Sládečková Šárka
19. Sovová Radka
20. Šenkeříková Ivana
21. Urbanková Taťána
22. Vítková Lenka
23. Volná Ivana
24. Voznicová Šárka

1987

IV.A - třídní učitel: Jiří Wojnar

1. Babišová Darina
2. Boršošová Eva
3. Čahajová Marie
4. Gryc Petr
5. Hanusek Milan
6. Jírovec Tomáš
7. Klímová Pavlína
8. Lubojacki Jan
9. Mikesz Pavel
10. Mikšová Liběna
11. Novotná Elen
12. Osinová Jiřina
13. Páleníková Barbora
14. Pavčo Petr
15. Potyšová Jiřina
16. Rosová Petra
17. Salingerová Martina
18. Stanišová Barbara
19. Tomaštík Petr
20. Tomíček Luboš
21. Vach Marcel
22. Vavrinčíková Jana
23. Vávrová Ludmila
24. Veselá Kateřina
25. Vincek Jindřich
26. Vobecká Alice
27. Zielinská Blanka
28. Zimermanová Zuzana
29. Kučera Zbyněk

IV.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

1. Atanasopulu Nina
2. Babiarčíková Pavlína
3. Biernatová Jeanetta
4. Čáp Petr
5. Čilíková Ivana
6. Dvořák Radim
7. Foltinková Šárka
8. Fukala Dalibor
9. Gambová Diana
10. Havelková Pavla
11. Hrušková Lýdie
12. Kapusta Pavel
13. Kněžíková Miroslava
14. Konvičková Martina
15. Kwašný Tomáš
16. Lietavský Tomáš
17. Marcalík Květoslav
18. Maroščík René
19. Měchová Romana
20. Mrázková Radmila
21. Nerostková Martina
22. Obluk Radim
23. Paciorek René
24. Rožnovská Iveta
25. Sitková Anna
26. Tomisová Pavla
27. Truchlá Marcela
28. Valuštíková Andrea
29. Vavříček Petr
30. Videnka Lukáš

IV.C - třídní učitel: Marie Vilišová

1. Barabášová Eva
2. Drápelová Ivana
3. Dziežová Lenka
4. Gorecká Renáta
5. Holzerová Eva
6. Ištoková Ivana
7. Janičkovičová Eva
8. Kaločová Šárka
9. Kilnarová Kamila
10. Kropková Renáta
11. Lippaiová Hana
12. Minarovičová Dana
13. Morcinková Danuše
14. Radová Šárka
15. Slavíková Jana
16. Staňková Pavla
17. Ševčíková Pavlína
18. Tichá Radana
19. Tomšová Marcela
20. Vargová Soňa
21. Zajoncová Jana
22. Zegzulková Iveta
23. Žáková Ivana

IV.D - třídní učitel: Věra Mužná

1. Báňová Gabriela
2. Bonczková Pavlína
3. Bosáková Kamila
4. Česlarová Lenka
5. Dudová Renáta
6. Gavlasová Milena
7. Gřešková Monika
8. Gvuzďová Petra
9. Hajduková Šárka
10. Hollá Jana
11. Hudáková Eva
12. Kalistová Pavla
13. Kičmerová Jana
14. Králová Jana
15. Kvaková Pavla
16. Levinská Jana
17. Makovcová Ladislava
18. Marková Eva
19. Mieszczaková Hana
20. Pardylová Táňa
21. Pavlorková Alena
22. Pětníková Šárka
23. Polhošová Marie
24. Řezaninová Michaela
25. Slimáčková Pavlína
26. Sucháčková Jana
27. Šeligová Pavla
28. Šmuková Eva
29. Vápenková Kamila
30. Wolfová Renata
31. Začinská Radka

1986

IV.A - třídní učitel: Ivo Broskevič

1. Blokš Ivo
2. Děrglová Petra
3. Dziadziová Jana
4. Hlaváč René
5. Kaňa Radomír
6. Katráková Pavlína
7. Klus Jan
8. Kohutek Aleš
9. Kopáček Tomáš
10. Korcsmarosová Dana
11. Kostelník Miroslav
12. Kusnierzová Eva
13. Kývala Mojmír
14. Lacigová Romana
15. Lajčíková Petra
16. Lörincová Darina
17. Machát Petr
18. Marcalíková Monika
19. Matějková Ondřejka
20. Mecová Eva
21. Meierová Renata
22. Návrata Ivan
23. Noga Martin
24. Oslizloková Anna
25. Pešat Martin
26. Popeňažníková Iveta
27. Poštulka Milan
28. Prašivková Marcela
29. Prudelová Jolana
30. Richterová Lenka
31. Rusek Petr
32. Sabolíková Petra
33. Sitek Martin
34. Svoboda Oldřich
35. Šímová Petra
36. Šustrová Karin
37. Volná Hana
38. Vozňák Jiří
39. Záškolný Jan

IV.B - třídní učitel: Irena Durdová

1. Antonín Dalibor
2. Bernatík Kamil
3. Bělehradková Lada
4. Birgusová Iva
5. Blaschková Šárka
6. Bočková Zdeňka
7. Böhm Jaromír
8. Čempěl Pavel
9. Ferencová Monika
10. Hanková Šárka
11. Chamrád Petr
12. Chocholatý André
13. Jedlička David
14. Jurčíková Hana
15. Juřicová Marcela
16. Klusová Iveta
17. Kološ Martin
18. Korba Lubomír
19. Krejčí Tomáš
20. Laliková Taťana
21. Lokajová Eva
22. Luptáková Věra
23. Odstrčilová Martina
24. Planičková Ivana
25. Richterová Blanka
26. Rybický Roman
27. Skála Přemysl
28. Skokan Tomáš
29. Stoszek Tomáš
30. Střelecký Roman
31. Szcepanski Jiří
32. Taszek Jiří
33. Ulmanová Miroslava
34. Zápotocká Jarmila
35. Ziembinský Otto
36. Žadníková Jana

IV.C - třídní učitel: Eduard Štembírek

1. Adamčík Ivo
2. Bartoňová Jana
3. Dostál Rostislav
4. Duda Martin
5. Gebauerová Hana
6. Gibasová Marcela
7. Glajc Zdeněk
8. Holaschke Roman
9. Kazická Iveta
10. Kempný David
11. Klementová Marcela
12. Koláčková Ivana
13. Kolařík Tomáš
14. Kunetek Rostislav
15. Kyjovská Hana
16. Lebková Šárka
17. Lukániová Lenka
18. Mácha Libor
19. Máchová Martina
20. Matušíková Jiřina
21. Mrázková Karin
22. Ožanová Hedvika
23. Pawlowska Lenka
24. Prdová Anežka
25. Rievaj Radek
26. Sopková Jana
27. Staniek Svatopluk
28. Šafránková Jaroslava
29. Šimková Eva
30. Štabla Petr
31. Ullmannová Martina
32. Weber Jiří
33. Weber Libor

IV.D - třídní učitel: Milada Rolčíková

1. Bogdová Ivana
2. Bolcarovičová Marcela
3. Buršíková Zuzana
4. Czempielová Jana
5. Čurajová Lenka
6. Durczoková Kateřina
7. Flašková Monika
8. Florková Dana
9. Frelichová Šárka
10. Gabzdylová Lenka
11. Gajdošová Blanka
12. Hanzlová Marta
13. Hrajnohová Dagmar
14. Janušová Hana
15. Jasková Iveta
16. Juchelková Blanka
17. Kabátová Lenka
18. Kopková Eva
19. Klamertová Iveta
20. Krzystková Pavla
21. Kublová Marcela
22. Lenzová Zdenka
23. Lippaiová Pavlína
24. Lokajová Šárka
25. Parasková Darina
26. Pawelková Šárka
27. Pochtiolová Věra
28. Příleská Darja
29. Stozsková Alena
30. Šurányiová Kateřina
31. Tomečková Zdeňka
32. Wažíková Brigita
33. Welnová Martina

1985

IV.A - třídní učitel: Alena Štěrbová

1. Bardasová Kateřina
2. Běrdoňová Alice
3. Carbolová Karla
4. Čechová Romana
5. Gismanová Pavla
6. Habrajská Violetta
7. Harvotová Soňa
8. Charvátová Karina
9. Janošíková Hana
10. Klusová Marcela
11. Kopecká Lenka
12. Kováliková Tamara
13. Krejčová Iveta
14. Leczová Martina
15. Lenczyková Monika
16. Máchová Jana
17. Marková Naděžda
18. Milčáková Pavlína
19. Mrázková Pavla
20. Müllnerová Soňa
21. Němcová Ivana
22. Niemiecová Pavlína
23. Ochwatová Iveta
24. Pardubická Pavla
25. Pastrňáková Taťána
26. Pavlíková Renata
27. Proksová Eva
28. Přibylová Marcela
29. Pyšnová Zdenka
30. Radiňáková Jana
31. Sedláčková Miroslava
32. Staniczková Světlana
33. Ševčíková Sylva
34. Šoltýsová Kateřina
35. Vaculíková Ivana
36. Vrožinová Jiřina
37. Zahrajová Alena

IV.B - třídní učitel: Jaroslav Kasan

1. Babisz Jaroslav
2. Buchtová Anna
3. Czerwionková Romana
4. Dobešová Šárka
5. Gajdová Jana
6. Gebauer Pavel
7. Hubertová Jana
8. Chrobočíková Martina
9. Javorek Pavel
10. Kleczková Darja
11. Klimešová Svatava
12. Kočíř Vladimír
13. Krykorková Soňa
14. Lička Radomír
15. Maczurková Jana
16. Machalová Jana
17. Melimonková Dáša
18. Midrla Ivo
19. Neuwirth Libor
20. Nožka Miroslav
21. Paloncová Radmila
22. Pekárková Šárka
23. Pyš Miroslav
24. Sebera Ivo
25. Struhaříková Kamila
26. Styborová Taťána
27. Szkuta Petr
28. Sznapková Eva
29. Tešnarová Monika
30. Ulmanová Zdeňka
31. Vyskočil Jarmil
32. Wolek Tomáš
33. Zaremba Roman
34. Zmudová Eva
35. Krauss Marek
36. Petráková Iveta

IV.C - třídní učitel: Věra Palková

1. Antoszyk Libor
2. Balaďová Jana
3. Bracháček Tomáš
4. Brezdenová Kamila
5. Fedorowiczová Marcela
6. Fiala Jan
7. Gregorová Pavlína
8. Juchelka Radim
9. Karpaty Daniel
10. Kaspřák Rostislav
11. Kincl Aleš
12. Klepková Kateřina
13. Kolebačová Iveta
14. Kostková Bohuslava
15. Kuboschová Hana
16. Kubová Monika
17. Kucza Jan
18. Lébartová Zuzana
19. Liszok Jiří
20. Mazur Tomáš
21. Moravec Milan
22. Návratová Iva
23. Nikl Jan
24. Novotná Jaroslava
25. Panašová Šárka
26. Poláková Josefína
27. Řezníček Milan
28. Seberová Monika
29. Schönwaldová Daniela
30. Sivý Martin
31. Skupniková Jana
32. Sporyschová Monika
33. Škroníčková Lada
34. Šokala Jiří
35. Vaďurová Kateřina
36. Vavrovič Roman
37. Vavříček Libor
38. Walova Zuzana
39. Wilczková Zdeňka

IV.D - třídní učitel: Magdaléna Staňková

1. Adamus Roman
2. Bujnoch Pavel
3. Děrglová Hana
4. Glacová Ivana
5. Grzybovski Marek
6. Heiser Václav
7. Hloch Martin
8. Hrbáčová Ivana
9. Janáček Robert
10. Jorníček Petr
11. Kolková Ivana
12. Kolman Jiří
13. Konkolská Eva
14. Krajčová Pavlína
15. Kreczmerová Simona
16. Kubaczková Zdeňka
17. Kubišová Silvie
18. Kundrata Pavel
19. Lexa Tomáš
20. Macháň Martin
21. Mana Rudolf
22. Mazalová Světlana
23. Meier Dalibor
24. Miksová Pavlína
25. Mitrenga Milan
26. Pavlíčková Ivana
27. Petreková Renata
28. Ptošková Lenka
29. Rozvadovský Tomáš
30. Strakoš Pavel
31. Střílka Karel
32. Šimunová Karin
33. Škodová Iveta
34. Tanistra Pavel
35. Tchorzová Renata
36. Ustmulová Elene
37. Vráblíková Jiřina
38. Wrabelová Zlata
39. Zemek Vladimír

1984

IV.A - třídní učitel: Jarmila Kunzová

1. Adamcová Petra
2. Birgusová Irena
3. Bokůvka Radim
4. Bonczková Šárka
5. Bortlíková Iveta
6. Cedivoda Tomáš
7. Damek Pavel
8. Dočekalová Liběna
9. Farlíková Marie
10. Feber Jiří
11. Glombik Roman
12. Granečný Jaromír
13. Grondolská Antonie
14. Halška Ondřej
15. Hlavinková Marcela
16. Janíková Šárka
17. Jurák Pavel
18. Jurášek Jiří
19. Kicová Dagmar
20. Křiva Lumír
21. Kulová Pavla
22. Mareš Marcel
23. Matuszczyk Zbyšek
24. Neděla Richard
25. Nikel Jiří
26. Petrášová Ivana
27. Pukowiecová Jana
28. Pustowka Lumír
29 Suchánek Dalibor
30. Svobodová Pavlína
31. Widenka Petr
32. Zárubová Jana

IV.B - třídní učitel: Eliška Halšková

1. Čechová Marta
2. Flašková Marcela
3. Foltýnek Jan
4. Galusek Radovan
5. Kačmařík Michal
6. Kuželová Simona
7. Lorková Pavlína
8. Marcalíková Jana
9. Mikeszová Naděžda
10. Mrákavová Patricie
11. Mužná Jana
12. Krysková Pavlína
13. Němcová Šárka
14. Němečková Martina
15. Nytrová Jana
16. Obadalová Jana
17. Otavová Jitka
18. Pavol Aleš
19. Plinta Tomáš
20. Poczatek Leszek
21. Poláková Ivona
22. Pospěchová Veronika
23. Přibyla Marek
24. Pudich Radim
25. Recman Roman
26. Roeder Jiří
27. Sedlák Jiří
28. Spína Robert
29. Staňa Ivo
30. Staněk Dalibor
31. Stašek Martin
32. Studený Karel
33. Šrámek Tomáš
34. Volný Libor
35. Wojcík Jiří
36. Zmuda Adam
37. Zvonařová Marie
38. Náhlíková Jana

IV.C - třídní učitel: Naděžda Teclová

1. Farkašová Ivana
2. Grimová Kateřina
3. Hofmanová Jelena
4. Hrušková Marie
5. Hubincová Lenka
6. Kobáková Iveta
7. Kudlová Konstancie
8. Kursová Ivana
9. Matějčková Bronislava
10. Papežová Naděžda
11. Pastuchová Pavlína
12. Peikertová Radmila
13. Podlesná Beáta
14. Popovičová Ivana
15. Provazníková Václava
16. Průchová Ilona
17. Quasnitzová Petra
18. Rajnošková Šárka
19. Repecká Jolana
20. Salingerova Iveta
21. Sedláková Ivana
22. Šmidtová Kristina
23. Skowranková Lenka
24. Slezáková Milena
25. Staniczková Tamara
26. Stoszková Ivana
27. Strakošová Martina
28. Svobodová Eva
29. Svobodová Jana
30. Szkatulová Věra
31. Šmuková Tamara
32. Tomášová Jana
33. Trynková Irma
34. Vysluchová Věra
35. Winklerová Karin
36. Wolfová Šárka
37. Zubíková Eliška

IV.D - třídní učitel: Hana Šrámková

1. Adamčík Petr
2. Červenka Roman
3. Ganišinová Eva
4. Grygarová Hana
5. Hassl Miroslav
6. Hrochová Radka
7. Kaminský Daniel
8. Klusák Pavel
9. Janda Luboš
10. Kaděra Václav
11. Kováliková Lenka
12. Kaziorková-Havlásková Iveta
13. Kulasová Světlana
14. Langerová Myriam
15. Lejsal Tomáš
16. Lindertová Hana
17. Macek Tomáš
18. Maslaňáková Věra
19. Michálková Leona
20. Ostravská Dana
21. Pejša Libor
22. Piskorz Rostislav
23. Placzková Marie
24. Prachařová Milada
25. Prachovská Lenka
26. Pyrchalová Iveta
27. Slanina Petr
28. Slaniek Josef
29. Rajchlová Marie
30. Savko Milan
31. Švihálková Věra
32. Terč Richard
33. Tvrdý Arnošt
34. Twrdý Miroslav
35. Važanský Vladimír
36. Vyškovská Ivana

IV.E - třídní učitel: Božena Kasanová

1. Baštářová Alena
2. Blažková-Lužová Dagmar
3. Byrtusová Lenka
4. Ciosová Anna
5. Dihlová Jana
6. Gálfiová Nataša
7. Gerlochová Ivana
8. Gvoždová Ivanka
9. Hirešová Pavla
10. Juroszková Milada
11. Kobzová Dáša
12. Kopová Iveta
13. Kramná Taťána
14. Lainková Jaroslava
15. Langrová Ivana
16. Lukšová Pavlína
17. Macková-Bazsová Renata
18. Měchová Petra
19. Moravcová Naděžda
20. Mrtvá Dana
21. Nejerálová Šárka
22. Ohrádková Dáša
23. Palochová Renata
24. Plačková-Pieranová Věra
25. Pospíšilová Pavla
26. Sedláková Darja
27. Tačová-Segarová Pavla
28. Tanistrová Ivana
29. Tomalová Jitka
30. Vašicová Renata
31. Vařeková Jaroslava
32. Vlachopulu Zora
33. Vojnarová-Kursová Dagmar
34. Wontorová Jana

1983

IV.A - třídní učitel: Ivo Broskevič

1. Bannert Petr
2. Bočková Kamila
3. Bortlíková Ingrid
4. Bruzlová Hana
5. Čermáková Andrea
6. Čopíková Jana
7. Dérová Růžena
8. Durčáková Romana
9. Fajkisová Iva
10. Farlíková Barbora
11. Fukalová Radka
12. Gregor Martin
13. Habina Martin
14. Habramová Jana
15. Havlásek Libor
16. Hlavinka Pavel
17. Honzíková Soňa
18. Hudec Tomáš
19. Chruščová Květoslava
20. Jančová Pavla
21. Janda Roman
22. Janík Ivo
23. Janíková Marcela
24. Jochim Jan
25. Jurková Dana
26. Kárníková Nicola
27. Klosková Eva
28. Kolačanský Petr
29. Koscielníková Monika
30. Kottová Dana
31. Kozurková Eva
32. Krejzl Vít
33. Kývala Ctidar
34. Lapčík Luděk
35. Pastucha Tomáš
36. Šamajová Marcela
37. Wenzliková Šárka

IV.B - třídní učitel: Magdaléna Staňková

1. Bracháček Ivan
2. Lukačovičová Iva
3. Pavlíček Tomáš
4. Pavol Josef
5. Pietraszová Karin
6. Podgrabinská Ivana
7. Prachařová Lenka
8. Prchalová Ivana
9. Rakusová Marcela
10. Raszková Hana
11. Rybářová Pavlína
12. Salamonová Pavlína
13. Sikora Karel
14. Siřinek Aleš
15. Sitek Libor
16. Skálová Taťána
17. Sladká Milena
18. Sojková Drahomíra
19. Stach Petr
20. Stařická Kateřina
21. Sudek Jaromír
22. Šeligová-Křevká Jiřina
23. Škopová Jana
24. Šotková Dagmar
25. Štverka Dalibor
26. Takla Háni
27. Tesaříková Petra
28. Tománková Jitka
29. Tomáš Jiří
30. Ulman Martin
31. Ulmanová Zdenka
32. Urbánková Eva
33. Urbanský Marek
34. Varkoček Jiří
35. Verner Radek
36. Vodicová Šárka
37. Wolfová Jana

IV.C - třídní učitel: Jaroslav Balajka

1. Adamíková Lada
2. Šnörchová-Bajdová Alena
3. Bernát Vladimír
4. Brandesová Martina
5. Brezdenová Pavlína
6. Budlík Ladislav
7. Bukovická Eva
8. Causidu Marta
9. Eismanová Blanka
10. Čimbora Ivan
11. Damcová Jana
12. Dluhý Aleš
13. Fellerová Pavlína
14. Filová Miroslava
15. Fischerová Marie
16. Fluksová Ivana
17. Foltinek Pavel
18. Fousek Petr
19. Gavron Jan
20. Grocholová Dagmar
21. Gurecká Naděžda
22. Henkel Pavel
23. Hoffmann Lumír
24. Holuša Dušan
25. Hönigerová Taťána
26. Hrachovinová Alena
27. Hrynusivová Alena
28. Hřebačková Jana
29. Juřica Pavel
30. Kafúnek Petr
31. Klupa Jiří
32. Kolarz Jaroslav
33. Kolasa Aleš
34. Křivánek Miloslav

IV.B - třídní učitel: Vladimír Bittner

1. Bielková Olga
2. Hynková Šárka
3. Jurčíková Marcela
4. Kalmová Světlana
5. Karkošková Jarmila
6. Kaszperová Marika
7. Klanicová Hanka
8. Klímová Danuše
9. Konvičková Alena
10. Krmelová Pavla
11. Adamcová-Królová Alena
12. Kroupová Sylva
13. Kučová Ivana
14. Miková Anna
15. Mikušovská Jarmila
16. Mošnerová Yvona
17. Šarovská Ivana
18. Voznicová-Kropjoková Renata
19. Mráz Karel
20. Pinkas Zdeněk
21. Richter Jiří
22. Rucký Dalibor
23. Rumpel Petr
24. Student Ivo
25. Szostek Miloslav
26. Šamaj Štěpán
27. Šišinka Roman
28. Šívara Roman
29. Šoustek Tomáš
30. Urner Zdeněk
31. Vícha Petr
32. Vicherek Radim
33. Vlasatý Richard
34. Wawrzos Petr
35. Wolf Tomáš

IV.E - třídní učitel: Věra Mužná

1. Brtáňová Dagmar
2. Danková Pavlína
3. Koláčková Taťána
4. Kožušníková Marcela
5. Kratochvílová Miluše
6. Kristenová Jana
7. Novosadová Irena
8. Novotná Pavlína
9. Ogrocká Jana
10. Pavlová Monika
11. Petrošová Iva
12. Pluchová Jana
13. Proroková Hana
14. Rakusová Danuše
15. Sapíková Alexandra
16. Schwarzová Kateřina
17. Skřišovská Marie
18. Sládková Irena
19. Slavíková Dobromila
20. Solichová Eva
21. Spratková Blanka
22. Stoklasová Eva
23. Sulejová Jarmila
24. Szeligová Pavla
25. Škutová Monika
26. Šnirchová Jana
27. Šťastná Silvie
28. Vacušková Ivana
29. Vašinová Dagmar
30. Vlachovská Lucie
31. Kokotková Jana
32. Walaschková Barbora
33. Wondrová Šárka
34. Wontrobová Sylva
35. Zeisbergerová Helena
36. Žiaková Darina

1982

IV.A - třídní učitel: Jan Nikl

1. Balcárková Kateřina
2. Balušková Zdeňka
3. Bašniar Lubomír
4. Benedikovičová Yvetta
5. Brandes Valter
6. Bražinová Renáta
7. Brožková Taťána
8. Czepiecová Kamila
9. Čaputa Jiří
10. Dvouletá Lenka
11. Fišer Jiří
12. Freitag Martin
13. Gaj Pavel
14. Grobelná Pavla
15. Hajný Jaroslav
16. Hermann Petr
17. Herynková Pavla
18. Hradilová Dagmar
19. Jelenová Eva
20. Jurčíková Dana
21. Kačmařová Ivana
22. Kalischová Yvona
23. Kallayová Marcela
24. Kiková Jana
25. Klocková Jana
26. Kocur Rostislav
27. Komínek Vladimír
28. Košařová Hana
29. Kott Ivo
30. Krejčí Martin
31. Kubacká Petra
32. Kubatko Luboš
33. Kusněř Jan
34. Lisztwan Radomír
35. Lysoňová Hana
36. Makúchová Viera
37. Míčková Magda
38. Rejmanová Hana

IV.B - třídní učitel: Věra Palková

1. Lukša Aleš
2. Madejová Pavlína
3. Malec Petr
4. Molnáriová Eva
5. Mrákavová Eustasie
6. Myslivcová Lenka
7. Navrátíková Petra
8. Navrátil Tomáš
9. Němec Ivo
10. Paluvová Jitka
11. Parastatidu Taťána
12. Pekárková Radomíra
13. Placzková Renata
14. Pospíšilová Jana
15. Prokopová Marie
16. Richterová Anna
17. Sedlák Jaroslav
18. Sikora Roman
19. Slaninová Martina
20. Stašková Eva
21. Stoklasová Andrea
22. Stolarczyková Daniela
23. Stoszková Věra
24. Suchorová Jiřina
25. Šatera Zdeněk
26. Ševčíková Karla
27. Šmejkal Pavel
28. Špitalová Dáša
29. Valuštík Radim
30. Věčorková Dagmar
31. Vilišová Jana
32. Vita Ivo
33. Volný Jiří
34. Wolf Lumír
35. Wronková Jana
36. Záškolný Jiří

IV.C - třídní učitel: Eligie Hlavsová

1. Dvořák Miroslav
2. Glatzová Alena
3. Herynek Lumír
4. Holystová Martina
5. Josieková Ivana
6. Kadora Ivan
7. Kallus Jiří
8. Kempný Erich
9. Kieler Petr
10. Kočí Ivo
11. Kotasová Jana
12. Krobot Antonín
13. Kryštofková Jana
14. Matyáš Martin
15. Molnárová Margit
16. Petráš Libor
17. Piechovičová Šárka
18. Pospěchová Hana
19. Ryčňák Martin
20. Řehořová Jana
21. Schenková Alena
22. Sládeček Tomáš
23. Stohelová Kateřina
24. Svrčinová Květuše
25. Šotek Jaromír
26. Švidrnoch Jiří
27. Urbánek Pavel
28. Vincková Jana
29. Volek Rostislav

IV.D - třídní učitel: Milada Rolčíková

1. Astrová Jindra
2. Bielasová Radomíra
3. Biematová Marcela
4. Bražinová Monika
5. Ciencialová Zora
6. Dominiková Soňa
7. Ďurková Radoslava
8. Eckertová Pavla
9. Fismolová Naděžda
10. Holušová Růžena
11. Ježová Šárka
12. Kuderová Anna
13. Lišková Ivana
14. Lomázová Dana
15. Mečeva Jiřina
16. Michalcová Hana
17. Otavová Marcela
18. Pasrbková Miluše
19. Seberová Lenka
20. Slupecká Zdenka
21. Sobalová Šárka
22. Staníková Jana
23. Šaršaňová Jarmila
24. Šimunová Jana
25. Štembírková Jindřiška
26. Valentová Naděžda
27. Volná Eva
28. Žílová Ivana

1981

IV.A - třídní učitel: Marie Vilišová

1. Bahenský Igor
2. Bažanová Jiřina
3. Bebenková Jolana
4. Čempelová Iva
5. Drobíková Miroslava
6. Gabzdyl Karel
7. Galoč Pavel
8. Gaňová Jarmila
9. Gebauerová Pavla
10. Glatzová Irena
11. Groszová Jana
12. Halata Kamil
13. Hanusek Vladislav
14. Hanzel Jiří
15. Hynčica Jan
16. Javůrková Hana
17. Jelínková Olga
18. Jeská Jarmila
19. Kvaková Marcela
20. Litner Roman
21. Malá Dalila
22. Mžyková Jana
23. Ondra Peter
24. Patáková Zuzana
25. Pavelková Rita
26. Pešat Pavel
27. Poledníková Ilona
28. Roederová Marta
29. Rokosz Petr
30. Rychlík Marcel
31. Suchánek Pavel
32. Szkanderová Janina
33. Šmolka Martin
34. Vaculová Renata
35. Vašutová Pavla
36. Vavříčková Jarmila
37. Vlková Dana
38. Vrátník Tomáš
39. Zdvomka Boris

IV.B - třídní učitel: Drahomíra Bajnarová

1. Barchanská Dagmar
2. Febrová Karin
3. Grycmanová Iva
4. Havlík Vladimír
5. Hodslavská Jana
6. Humlová Vlasta
7. Huplíková Hana
8. Hurychová Daniela
9. Chobotová Antonie
10. Chruščová Jana
11. Jarošová Anna
12. Josieková Světlana
13. Konečná Danuše
14. Kopel Zdeněk
15. Kotasová Jana
16. Krůlová Lenka
17. Kubiena Jaroslav
18. Lacioková Jana
19. Lopatová Ivana
20. Mertha Radomír
21. Pacher Tomáš
22. Palovská Jitka
23. Pavelková Lenka
24. Prokopová Zdeňka
25. Rafajová Eva
26. Rymař Jiří
27. Sosna Josef
28. Šeliga Zdeněk
29. Šiřinová Jolana
30. Tománková Naděžda
31. Vykydal Petr
32. Vykydal Vladimír
33. Wisurová Yvetta
34. Zajoncová Šárka
35. Zuzaníková Dagmar

1980

IV.A - třídní učitel: Eliška Halšková

1. Bartošová Dagmar
2. Bašniar Miloslav
3. Bielan Petr
4. Bocek Zdeněk
5. Botlík Josef
6. Buday Milan
7. Buchtová Marie
8. Dostalíková Jana
9. Durčáková Radana
10. Dvořák Zbyněk
11. Franková Jarmila
12. Kříž Michal
13. Křížková Yvetta
14. Lindovská Jarmila
15. Lhotáková Miroslava
16. Macura Lumír
17. Maloňová Irena
18. Matoláková Eva
19. Mojžíšková Alena
20. Misioř Jiří
21. Olexa Jozef
22. Pastucha Emil
23. Pekárková Barbora
24. Petrušková Svatava
25. Sitárová Emílie
26. Sittková Jitka
27. Suchánek Rostislav
28. Škrabalová Rostislava
29. Tomášová Karla
30. Tomis Milan
31. Twardek Ivo
32. Vacová Ludmila
33. Vargová Růžena
34. Vojtová Světlana
35. Voznicová Dana
36. Vžentková Barbara
37. Wilczková Helena

IV.B - třídní učitel: Jarmila Kunzová

1. Blatoň Vlastimil
2. Brezovská Dagmar
3. Čemeková Jitka
4. Dohnalová Jiřina
5. Dubina Alexandr
6. Fáberová Danuta
7. Friebová Zdeňka
8. Janulková Darja
9. Hudcová Božena
10. Joanidis Jiří
11. Joanidu Alexandr
12. Klapuchová Zuzana
13. Klímová Marcela
14. Kocmanová Jana
15. Kolková Jaroslava
16. Magerová Vladimíra
17. Martykán Zbyněk
18. Mokrošová Milada
19. Nedělová Růžena
20. Novák Ivo
21. Nykielová Iva
22. Otáhalová Vlasta
23. Petráková Dagmar
24. Plaček Petr
25. Provazníková Pavla
26. Rakus Petr
27. Richter Karel
28. Skříček Jiří
29. Skupníková Eva
30. Svobodová Ivana
31. Vemerová Dana
32. Zawieruchová Pavla
33. Vorlíček Josef

IV.C - třídní učitel: Jana Raszková

1. Bonczková Pavla
2. Březná Magda
3. Bylok Ivo
4. Čempel Milan
5. Danielová Dagmar
6. Fodor Tomáš
7. Fousek Radim
8. Gebauerová Soňa
9. Grimová Alena
10. Holý Radomír
11. Jakubczyková Iva
12. Kianičková Eva
13. Knot Jiří
14. Koválik Jan
15. Kužušík Petr
16. Králová Taťana
17. Kuder René
18. Lisztwanová Magda
19. Okřinová Dana
20. Pajtašová Pavla
21. Pavčo Jaromír
22. Pavlík František
23. Pavlorková Lenka
24. Petreková Marcela
25. Placzek Daniel
26. Schönwälder Igor
27. Skopová Dana
28. Sobek Ivo
29. Stašová Zdeňka
30. Stworová Karla
31. Ševčíková Marta
32. Štverková Šárka
33. Teuchner Petr
34. Trynková Eva
35. Vaculová Dagmar
36. Valečková Eva
37. Vyškovská Táňa
38. Zajícová Miroslava
39. Zelenka Jiří
40. Kusová Dagmar

1979

IV.A - třídní učitel: Magdaléna Staňková

1. Bartečková Marcela
2. Děrgelová Irena
3. Dupalová Vladimíra
4. Helisová Alena
5. Hodurová Zdeňka
6. Hrbáčová Zdenka
7. Janíková Ingrid
8. Jastrzembská Helena
9. Josieková Taťana
10. Jurčíková Dagmar
11. Kalíková Miroslava
12. Kolczaková Nataša
13. Koválčiková Agnes
14. Kuczová Pavla
15. Kudlová Jana
16. Ligocká Radomíra
17. Machová Jiřina
18. Majkusová Jana
19. Marzollová Lydie
20. Paciorková Darina
21. Pálmaiová Eva
22. Pokorná-Vávrová Alena
23. Lukášová-Repecká Lenka
24. Sabelová Dagmar
25. Sekerková Hana
26. Skříšovská Dáša
27. Sosnová Emílie
28. Stušová Anna
29. Šmídová Stanislava
30. Tesařová Miluše
31. Tvrdá Ludmila
32. Vašutová Helena
33. Wilkusová Magdalena

IV.B - třídní učitel: Věra Mužná

1. Bárta Luděk
2. Blahovcová Markéta
3. Bogumský Bořivoj
4. Bonczek Alexander
5. Botlík Luboš
6. Cachelová Jana
7. Czerch Vladimír
8. Gilová Pavlína
9. Hegr Milan
10. Hodslavská Zdeňka
11. Holainová Alena
12. Ježíšková Marie
13. Kačerová Anna
14. Kozurek Petr
15. Králová Jana
16. Kubica Alan
17. Kufa Miroslav
18. Kuřil Petr
19. Kvíčala Aleš
20. Kyják Milan
21. Motlochová Milena
22. Mrkvová Gerda
23. Němcová Libuše
24. Ottová Ivana
25. Pavla Rajmund
26. Ploticová Jana
27. Poláková Miroslava
28. Polášková Libuše
29. Pospěchová Jiřina
30. Šedivá Eva
31. Ševčík Jan
32. Šnapka Jiří
33. Šotkovský Roman
34. Trynková Olga
35. Vyoral Lubomír

1978

IV.A - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Demelová Šárka
2. Folwarczná Hana
3. Grobelný Petr
4. Hanzlová Irena
5. Kaličiaková Zoja
6. Koláčková Květoslava
7. Kotulová Alena
8. Králová Miroslava
9. Langová Alena
10. Lastomirská Miroslava
11. Niestrová Bohuslava
12. Pekárková Alena
13. Pešat Jan
14. Piechowiczová Eva
15. Rumlová Emílie
16. Seberová Pavla
17. Sládečková Alice
18. Syrotová Jaromila

IV.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

1. Blahoudek Ivan
2. Bohdálek Jiří
3. Dluhošová Jana
4. Francúzová Marta
5. Gardavský Petr
6. Groszová Barbora
7. Hanusek Rudolf
8. Homa Radomír
9. Chruščová Dagmar
10. Kajan Lubomír
11. Kotasová Alena
12. Królová Ivona
13. Lažek Jaroslav
14. Mazáčová Jana
15. Ondrová Stanislava
16. Opatřil Rudolf
17. Paloncy Robert
18. Rak František
19. Sejková Pavla
20. Semerová Hedvika
21. Spratek Antonín
22. Varga Miroslav
23. Volfová Iris
24. Wojnar Jan
25. Zberovský Miroslav
26. Žáček Jiří
27. Želinský Petr

1977

IV.A - třídní učitel: Eligie Hlavsová

1. Baierová Taťána
2. Brhelová Hana
3. Dudová Eva
4. Gálfiová Erika
5. Holečková Jaroslava
6. Kačerová Světluše
7. Kalivodová Eva
8. Kiková Marketa
9. Klinková Marcela
10. Krakowková Maria
11. Kubejková Dagmar
12. Kulfierzová Zdeňka
13. Lukaštíková Marie
14. Moravcová Oldřiška
15. Mrázová Alena
16. Orszuliková Dagmar
17. Pařenicová Libuše
18. Plisková-Honcnejmanová Jarmila
19. Sivková Bohuslava
20. Směšná Alena
21. Stáňová Šárka
22. Starostková Kamila
23. Szczyrbová Marcela
24. Tasiako Anastasie
25. Tvardková Alena
26. Vetrová Dagmar
27. Žídková Irena
28. Žondorová Anna

IV.B - třídní učitel: Jan Nikl

1. Curzydlo Karel
2. Džubej Bohumír
3. Glatz Zdeněk
4. Heczková Marcela
5. Híreš Miroslav
6. Chlup Ivo
7. Jungbauerová Jana
8. Kazická Dagmar
9. Konvička Miroslav
10. Konvičná Miluše
11. Kotas Libor
12. Kuchyňa Jaroslav
13. Palló Ludevít
14. Pavelková Vlasta
15. Pospiech Dalibor
16. Rakowski Jaroslav
17. Rodovská Dana
18. Semer Petr
19. Skupník Milan
20. Sosna Václav
21. Staňa Pavel
22. Stibůrek Jiří
23. Stoklasa Josef
24. Stoszek Karel
25. Student Jaroslav
26. Suder Erik
27. Téma Petr
28. Wrožynová Jarmila

1976

IV.B - třídní učitel: Bohumila Vlčková

1. Bajnarová Dana
2. Buchtová Milada
3. Dadíková Margita
4. Duda Pavel
5. Dymanusová Milada
6. Fabianová Jana
7. Filípková Šárka
8. Gibová Naděžda
9. Grabka Petr
10. Kacikaropulu Steriani
11. Kellnerová Marta
12. Kohut Jan
13. Kopková Zdeňka
14. Koziel Libor
15. Kratochvílová Ingrid
16. Krischková Dagmar
17. Kubienová Dagmar
18. Kypastová Darina
19. Laspidu Eleni
20. Lukaštíková Miluše
21. Machaczková Božena
22. Ohanková Jarmila
23. Otipková Jiřina
24. Petrušková Jarmila
25. Petříková Alena
26. Pščolková Dagmar
27. Smékalová Alena
28. Solicková Zdeňka
29. Szymurová Svatava
30. Štuchalová Adriana
31. Tomášová Dagmar
32. Zemanová Miroslava

IV.B - třídní učitel: Jana Raszková

1. Audyová Šárka
2. Bednarčíková Libuše
3. Bodnaruk Jaroslav
4. Bury Jaroslav
5. Czepiecová Irena
6. Czujová Alena
7. Czujová Kristýna
8. Fehérová Dana
9. Friedlová Marcela
10. Golombek Jiří
11. Gřibková-Dudová Květoslava
12. Habina Ladislav
13. Honyszová Dana
14. Huwer Rudolf
15. Ichnovská Šárka
16. Jelínek Vítězslav
17. Koudelková Eva
18. Kozel Karel
19. Kriechbaumová Marie
20. Lalík Karel
21. Ligocki Břetislav
22. Marcolová Pavla
23. Mikulková Evženie
24. Nováček Miroslav
25. Obidová Jana
26. Pekárková Dana
27. Piechowiczová Marcela
28. Sikora Miloslav
29. Sitko Vladimír
30. Zufalá Milena

1975

IV.A - třídní učitel: Věra Mužná

1. Byrtusová-Lokajová Pavla
2. Galvas Aleš
3. Gembarová Barbora
4. Hanusková Marie
5. Hermanová Jana
6. Hrnčířová Ladislava
7. Jarková Táňa
8. Josieková Šárka
9. Jurčík Jan
10. Kantorová Eva
11. Lukšová Antonie
12. Lišková-Martinková Iva
13. Misiořová Věra
14. Mrázková Ludmila
15. Návratová Irena
16. Pluskalová Darina
17. Pončová Miroslava
18. Samková Miroslava
19. Seidlová Alexandra
20. Strnadel Milan
21. Škatulová Ludmila
22. Šupíková Šárka

IV.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

1. Bartečková Květuše
2. Bončková Květa
3. Flačarová Jana
4. Gonsiorová Alena
5. Janota Zdeněk
6. Karvalová Růžena
7. Kika Jiří
8. Krul Česlav
9. Kubínek Ivo
10. Kuboszková Naděžda
11. Kuchař Zděněk
12. Lastomírsky Jan
13. Mociazková Marcela
14. Matušková Květuše
15. Mazurová Hana
16. Měklík Jaromír
17. Molata Pavel
18. Moravec Pavel
19. Niklová Svatava
20. Pekárek Zdirad
21. Pěchovič Břetislav
22. Ptášková Eva
23. Ryšán Aleš
24. Sikorová Věra
25. Szczotka Petr
26. Šedivý Miroslav
27. Wolf Petr
28. Zembolová Dagmar

1974

IV.A - třídní učitel: Alena Matoušová

1. Baslík Vladimír
2. Bayer Martin
3. Kubík Jiří
4. Slíva Libor
5. Ulman Jaroslav
6. Brožová Šárka
7. Břusková Eva
8. Dýčková Pavla
9. Fialová Pavla
10. Folterová Jarmila
11. Hlavsová Eva
12. Honcová Zdeňka
13. Kohoutová Radmila
14. Kučová Dagmar
15. Kusá Jarmila
16. Lejsalová Miroslava
17. Masariková Lenka
18. Mikulská Blanka
19. Mikulská Helena
20. Pawová Jana
21. Rakusová Libuše
22. Salamonová Jitka
23. Ulbrichová Dagmar
24. Urbanczyková Jana
25. Wilkonská Jarmila
26. Zavadová Darie

IV.B - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Bartoš Petr
2. Dřenzla Miroslav
3. Giecek Jiří
4. Gunia Petr
5. Holaň Jiří
6. Nesrsta Jiří
7. Ptašek Petr
8. Starostka Ivo
9. Šebesta Vladimír
10. Ševčík Martin
11. Vavříček Vladimír
12. Cieslarová Ilona
13. Harwotová Jana
14. Chmielová Jana
15. Konupková Šárka
16. Kubicová Vlasta
17. Lesová Jaroslava
18. Patáková Pavla
19. Popiolková Anna
20. Rýparová Zdenka
21. Šablaturová Marcela
22. Štvrtňová Alena
23. Žabotinská Alexandra

1973

IV.A - třídní učitel: Eligie Hlavsová

1. Bardoňová Věra
2. Beleščáková Alena
3. Bubníková Alexandra
4. Demel Jiří
5. Dostálová Pavla
6. Gruštíková Vlasta
7. Holubová Eva
8. Chovancová-Kublová Marie
9. Janczarová Dagmar
10. Kolczaková Květuše
11. Koudelová Hana
12. Kupková Alena
13. Lamžová Milena
14. Látal Jaromír
15. Lesniaková Ilona
16. Mojžíšová Jana
17. Mušálek Petr
18. Nosková Dagmar
19. Rosiková Dagmar
20. Samková Magda
21. Sivková Jana
22. Slíva Jiří
23. Sosnová Helena
24. Tomisová Alena
25. Váňa Jiří
26. Vodička Jaroslav
27. Wodecká Eva
28. Zemanová Darie

IV.B - třídní učitel: Jan Nikl

1. Audy Josef
2. Augustinová Eva
3. Bortlík Milan
4. Bortlíková Jana
5. Csakvary Ladislav
6. Czempielová Kristina
7. Dvořák Karel
8. Flašar Pavel
9. Gospošová Eva
10. Habramová Jarmila
11. Hireš Ladislav
12. Horáková Alena
13. Juchelka Zdeněk
14. Kaliszová Jarmila
15. Křístková Eva
16. Křístková Miluše
17. Macura Milan
18. Macura Oldřich
19. Oršulík Miroslav
20. Rudková Marcela
21. Semer Pavel
22. Stwora Vladimír
23. Vajda Vlastimil
24. Witová Alena
25. Wnetrzák Jan
26. Zdařil Jan
27. Zwingrová Alice

1972

IV.A - třídní učitel: Bohumila Vlčková

1. Baran Richard
2. Barteček Ivo
3. Bartošová Miroslava
4. Cyprichová Jarmila
5. Černická Jana
6. Dušková Drahoslava
7. Glac Karel
8. Karvalová Jana
9. Kavková Květoslava
10. Kramná Vlasta
11. Krasňanová Bernardina
12. Křivanová Milena
13. Kudzielková Liduše
14. Kvasnica Karel
15. Lekešová Marcela
16. Mazáčová Pavla
17. Musiolová Jiřina
18. Müllerová Marie
19. Pijáčková Anna
20. Sikorová Jiřina
21. Solichová Jindřiška
22. Škapová Olga
23. Šostoková Jaroslava
24. Tomalíková Marie
25. Ulmanová Marie
26. Wodecki Pavel
27. Žurková Eva

1971

III.B - třídní učitel: Jaroslav Balajka

1. Blokša Radim
2. Budníková Miroslava
3. Cimala Karel
4. Drápela Antonín
5. Franková Jiřina
6. Huser Jiří
7. Chamradová Růžena
8. Ivánek Jiří
9. Kaletová Helena
10. Kika Jan
11. Knapík Zdeněk
12. Konvička Otmar
13. Koutník Ladislav
14. Król Václav
15. Kvíčala Josef
16. Látal Miloslav
17. Malý Miroslav
18. Martínek Lumír
19. Michalíková Dagmar
20. Mrázek Bohdan
21. Obluk Jiří
22. Palonci Vladimír
23. Pytlíček Vladimír
24. Šenkyřík Pavel
25. Šimura Jan
26. Tema Vladimír
27. Urbišová Jarmila
28. Vála Vladimír
29. Vavříčková Eva
30. Vodička Jiří
31. Vojnarovská Eva
32. Voral Josef
33. Zoubek Jiří
34. Klos Jaromír

1970

III.A - třídní učitel: Juliana Janeczková

1. Cintidu Androniki
2. Czemá Vlasta
3. Górnioková Dagmar
4. Gillová Dagmar
5. Grabková Marta
6. Chamrathová Renata
7. Kriváňová Marie
8. Kryštofková Anna
9. Lálíková Zlatuše
10. Matušková Kristina
11. Mrázová Věra
12. Papoušková Helena
13. Pořická Věra
14. Sroková Jarmila
15. Uhlová Eva
16. Vavříková Dagmar
17. Wojtowiczová Alena
18. Wenclová Jiřina
19. Wodecká Eva
20. Vrožynová Věra
21. Salamonová Šárka

III.B - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Arleth Přemysl
2. Bačová Alena
3. Bajgarová Eva
4. Beránek Ivo
5. Bibrlová Věra
6. Boček Miroslav
7. Burešová Tamara
8. Čížová Libuše
9. Gavlasová Jana
10. Chlebek Petr
11. Chřibková Elvíra
12. Janota Petr
13. Kadlubiec Zdeněk
14. Karas Petr
15. Kleknerová Libuše
16. Koch Jiří
17. Kömerová Jana
18. Křivý Petr
19. Mazurek Jiří
20. Mušálek Josef
21. Pokorná Jarmila
22. Rybová Radomíra
23. Sosnová Josefa
24. Štverák Petr
25. Vítová Jarmila
26. Zembolová Eva

1969

III.A - třídní učitel: Eligie Hlavsová

1. Adamcová Alice
2. Adamčíková Eva
3. Adamčíková Věra
4. Antončíková Svatava
5. Bartušková Dagmar
6. Baslíková Hana
7. Budníková Květuše
8. Červenková Jana
9. Granicová-Kněžíková Jaroslava
10. Harazimová Alice
11. Karetová Eva
12. Knýblová Jaroslava
13. Macáková Ludmila
14. Mališová-Klenková Alena
15. Muszynská Anna
16. Nardelli Dagmar
17. Olšanecká Jarmila
18. Pavlíková Marie
19. Říhová Anna
20. Sieglová Renata
21. Slíva Vít
22. Steigerová Dagmar
23. Světlík Zdeněk
24. Sztablová Marta
25. Sztwiertnia Vladimír
26. Šebestová Eva
27. Škutová Helena
28. Špilová Alena
29. Tomalíková Alena
30. Vlčková Marie

III.B - třídní učitel: Jan Nikl

1. Absolonová-Solichová Jitřenka
2. Bajnar Jan
3. Balon Karel
4. Děngl Petr
5. Durczoková Jana
6. Hudecová Eva
7. Jendryščík Rudolf
8. Káňová Jarmila
9. Káňová Miroslava
10. Klenk Bohumil
11. Krmášek Miroslav
12. Krutki Richard
13. Kubicová Ludmila
14. Legerský Radislav
15. Manová Eva
16. Mohyla Miroslav
17. Nikel Jaromír
18. Paličková Jarmila
19. Pamula Vladislav
20. Papoušková Jana
21. Pavlíková Dagmar
22. Pazdera Antonín
23. Pisarská Jana
24. Ptaček Jiří
25. Prášková Hana
26. Ryšánková Eva
27. Slíva Václav
28. Szemla Ferdinand
29. Šalbut Rudolf
30. Ševčíková Dagmar
31. Šipula Jaroslav
32. Tašek Bohumil
33. Šmuk Jan
34. Vrána Jaroslav
35. Zmijová Dagmar

1968

III.A - třídní učitel: Bohumila Vlčková

1. Adamčíková Alena
2. Adamčíková Soňa
3. Bartečková Helena
4. Gerlová Jaroslava
5. Gojtková Marcela
6. Chalupová-Šindelková Helena
7. Ježíšková Jaromíra
8. Kašová Anna
9. Koňaříková Ivanka
10. Krzaková-Maryšková Zita
11. Lipoldová-Baronová Jana
12. Lubojacká Jana
13. Littnerová Marcela
14. Lysová Lenka
15. Mikolajková Helena
16. Mocková Naděžda
17. Moravcová Jaruška
18. Paličková Jana
19. Pasmionková Alena
20. Richter Miroslav
21. Stecová Alena
22. Šeliga Rudolf
23. Štěrbová Dáša
24. Štveráková Anna
25. Trubecká Ivona
26. Voitleová Božena
27. Walica Miroslav

III.B - třídní učitel: Karel Cienciala

1. Agelová Jana
2. Burdek Ladislav
3. Děrgel Jiří
4. Godula Milan
5. Glac Jiří
6. Hok Antonín
7. Hron Petr
8. Hurníková Dáša
9. Chmelová Jarmila
10. Konarská Alena
11. Krejčí Vladimír
12. Kramná Dagmar
13. Macura Josef
14. Maňas Jiří
15. Močigembová Marie
16. Mrázek Břetislav
17. Müllerová Ludmila
18. Nešporek Vladimír
19. Novák Pavel
20. Plešek Dalibor
21. Podeszfová Anna
22. Přeliáš Luděk
23. Schmied Ladislav
24. Sittková-Nerostková Věra
25. Skrzyszowski Miroslav
26. Gříbková-Sochová Margita
27. Stankušová Eliška
28. Šlapáčková Milada
29. Šoustal Petr
30. Štverková Eva
31. Wodecki Libor

1967

III.A - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Babiš Jiří
2. Bednář Svatopluk
3. Plevová Danuše
4. Brudná Alena
5. Buchtová Emilie
6. Burová Jindřiška
7. Burová Marcela
8. Divišová Sylva
9. Gebauerová Hedvika
10. Glacová Milena
11. Grobelná-Kopáčková Marie
12. Chylková-Chlupová Marie
13. Jurečková Danuše
14. Jurenová Jarmila
15. Kadulová Vlasta
16. Levinská Marie
17. Lukšová Ludmila
18. Mikesková Zdeňka
19. Mžyková Jana
20. Nikolopulu Theodara
21. Pastucha Jindřich
22. Popenčuková Marie
23. Rusínová Anna
24. Římanková Hana
25. Schützová Ljuba
26. Strnadová Marie
27. Tomsa Jaroslav
28. Ulbrichová Šárka
29. Závadzká Hana
30. Bracháček Miroslav

III.B - třídní učitel: Juliana Janeczková

1. Bača Marian
2. Bardoňová Marie
3. Bezděková Zdeňka
4. Drlík Jaroslav
5. Hanusek Miroslav
6. Holý Rostislav
7. Hranická Květoslava
8. Hrbáč Vladimír
9. Jaroňová Věra
10. Jež Ivo
11. Kalvoda Alexandr
12. Katzorová Jaromíra
13. Klausová Václava
14. Kot Roman
15. Kotala Drahomír
16. Krejčí Sylva
17. Kubica Pavel
18. Kubištová Eva
19. Kunčická Jarmila
20. Kvasnica Arnošt
21. Mrovcová Květoslava
22. Papugová Jindřiška
23. Pavlas Ota
24. Ptašníková Ludmila
25. Říha Josef
26. Skupinová Jiřina
27. Škutová Anna
28. Teichmann Radomír
29. Vysluchová Liduše
30. Wisniowski Antonín

1966

III.A - třídní učitel: Jan Nikl

1. Augustinová Magda
2. Belková Milada
3. Černá-Praglová Hana
4. Drobík Dušan
5. Fluxová Vlasta
6. Gasiorová Milena
7. Chrobáková Marcela
8. Jambor Václav
9. Jaroňová Olga
10. Kamenčáková Eva
11. Kropjok Jaroslav
12. Martínek Bohumír
13. Matušek Aleš
14. Masná Anna
15. Mrózková Jana
16. Novotná Jitka
17. Svrčinová Miluše
18. Staňková Antonie
19. Šimašková Marie
20. Škutová Milena
21. Tesařová Milena
22. Tunis Leokratis
23. Vomáčková Kamila
24. Voralová Drahoslava
25. Zahradníková Anna
26. Zajícová Miroslava
27. Zítka Libor

III.B - třídní učitel: Josef Semer

1. Botorková Dagmar
2. Cyroň Karel
3. Dlugá Alena
4. Drobek Stanislav
5. Duda Petr
6. Javorský Milan
7. Josieková Jarmila
8. Kasperková Eliška
9. Kluz Josef
10. Lesová Libuše
11. Kokajová Lydie
12. Machura Jaroslav
13. Mrověc Bohumil
14. Myslivcová Olga
15. Pazderová Jarmila
16. Rabasová Alexandra
17. Skřečková Eleonora
18. Stodůlková Vlasta
19. Suchánek Vladimír
20. Svárovský Vladimír
21. Svoboda Jan
22. Škapa Jiří
23. Truchly Rudolf
24. Tymonová Jarmila

1965

8.P - třídní učitel: Miloš Freitag

1. Arlethová-Pavlitová Lydie
2. Bužková Ilona
3. Dvořáková Helena
4. Hanusková Věra
5. Heriánová Lucie
6. Chlebková Hana
7. Chlebková Jana
8. Jelenová Danuše
9. Juchelková Jaroslava
10. Kmětíková Jarmila
11. Kostková Anna
12. Kramná Tatjana
13. Lamová Šárka
14. Lipperová Květuše
15. Malurová Alena
16. Malurová Pavla
17. Masaryková Věra
18. Mazalová Alena
19. Navratová Anna
20. Pflegerová Leona
21. Plecháčková Zdeňka
22. Pochopienová Anna
23. Plucerová Alena
24. Szemlová Helena
25. Šostoková Věra
26. Uhrová Jarmila
27. Varkočková Růžena
28. Vilímová Magda
29. Waleczková Antonie
30. Waloszková Věra
31. Zielinská Marta
32. Zientová Gertruda

III.B - třídní učitel: Karel Cienciala

1. Arabasz Petr
2. Boczek Jaroslav
3. Brožkovič Lubomír
4. Drlík Jan
5. Ganitta Josef
6. Geislerová Květuše
7. Gogoloková-Konečná Kristina
8. Gospoš Jiří
9. Hrčková-Jarolímová Danuše
10. Chroboková Libuše
11. Jarolím Jan
12. Jendryščík Vladimír
13. Kaniová Jana
14. Krzak Roman
15. Mohylová Jarmila
16. Mrázková-Helisová Helena
17. Plachký Tomáš
18. Pohl Milan
19. Popiolková Jarmila
20. Sapík Břetislav
21. Snítilová Marie
22. Souček Miroslav
23. Světlík Jan
24. Šmídová Marie
25. Špatenková Jana
26. Těhanová-Niklová Jarmila
27. Volek Miroslav
28. Wildner Karel

1964

III.A - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Adamusová-Zdařilová Vendulka
2. Čelovská-Pekárková Zdislava
3. Fendrych Antonín
4. Giecková-Stanieková Jarmila
5. Gospošová-Stáňová Helena
6. Holeszová Magdalena
7. Hrbáčová-Matyášová Jitka
8. Ivaniuková-Lenczyková Anna
9. Kalvodová Jaroslava
10. Konvičná-Lenczyková Jana
11. Kopásková-Pauliková Marie
12. Křížková-Böer Věra
13. Marcolová-Seberová Eva
14. Mojžíšková-Roháčová Marie
15. Pelzová-Kamen Gizela
16. Polášková-Janošcová Alena
17. Rajská-Čermáková Eliška
18. Salamonová-Fojtíková Miloslava
19. Stancová-Bednářová Ilona
20. Zarembová Eva
21. Zdařil František
22. Žentková Helena

III.A - třídní učitel: Juliana Janeczková

1. Babišová-Minarčíková Jitka
2. Bětík Antonín
3. Cyřík Josef
4. Čempělová-Kaplanová Miroslava
5. Fibiger Milan
6. Grim Jaroslav
7. Hlisníkovský Jiří
8. Hrbáč Jaromír
9. Jančařík Miroslav
10. Javorek Václav
11. Jendrulek Milan
12. Ježíšek Zdeněk
13. Kolderová-Polášková Věra
14. Kubečka Jaromír
15. Maděryč Otakar
16. Matulová-Jíchová Anna
17. Pavlík Rudolf
18. Petrášová-Brezinová Jarmila
19. Sebera Petr
20. Slavíková Helena
21. Šalbutová-Raszková Jana
22. Šopák Stanislav
23. Uher Jiří
24. Woznicová-Grycová Jana

1963

III.A - třídní učitel: Zdeňka Ševečková

1. Bacíková-Lindovská Hana
2. Bayerová-Mynarczyková Stanislava
3. Bendová-Drápelová Jiřina
4. Blaníková-Müllerová Karla
5. Blokšová-Rozvadovská Šárka
6. Bogumská-Netočná Šárka
7. Braunová-Markovičová Jarmila
8. Czerná-Konopková Milada
9. Červenková-Kajzarová Miroslava
10. Fijolová-Dluhá Jana
11. Gelnarová-Šestáková Jiřina
12. Hanzlová-Holubová Šárka
13. Holešová-Kwuloková Eva
14. Hradilová-Holáková Alice
15. Koukalová Eva
16. Krejčíčková-Kolajtová Soňa
17. Kudzielka-Kudělka Milan
18. Lednický Richard
19. Lišková-Jaržemská Danuše
20. Lukaštíková Soňa
21. Mácha Ferdinand
22. Miadik Štefan
23. Pleva Jaroslav
24. Šebesta Pavel
25. Ševčíková-Drápová Vlasta
26. Urbišová-Parwová Dagmar

III.B - třídní učitel: Josef Semer

1. Bobek Stanislav
2. Böhmová Karla
3. Drápela Ivan
4. Durczok Jaroslav
5. Farníková Eva
6. Gardiančík Rudolf
7. Hanusek Miloslav
8. Hanusek Miloslav
9. Holý Aleš
10. Pazdera Lev
11. Marek Libor
12. Pieran Gustav
13. Plachká-Veselská Karla
14. Pukovcová-Quasnitzová Věra
15. Roháčová Naděžda
16. Rudek Stanislav
17. Schrom Antonín
18. Slívková Zdeňka
19. Sochová-Pekarská Dagmar
20. Staněk Evald
21. Strnad Jiří
22. Svěrkošová Jaroslava
23. Šarlejová Marcela
24. Ševčíková-Kobsová Zdeňka
25. Škuta Jan
26. Uherek Karel
27. Vajdová Věra
28. Vondráčková Zdeňka
29. Zemánek Miloslav
30. Zlotá Helena

1962

III.A - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Adamec Karel
2. Beigerová-Adamcová Jana
3. Bohdalová Jana
4. Dardová-Burkovičová Marta
5. Drozdová Šárka
6. Duda Alois
7. Dvořáková Marie
8. Foltynová Emilie
9. Frejková-Křibková Zdeňka
10. Groborzová Anna
11. Grossingerová-Levická Leopolda
12. Harazimová-Bláhová Bohuslava
13. Heiserová Bohumila
14. Himlerová-Kubová Edita
15. Holešová-Krejčová Lydia
16. Horák Jan
17. Huplík Václav
18. Chalupová-Balcárková Jiřicha
19. Chylek Evžen
20. Jadlovcová-Venhudová Danuše
21. Janczarová-Palochová Jarmila
22. Juchelka Jan
23. Kadlecová-Stejskalová Dáša
24. Kadlecová-Rydvanová Vlasta
25. Karasová Marcela
26. Kolibacz Vilém
27. Komínková-Pazderová Ilona
28. Kopec Bernard
29. Kovařík Petr
30. Königová-Vladyková Margit
31. Krůčková Anna
32. Kučová-Staříčná Věra
33. Kustrová Alena
34. Lacigová-Homá Anna
35. Mahdalová-Böhmová Emilie
36. Suský Edbert
37. Volf Vladimír
38. Vrožinová Otilie

III.B - třídní učitel: Karel Cienciala

1. Masná Alena
2. Mazalová Věra
3. Natonková-Halfarová Jana
4. Ondryášová-Krejčí Anna
5. Pálková-Geabauerová Jarmila
6. Paloch Jan
7. Paulík Josef
8. Pavlištíková Jana
9. Peterová Alena
10. Pospíšilová Miroslava
11. Rohatschová-Wiedemanová Jaroslava
12. Schromová-Urbánková Edith
13. Schützová Hedvika
14. Sikora Vlastimil
15. Sklářová-Dordová Ilse
16. Solich Radomír
17. Spratková Eva
18. Svěntík Karel
19. Sztablová Marie
20. Šafarčíková Zdeňka
21. Ševčík Jiří
22. Šindelářová-Třuslová Danuška
23. Těhanová Anna
24. Teplá-Szymaniková Helena
25. Tomášová Věra
26. Valíčková-Nitrová Jaroslava
27. Vašková Oldříška
28. Veselý Jaromír
29. Vondráčková-Dohnalíková Věra
30. Waltrová-Ksienciková Rita
31. Zaoralová-Henteková Anna
32. Žemlová-Kalembová Miroslava
33. Zawišlan Antonín
34. Žihlová-Velíčková Hana

1960

XI.A - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Adámková-Lukasíková Věra
2. Albrechtová-Čadová Anděla
3. Branka Jaroslav
4. Capíková-Zaoralová Anna
5. Čada František
6. Čeganová-Opršalová Drahomíra
7. Čechová Milena
8. Dlouhý Petr
9. Ellerová Irena
10. Farana Stanislav
11. Gašková-Tanistrová Milena
12. Glacová-Poczatková Danuše
13. Habrek Miroslav
14. Huplíková Jiřina
15. Jelen Miloš
16. Jelenová Olga
17. Kadeřábková-Mazurová Libuše
18. Klenková-Fajfrlíková Věra
19. Klichová-Nováková Anděla
20. Klimšová Věra
21. Kocourová-Vavříčková Anna
22. Kokot Jiří
23. Konieczná-Mrákavová Eustazie
24. Kotková Marie
25. Kouba Jaromír
26. Krulichová-Burdová Květoslava
27. Langer Eduard
28. Lis Petr
29. Mečár Anton

XI.B - třídní učitel: Jiří Šusta

1. Michálek Jindřich
2. Moladová Ludmila
3. Mrakvia Ladislav
4. Musialová-Dobrovolná Alena
5. Pajurková-Dopíráková Libuše
6. Petříková-Ondráčková Jana
7. Piegřímová Hana
8. Rabas Günter
9. Rafaj Pavel
10. Rusek Jiří
11. Rusek Rudolf
12. Rybář Erich
13. Římánková Miroslava
14. Snítilý Josef
15. Spumá-Tomsová Milena
16. Svrčinová-Malinovská Alena
17. Szimeczková-Mešínská Anna
18. Sztwiertnia Petr
19. Šapovalová-De Vega Alexandra
20. Ševčík Jindřich
21. Špílová-Kubalová Marie
22. Tomis Bedřich
23. Vroblová-Dvořáková Dáša
24. Vroblová-Skálová Drahoslava
25. Worková-Fiková Jana
26. Zámková-Kolářová Marie
27. Zdvomková-Markowská Alžběta
28. Zuzánek Alžběta
29. Žák Jiří

1959

XI.A - třídní učitel: Miroslav Procházka

1. Adamcová-Šotková Danuše
2. Bohumínská-Trtilová Astrid
3. Císařová-Honyšová Anna
4. Dluhá-Kottová Gabriela
5. Ferfecká-Štverková Dagmar
6. Hermanová-Trávníčková Helena
7. Charvát Jiří
8. Ichnovský Radomír
9. Janečková-Sošková Anna
10. Klimszová-Lapišová Ingeborg
11. Kolarz Petr
12. Kolovratová-Slováčková Karla
13. Kolibač Erich
14. Komínek Jiří
15. Kozák Jaroslav
16. Krůčková-Stanovská Gabriela
17. Kudlánková-Pakanová Dagmar
18. Lacina Bohumír
19. Machajová-Dubajová Eva
20. Málek Alois
21. Mžik Jiří
22. Pastucha Oldřich
23. Pindur Jiří
24. Plaček Petr
25. Popiolková-Božková Hedvika
26. Popková Gertruda
27. Pudichová-Cabová Inka
28. Rašková-Gajová Jana
29. Reichel Vladimír
30. Wieczorek Gustav
31. Bravantová-Adamčíková Dimitra
32. Böhmová Sylvie

XI.B - třídní učitel: Josef Semer

1. Bogacz Hynek
2. Březina Milan
3. Budniaková-Holešová Inge
4. Grim Bohumil
5. Hadlíková-Holčáková Hilda
6. Herok Vilém
7. Heřmanová-Sedláčková Věra
8. Krmášková-Lysoňová Marie
9. Kubatková-Michálková Květuše
10. Mickertsová-Skřišovská Markéta
11. Musialová-Váhalová Jiřina
12. Obluk Vilém
13. Palocová-Postupová Irena
14. Peč Oldřich
15. Pfleger Svetozár
16. Podešvová Eva
17. Rottrová Marie
18. Sporysch Petr
19. Spurný Karel
20. Stelerová-Kupčynová Lenka
21. Stranyánek Jiří
22. Svozil Bohumil
23. Špilová-Levá Pavla
24. Štefek Jaroslav
25. Štítová-Smyková Marie
26. Truchlý Tomáš
27. Vyvial Ludvík
28. Wantrobová-Bitmarová Elfrida
29. Wrožyna Karel
30. Zuk Rudolf
31. Zuzánková Jiřina

XI.C - třídní učitel: Vítězslav Rohan

1. Čapčuch Jan
2. Doležal Petr
3. Fritsch Rudolf
4. Hanusková-Janíková Jaromíra
5. Hanzlová-Bogaczová Alice
6. Kolder Dietmar
7. Krakowka Karel
8. Kučová Antonie
9. Lobpreisová Zdenka
10. Mrakvia Ladislav
11. Mučková-Vicherová Ludmila
12. Ondryášová Jarmila
13. Pospěchová-Vrabelová Libuše
14. Potocká-Oslejšková Hermína
15. Roháčová-Želazná Věra
16. Škrabalová-Obluková Věra
17. Škutová-Blejchařová Helena
18. Šmuk Ladislav
19. Šupík Bedřich
20. Zajoncová-Dodková Marta

1958

XI.A - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Antončíková Marie
2. Benda Miroslav
3. David Miroslav
4. Harazim Radomír
5. Hartmann Jan
6. Henerová-Ploticová Jana
7. Hilscher Zdeněk
8. Hučíková-Halamíčková Vlasta
9. Juchelková Věra
10. Kaplan Lumír
11. Kasperek Miroslav
12. Klabanová-Guniová Alena
13. Klichová-Mateašáková Markéta
14. Klusová-Glovová Jiřina
15. Novotná-Hahnová Jarmila
16. Ondryášová Marie
17. Pavelka Ladislav
18. Pekarská-Bogáčová Hana
19. Quasnitzová-Stehlíková Hana
20. Radimský Miroslav
21. Rybářová-Palovská Edita
22. Schönwälder Herbert
23. Snítilová Vlastimila
24. Stejskalová-Hrbáčová Alena
25. Stružka Vladimír
26. Šeliga Václav
27. Turoňová-Tomšů Eva
28. Ulmanová-Hanzlová Ema
29. Ulmanová-Solichová Gertruda
30. Vyněchalová Ludmila
31. Zlámal Lubomír

XI.B - třídní učitel: Tomáš Hofmann

1. Bayer Petr
2. Beránková-Kopová Soňa
3. Bracháčková-Kalischová Karin
4. Čičáková-Kýblová Jitka
5. Dostál Ivo
6. Dworská-Poppelová Helga
7. Havličková-Ilyková Zdeňka
8. Hrčka Petr
9. Kadlčík Antonín
10. Kamínská-Kotyzová Dagmar
11. Kokotek Václav
12. Kolomazník Karel
13. Kostka Jan
14. Kotková-Bednárská Helena
15. Krakóvková-Hüblerová Kristina
16. Kulová-Michnová Ivona
17. Luksza-Lukša Ladislav
18. Madej Jaroslav
19. Moczydlanová-Kudlová Edeltraud
20. Nováková-Pospíšilová Erika
21. Otrubová-Čechová Marie
22. Pešat Jan
23. Plačková-Václavíková Dagmar
24. Procházka Petr
25. Rojíčková-Losová Jana
26. Slížková-Česeneková Jana
27. Šabas Petr
28. Šihorová Zdeňka
29. Šindlerová-Procházková Eva
30. Ulmann Miroslav

1957

XI.A - třídní učitel: Zdeněk Sedláček

1. Bohuš Lubomír
2. Brzobohatá-Gajdová Věra
3. Březina Antonín
4. Capík Bedřich
5. Čech Vladimír
6. Činčalová-Čupitová Zdeňka
7. Darda Radimír
8. Dědic Jaroslav
9. Dvořáková Marie
10. Galusek Josef
11. Heraltová Eva
12. Hloušek Hynek
13. Chlebek Tomáš
14. Chvílová-Retková Naděžda
15. Javorský Jaroslav
16. Kantor Ivan
17. Klepek Bronislav
18. Klosová-Popovičová Hilda
19. Landaufová-Dobřická Zdeněka
20. Lobpreisová Jana
21. Malchárek Bohuslav
22. Matoušek Milan
23. Matula Jan
24. Noga Otakar
25. Pálka Lubomír
26. Pstrňáková-Pavloková Jana
27. Plachta Jaroslav
28. Procházková-Ulmanová Helena
29. Ptašníková-Stejskalová Věra
30. Retzmanová-Králová Eva
31. Seifert Manfred
32. Suchý Eduard
33. Tobolová-Hromcová Jana
34. Záhumenský Dušan
35. Zajitzová-Vítková Gertruda
36. Zmuda Jan

XI.B - třídní učitel: Tomáš Hofmann

1. Boczek Jiří
2. Bortlík Emanuel
3. Buglová-Purkyňová Ludmila
4. David Hynek
5. Dědic Milan
6. Děrgel Jiří
7. Diatková-Havlíková Miroslava
8. Drozdková Šárka
9. Hanková-Kališová Jarmila
10. Holý Zdeněk
11. Hřivnacká-Čechová Ema
12. Chmelař Alfréd
13. Chmelař Ivan
14. Jančar Jaroslav
15. Kaplanová-Havlíčková Věra
16. Karolčík Jan
17. Königová Waltruda
18. Kulová-Kociánová Dagmar
19. Kušová-Pasrbková Emilie
20. Ligocký Lubomír
21. Matuszková-Dittmanová Lydie
22. Mickerts Ervín
23. Nováková-Sitková Dagmar
24. Rambousková Jana
25. Riedlová Brigita
26. Střondalová-Smrčková Anna
27. Šíma Čestmír
28. Šiřinová-Poštulková Ludmila
29. Škutová-Mecová Anna
30. Štverka Antonín
31. Trzaskoš Arnošt
32. Tyrlík Rudolf
33. Vodecký Jiří
34. Wajda Josef
35. Zívala Rudolf

Večerní studium pracujících - třídní učitel: Miloš Freitag

1. Barteček Leo
2. Celner Jaroslav
3. Glac Evžen
4. Marcalík Bohuslav
5. Marošek Stanislav
6. Nytra Eduard
7. Potocká Liduše
8. Přistal Adolf
9. Tašek Bohumil
10. Zavadilová-Tichá Alena

1956

III.A - třídní učitel: Stanislav Skácel

1. Balušková-Andrýsková Zdeňka
2. Bonczek Rudolf
3. Bůžková-Balická Jiřina
4. Bystroňová-Chrobočková Květuše
5. Gajdočka Slavomír
6. Halama Jiří
7. Chludová-Pastuchová Jaroslava
8. Jančaříková-Knopová Věra
9. Ježková-Lapčíková Dagmar
10. Klement Jiří
11. Koděrlová Jarmila
12. Krutilová Bohumila
13. Kuběna Radomír
14. Kučera Jiří
15. Kulfirst Jiří
16. Luzarová-Uždirová Vladimíra
17. Maluchová Anna
18. Mamicová-Drobková Marie
19. Matulová-Dudová Věra
20. Mieszczaková-Trsková Eva
21. Menšíková-Reichová Ludmila
22. Mika Josef
23. Mrázek Jaromír
24. Mrázková-Brátová Jiřina
25. Pardubická-Labudková Věra
26. Pastucha Emil
27. Petrák Zdeněk
28. Pospěch Přemysl
29. Rakovská-Tauchnerová Růžena
30. Roškotová Helena
31. Rudný Jan
32. Solich Otto
33. Šebestová-Nynsová Danuše
34. Šostoková Olga
35. Trzaskošová –Heiserová Marie
36. Zdařil Karel
37. Žyrková-Fajkisová Eliška

III.B - třídní učitel: Miloslav Látal

1. Bajda Eduard
2. Duďáková-Plecitá Eva
3. Eliáš Jiří
4. Gaj Karel
5. Geroldová-Římanková Irena
6. Harmannová-Balašová Dagmar
7. Juřicová-Nováčková Anna
8. Klosek Josef
9. Kozová-Pešková Danuše
10. Kubala Jiří
11. Kubánek Emil
12. Kučová Anna
13. Kupczynová-Sedláková Dagmar
14. Laresová-Trnčíková Jarmila
15. Latochová-Cimbalníková Emilie
16. Mamica Jan
17. Novák Milan
18. Olšarová-Ručková Jarmila
19. Ptoszek Alfréd
20. Rusek Josef
21. Římánek Ladislav
22. Salomonová Zdeňka
23. Šebesta Jaromír
24. Šebesta Zdeněk
25. Škop Milan
26. Špárová Jana
27. Tokař Miroslav
28. Tomisová-Satoriová Olga
29. Tomáš Karel
30. Trsek Miroslav
31. Vachalová-Bednášová Miloslava
32. Valíček Jindřich
33. Vavrečka Lubomír
34. Vrožina Milan
35. Šabatová-Urbančíková Ludmila

1955

III. - třídní učitel: Tomáš Hofmann

1. Čajčíková-Rokovská Alena
2. Gajda František
3. Gerlach Lubomír
4. Hecl Miroslav
5. Kadlčíková-Škrobánková Marie
6. Kalisch Leo
7. Kaděrová-Vantuchová Drahomíra
8. Kopec Karel
9. Kubečková-Rohanová Irma
10. Kyjonka Radomír
11. Lacheta Miroslav
12. Lidmila Robert
13. Littnerová-Procházková Alena
14. Masná-Cmuntová Daruše
15. Morcinková-Vitásková Adolfína
16. Mrázková-Hledíková Růžena
17. Noga Jaromír
18. Novák Antonín
19. Pala Jaromír
20. Procházka Václav
21. Prokel Erich
22. Přeček Jiří
23. Ptáčník Jan
24. Skálová-Medunová Jaroslava
25. Stania Jindřich
26. Šíma Drahoslav
27. Škrobánek Karel
28. Thomas Jiří
29. Uhlíř Miroslav
30. Varadínek Jiří
31. Viktora Petr
32. Zajonc Miroslav

1954

III. - třídní učitel: Juliana Janeczková

1. Cyroň Zdeněk
2. Čermák Hugo
3. Dluhoš Jiří
4. Hlavica Otto
5. Holý Radislav
6. Hynková-Kholová Dagmar
7. Ježek Rostislav
8. Kakala-Kasala Miloslav
9. Lysoň Zdeněk
10. Malurová Veselá Dagmar
11. Marcol Bohumil
12. Mazal Jaroslav
13. Mieszczak Erich
14. Mohelnická-Jarošová Sylvie
15. Morcienk Antonín
16. Novosáková-Vrbová Zdeňka
17. Palovská Jiří
18. Pazdiorová-Farlíková Danuše
19. Piech Jaromír
20. Plasun Stanislav
21. Ručka Luděk
22. Skyba Petr
23. Stružková-Jančaříková Dagmar
24. Šabacký Jiří
25. Šímová-Tomášková Běla
26. Thomas Josef
27. Tomica Josef
28. Wolný Lubomír
29. Šimek Jindřich

1953

III. - třídní učitel: František Živný

1. Čablík František Svatopluk
2. Dostál Josef
3. Gavelczyk Ladislav
4. Greger Adolf
5. Havel Jiří
6. Ježíšek Miroslav
7. Káňová-Steinerová Jiřina
8. Klíma Rudolf
9. Koláček Zdeněk
10. Meissner-Meisner Karel
11. Nápravníková Vlasta
12. Navrátík Ivo
13. Novák Jaroslav
14. Ovčaří Eduard
15. Smrčková-Přemyslovská Anna
16. Sochor Václav
17. Šilhavá-Konupková Ludmila
18. Škrabal Přemek
19. Škuta Dušan
20. Špára Břetislav
21. Švadlenková Stanislava
22. Tomica Vladimír
23. Tučný Břetislav
24. Ulman Ladislav
25. Vengřín Jiří

IV. - třídní učitel: Branko Kočí

1. Agel Valter
2. Čaň Alois
3. Dluhý Miroslav
4. Fryková Judita
5. Galocz Josef
6. Gříbek Čestmír
7. Krischková-Pekárková Helena
8. Křístková-Ottová Alena
9. Kubošová Stella
10. Kyjonka Otakar
11. Lamlová-Freitagová Blanka
12. Lamlová-Gavlovská Milena
13. Moczydlan Leo
14. Pekárek Jaroslav
15. Štěrba Ivo
16. Štverka Oldřich
17. Toppel Tomáš
18. Uliarczyk Augustin
19. Zajonc Josef
20. Zelek Karel
21. Čapek Jiří

Studium při zaměstnání - třídní učitel: Jarmila Dvořáčková

1. Bednarz František
2. Kania Ladislav
3. Najzar František
4. Rojíček Josef
5. Šimurda Karel
6. Šubertová-Bonczková Marta

1952

IV. - třídní učitel: Eliška Burešová

1. Adamíková Markéta
2. Bednarská-Lukáčová Daniela
3. Bednarski Josef
4. Čánová-Černá Stanislava
5. Davidová-Glacová Zdeňka
6. Grosz Jiří
7. Kedroň Miroslav
8. Kostelník Jiří
9. Kuta Vítězslav
10. Linhart Leopold
11. Mrázek Rudolf
12. Mrkva Radomír
13. Niezsporek-Nešporek Josef
14. Niezsporková-Plonková Gertruda
15. Oršulík Miroslav
16. Pelzová-Teturová Melita
17. Rodovský Dušan
18. Slíva Mojmír
19. Šindler Jiří
20. Vavrušová-Kuchyňová Jindřiška
21. Zuziak Erich
22. Žebrák Čestmír
23. Navrátík Libor

1951

IV. - třídní učitel: Viktor Strnad

1. Adamčík Zdeněk
2. Cichy Karel
3. Cvik Jiří
4. Hlavsa Radim
5. Kolářová-Fialová Zdeňka
6. Krkoška Kamil
7. Lexová-Budzáková Věra
8. Marcol Josef
9. Maslowski Ladislav
10. Mašlaňová Zdeňka
11. Němcová-Pauková Věroslava
12. Obršlík Zdeněk
13. Palovský Zdeněk
14. Pavelková-Weissová Zdeňka
15. Skarová-Miklíková Ingeborg
16. Sochor Vítězslav
17. Šindlerová-Cichá Jitka
18. Vžentková-Kypastová Ilona

1950

IV. - třídní učitel: Tomáš Hofmann

1. Buroňová-Laníková Marie
2. Čempel Milan
3. Farlík Alois
4. Fulneček Gerhard
5. Herman Milan
6. Holouš Zbyněk
7. Holoušová-Štenclová Danuška
8. Kalisch Evžen
9. Kočí Vladimír
10. Kolářová-Matušů Marie
11. Kopcová-Kulendíková Zdenka
12. Laurenčíková-Halamková Danuška
13. Morcinek František
14. Nawrath Vilém
15. Pazdiorová-Hlavsová Eligie
16. Rucká Květoslava
17. Russina Karel
18. Skyba Alexej
19. Spitzer Gerhard
20. Šír Radislav
21. Vyněchal Miroslav
22. Vžentek Bohumil
23. Zagorová-Šťuříková Vlasta
24. Živná-Wimmerová Olga

1949

VIII. - třídní učitel: Stanislav Skácel

1. Banach Jaromír
2. Bednarčík Ondřej
3. Figura Ladislav
4. Glac Miloslav
5. Grychník Miloslav
6. Janas Jindřich
7. Janiurek Vladislav
8. Krkoška Jindřich
9. Kypast Jaroslav
10. Lichtblau Leo
11. Man Lubomír
12. Novotný Jaroslav
13. Paulerová-Horská Erika
14. Skalička Jaroslav
15. Šimečka Milan
16. Štencl Luděk
17. Vykydal Miloslav

1948

VIII. - třídní učitel: František Živný

1. Hajdová-Chmurová Zdenka
2. Kolibáč Oldřich
3. Krzoska František
4. Landová-Pechlová Naděžda
5. Lipka Erich
6. Nieszporková-Bzirská Erika
7. Petráková-Mikolajková Jiřina
8. Popek Josef
9. Sittek Fridolín
10. Uhlář František
11. Vaňásková-Salamonová Jarmila
12. Volf Bohumil
13. Wawreczka Karel

1938

V.A - třídní učitel: Ladislav Kříž

1. Bachrach Emil
2. Bednář Vladimír
3. Bílská Věra
4. Čelovská Libuše
5. Čížová Olga
6. Čupa Lubomír
7. Dlabaja Štěpán
8. Dlabal Radomír
9. Doležilová – Babrajová Růžena
10. Duda Leon
11. Dudíková Emílie
12. Füssel Olmar
13. Gajdziok Rudolf
14. Giecel Erich
15. Hartel Walter
16. Henerová Milada
17. Havránek Lubomír
18. Hervert Václav
19. Horáková-Sarafínová Vlasta
20. Janota Ervín
21. Juřicová Marta
22. Kakala František
23. Kijonka Josef
24. Klosek Vladislav
25. Kobliha Miloslav
26. Kolářová Božena
27. Krkoška Rudolf
28. Krmášek Arnošt
29. Kuliha Stanislav
30. Lichá Libuše
31. Linhart Karel
32. Majer Zdeněk
33. Marcol Emil

V.B - třídní učitel: Bedřich Zemek

1. Bárta Rudolf
2. Bidiak Vasil
3. Dudek Jaroslav
4. Feldmann Hugo
5. Habrman Emil
6. Huser Ladislav
7. Jindra Josef
8. Kijonka Evžen
9. Konečný Josef
10. Kubečková Hilda
11. Kubíčková Jarmila
12. Lipinský Otmar
13. Maisnerová Hermína
14. Moravěc Josef
15. Musiol Václav
16. Richter Vladimír
17. Sedlaříková Růžena
18. Schlauerová Anna
19. Stwora Eduard
20. Sucháčková Anežka
21. Vašková Čestmíra
22. Vrba Rudolf

VII. - třídní učitel: Jan Buryška

1. Bárta Rudolf
2. Bidiak Vasil
3. Dudek Jaroslav
4. Feldmann Hugo
5. Habrman Emil
6. Huser Ladislav
7. Jindra Josef
8. Kijonka Evžen
9. Konečný Josef
10. Kubečková Hilda
11. Kubíčková Jarmila
12. Lipinský Otmar
13. Maisnerová Hermína
14. Moravěc Josef
15. Musiol Václav
16. Richter Vladimír
17. Sedlaříková Růžena
18. Schlauerová Anna
19. Stwora Eduard
20. Sucháčková Anežka
21. Vašková Čestmíra
22. Vrba Rudolf

VIII. - třídní učitel: Bohuslav Jettmar

1. Adamik Alois
2. Ausländer Felix
3. Bohumský Antonín
4. Dlabaja Vlastimír
5. Glabazňa Miroslav
6. Hucherková Marie
7. Karkoška Vítězslav
8. Lichtenbergová-Pečová Vlasta
9. Musilová-Hanzlová Libuše
10. Nikiel Rudolf
11. Skrzyszowská Valerie
12. Tomčík Břetislav
13. Traubová Magda
14. Vrba Čeněk
15. Bednář Karel

1937

VIII. - třídní učitel: Adolf Malík

1. Děrgel Jaromír
2. Farníková-Sztwiertniová Jarmila
3. Charwot Emil
4. Jurečka Antonín
5. Kabut Oswald
6. Kanczucká Marie
7. Kapsová-Kalvodová Eliška
8. Karas Otakar
9. Kupková-Pastuchová Aurelie
10. Littner Leo
11. Marcol Leopold
12. Mlejnek Rudolf
13. Pohl Oswald
14. Semer Josef
15. Šmuk Antonín
16. Tůmová-Janoušková Zdeňka
17. Tvarohová-Mlejnková Regina
18. Vyvial Jaroslav
19. Wronka Fridolín

1936

VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

1. Filip Herbert
2. Hoffman Zikmund
3. Jankovič Antonín
4. Menzeles Rudolf
5. Nawrath Vilém
6. Niebora-Neborák Josef
7. Ohanka Adolf
8. Pavlíček Jan
9. Píro Jan
10. Riedlová-Braná Leontýna
11. Sekaninová Jiřina
12. Vidlář Josef
13. Ochmann Bohumír
14. Zawadski Rudolf

1935

VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

1. Bogumský Leonhard
2. Gajdzica Jan
3. Helbich Arnošt
4. Kubíčková Kamila
5. Michna Antonín
6. Pešek Ladislav
7. Piszcur Lev
8. Szlauer-Šlauer Oskar
9. Tatíčková-Holá Marie
10. Vonešová-Němcová Marie
11. Wencel Josef

1934

VIII. - třídní učitel: Božena Nedvídková

1. Antošík Josef
2. Bardoň Lev
3. Böhm Vilém
4. Brachaczek Alois
5. Holický Lev
6. Horáková-Chmelařová Zdenka
7. Klimsza Rudolf
8. Mazurek František
9. Minclová Aloise
10. Solnář Dalibor
11. Šaňák Josef
12. Tomis Antonín

1933

VIII. - třídní učitel: Miroslav Zikmund

1. Bullava Edvín
2. Buryan Josef
3. Vlach Artur
4. Gabowiecz Jakub
5. Kolarczyk Bohumil
6. Moldrzyk-Moldřík Bruno
7. Pazdera Lev
8. Poledník Emil
9. Solnař Zdeněk
10. Stach Jaromír
11. Stehlík Alois
12. Svrčina Antonín
13. Zíka Adolf
14. Žuchovská-Vavroušková Hedvika

1932

VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

1. Bureš Miroslav
2. Folkmann Jan
3. Hanzel Oldřich
4. Helbichová-Měkotová Anna
5. Homola Leopold
6. Jelínek František
7. Kňava Zdeněk
8. Kubečka František
9. Loos Jaroslav
10. Sosana Emil
11. Téma Bedřich

1931

VIII. - třídní učitel: František Živný

1. Borový Jaroslav
2. Darrnopil Čeněk
3. Hanka Karel
4. Kotek Bohumil
5. Martynek Karel
6. Novák Josef
7. Pokluda Jaroslav
8. Rubina Eduard
9. Schlesinger Walter
10. Říha Karel
11. Stach Břetislav
12. Tomis Otakar

1930

VIII. - třídní učitel: Jan Neckář

1. Barteček Adolf
2. Drapka Miloslav
3. Herman Miloslav
4. Hybrant Josef
5. Kalivodová-Nováčková Olga
6. Kapsa Bruno
7. Krutki Ervín
8. Mareček Vladislav
9. Martiňáková Aloisie
10. Neděla Rudolf
11. Pazdera František
12. Ramík Lev
13. Sikora Josef
14. Skřeček Vilém
15. Škrobánková Anna
16. Škuta Evžen
17. Tisovský Karel
18. Tomis Vladimír
19. Paulík Jaroslav
20. Zelenka Zdeněk
21. Žídek Leopold

1929

VIII. - třídní učitel: Alfons Junger

1. Adamčík Dominik
2. Borovian Emanuel
3. Brenner Valter
4. Cichoň Rudolf
5. Kujavský Jaroslav
6. Lapčík František
7. Millar Otta
8. Nováček Evžen
9. Pressfreund-Martiňák Antonín
10. Ryška Ladislav
11. Říha Zdeněk
12. Smolka Miroslav
13. Škramlíková-Hanáková Drahomíra
14. Škrobánek Leopold
15. Škuta Boleslav
16. Škuta Miloslav
17. Vancůrek Miloslav

Partneři školy