Upgradujte na Windows 10 zadarmo

 

Podrobnosti nabídky Windows

Ano, opravdu je zadarmo. Nabízíme vám upgrade na plnou verzi Windows 10, a ne jenom zkušební verzi. Bude potřeba stáhnout 3 GB, přičemž vám můžou vzniknout náklady za přístup na internet. Pokud chcete této nabídky upgradu zadarmo využít, je nutné na Windows 10 upgradovat do jednoho roku od chvíle, kdy nabídka začne být dostupná. Po upgradu budete mít v zařízení Windows 10 zadarmo.

Nabídky upgradu na Windows 10 můžete využít na způsobilých zařízeních s originálním systémem Windows 7 a Windows 8.1 (včetně zařízení, která už vlastníte). Platí určité hardwarové a softwarové požadavky a dostupnost funkcí se může podle zařízení a trhu lišit. Dostupnost upgradu na Windows 10 u zařízení s Windows Phone 8.1 se může lišit podle výrobců nebo mobilních operátorů. Funkce se liší podle zařízení. Zařízení musí být připojená k internetu a musíte si v nich povolit Windows Update. Požadují se systémy Windows 7 SP1 a Windows 8.1 Update. Některé edice jsou vyloučené: Windows 7 Enterprise, Windows 8 /8.1 Enterprise a Windows RT/RT 8.1. Zákazníci s aktivním členstvím Software Assurance v multilicenčním programu získají výhodu upgradu v rámci firemní nabídky Windows 10 mimo tuto akci. Kompatibilitu a další důležité informace o instalaci zjistěte na webu výrobce zařízení a na stránce se specifikacemi Windows 10.

Windows 10 se automaticky aktualizuje. Po určité době budou na aktualizace stanoveny další požadavky. Podrobnosti najdete na stránce věnované upgradu na Windows 10.

1 Závisí na hardwaru.

2 Dostupnost a možnosti používání funkcí, obsahu a aplikací se můžou lišit v závislosti na trhu a zařízení.

3 Některé funkce vyžadují širokopásmové připojení k internetu (váš poskytovatel vám může účtovat poplatky). Funkce služby Xbox Live jsou dostupné jenom u her podporovaných ve službě Xbox Live. Seznam podporovaných zemí najdete tady: xbox.com/live/countries. V roce 2015 podporuje hraní napříč zařízeními jenom omezený počet her. Uvedení dalších se chystá. Současně lze streamovat hru jenom na jedno zařízení. Streamování při hraní více hráčů z konzole Xbox One vyžaduje připojení k domácí síti a Zlaté členství služby Xbox Live (prodává se samostatně). Zlaté členství se taky vyžaduje pro hraní více hráčů na Xbox One. Rozhraní DirectX 12 je dostupné jenom u podporovaných her a grafických čipů. Záznam ze hry je dostupný jenom u podporovaného hardwaru. Informace ohledně kompatibility a další důležité pokyny k instalaci najdete na webu výrobce zařízení nebo na stráncewww.windows.com/windows10specs. Verze her na Xbox One, počítače, tablety nebo telefony a ovladač Xbox se prodávají samostatně.

4 Na různých trzích může být různá dostupnost i prostředí aplikací: určitý obsah může být na prodej samostatně.

5 Možnosti používání aplikací se můžou lišit. Závisí na hardwaru.

6 Externí monitor musí podporovat vstup HDMI. Příslušenství kompatibilní s technologií Continuum se prodává samostatně. Dostupnost a možnosti používání aplikací se liší v závislosti na zařízení a trhu.

7 Závisí na hardwaru. Některé příslušenství se může prodávat samostatně.

8 Závisí na hardwaru. Může vyžadovat samostatné stažení.

9 Funkce Windows Hello vyžaduje specializovaný hardware (včetně čtečky otisků prstů, speciálního infračerveného senzoru pracující za všech světelných podmínek nebo jiných biometrických senzorů). Pokud má v zařízení funkce Windows Hello i po upgradu z Windows 8.1 na Windows 10 fungovat s kamerou Intel® RealSenseTM (F200), bude potřeba provést aktualizaci softwaru. Tato aktualizace by měla být podle všeho dostupná v brzké době.

 

Zpět

Partneři školy